تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: خطا موقع کار کردن با ویندوز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض خطا موقع کار کردن با ویندوز

از خود ارور نميشه فهميد مشكل چيه ؟

معمولا ميگن چون از ارور ميشه فهميد
    راستش من نميتونم از ارور بفهمم دقيقا چيه ؟! ولى ممكنه دوستان دگ بتونن . شما بهترين كارى ميتونيد انجام بديد اينه كه يه كيس سالم از دوست يا آشناتون قرض بگيريد ، اول رم اون كيس رو با رم كيس خودتون جا به جا كنيد ، بعد تست كنيد ببينيد همچنان مشكل باقيه يا نه ؟! اگه نشد ،رم رو برگردونيد و ايندفعه هارد رو جا به جا كنيد ؟! من خودم شخصاً از اين حركت خيلى نتيجه گرفتم . موفق باشى

Sent from my iPhone  5s using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام خوبی
    برادر عزیز فقط یه کار بکن
    اگه ویندوز عوض کرده باشی این خطای صفحه ابی مرگ اتفاق بیافته باز هم فقط رم کیس رو عوض کن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام

دوستان خسته نباشید

من سیستمم pc

وقتی دارم کار می کنم اونم کارای عادی

از جمله اهنگ گوش دادن + کار با فتوشاپ.. به یک باره هنگ می کنه و این ارور رو میده -- ویندوزم عوض کردم فایده نداشت !!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام به احتمال قوی از هارد دیسک باید باشه حالا میتونه از پارتیشن بندی غلط یعنی بعضی درایو ها فت باشن و بعضی ها ان تی اف اس یا درایو اصلی و فرعی جا به جا باشن و یا اینکه مشکل در سکتورها باشه و هارد شما بدسکتور داشته باشه باید چک کنید. احتمال چند درصدی رو هم در درجه دوم میتونم به رم نسبت بدم.با توجه به اینکه ویندوز عوض کردید.برای نصب ویندوز جدید بهتره درایو اصلی به طور کامل دیلیت بشه با یه نرم افزار قوی غیر ویندوز البته بعد با ویندوز فرمت بشه و نصب وین انجام بشه شما در مرحله اول هارد رو مد نظر داشته باشید و چک کنید.موفق باشید
    Last edited by emami4151; 30-03-2015 at 02:57.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

برای اطمینان کامل شما یکبار درایو اصلی رو حذف کنید و دوباره پارتیشن رو ایجاد کنید (فقط درایو اصلی) و ویندوز دیگه ای روش نصب کنید (غیر از این ویندوزی که الان روش نصبه) اگه مشکل حل نشد به تست سخت افزار بپردازید موقع حذف و ایجاد پارتیشن هارد به نوع پارتیشن ها دقت کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

احتمالا شما با اینکار مشکلت رفع میشه اگه نشد هارد رو با نرم افزار های ریپیر هارد و ریپیر بدسکتور چک کنید ایشالله رفع خواهد شد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

من دارم ویندوز نصب میکنم وقتی داره installing driver میکنه میاد اینم عکسش به نظر شما مشکل چیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

من دارم ویندوز نصب میکنم وقتی داره installing driver میکنه میاد اینم عکسش به نظر شما مشکل چیه
    سلام دوست عزیز شما هم باید به احتمال زیاد از هاردت باشه هارد رو چک کن با نرم افزار اگه در حال ویندوز این میاد باید هاردت رو حتما ریپیر کنی اگه هاردت مشکل نداشت رم رو چک کن اما به احتمال خیلی زیاد هاردت بدسکتور داره یا اینکه پارتیشن بندیش مشکل داره به هر حال کل هاردت رو دوباره پارتیشن بندی کن همه درایو ها رو باید یا ان تی اف اس بزاری یا فت اگه امکانش رو داری یه هارد بزار جای این هاردت چک کن ببین دوباره این ارور میاد یا نه بهترین حالت ممکن واسه مطمئن شدن از هاردت اینه بازم نظر دوستان کاربلد رو ببین من نظر خودم رو گفتم یا حق

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام.برای من هم ی همچین مشکلی هست .اگر میشه بگید چطور حلش کنم .ممنون میشم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام دوست عزیز شما هم باید به احتمال زیاد از هاردت باشه هارد رو چک کن با نرم افزار اگه در حال ویندوز این میاد باید هاردت رو حتما ریپیر کنی اگه هاردت مشکل نداشت رم رو چک کن اما به احتمال خیلی زیاد هاردت بدسکتور داره یا اینکه پارتیشن بندیش مشکل داره به هر حال کل هاردت رو دوباره پارتیشن بندی کن همه درایو ها رو باید یا ان تی اف اس بزاری یا فت اگه امکانش رو داری یه هارد بزار جای این هاردت چک کن ببین دوباره این ارور میاد یا نه بهترین حالت ممکن واسه مطمئن شدن از هاردت اینه بازم نظر دوستان کاربلد رو ببین من نظر خودم رو گفتم یا حق

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
    ممنون مرسی دیگه سیستم رو دادم رفت.ممنون از راهنمایی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

حالا این ارور چیه.سیستم رو ریست کردم نمیاد بالا این ارور رو میده

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •