تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: درخواست درایور

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض درخواست درایور

درخواست درایور geforce 210 برای ویندوز ویستا 32 بیت
    مرسی

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خدمت شما:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

مرسی ولی لینکی که دادین مشکل داره میشه ی لینک دیگه بدین؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

Access Denied

You don't have permission to access "http://us.download.nvidia.com/Windows/341.44/341.44-desktop-win8-win7-winvista-32bit-international-whql.exe" on this server.Reference #18.179eb252.1427007584.8708e749

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

مشکل که نداره عزیز...سایت انویدیا برای کاربران ایرانی قابل دسترسی نیست.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اگه بخواین از اون لینک دانلود کنین، باید از قند شکن استفاده کنین.

پروفشنال fariborz.j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    همه جاي ايران سراي من ايران

پيش فرض

اگه بخواین از اون لینک دانلود کنین، باید از قند شکن استفاده کنین.
    دوست گرامی اگه فندق شکن ندارین
    خیلی راحت و بدون درد سر این درایور رو از سایت ایرانی سافت گذر دانلود کنید
    برای اینکه تبلیغ نشه لینک نمیذارم اما کافیه تو سرچش اینو برنی
    341.44-desktop-win8-win7-winvista-32bit
    خودش میاره و راحت دانلود میکنی
    چرا مردم بخودی همه رو ترغیب به استفده از فندق شکن میکنن، نمیدونم!

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست گرامی اگه فندق شکن ندارین
    خیلی راحت و بدون درد سر این درایور رو از سایت ایرانی سافت گذر دانلود کنید
    برای اینکه تبلیغ نشه لینک نمیذارم اما کافیه تو سرچش اینو برنی
    341.44-desktop-win8-win7-winvista-32bit
    خودش میاره و راحت دانلود میکنی
    چرا مردم بخودی همه رو ترغیب به استفده از فندق شکن میکنن، نمیدونم!
    قبل از پست دادن تاریخ پست قبلی و درخواست رو نگاه کنید. تاپیک درخواست درایور برای 2 ماه پیش هستش که مسلما همون موقع مشکلشون حل شده.
    استفاده از سایت اصلی برای دانلود، ریسک دانلود درایورهای بتا رو به صفر می رسونه. خیلی از سایت ها برای اینکه بگن همیشه جدید ترین ورژن رو برای دانلود می ذارن، میان اون کلمه بتا رو از آخر اسم فایل پاک می کنن و لینک ورژن بتا رو برای دانلود می ذارن.
    مسلما اگه درایور بتا، درایور مناسبی بود اسمش بتا نبود.
    همچنین پیشنهاد استفاده از سایت معتبر ترغیب به استفاده از قند شکن نیست. ترغیب به استفاده از منبع معتبره.
    دلیل ندانستن هم فکر نکردنه.

پروفشنال fariborz.j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    همه جاي ايران سراي من ايران

پيش فرض

قبل از پست دادن تاریخ پست قبلی و درخواست رو نگاه کنید. تاپیک درخواست درایور برای 2 ماه پیش هستش که مسلما همون موقع مشکلشون حل شده.
    استفاده از سایت اصلی برای دانلود، ریسک دانلود درایورهای بتا رو به صفر می رسونه. خیلی از سایت ها برای اینکه بگن همیشه جدید ترین ورژن رو برای دانلود می ذارن، میان اون کلمه بتا رو از آخر اسم فایل پاک می کنن و لینک ورژن بتا رو برای دانلود می ذارن.
    مسلما اگه درایور بتا، درایور مناسبی بود اسمش بتا نبود.
    همچنین پیشنهاد استفاده از سایت معتبر ترغیب به استفاده از قند شکن نیست. ترغیب به استفاده از منبع معتبره.
    دلیل ندانستن هم فکر نکردنه.
    دوست گرامی هنگامی که ازتون انتقاد میشه لطفا عصبانی نشید و انتقاد رو با چشم دل بپذیرید.
    الان هم با ذکر کامل دلایل جواب شما رو میدم. امیدوارم مورد توجه شما قرار بگیره .
    درمورد تاریخ:
    1-گذشت تاریخ دلیلی نمیشه که حتما مشکلشون حل شده باشه ، من خودم تاپیک های زیادی دارم که خیلی وقت پیش زدم وحالا هم سر میزنم تا شاید جواب جدیدی داده شده باشه و مشکلم حل بشه.
    2- دلیل مهم تر اینکه این مشکل شاید برای خیلی دیگه از دوستان و کاربران کامپیوتر و گیمیرها وجود داشته باشه
    اونوقت با یه سرچ ، متونن به مقصود برسن و میبینن که تاپیک ناقص رها نشده و جواب کامل داده شده .

اما درمورد نسخه بتا:
    1- من در تاپیک بالا صحبتی از بتا بودن نیاوردم و این نشون میده پست من رو خوب مطالعه نکردید
    2-نسخه 341.44 نسخه کامل و پرو هس و من خودم نیز ازش استفاده میکنم
    من از حتی حجم هاشون رو هم دقیقا برسی کردم نسخه کامل و عین سایت انویدیا است . این سایت هم یه سایت معتبر ایرانی هس که فیلتر نیست و هیچ وقت هم کارهایی همچون حذف کلمه بتا یا امثال اون رو انجام نمیده ، لطفا کارتون رو با این جواب ها پوشش ندید و اشتباهتون رو با کمال ادب بپذیرید دوست عزیز
    با اجازه از مدیر انجمن لینکش رو میذارم تا ببینید
    این لینک :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

می تونید خودتون هم مقایسه کنید وبی دلیل هیچ شخص یا سایتی رو متحم به ارایه نسخه بتا به جای نسخه اصلی نکنید.

پس لطفا اول تحقیق کنید بعد جواب بدید و بی خودی دیگران رو ترغیب به استفاده از فندق شکن نکنید!!!

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست گرامی هنگامی که ازتون انتقاد میشه لطفا عصبانی نشید و انتقاد رو با چشم دل بپذیرید.
    الان هم با ذکر کامل دلایل جواب شما رو میدم. امیدوارم مورد توجه شما قرار بگیره .
    درمورد تاریخ:
    1-گذشت تاریخ دلیلی نمیشه که حتما مشکلشون حل شده باشه ، من خودم تاپیک های زیادی دارم که خیلی وقت پیش زدم وحالا هم سر میزنم تا شاید جواب جدیدی داده شده باشه و مشکلم حل بشه.
    2- دلیل مهم تر اینکه این مشکل شاید برای خیلی دیگه از دوستان و کاربران کامپیوتر و گیمیرها وجود داشته باشه
    اونوقت با یه سرچ ، متونن به مقصود برسن و میبینن که تاپیک ناقص رها نشده و جواب کامل داده شده .

اما درمورد نسخه بتا:
    1- من در تاپیک بالا صحبتی از بتا بودن نیاوردم و این نشون میده پست من رو خوب مطالعه نکردید
    2-نسخه 341.44 نسخه کامل و پرو هس و من خودم نیز ازش استفاده میکنم
    من از حتی حجم هاشون رو هم دقیقا برسی کردم نسخه کامل و عین سایت انویدیا است . این سایت هم یه سایت معتبر ایرانی هس که فیلتر نیست و هیچ وقت هم کارهایی همچون حذف کلمه بتا یا امثال اون رو انجام نمیده ، لطفا کارتون رو با این جواب ها پوشش ندید و اشتباهتون رو با کمال ادب بپذیرید دوست عزیز
    با اجازه از مدیر انجمن لینکش رو میذارم تا ببینید
    این لینک :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

می تونید خودتون هم مقایسه کنید وبی دلیل هیچ شخص یا سایتی رو متحم به ارایه نسخه بتا به جای نسخه اصلی نکنید.

پس لطفا اول تحقیق کنید بعد جواب بدید و بی خودی دیگران رو ترغیب به استفاده از فندق شکن نکنید!!!
    زمانی به یه حرفی می شه گفت انتقاد که پشتش منطق یا دلیل درستی باشه.
    شما بدون منطق درست و صرفا با توجه به نظر شخصیتون، دانلود از سایت سازنده ی کارت رو اشتباه می دونی و به دلایل نامشخص روی دانلود از یه سایت خاص پافشاری داری.
    در مورد تاریخ همین بس که تا الآن تعداد زیادی تاپیک برای دانلود درایور زده شده. اگه هرکس بخواد برای افزایش پست یا هر دلیل دیگه ای همه ی این تاپیک ها رو بالا بیاره صرفا باعث بی نطمی تو انجمن می شه.
    کاربری که اهل سرچ باشه هم به راحتی می تونه با یه سرچ تو گوگل درایور رو پیدا کنه.
    در مورد بتا همونطور که قبلا گفتم شما وقتی در مورد موضوعی اطلاع نداری در موردش اظهار نظر نکن. بنده نگفتم سایتی که شما معرفی کردی مشکل داره. گفتم بسیاری از سایت ها از ورژن بتا استفاده می کنن. حالا نمی شه دونه دونه چکشون کرد که کدوم ورژن بتا رو گذاشته کدوم نذاشته.
    در مورد بخش بولد، من همیشه استفاده از منبع معتبر رو به همه توصیه می کنم. عقل سلیم می گه سری که درد نمی کنه رو دستمال نمی بندن. وقتی سایت سازنده خودش درایور رو ارائه می کنه دلیلی وجود نداره که بخوایم از سایت های دیگه استفاده کنیم.
    در مورد بخش قرمز هم طرز صحبت هر شخص نشون دهنده ی سطح فرهنگ اون شخصه. بنده هم آدمی نیستم که بخوام این نوع صحبت رو جواب بدم.
    با توجه به اینکه ادامه ی این بحث تاپیک رو از مسیر اصلیش منحرف می کنه (که تا همینجاش هم یه تاپیک قدیمی بی دلیل بالا اومده و داره به بی راهه می ره) دیگه این پست رو نقل قول نکنین. اگه می خواین باز هم توضیحات بفرمایین می تونین از طریق پ.خ. یا پروفایل توضیحاتتون رو ارائه کنین.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •