تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: گسترش خانه های مجردی؟

راي دهنده
82. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • معایب خانه مجردی به مراتب از مزایایش بیشتر است

24 29.27%
  • مزایای خانه مجردی به مراتب از معایبش بیشتر است

58 70.73%
صفحه 6 از 23 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 222

نام تاپيک: گسترش خانه های مجردی

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

واسه پسر ایرادی نداره و خوبه اما برای دختر زشت و زننده است مجردی زندگی کنه
    الان یه سری روشعنفکر گیر ندید که فرقی بین دختر و پسر نیست و این حرفا! مگه میشه فرقی نباشه؟ یه قانونی تو دنیا هست که میگه بین چیزهای طبیعی که خدا خلق کرده به سختی میشه 2 تا چیز شبیه به هم و یکسان رو پیدا کرد. بی غیرتی بعضی پسرها حال آدمو بهم میزنه. گرچه 99% این افراد خودشون خواهر ندارن که روشعنفکر بازی در میارن. فقط چون احساس نیاز کردن میخوان شرایط به نفع خودشون تغییر کنه

من مسلمونم نیستم. (تکذیب هم نمیکنم و احترام میذارم به این دین) اما یه سری چیزها هست ربطی به دین نداره و مستقیم به شرفت وصله. بی غیرتی ربطی به دین نداره.
    Last edited by anti-military; 21-01-2016 at 13:05.

2. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

واسه پسر ایرادی نداره و خوبه اما برای دختر زشت و زننده است مجردی زندگی کنه
    الان یه سری روشعنفکر گیر ندید که فرقی بین دختر و پسر نیست و این حرفا! مگه میشه فرقی نباشه؟ یه قانونی تو دنیا هست که میگه بین چیزهای طبیعی که خدا خلق کرده به سختی میشه 2 تا چیز شبیه به هم و یکسان رو پیدا کرد. بی غیرتی بعضی پسرها حال آدمو بهم میزنه. گرچه 99% این افراد خودشون خواهر ندارن که روشعنفکر بازی در میارن.

به چه دلیل و روی چه اصولی مجردی زندگی کردن برای پسر ایرادی نداره ولی برای دختران مشکل دار هست ؟! شما لطف کنید دلایل و ایرادهای اون رو عنوان کنید تا در صورت منطقی بودن دلایل کسی از شما ایراد نگیره .

اون قانون دنیا رو شما چطور کشف کردین ؟ از خود خدا شنیدین یا کس دیگه ای از طرف خدا برای شما پیام میاره ؟ فقط لطف کنید روشن گری مورد نیاز رو انجام بدین تا ما به فرق بین زن و مرد در زمینه زندگی مجردی و تاهل پی ببریم و برتری های مرد نسبت به زن رو کشف کنیم .

4. 9 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

به چه دلیل و روی چه اصولی مجردی زندگی کردن برای پسر ایرادی نداره ولی برای دختران مشکل دار هست ؟! شما لطف کنید دلایل و ایرادهای اون رو عنوان کنید تا در صورت منطقی بودن دلایل کسی از شما ایراد نگیره .
    دختر با پسر فرق داره یه سری چیزها واسه دخترها بد به حساب میاد و یه سری چیزها هم واسه پسر بد به حساب میاد. شما اگه خواهر داشته باشی میتونی درک کنی چی میگم ولی اگه تک فرزندی یا برادر داری هیچ وقت نمیتونی درک کنی ... فقط به فکر اینی که شرایط طوری باشه که خودت دوست داری غافل از اینکه چه مشکلات و بدبختی هایی میتونه پیش بیاد. تعادل فقط باید باشه یعنی نه مثل 37 سال پیش که مردم رو حریص تر کرد نه خیلی بی بند و باری که حال آدم بهم بخوره. فقط تعادل ... تو همه چیز

اون قانون دنیا رو شما چطور کشف کردین ؟ از خود خدا شنیدین یا کس دیگه ای از طرف خدا برای شما پیام میاره ؟ فقط لطف کنید روشن گری مورد نیاز رو انجام بدین تا ما به فرق بین زن و مرد در زمینه زندگی مجردی و تاهل پی ببریم و برتری های مرد نسبت به زن رو کشف کنیم .
    نا سلامتی نزدیک 27 سال زندگی کردم. خودم دیدم که کمتر چیز طبیعی تو دنیا هست که مساوی و یکسان و شبیه به هم باشه. شما چندتا چیز طبیعی نام ببر که حتی از نظر ظاهری شبیه به هم و مساوی باشه؟ (2 نمره) حتی 2 تا سنگ شبیه هم نمیتونی پیدا کنی که فرق نکنه. زنها بهترن اما دلیل نمیشه هرکاری واسه مرد ایراد نداره واسه زن هم طبیعی و بدون ایراد باشه. دختر باید حیاء داشته باشه وگرنه یه چیز ناهنجار میشه که فقط به یه درد میخوره! باعث سرافکندگی خانواده برادر و پدر و ... میشه.

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دختر با پسر فرق داره یه سری چیزها واسه دخترها بد به حساب میاد و یه سری چیزها هم واسه پسر بد به حساب میاد. شما اگه خواهر داشته باشی میتونی درک کنی چی میگم ولی اگه تک فرزندی یا برادر داری هیچ وقت نمیتونی درک کنی ... فقط به فکر اینی که شرایط طوری باشه که خودت دوست داری غافل از اینکه چه مشکلات و بدبختی هایی میتونه پیش بیاد. تعادل فقط باید باشه یعنی نه مثل 37 سال پیش که مردم رو حریص تر کرد نه خیلی بی بند و باری که حال آدم بهم بخوره. فقط تعادل ... تو همه چیز
    بله مثلا توی بحث برده داری باید تعادل باشه، نه اینکه کاملا موافق نه اینکه کاملا مخالف... تعادل!
    توی نژادپرستی باید تعادل باشه!! نه اینکه سیاه پوست ها میمون هستند نه اینکه مساوی با سفید ها... تعادل!

این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است. تعادل در بعضی مواقع خوب و مطلوبه، در بعضی مواقع فاجعه است، مثلا وقتی حقوق انسان ها در میان است.

نا سلامتی نزدیک 27 سال زندگی کردم. خودم دیدم که کمتر چیز طبیعی تو دنیا هست که مساوی و یکسان و شبیه به هم باشه. شما چندتا چیز طبیعی نام ببر که حتی از نظر ظاهری شبیه به هم و مساوی باشه؟ (2 نمره) حتی 2 تا سنگ شبیه هم نمیتونی پیدا کنی که فرق نکنه.
    همون توجیهی که همیشه افراد نژادپرست هم برای نژادپرستیشون می کنند. اونها هم میگن "هیچ چیز در دنیا مساوی نیست پس ما سفید پوست ها بهتر از سیاه پوست ها هستیم یا ما فارس ها بهتر از افغانی ها و عرب ها و ... هستیم و چیزهایی از این قبیل".

زنها بهترن اما دلیل نمیشه هرکاری واسه مرد ایراد نداره واسه زن هم طبیعی و بدون ایراد باشه. دختر باید حیاء داشته باشه وگرنه یه چیز ناهنجار میشه که فقط به یه درد میخوره! باعث سرافکندگی خانواده برادر و پدر و ... میشه.
    دختر باید بتونه هر طوری که خودش دلش می خواد زندگی کنه و هدف زندگیش هم تاثیرش و آبروی برادر و پدرش (مردان فامیل) نباشه بلکه هدفش رو خودش تعیین کنه. دختری که با شما موافقه همونطور که شما می فرمایید رفتار می کنه، دخترهایی هم که نظر مخالف دارند هر طور که خودشون دلشون میخواد رفتار می کنند.

جالبه شما می فرمایید زن ها بهترن، و بعد میگید زن "باید چطور باشه" که معیاری هم که استفاده کردید سرافکندگی برادر و پدر و ... زن است! نه دوست عزیز زن بهتر از مرد نیست مرد هم بهتر از زن نیست. آزادی یعنی هر نفر چه زن چه مرد طوری که میخوان رفتار کنند و برخوردی که باهاشون میشه مستقل از جنسیتشون باشه.

7. 11 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

بله مثلا توی بحث برده داری باید تعادل باشه، نه اینکه کاملا موافق نه اینکه کاملا مخالف... تعادل!
    توی نژادپرستی باید تعادل باشه!! نه اینکه سیاه پوست ها میمون هستند نه اینکه مساوی با سفید ها... تعادل!

این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است. تعادل در بعضی مواقع خوب و مطلوبه، در بعضی مواقع فاجعه است، مثلا وقتی حقوق انسان ها در میان است.

همون توجیهی که همیشه افراد نژادپرست هم برای نژادپرستیشون می کنند. اونها هم میگن "هیچ چیز در دنیا مساوی نیست پس ما سفید پوست ها بهتر از سیاه پوست ها هستیم یا ما فارس ها بهتر از افغانی ها و عرب ها و ... هستیم و چیزهایی از این قبیل".

دختر باید بتونه هر طوری که خودش دلش می خواد زندگی کنه و هدف زندگیش هم تاثیرش و آبروی برادر و پدرش (مردان فامیل) نباشه بلکه هدفش رو خودش تعیین کنه. دختری که با شما موافقه همونطور که شما می فرمایید رفتار می کنه، دخترهایی هم که نظر مخالف دارند هر طور که خودشون دلشون میخواد رفتار می کنند.
    دختر باید بتونه هر طوری که خودش دلش می خواد زندگی کنه و هدف زندگیش هم تاثیرش و آبروی برادر و پدرش (مردان فامیل) نباشه بلکه هدفش رو خودش تعیین کنه
    پس آدم هرکاری دوست داره باید انجام بده و اصلا توجه نکنه چه آسیبی به دیگران وارد میشه! پسری که بفهمه خواهرش یه قدم کج رفته نابود میشه. شما خودت در آینده شاید دختر دار بشی میفهمی چقدر بده دخترت از یه سری اصول انسانی پیروی نکنه.

عقیده من و شما و امثال شما 180 درجه فرق میکنه. پس صحبت کردن فایده نداره
    ربطی هم به برده داری نداره. فقط دختر باید از یه سری اصول پیروی کنه و پسر هم باید از سری اصول دیگه پیروی کنه

اگه تا این حد طرفدار آزادی هستی که این آزادی به دیگران آسیب برسونه پس قاتل هم حق داره هرجوری دوست داشت زندگی کنه و هرکی رو خواست بکشه و به هیچ چیز هم توجهی نکنه فقط به زندگی خودش توجه کنه. یا طرف بره معتاد بشه و به پدر و مادرش هم هیچ ربطی نداره چون خودش دوست داشته دختر هم باید به خاطر آبروی خانواده اش به خاطر شرفش از یه سری اصول پیروی کنه وگرنه فرقی با اون قاتل نداره
    Last edited by anti-military; 21-01-2016 at 17:55.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

یه سری چیزها هست ربطی به دین نداره و مستقیم به شرفت وصله. بی غیرتی ربطی به دین نداره.
    راستش فکر نمی کنم ربطی ه شرافت داشته باشه اینو از یه سری منابع می گم منابعی مثل کتب روانشناسان یا کتابهای خانم باربارا دی آنجلیس

اینها میگن برای خانم ها خیانت عاطفی بدتر از خیانت جنسی است و برای آقایون برعکسه یعنی برای آقایون خیانت جنسی بدتر از خیانت عاطفی است

دیگر تا چند درصد این مطالب درستن رو نمی دونم ولی خب بنده هم تا حدودی صحت این گفته های خانم باربارا و بقیه روانشناسان رو در محیط اطراف دیده ام
    حتی خانم باربارا که امریکایی است و خب این حرفا رو از زبان آمریکایی ها نقل می کند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

پس آدم هرکاری دوست داره باید انجام بده و اصلا توجه نکنه چه آسیبی به دیگران وارد میشه! پسری که بفهمه خواهرش یه قدم کج رفته نابود میشه. شما خودت در آینده شاید دختر دار بشی میفهمی چقدر بده دخترت از یه سری اصول انسانی پیروی نکنه.

ربطی هم به برده داری نداره. فقط دختر باید از یه سری اصول پیروی کنه و پسر هم باید از سری اصول دیگه پیروی کنه

اگه تا این حد طرفدار آزادی هستی که این آزادی به دیگران آسیب برسونه پس قاتل هم حق داره هرجوری دوست داشت زندگی کنه و هرکی رو خواست بکشه و به هیچ چیز هم توجهی نکنه فقط به زندگی خودش توجه کنه. یا طرف بره معتاد بشه و به پدر و مادرش هم هیچ ربطی نداره چون خودش دوست داشته دختر هم باید به خاطر آبروی خانواده اش به خاطر شرفش از یه سری اصول پیروی کنه وگرنه فرقی با اون قاتل نداره
    آزادی تا حدی است که شخص مانع آزادی سایرین نشه. طبیعتا خانه مجردی داشتن دختر اصلا شباهتی با بحث آزادی برای قتل نداره.

بحث آسیب به دیگران هم باید معیارهای مشخصی داشته باشه. اینکه من تصور کنم آزادی دخترها برای خانه مجردی داره به من آسیب میزنه فقط توهمات است. اینکه شما یک دختر که آبروی خانواده اش رو فرضا مهم نمیدونه رو با قاتل یکسان میدونید هم به نوع خودش جالبه که حتی نیاز به پاسخ دادن نداره.

و در نهایت اینکه چطور اصلا آزادی زن ها ربطی به بحث آبرو و شرف و این چیزها داره به کنار. شما در چند قرن گذشته سر می کنید.

11. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال green-mind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

بنده کاملا با اون قسمت از حرفتون موافقم در ضمن یک پیشنهاد هم دارم تو انجمن اگه ی درصد احتمال دادین شخص گفت و گو کننده خانومه حتمن گزارش تخلفش و بزنین زن چیه بحث چیه زن شش کلاس درس بخونه بسشه این قرطی بازیا چیه کتاب بخونه چیه ؟ اوا بلا به دور

در مورد اصول انسانی هم منشور حقوق بشر سخنان شما تایید میکنه طبق مواد :

ماده سوم :هر فردی سزاوار و محق به زندگی، آزادی و امنیت فردی است.
    ماده سیزده :هر انسانی سزاوار و محق به داشتن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [حرکت از نقطه‌ای به نقطه‌ای دیگر] و اقامت در [در هر نقطه‌ای] درون مرزهای مملکت است.
    ماده شانزده :

1. مردان و زنان بالغ، بدون هیچ گونه محدودیتی به حیث نژاد، ملیت، یا دین حق دارند که با یکدیگر زناشویی کنند و خانواده‌ای بنیان نهند. همه سزاوار و محق به داشتن حقوقی برابر در زمان عقد زناشویی، در طول زمان زندگی مشترک و هنگام فسخ آن هستند.
    2. عقد ازدواج نمی‌بایست صورت بندد مگر تنها با آزادی و رضایت کامل همسران که خواهان ازدواجند.

ماده بیست و سه :
    1. هر انسانی حق دارد که صاحب شغل بوده و آزادانه شغل خویش را انتخاب کند، شرایط کاری منصفانه مورد رضایت خویش را دارا باشد و سزاوار حمایت در برابر بیکاری است.

و کلی ماده دیگه

گاهی هم این ضعیفه ها رو در محیط های کاری میبینیم که جلو چشم رییس پیش همه پرسل میگن من از حقوق قانونی م دفاع میکنم و حقشون و میگیرن چشم بقیه گرد میشه و اجازه نمیدن کسی بالا بهشون نگاه کنه اینا که دیگه حیا رو قورت دادن
    ظهور امام زمان نزدیکه برادر ..

13. 2 کاربر از green-mind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

بنظر من برای کسیکه توانایی مالی داره که مجردی بدون هیچ مشگلی زندگی کنه خب چه اشگالی داره ؟ این اگه ازدواج میکرد هم که از پدر و مادرش جدا میشد ... خب حالا چه اشگالی داره دیگه سنش رفته بالا نمیخواد با ننه باباش توی یک خونه زندگی کنه بره یک جای دیگه زندگی کنه ... در مورد اینکه تنها باشه بهتره یا رفیقی هم دور برش باشه نظری ندارم ... مساله مهمی نیست اصولا که بشه بهش گیر داد بگی جامعه رو به نزول اخلاقی سوق میده... دختر و پسر هم نداره ... شخصا خودم اگر مشگل پول نداشتم (مسکن و غذا ) این کارو حتما انجام میدادم خیلی عالیه ...

مثلا دلایلی که من به این نتیجه رسیدم اینه که خیلی برای همه مون بهتر خواهد بود ...
    من اغلب شب ها تا سحر بیدارم و این بیداری گاهی اوقات مزاحم پدر و مادر و برادرم میشه که این منو ناراحت میکنه ... مثلا یک دستشویی رفتن یا آب خوردن خش خشی بوجود میاره که ممکنه برای اونا مزاحم باشه و از خواب بیفتند و یا حتی همون روشنی نوز اتاقم... حالا این یک موردش ... من اگر همون شب بخوام تلویزیون نگاه کنم یا موزیک گوش بدم نمیتونم این کارو انجام بدم .... اگر هوس کنم بزنم برم بیرون یک هوایی بخورم پیاده روی کنم نمیشه ... سیگار کشیدن روی تراس یا جای دیگه که عمرا ... یک زمانی بخوام رفیقمو بیارم خونه کاری باهاش داشته باشم نمیشه ... گاهی اوقات مهمونهایی به خونه ی ما میان که اصلا برای من خوشایند نیست و مزاحم منند .... خب چه بهتر که من اینجا نباشم برم سی خودم روز و شب ام بهم راحت تر بگذره ... در مورد دغدغه های آقای مطهری هم بنظرم س.ک.س نیاز و حق اساسی انسانه ... درود بر جوانانی که با وجود همه سرکوب ها و محدودیت ها دارند لذتشو میبرند ... ناز شصتشون ... هیچ اشگالی در این کار وجود نداره ... کسی که با سرکوبش موافقه اشگال داره ...
    Last edited by banii; 21-01-2016 at 18:49.

15. این کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

درود بر جوانانی که با وجود همه سرکوب ها و محدودیت ها دارند لذتشو میبرند ... ناز شصتشون ... هیچ اشگالی در این کار وجود نداره ... کسی که با سرکوبش موافقه اشگال داره ...
    100 درصد با جمله اخر موافقم ! ولی ... با جمله های قبلش هم مخالفم ! یادتون باشه اینجا ایرانه و حتی برای اونایی که روشن فکر هم هستن به وقتش که بشه یه سری کارا که طرف مقابل کرده ، ازار دهنده هست !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •