تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: نصب نشدن گرافیک در ویندوز 10

اگه نباشه جاش خالی می مونه pa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام

همونطور که از عنوان هم پیداست من در نصب کارت گرافیک در ویندوز 10 مشکل دارم ، لطفا اگه دوستان راهی بلدن راهنمایی بفرمایند

مدل کارت هم AMD R290X
    با سلام .برای نصب اتوماتیک درایورتون devise manager رو باز کرده و اونجا display adaptor رو پیدا کنید و روی اون راست کلیک کرده و update رو بزند.در صفحه باز شده گزینه اول یعنی جست و جو از طریق نت رو بزنید .اگه چیزی پیدا نکرد یعنی اینکه فعلا کارت گرافیک مخصوص ویندوز10 درایورش هنوز نیومده و باید صبر کنین.موفق باشید

2. این کاربر از pa13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام مندیروز ویندو 10 رو نصب کردم اما وقتی میخواستم درایور هارو نصب کنم دی وی دی لبتاب رو انداختم و شرع کرد به نصب اول کارت گرافیکی اینتل رو نصب کرد بعد از او وقتی به جی فورس رسید نصب کرد و ری استارت کرد وقتی ویندوز بال اومد صفحه سیاه بود و فقط علامت موس بر بر میزد حالامن چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    کارت گرافیکی لبتابم یکی اینتله اون یکی انویایدیا جیفورس 820 ام هست
    سی بی یو core i5
    رم 6

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

با سلام .برای نصب اتوماتیک درایورتون devise manager رو باز کرده و اونجا display adaptor رو پیدا کنید و روی اون راست کلیک کرده و update رو بزند.در صفحه باز شده گزینه اول یعنی جست و جو از طریق نت رو بزنید .اگه چیزی پیدا نکرد یعنی اینکه فعلا کارت گرافیک مخصوص ویندوز10 درایورش هنوز نیومده و باید صبر کنین.موفق باشید
    من این روش رو رفتم یه نوار سبز پر شد ولی اخرش چیزی نصب نشد! قبل از این کار همه چی خوب بود ولی بعد از اون که دوباره سیستم رو روشن کردم نمایش صفحه یه جوری شده فونتها خیلی ریز شده و بعضی جاها برعکش خیلی فونتش درشت شده

راه دیگه ای برای درایور گرافیک نیست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

منم همین مشکل دارم

مدل کارت گرافیک سیستمم ATI Radeon HD 4300/4500 Series هست

راه اندازی که توی CD بود
    ATI Catalyst 3.765
    روی ویندوز 8.1 به خوبی نصب میشد ولی الان روی ویندوز 10 نصب میشه ولی هیچ تغییری ایجاد نمیکنه جوری که انگار نصب نشده

رفتم توی سایت AMD راه اندار ورژن آخرشو مخصوص ویندوز 10 نسخه 32 بیتی دانلود کردم
    AMD Catalyst 15.7.1 for Win10 32bit
    ولی هنگام نصب ارور میده و نصب نمیشه حتی دوباره دانلودش کردم ولی بازم همون مشکل داشت

یه مشکل دیگه هم دارم که صدای خروجی از باند خش خش میکنه که تو ویندوز 8.1 این مشکل نداشتم نمیدونم از کارت گرافیکه یا به کارت صدا مربوطه

دوستان اگه کسی راه حلی میدونه لطفاً منم راهنمایی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه alyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من هم همین مشکل و دارم.و البته سایت amd درایو مربوط به ویندوز 10 رو گداشته بود دانلود کردم و نصب هم شد و اون علامت تعجب زرد رنگ هم از رو کارت گرافیک تو قسمت devise manager پاک شد و اسم کارت گرافیکمم اومد ولی از تو قسمت برنامه amd که قبلا میتونستم بین گرافیک اینتل و amd سویچ کنم نیستش.یعنی اصلا گزینش تو راست کلیک نیست.قبلا بود و بعد انتخاب خودم گرافیک رو انتخاب میکردم ولی حالا نیست و لب تاب فقط با گرافیک اینتل کار میکنه.اگه کسی راهه حلی داره بگه خواهشا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام من ویندور 10 نصب کردم و ویندوز قبلم 7 بود که آپگرید کردم. مدل کارت گرافیک من Iintel HD graphics 3000 هست، سوالم اینه که آپدیتش برای ویندوز 10 اومده؟ اگر نیومده باید چیکار کرد؟ میشه برای ویندور 8 یا 8.1 رو نصب کرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من هم این مشکل راداشتم ،نرم افزار Driver genusرا نصب کردم،Driverها را آپدیت کرد و نصب هم کرد و بعد از یک Restartهمه چیز حل شد. موفّق باشید!

9. این کاربر از holaku بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام دوستان...کارت گرافیک بنده amd 8570 هنگام نصب کارت گرافیک به قسمت amd setting ک میرسه لپ تاپ قفل میکنه و هیچی کار نمیکنه...خاموش که میکنی دگ ویندوز بالا نمیاد اصن!!!روی لود گیر میکنه و باز ریست میشه دوباره...تا ویندوز عوض نکنی درست نمیشه....توی ویندوز 7 همچین مشکلی نداشتم...در کل خود ویندوز درایورو نصب میکنه اما دگ amd setting ک برای اجرای بازی ها استفاده میشه نیست انگار هیچ تنظیماتی واس گرافیک در دسترس نداری فقط نصبه حالا یه سری بازیا میشناسن یه سریا ک نیاز داره معرفی کنی به گرافیک نمیشناسه مثل pes16...ممنون میشم کمکم کنید.

Sent from my D6633 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    از DEVICE MANEGER درایور رو اپدیت کنید(محلی مکه درایور موجود هست)
    من انجام دادم اوکی شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض گرافیک در ویندوز 10

سلام دوستان منم مشکل نصب گرافیک در وینوز 10 رو داشتم پک درایور انلاین رو که حجمش چند کیلوبایته رو دانود کردم و خودش همه درایورهارو نصب کرد اما در صفحه ی که مشخصات گرافیک رو میاره تاریخ اپدیت گرافیک رو نزده میخوام ببینم آیا گرافیکم بد نصب شده !!!

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •