تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: سوال در مورد لبتاپ lenovo g505 ( سوال عمومی )

داره خودمونی میشه E V I L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Iran - Urmia

14 سوال در مورد لبتاپ lenovo g505 ( سوال عمومی )

با عرض سلام بنده جند سوال درمورد این لب تاپ داشتم

1 - این لب تاب دارای کلیدی به نام one key recovery هست که با اجرا و ریستور ، ویندوز به حالت کارخانه بر میگرده . بنده پارتیشن درایو سی ( مخصوص ویندوز ) رو تبدیل به پارتیشن های کوچکتر برای استفاده شخصی کردم . آیا با ریستور شدن ویندوز و لپ تاپ تنظیمات پارتیشن هم به کارخانه برمیگرده و درایوای جدید جدا شده از پارتیشن سی و محتویات آنها حذف شده و دوباره به درایو مخصوص ویندوز اضافه میشوند ؟

2 - سخت افزار این لپ تاپ با مشخصات زیر هست آیا امکان باز کردن بازی های جدید با این سیستم امکان پذیر هست ؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر .
    Last edited by E V I L; 26-03-2015 at 23:18.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Iran - Urmia

پيش فرض

هیچ گس اطلاعی در این مورد نداره ؟!

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

2 - سخت افزار این لپ تاپ با مشخصات زیر هست آیا امکان باز کردن بازی های جدید با این سیستم امکان پذیر هست ؟
    رمت پایینه اکثرا اجرا نمیشن

4. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Iran - Urmia

پيش فرض

رمت پایینه اکثرا اجرا نمیشن
    درسته دوست گرامی پایینه ولی بازی های قدیمی رو هم باز نمیکنه ؟ چون من یادمه بازی بتمن نسخه 2009 رو با سیستم دو گیگ و گرافیک یک گیگ بازی کرده بودم آیا بازی های در این رنج رو هم نمیشه با این سیستم اجراء کرد ؟

با تشکر

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

با عرض سلام بنده جند سوال درمورد این لب تاپ داشتم

1 - این لب تاب دارای کلیدی به نام one key recovery هست که با اجرا و ریستور ، ویندوز به حالت کارخانه بر میگرده . بنده پارتیشن درایو سی ( مخصوص ویندوز ) رو تبدیل به پارتیشن های کوچکتر برای استفاده شخصی کردم . آیا با ریستور شدن ویندوز و لپ تاپ تنظیمات پارتیشن هم به کارخانه برمیگرده و درایوای جدید جدا شده از پارتیشن سی و محتویات آنها حذف شده و دوباره به درایو مخصوص ویندوز اضافه میشوند ؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر .
    با نصب ویندوز به صورت دستی یا تغییر در سایز پارتشن حاوی ویندوز ، درایور ریکاوری از کار می افته . لذا هیچکدوم از اتفاقات بالا نمی افته
    بازی ها هم تقریبا خیر به ندرت میتونین اجرا کنین

7. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Iran - Urmia

پيش فرض

با نصب ویندوز به صورت دستی یا تغییر در سایز پارتشن حاوی ویندوز ، درایور ریکاوری از کار می افته . لذا هیچکدوم از اتفاقات بالا نمی افته
    بازی ها هم تقریبا خیر به ندرت میتونین اجرا کنین
    با تشکر میتونید یک مقدار واضح تر بگید ؟ یعنی الان من اگه بخوام نمیتونم از بک آپ اورجینال ویندوز استفاده کنم ؟
    Last edited by E V I L; 28-03-2015 at 11:41.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

درسته دوست گرامی پایینه ولی بازی های قدیمی رو هم باز نمیکنه ؟ چون من یادمه بازی بتمن نسخه 2009 رو با سیستم دو گیگ و گرافیک یک گیگ بازی کرده بودم آیا بازی های در این رنج رو هم نمیشه با این سیستم اجراء کرد ؟

با تشکر
    طبیعتا باز میکنه
    چون شما پست اول گفتی بازی های جدید منم گفتم خیر ..ولی بازی های قدیمی از ۲۰۱۲ به قبل رو بازی میکنه

10. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

با تشکر میتونید یک مقدار واضح تر بگید ؟ یعنی الان من اگه بخوام نمیتونم از بک آپ اورجینال ویندوز استفاده کنم ؟
    تغییر در وضعیت پارتیشن ریکاوری و پارتیشن حاوی ویندوز و تغییردر وضعیت درایو های حاوی تنظیمات بوت UEFI در لپ تاپ هایی که حاوی ویندوز کارخانه ای 8 و بالاتر هستند باعث از کار افتادن درایو ریکاوری میشن

12. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Iran - Urmia

پيش فرض

تغییر در وضعیت پارتیشن ریکاوری و پارتیشن حاوی ویندوز و تغییردر وضعیت درایو های حاوی تنظیمات بوت UEFI در لپ تاپ هایی که حاوی ویندوز کارخانه ای 8 و بالاتر هستند باعث از کار افتادن درایو ریکاوری میشن
    با تشکر تغییری در پارتیشن های ریکاوری ویندوز اعمال نشده و فقط روی پارتیشن درایو سی انجام شده و از حجم آن کم و پارتیشن های جدید ایجاد شده برای رفع مشکلی که بوجود اومده باید چه عملی انجام داد که ویندوز بک آپ کارخانه بتونه روی پارتیشن جدید سی فعال و قابل استفاده بشه ؟
    و اینکه من تلاش کردم لپ تاپ رو با ویندوز 7 نصب کنم که از طریق بوت نشد ! یعنی اصلا کلیدی برای ورود به تنظیمات بوت لب تاپ وجود نداره ! ! ! آیا متد خاصی هست که برای نصب ویندوز از طریق بوت روی لپ تاپ ها بایستی انجام بشه ؟

با تشکر .

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

با تشکر تغییری در پارتیشن های ریکاوری ویندوز اعمال نشده و فقط روی پارتیشن درایو سی انجام شده و از حجم آن کم و پارتیشن های جدید ایجاد شده برای رفع مشکلی که بوجود اومده باید چه عملی انجام داد که ویندوز بک آپ کارخانه بتونه روی پارتیشن جدید سی فعال و قابل استفاده بشه ؟
    و اینکه من تلاش کردم لپ تاپ رو با ویندوز 7 نصب کنم که از طریق بوت نشد ! یعنی اصلا کلیدی برای ورود به تنظیمات بوت لب تاپ وجود نداره ! ! ! آیا متد خاصی هست که برای نصب ویندوز از طریق بوت روی لپ تاپ ها بایستی انجام بشه ؟

با تشکر .
    f12 و یا ترکیب fn+f12 معمولا در لنوو ها شما رو به منوی بوت می بره . از طریق بایوس هم می تونین اقدام کنین ( f2 یا ترکیب fn+f2 )

همون طور که گفتم تغییر در پارتیشن حاوی ویندوز باعث از کار افتادن درایو ریکاوری میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •