تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 44

نام تاپيک: دلخوشی آدم چی میتونه باشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض دلخوشی آدم چی میتونه باشه؟

سلام

لطفا به من بگید دلخوشی ها و تفریح های یک پسر 23 ساله چی میتونه باشه تا بتونم زندگیم رو کمی شادتر کنم. حتی ساده ترین و پیش پا افتاده ترین چیزهایی که به ذهنتون میرسه رو هم بگید چون واقعا شاید خیلی برام مفید باشه.
    (راستش من به اصطلاح بچه ی مثبتی هستم... ولی دیگه واقعا از این زندگی تکراری و درس و خونه خسته شدم...... از هر کی می پرسم می بینم فقط دلخوشی هاشون gf و این حرفها هست... لطفا به من بگید دلخوشی های پسرهای 23 ساله چی هست چون واقعا من موندم که چرا من اینقدر افسرده هستم ولی هم سن و سالام اینقدر زندگی رو دوست دارن... مثلا بگید اطرافیانتون که توی این محدوده ی سنی هستن بعد از ظهرها چه کار میکنن که حوصله شون سر نره!)

ممنون.

2. 7 کاربر از h.i.c.h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

دلخوشی.... اول این که "دلخوشی" با" تفریح" خیلی فرق داره ... من تفریحات زیادی دارم مثل Gaming، تماشای فیلم و سریال ، فعالیت در فروم های مختلف، کلا هر چیز مجازی ک ب ذهنت میاد ...و همینطور کارم ....ولی "دلخوشی" ندارم .... حالا اگه خانواده رو بزاریم کنار ک خب بزرگترین دلخوشیه هر آدمیه ... از دید خودم بودن با کسی بهش علاقه دارم واقعا یه دلخوشیه ولی خب .. دنیا اونطور ک ما میخوایم پیش نمیره و این خودش یه حقیقت تلخه...

پیشنهاد بنده ب شما اینه که اول با حقایق تلخ زندگی رو ب رو بشید و قبول کنید ، مثلا این ک تو این دنیا "عدالت" یه جوکه ، تفریحاتتون رو گسترش بدید مثل همینایی ک خودم گفتم ... سعی کنید دنبال حرفه ای باشید ک بهش علاقه دارید .کاری رو استارت بزنید ک بهش علاقه دارید ..کار کلا خیلی مهمه ...آدم بیکار باشه ب فنا میره ...

محتوای مخفی: The Goal of Life 
    Last edited by mjorh; 29-03-2015 at 19:33.

4. 15 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

سلام;

در تایید حرف های @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز باید بگم, داشتن تفریحات بدون توجه به اخلاقیات فرد مورد نظر برای او نیاز هست. یعنی فرقی نمیکنه که شما چه شخصیتی دارید. چرا نوع تفریح فرق خواهد کرد اما هرکسی به تفریح نیاز داره.

مخصوصا افرادی که محصل یا دانشجو هستند. بدون داشتن تفریح قطعا دچار اُفت تحصیلی و بی انگیزگی در دروس خواهند شد.
    با اینکه اصلا رفیق بازی رو پیشنهاد نمیکنم اما اگه دوست صمیمی و خوب دارید بهتر این هست به سفر برید. اگه براتون مقدوره اینطور سفرها روحیه انسان رو خیلی قوی میکنه.
    خب رفیق بازی اصلا جالب نیست اما گاه سفرهای مجردی برای تفریح اشکالی نداره.
    به هیچ وجه از خانواده دور نشید. همین صمیمی بودن با اعضای خانواده خودش نوعی دلخوشی هست. سرگرمی های سالم اگه وقتش رو داشته باشید زیاد هست. من هم با پیشنهاد های دوست عزیزمون موافقم. فروم گردی, تماشای سریال و فیلم, مطالعه آزاد و البته گیم ...

اکتفا به درس هم نکنید .... من هم با کار کردن موافقم ... اینطور دو نشون رو زدید: هم سرگرمی برای خودتون فراهم کردید و هم به آینده ی شغلیتون کمک کردید.

امیدوارم مفید واقع بشه ...

6. 6 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام.
    بنده هنوز به گزینه ی "تشکر" دسترسی ندارم، واسه همین گفتم اینطور از دوستان بزرگواری که پاسخ دادن تشکر کنم!
    من اصلا هیچ کاری غیر از رفتن به دانشگاه/مدرسه و بعد اومدن به خونه انجام نمی دادم به طور معمول! تا اینکه یه دفعه به خودم اومد و دیدم چقدر از زندگی نا امید هستم و توی درسم چققققققدر افت کردم و بی انگیزه شدم. چند تا مشاور رفتم و همه شون خیلی تاکید داشتن که باید به خودم تفریح بدم. حالا می خوام شروع کنم و راستش رو بخواهید مشکل حالا اینه که من هیچ نوع تفریحی (غیر از کامپیوتر بازی و گشتن توی فروم ها و خوندن رمان ) بلد نیستم! برای همین این تاپیک رو ایجاد کردم. لطفا اگه هر تفریح( حتی اگه پیش پا افتاده ای به نظرتون میرسه) بگید...

ویرایش: این رو هم بگم که یه نفر رو 2.5 سال پیش خیلی دوست داشتم، همکلاسی بودیم ولی چون اهل gf نبودم هیچی بهش نگفتم و او هم ازدواج کرد. بعد از این قضیه 1 سال داغون بودم... افسردگی فوق العاده شدید.... و بعد چندتا روانشناس رفتم تا بهتر شدم و در آخر روانشناس ها گفتن باید تفریحاتم رو بیشتر کنم و موردم اورژانسی هست و ... .
    Last edited by h.i.c.h; 29-03-2015 at 22:41.

8. این کاربر از h.i.c.h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Somewhere I don't belong

پيش فرض

سلام.
    بنده هنوز به گزینه ی "تشکر" دسترسی ندارم، واسه همین گفتم اینطور از دوستان بزرگواری که پاسخ دادن تشکر کنم!
    من اصلا هیچ کاری غیر از رفتن به دانشگاه/مدرسه و بعد اومدن به خونه انجام نمی دادم به طور معمول! تا اینکه یه دفعه به خودم اومد و دیدم چقدر از زندگی نا امید هستم و توی درسم چققققققدر افت کردم و بی انگیزه شدم. چند تا مشاور رفتم و همه شون خیلی تاکید داشتن که باید به خودم تفریح بدم. حالا می خوام شروع کنم و راستش رو بخواهید مشکل حالا اینه که من هیچ نوع تفریحی (غیر از کامپیوتر بازی و گشتن توی فروم ها و خوندن رمان ) بلد نیستم! برای همین این تاپیک رو ایجاد کردم. لطفا اگه هر تفریح( حتی اگه پیش پا افتاده ای به نظرتون میرسه) بگید...

ویرایش: این رو هم بگم که یه نفر رو 2.5 سال پیش خیلی دوست داشتم، همکلاسی بودیم ولی چون اهل gf نبودم هیچی بهش نگفتم و او هم ازدواج کرد. بعد از این قضیه 1 سال داغون بودم... افسردگی فوق العاده شدید.... و بعد چندتا روانشناس رفتم تا بهتر شدم و در آخر روانشناس ها گفتن باید تفریحاتم رو بیشتر کنم و موردم اورژانسی هست و ... .
    1-یاد گرفتن زبان های خارجی اول از انگلیسی که این خودش بعدها شما رو به فیلم ها و سریال های جذاب امریکایی میکشونه که خودش یک تفریح میشه
    2-ورزش کردن شامل بادی بیلدینگ و ورزش های دیگه که علاقه دارید به صورت روتین و ترکیبی و یا تکی اما مداوم.
    3-بیرون رفتن یک بار در هفته.
    4-ست کردن اهداف دراز مدت و تلاش برای رسیدن به اونها

10. 2 کاربر از m007007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shi.irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

به نظر من همینکه سالمم بزرگترین دلخوشیه
    خداروشکر
    باید مثبت فکر کنی مثال هفده سالگیات
    من تا زنده ام امیدوارم ودلخوشم حتی به دیدن پرواز یه پرنده ی کوچک ...
    دلت رو شاد نگهدار و توقعاتت رو کم ...تا دلخوشیات هزار هزار بشن
    بعضی ها میگن برای اهداف فقط باید تلاش کرد من میگم صبر هم لازمه
    گاهی تلاش در راهی که دشواره یا بن بست جز شکست و ناامیدی و سرخوردگی ماحصلی نداره
    باید تلاش کرد اما صبر هم داشت
    اما من در زندگیمم کلا هدفم اشتباه بوده پس نه نیاز به تلاش و نه به صبر برای دست یافتن بهش دارم
    باید از نو در مسیر درست خودمو تنظیم کنم
    اینشاالله

12. 4 کاربر از shi.irani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

متاسفانه منم دچار همچین روند زندگی هستم . صبح تا شب بیکار پای کامپیوتر . شاید هر دو سه روز یه بار مجبور بشم برم بیرون . اونم یکی دو ساعت .

قطعا خودم هم میدونم مشکلم از بیکاریه . اما واقعا نمیدونم چکار کنم که بیکار نباشم . تو دانشگاه که چیزی بهمون یاد ندادن . همون برنامه نویسی متوسطی هم که یاد داشتم توی این دو سال بعد از دانشگاه ، حین کنکور ارشد و گرفتن معافی سربازی از یادم رفته .
    هدف زندگیم رو واقعا گم کردم . تنها تفریحم شده بازیهای کامپیوتر و سریال دیدن . دیگه از دوستان دانشگاه هم خبری ندارم و کمی خجالت میکشم با این اوضاع برم سراغشون . بی پولی هم که داره فشار میاره .
    دلم میخواد کاری پیدا کنم که حتی حقوقش پایین باشه مهم نیست اما چیزی بهت یاد بده که باعث پیشرفتت تو اون کار بشه . بهت انگیزه و روحیه بده و خودش واست تفریحی باشه . متاسفانه همچین کاری پیدا نمیکنم . همه جا افراد اماده و با تجربه میخوان . کلاسهای اموزشی هم اصلا هزینه اش رو از اول نداشتم و ندارم . واسه خوداموزی هم یه کم فکر کنم دیره . تنها سرمایه زندگیم هم یه عدد کامپیوتر قدیمی و یه مقدار پول ناچیزه .

14. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

ببینید تفریح توی خونه خودش باعث افسردگی میشه

به نظر من بهترین تفریح کاره.مخصوصا که شما دانشجو هم هستید

توقعتون رو بیارید پایین

چیزی که من از بچه های فروم یاد گرفتم اینه که الان برای اونهایی که سابقه کار دارند هم کار نیست چه برسه به دانشجو ها و فارق التحصیل شده های جدید

پس باید هر کاری که هست رو انجام بدید

ادم توی هر شغلی یه تجربه ی کوچک پیدا کنه خوبه.بالاخره یه روزی به کار میاد.از طرفی هم یه درامد کمی پیدا میکنید سرتون گرم میشه.با ادم های جدید اشنا میشید و شاید اینطوری مسیر زندگیتون کلا عوض شد

کلاس زبان هم خیلی خوبه. مخصوصا اگر به یادگیری زبان علاقه داشته باشید

16. 6 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

تا وقتی که حالتون از شرایطی که به هر دلیلی براتون ایجاد شده بهم نخوره برای تغییر دست به هیچ کاری نمیزنید و با انواع بهانه ها (واقعی و غیر واقعی ) خودتون رو قانع میکنید که شرایط خوبی برای آغاز و شروع ندارید ...

کمی با خودتون خلوت کنید و کمی واقع بینانه تر به موقعیت و شرایطتتون نگاه کنید و به این فکر کنید که با ادامه این نوع روند زندگی چند سال دیگه به کجا میرسید و چه نتیجه ای براتون حاصل میشه ....

و بعدش از هیچی شروع کنید و اولین قدم رو هر چند کوچک برای تغییر خودتون و نجات از روزمرگی ها بردارید ...

18. 4 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

ببینید تفریح توی خونه خودش باعث افسردگی میشه

به نظر من بهترین تفریح کاره.مخصوصا که شما دانشجو هم هستید

توقعتون رو بیارید پایین

چیزی که من از بچه های فروم یاد گرفتم اینه که الان برای اونهایی که سابقه کار دارند هم کار نیست چه برسه به دانشجو ها و فارق التحصیل شده های جدید

پس باید هر کاری که هست رو انجام بدید

ادم توی هر شغلی یه تجربه ی کوچک پیدا کنه خوبه.بالاخره یه روزی به کار میاد.از طرفی هم یه درامد کمی پیدا میکنید سرتون گرم میشه.با ادم های جدید اشنا میشید و شاید اینطوری مسیر زندگیتون کلا عوض شد

کلاس زبان هم خیلی خوبه. مخصوصا اگر به یادگیری زبان علاقه داشته باشید
    نه موافق نیسم که تفریح توی خونه باعث افسردگی میشه ، بعضیا حتی کارشون هم تو خونه هست ...من خودم مترجمم و کارم تو خونه هست ، کل تفریحاتمم تو خونه هست و اگه افسرده هم بشم دلیلش مطمئنا چیز دیگه ای خواهد بود .... افسردگی ناشی از شکست های بزرگ میشه معمولا نه از خونه موندن و این حرفا ....یه ریشه یابی کاملا حرف بنده رو تایید میکنه ، همین دوستمون (TC) میگن که به فردی علاقه داشتن ولی تلاشی برای رسیدن نکردن و در نهایت چیزی جز افسوس باقی نمونده واسشون ، اگه ایشون تلاش میکردن و ب خواستشون میرسیدن مطمئن باشید الان اوضاع خیلی فرق میکرد ...

کلاس زبان هم خوبه ، ولی به خود شخصیت طرف هم بستگی داره .... کسی که میخواد زبان رو شروع کنه باید بدونه که داره یه فرهنگ رو شروع میکنه و اگه واقعا میخواد از زبانش سودی ببره باید ببینه میتونه با فرهنگ اون زبان مثلا فرهنگ آمریکایی کنار بیاد یا نه ...
    Last edited by mjorh; 30-03-2015 at 15:15.

20. این کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •