تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: رام گوشي Huawei Ascend G600

داره خودمونی میشه mamaly11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض رام گوشي Huawei Ascend G600

سلام من گوشي G600 دارم نسخه ي يه سيم کارته (U8950-1) و مدتي هست که رامش قاطي کرده. خود شرکت هواوي هم که هيچ اپديتي براش نميده. اگه من برم کافي نت بگم رامشو اپديت کن، به اندرويد 5 اپديت ميکنه؟؟؟ اصن گوشي من ميکشه اندرويد 5رو ؟؟؟ من به اندرويد 4.4.2 هم اگه بشه راضي هستم راستي اين کاستوم رامهايي که اين کافينتيا ميدن باگ نداره؟؟؟ لطفا اگه کاستوم رام خوبي که اندرويدشم اپديت هست داريد بديد ممنون ميشم جواب سوالام رو هم يادتون نره. ببخشيد، سوالام خيلي زياد شدن
    مرسي

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام

ابتدا ببینید می تونید بوت لودر رو انلاک کنید یا خیر . اگه نتونید این کار رو انجام بدید نمیتونید از کاستوم رام استفاده کنید .

من که تمامی راه ها رو طی کردم اما هنوز نتونستم راهی برای انلاک کردنش پیدا کنم . به هوآوی هم پیام دادم که کد انلاک رو برام بفرستند اما جواب نمیدن .

رام Miui که یک رام گرافیکی و عالی هست و باگ هم نداره . اما رام اصلی که خود شرکت میده بیرون همیشه یه چیز دیگس

3. این کاربر از befermatooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mamaly11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام

ابتدا ببینید می تونید بوت لودر رو انلاک کنید یا خیر . اگه نتونید این کار رو انجام بدید نمیتونید از کاستوم رام استفاده کنید .

من که تمامی راه ها رو طی کردم اما هنوز نتونستم راهی برای انلاک کردنش پیدا کنم . به هوآوی هم پیام دادم که کد انلاک رو برام بفرستند اما جواب نمیدن .

رام Miui که یک رام گرافیکی و عالی هست و باگ هم نداره . اما رام اصلی که خود شرکت میده بیرون همیشه یه چیز دیگس
    بله بوت لودر آنلاک میشه تو یه جا دیدم میگفت هواوی گفته وقتی آنلاک میکنید برای گوشیتون ضرر داره. ظاهرا کاستوم به کار من نمیاد فعلا از همین رام رسمی استفاده می کنم تا انشاالله بریم سراغ یه اسمارت فون جدیدتر... بهر حال ممنون
    Last edited by mamaly11; 31-03-2015 at 18:43.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •