تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: کدام ویندوز 8.1

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض کدام ویندوز 8.1

من میخوام از ولیعصر ویندوز 8.1 بخرم . لطفا بگید دی وی دی کدام شرکت و کدام ورژن را بخرم ؟
    ضمنا ارزش داره تا آمدن ویندوز 10 صبر کنم و از همین ویندوز 7 استفاده کنم یا خیر ؟

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

من میخوام از ولیعصر ویندوز 8.1 بخرم . لطفا بگید دی وی دی کدام شرکت و کدام ورژن را بخرم ؟ ضمنا ارزش داره تا آمدن ویندوز 10 صبر کنم و از همین ویندوز 7 استفاده کنم یا خیر ؟
    به هیچ عنوان از ویندوز های شرکت های ایرانی استفاده نکنید و حتما از ویندوز های دستکاری نشده استفاده کنید . که بهترین راه دانلود کردن از سایت های معتبر هست . دوست من ویندوز 10 ویندوزی با سرعت بالا هست که ویژگی های ویندوز 8.1 توی اون به صورت بسیار بهتر وجود داره معمولا ویندوزی میاد اوایل باگ هایی داره که باید مدتی بگذره تا رفع بشه حالا دقیقا نمیدونم ویندوز 10 چطور هست ولی یک نسخه ی تکنیکال دادن که روی همون باگ یابی کنن و سریعتر ورژن نهایی رو بدن . به نظر من فعلا از همون ویندوز 7 استفاده کنید ولی اگر تاکید دارین ویندوز 8.1 بریزین این رو بدونید که اگر از این دی وی دی های شرکت های ایرانی بریزین خیلی زود پشیمون میشین !!! همینطور که من شدم و خواستم دوباره ویندوز 7 بریزم ولی به طور اتفاقی یکی بهم گفت ویندوز 8.1 enterprise update 3 بریز که دستکاری نشده باشه و از شرکت مایکروسافت دانلود شده باشه تا بفهمی ویندوز یعنی چی !!! من هم ریختم و فهمیدم چقدر خوبه ! دیگه دوست ندارم ویندوز مال شرکت های ایرانی بریزم . به قول یکی از دوستان "ویندوز های شرکت های ایرانی به نام چی چی پرداز و فلان پویش و فلان گستر همه آشغال هستن " میتونید ویندوز دستکاری نشده از سایتی که بهتون پیغام خصوصی میدم دانلود کتید که توسط خودم تست شده ! ویندوز رو نصب کنید و توسط کرک microsoft toolkit که باز از همون سایت میتونید بگیرید فعالش کنید !!!
    Last edited by jimrako; 17-03-2015 at 23:20.

3. این کاربر از jimrako بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

به هیچ عنوان از ویندوز های شرکت های ایرانی استفاده نکنید و حتما از ویندوز های دستکاری نشده استفاده کنید . که بهترین راه دانلود کردن از سایت های معتبر هست . دوست من ویندوز 10 ویندوزی با سرعت بالا هست که ویژگی های ویندوز 8.1 توی اون به صورت بسیار بهتر وجود داره معمولا ویندوزی میاد اوایل باگ هایی داره که باید مدتی بگذره تا رفع بشه حالا دقیقا نمیدونم ویندوز 10 چطور هست ولی یک نسخه ی تکنیکال دادن که روی همون باگ یابی کنن و سریعتر ورژن نهایی رو بدن . به نظر من فعلا از همون ویندوز 7 استفاده کنید ولی اگر تاکید دارین ویندوز 8.1 بریزین این رو بدونید که اگر از این دی وی دی های شرکت های ایرانی بریزین خیلی زود پشیمون میشین !!! همینطور که من شدم و خواستم دوباره ویندوز 7 بریزم ولی به طور اتفاقی یکی بهم گفت ویندوز 8.1 enterprise update 3 بریز که دستکاری نشده باشه و از شرکت مایکروسافت دانلود شده باشه تا بفهمی ویندوز یعنی چی !!! من هم ریختم و فهمیدم چقدر خوبه ! دیگه دوست ندارم ویندوز مال شرکت های ایرانی بریزم . به قول یکی از دوستان "ویندوز های شرکت های ایرانی به نام چی چی پرداز و فلان پویش و فلان گستر همه آشغال هستن " میتونید ویندوز دستکاری نشده از سایتی که بهتون پیغام خصوصی میدم دانلود کتید که توسط خودم تست شده ! ویندوز رو نصب کنید و توسط کرک microsoft toolkit که باز از همون سایت میتونید بگیرید فعالش کنید !!!
    سلام .میشه اسم سایتو واسم پیغام بدید؟

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام .میشه اسم سایتو واسم پیغام بدید؟
    پیغام ارسال شد !!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

سلام
    میشه آدرس سایت رو برای من هم بفرستید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •