تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: گسترش خانه های مجردی؟

راي دهنده
82. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • معایب خانه مجردی به مراتب از مزایایش بیشتر است

24 29.27%
  • مزایای خانه مجردی به مراتب از معایبش بیشتر است

58 70.73%
صفحه 12 از 23 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 222

نام تاپيک: گسترش خانه های مجردی

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

کسی بیکار نیست بیاد الکی و بی دلیل به خواهرش یا به شخص دیگه ایی گیر بده مگر اینکه بخواد به آبرو و حیثیت خونواده لطمه بزنه ...
    ببین دوست عزیز ... یه سری مسائل تنها شخص رو درگیر نمیکنه... بله یک خونواده رو درگیر خودش میکنه ... آبروی شخص فقط نیست ... آبروی یک خونواده یا حتی فامیل هستش ...
    مشکل اونجاست که فکر کنیم آبروی بقیه (فک و فامیل) مهمتر از تصمیم گیری و تمایلات شخص برای زندگی خودش است. یعنی ذهنیت اینکه شخص باید خودش و زندگیش و تمایلات و اهدافش رو فدا کنه تا بقیه - معمولا افراد فضول - درباره فک و فامیل و خانواده اش تفکر مثبتی داشته باشند.

تفکری متفاوت هست که میگه زندگی هر شخص مربوط به خودشه، اگه کسی در زندگی یک نفر فضولی کرد و شروع به قضاوت درباره خانواده و فک و فامیل شخص کرد، فردی که کارش اشتباه بوده شخص فضول است و نه شخصی که داره زندگی خودش رو می کنه و کاری به کسی نداره.

آبرو و حیثیت یعنی خودسانسوری و محدود کردن علایق و تمایلات و اهداف خود برای راضی نگه داشتن افراد فضول.

اول اینکه این نظر نمونه کامل یک تفکر خود خواهانه رو نشون میده ...
    تو خودت اومدی به دنیا ... دیگه بعدش کس دیگه ایی نباید متولد بشه ؟ نمیخوام بگم هدف اصلی ازدواج تولید مثل هستش ... نخیر ... ولی یکی از اهداف بلند مدت محسوب میشه ...
    مجرد ها با مجرد خیلی فرق داره ... شما نمیخوای ... خیلی های دیگه میخوان ... دلایلش رو هم خودت بهتر میدونی ...

شما هم مجرد بمون... امیدوارم بیشتر چرخ زندگی واست بچرخه ...
    جالبه اون برادر و پدری که میخوان خواهرشون و دخترشون رو کنترل و محدود کنند، به خاطر حفظ "آبرو و حیثیت" خودشون، به نظر شما خودخواه نیستند ولی کسی که تصمیم می گیره ازدواج نکنه یا بچه دار نشه خودخواه است! تفکرات بنیادگرایانه نسبت به سنت گرایی تا این حد کمتر دیده بودم

.منم هزار تا میل دارم دلیل نمیشه برم هر کاری که دلم خواست بکنم بعد بگم به خودم مربوطه!این توجیحات قرار نیست نوع عمل رو عوض کنه.اگه همجنسگرایی مجازه پشت سرش باید هزارتا عمل دیگه هم که جز خواسته های نفسانی هست رو مجاز بدونیم و در نهایت فاتحه مع الصلوات البشر!
    باید یه منشور جدید به نام اخلاقیات و مسیولیات بشر سازمان ملل بده بیرون.این جوری معلوم نیست سر انجام چی بشه با این تفکر ازادی مطلق.
    مشکلی نیست. تا وقتی افراد درگیر در یک مسئله راضی هستند قضیه ربطی به سایرین نداره! چقدر سخت و عجیب!

2. 11 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

مشکلی نیست. تا وقتی افراد درگیر در یک مسئله راضی هستند قضیه ربطی به سایرین نداره! چقدر سخت و عجیب!
    بله وقتی چن تا ادم که هیچ چارچوب اخلاقی برا خودشون قایل نیستند و خودشون رو ازاد میدونن دور هم جمع بشن به همه کاری راضی میشن.بستگی به ادمایی داره که دور هم جمع میشن. ولی بازم ذات عمل غیر قابل تغییر هست.
    از این منطق تن فروشی و حتی همجنسبازی که صد برابر بدتر از همجنسگرایی هست تا زمانی که طرفین راضی باشن مشکلی نداره!!!
    این ازادی مطلق خیلی خیلی تفکر مزخرفیه........
    Last edited by javad2015; 28-01-2016 at 04:35.

4. 5 کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

به خودتون خیلی راحت اجازه میدین واژه ها رو تحریف کنین, زندگی مجردی دختر رو معادل قتل بدونین و آدم هایی رو که تفکرشون رو نمیپسندین بدون چارچوب اخلافی تصور کنین و از واژه ی آزادی مطلق استفاده کنین درحالیکه خنده داره که حتی چنین واژه ای رو بشه بهش فکر کرد!
    برای روشن شدن مفهوم "مطلق" که به "همه یا هیچ" اشاره داره مثالی براتون میزنم: آزادی مطلق یعنی من بلند شم و هرکسی رو که دلم خواست بکشم و کسی بهم نگه چرا زدی کشتی.
    پس اگه کسی "یک سری" کارهایی رو انجام داد که در تعریف مورد پسند و مجاز "از نظر شما" نمیگنجه این به معنای آزادی مطلق نیست و قرار نیست بزودی زود قتل هم آزاد بشه!!

این روش بزرگنمایی و یک رفتار رو معادل رفتاری بدتر از اون شمردن البته خیلی خوب جواب میده تو بحث های اینچنینی نه؟!
    واو! آزادی مطلق! واو نبود وجدان و شرف و اخلاق! واو قتل!! واو چه اتفاق های هولناکی!!

اینترنت باعث شده خیلی ها بتونن خیلی کارها رو راحت تر انجام بدن همگی در جریان هستین نیاز به توضیحی نیست. من به تمام کسانی که انقدر نگران شرف و آبرو هستن توصیه میکنم اینترنت رو هم انحصاری مردان و زنان متاهل درنظر بگیرن تو خانواده هاشون. البته مردان مجرد هم مسائله ای نداره فقط زنان مجرد نتونن استفاده کنن چطوره؟ آبروی خانواده از بین نمیره اگه 4 تا عکس فجیع تو موبایل دختر مجرد خانواده پیدا بشه؟ شرفتون لکه دار نمیشه؟ قتل زیاد نمیشه؟ آزادی مطلق بوجود نمیاد؟! پس چرا اصلا میذارین دختر مجرد موبایل داشته باشه؟ چه معنی داره؟! بره خونه شوهرش اونجا هرچقدر دلش خواست موبایل داشته باشه ولی تو خونه پدرش غلط میکنه اسم موبایل و اینترنت رو بیاره!
    الان بفرمایید مشکل این 4 خط رو به من گوشزد کنین من قانع بشم که موبایل برای دختر مجرد باعث از بین رفتن شرف و آبروی خانواده اش نمیشه!!!
    بحث پرباری خواهد بود!!!

6. 6 کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز navid_fo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

مرد مسیولیت حمایت از خانواده رو به دوش میکشه.این قدر که دخترا به مرد نیاز دارن مرد نیاز به دختر نداره.البته بازم در دوران پیری هر دوشون دچار مشکل میشن.یکی از ارکان ازدواج تولید سر مایه ای به نام فرزند هست که در اینده به کارشون میاد.
    مرد مسیولیت حمایت از خانواده رو به دوش میکشه

کی اینو گفته ؟! چرا یک سری قرارداد نانوشته بین این دو جنس وضع می کنین؟
    من به عینه دیدم بانوانی که شوهر خودشون رو از دست دادن مثل ماده شیر (قصد توهین نیستش دارم حس استقلال دارم منتقل می کنم) بچه هاشو دوره خودش نگه داشت با هر ترفند و زحمتی بین گرگ ها بچه هاشو بزرگ کردش بدون اینکه برای یک پاپاسی دستشو دراز کنه
    پس وقتی نمی زاریم کسی استعدادشو نشون بده خوب و به جاش یه سری حرف ها و باور ها رو توی مخ این قشر تزریق می کنیم مثل سم به صورت روزانه توی هر جا به مغزشون و روحشون، همین پیش میادش نزول اعتماد به نفس این جنس

این قدر که دخترا به مرد نیاز دارن مرد نیاز به دختر نداره

از کجا این حرفو میزنین میشه به من بگین منبع یا مقاله ای خوندین یا حسی داشتین
    شما فک می کنین نیاز همیشه از سره احتیاجه؟! تا حالا این جوری فک کردین شاید برای علاقه بیشتر باشه؟

از ارکان ازدواج تولید سر مایه ای به نام فرزند هست که در اینده به کارشون میاد

این یک دیدگاه شخصیه که شما بیان کردین
    ولی از دید من اگه یه روزی بخوام بچه دار بشم قبلش قشنگ نگاه می کنم ببینم بقیه طبعیت چی کار کرده با این موضوع
    آیا پنگوئنی که چندین ماه وا می ایسته تا توی باد سرما تخمش دماش از دمای بدنش پایین تر نیادش علتش چی بوده
    من میرسم به ادامه بقا
    توی انسان ها میرسم به انتقال صفت های برگزیده به نسل بعد نه اینکه یکی بیاد که به کارم بیادش خوب میرفتم شخصی رو پیدا می کردم که به کارم بیادش

در نهایت همه جملات بالای شما رو کناره هم گذاشتم و خوندم خودتم بخون ببین یه حس خیلی بدی به من دس میده
    تبعیض جنسیتی شدیدی توشه
    مرسی که هستی تا با شما بحث کنم
    Last edited by navid_fo; 28-01-2016 at 12:58.

8. 3 کاربر از navid_fo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال king_darkness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

به خودتون خیلی راحت اجازه میدین واژه ها رو تحریف کنین, زندگی مجردی دختر رو معادل قتل بدونین و آدم هایی رو که تفکرشون رو نمیپسندین بدون چارچوب اخلافی تصور کنین و از واژه ی آزادی مطلق استفاده کنین درحالیکه خنده داره که حتی چنین واژه ای رو بشه بهش فکر کرد!
    برای روشن شدن مفهوم "مطلق" که به "همه یا هیچ" اشاره داره مثالی براتون میزنم: آزادی مطلق یعنی من بلند شم و هرکسی رو که دلم خواست بکشم و کسی بهم نگه چرا زدی کشتی.
    پس اگه کسی "یک سری" کارهایی رو انجام داد که در تعریف مورد پسند و مجاز "از نظر شما" نمیگنجه این به معنای آزادی مطلق نیست و قرار نیست بزودی زود قتل هم آزاد بشه!!

این روش بزرگنمایی و یک رفتار رو معادل رفتاری بدتر از اون شمردن البته خیلی خوب جواب میده تو بحث های اینچنینی نه؟!
    واو! آزادی مطلق! واو نبود وجدان و شرف و اخلاق! واو قتل!! واو چه اتفاق های هولناکی!!

اینترنت باعث شده خیلی ها بتونن خیلی کارها رو راحت تر انجام بدن همگی در جریان هستین نیاز به توضیحی نیست. من به تمام کسانی که انقدر نگران شرف و آبرو هستن توصیه میکنم اینترنت رو هم انحصاری مردان و زنان متاهل درنظر بگیرن تو خانواده هاشون. البته مردان مجرد هم مسائله ای نداره فقط زنان مجرد نتونن استفاده کنن چطوره؟ آبروی خانواده از بین نمیره اگه 4 تا عکس فجیع تو موبایل دختر مجرد خانواده پیدا بشه؟ شرفتون لکه دار نمیشه؟ قتل زیاد نمیشه؟ آزادی مطلق بوجود نمیاد؟! پس چرا اصلا میذارین دختر مجرد موبایل داشته باشه؟ چه معنی داره؟! بره خونه شوهرش اونجا هرچقدر دلش خواست موبایل داشته باشه ولی تو خونه پدرش غلط میکنه اسم موبایل و اینترنت رو بیاره!
    الان بفرمایید مشکل این 4 خط رو به من گوشزد کنین من قانع بشم که موبایل برای دختر مجرد باعث از بین رفتن شرف و آبروی خانواده اش نمیشه!!!
    بحث پرباری خواهد بود!!!
    نمیدونم چرا بیخود و بی جهت بحث به دختر مجرد ربط میدید در حالی که کسی تو صحبت هاش به دختر مجرد اشاره ای نکرد!!!
    آثار خونه مجردی یا اینترنت و شبکه اجتماعی فقط مخصوص دختر نیست
    به نظر میرسه هر وقت جواب قانع کننده ای ندارید سریع بحث به این سمت میکشید
    و اگر هم دقت کنید بیشتر افراد اینجا مخالف خونه مجردی نیست ولی شرایطی داره که روش بحث میکنن ولی شما بدون اینکه جواب قانع کننده بیاری برچسب بسیجی و... میزنید

10. 3 کاربر از king_darkness بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

مرد مسیولیت حمایت از خانواده رو به دوش میکشه

کی اینو گفته ؟! چرا یک سری قرارداد نانوشته بین این دو جنس وضع می کنین؟
    من به عینه دیدم بانوانی کی شوهر خودشون رو از دست دادن مثل ماده شیر (قصد توهین نیستش دارم حس استقلال دارم منتقل می کنم) بچه هاشو دوره خودش نگه داشت با هر ترفند و زحمتی بین گرگ ها بچه هاشو بزرگ کردش بدون اینکه برای یک پاپاسی دستشو دراز کنه
    پس وقتی نمی زاریم کسی استعدادشو نشون بده خوب و به جاش یه سری حرف ها و باور ها رو توی مخ این قشر تزریق می کنیم مثل سم به صورت روزانه توی هر جا به مغزشون و روحشون، همین پیش میادش نزول اعتماد به نفس این جنس

این قدر که دخترا به مرد نیاز دارن مرد نیاز به دختر نداره

از کجا این حرفو میزنین میشه به من بگین منبع یا مقاله ای خوندین یا حسی داشتین
    شما فک می کنین نیاز همیشه از سره احتیاجه؟! تا حالا این جوری فک کردین شاید برای علاقه بیشتر باشه؟

از ارکان ازدواج تولید سر مایه ای به نام فرزند هست که در اینده به کارشون میاد

این یک دیدگاه شخصیه که شما بیان کردین
    ولی از دید من اگه یه روزی بخوام بچه دار بشم قبلش قشنگ نگاه می کنم ببینم بقیه طبعیت چی کار کرده با این موضوع
    آیا پنگوئنی که چندین ماه وا می ایسته تا توی باد سرما تخمش دماش از دمای بدنش پایین تر نیادش علتش چی بوده
    من میرسم به ادامه بقا
    توی انسان ها میرسم به انتقال صفت های برگزیده به نسل بعد نه اینکه یکی بیاد که به کارم بیادش خوب میرفتم شخصی رو پیدا می کردم که به کارم بیادش

در نهایت همه جملات بالای شما رو کناره هم گذاشتم و خوندم خودتم بخون ببین یه حس خیلی بدی به من دس میده
    تبعیض جنسیتی شدیدی توشه
    مرسی که هستی تا با شما بحث کنم
    حالت کلی همونه که من گفتم بیشتر موارد مرد مسیولیت حمایت مالی و زن حمایت عاطفی رو به دوش میکشه.بحث سر تبعیض جنسیتی نیست مرد و زن هر کدوم برای کاری ساخته شدن حمایت مالی تو 90 درصد موارد توسط مرد انجام میشه.کار های بدنی مثل کشاورزی و کارگری و..... به عهده مرد هست چون برای این کار ساخته شده.یه دختر نمیتونه همه کاری رو به تنهایی انجام بده.البته مرد هم نمیتونه تنهایی همه کاری کنه این دو مکمل هم هستند.شما اگه یکی رو حذف کنی دچار مشکل میشی.در دوران پیری وقتی شما فرزندی نداری ایا میتونی بازم خودت کارهات رو انجام بدی؟اصلا فرزند به عنوان یک سرمایه تلقی میشده به همین خاطر در گذشته مردم چون میتونستن تعداد فرزند زیاد بود.
    وقتی گفتم دختر نیاز به مرد داره در مورد دخترایی میشه که نمیتونن در امد داشته باشن.اونایی که میتونن این میزان نیاز کمتره ولی بازم صفر نیست.

12. این کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

بحث پرباری خواهد بود!!!
    شما کافیه نتایج حاصل از رفتارایی مثل خانه مجردی رو مجسم کنی.مرد و زن مکمل هستند نبود یکی باعث ایجاد مشکلاتی برای شخص و در نهایت جامعه میشه.کسی که مجرد زندگی میکنه به خودش ظلم میکنه و اگه از تنهایی دچار افسردگی نشه مطمنا نمیتونه از پس تمام مسایل بر بیاد.اصلا انسان جوریه که نیاز به ازدواج داره و اگه این نیازو از خودش صلب کنه مشکلات زیادی براش به همراه خواهد داشت.
    من شما رو نمیدونم ولی من به صورت ذاتی از عمل همجنسگرایی بدم میاد دست خودمم نیست و نمیتونم خودمو گول بزنم.اینترنت و موبایل چیز بدی نیست مثل کارد دو لبه هست بستگی به کاربرد داره.یکی درست استفاده میکنه یکی نه.

14. این کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی OMiD.1080p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

پيش فرض

نظرات قشنگ و خوشگل در کنار حرف های قشنگ ...
    جالبه فقط در حرفــــ
    ( مهم اینه که در واقعیت آدم تصمیم بگیره )
    اونی که از حقوق بانوان دفاع میکنه ... ببخشیدا یک حسی بهم میگه ایشون احتمالا برخورد عاطفی و نزدیک نداشته با شخص مونث ...
    همون شخص تا یک بار دل میبنده به یک دختر بعد هم شکست عشقی میخوره ... میاد و تمام دختران عالم رو بد و بدکاره خطاب میکنه ... همون آدمی که دم از حقوق و حق های مساوی میزنه .
    من که از حقوق مساوی خودم دفاع میکنم ...
    ولی دارم میگم یک سری چیزا وظیفه ی مرد یا زن هستش ... میفهمی ؟ وظیفه ...

در مورد همجنسگرایان ... وای من چه بگم ؟؟؟
    شما یک سر به این سایت های ایرانی خودمون که توش افراد همجنس گرا میان تبلیغ میکنن و خودشون رو به عرضه میذارن برو ...
    یا طرف اومده تبلیغ همسر خودش رو میکنه واسه دیگران ... افراد دیگه هم میان نظر میدن و ...

محتوای مخفی: . 
    به نظر من هر کسی که به غیر از همسر خود ( تاکید میکنم ) به غیر از همسر خود ( مونث ) ... بخواد بحث جنسی رو با کس دیگه ایی انجام بده ... بیمار جنسی محسوب میشه ...
    بیمار نیست ؟ آخه آدم عاقل که بعدش میخوای بیای پست منو نقل کنی ... وقتی جنس مونث ش هستش ... چه نیازی هست که بری با مذکر یک رابطه ایی داشته باشی ؟
    خوبه که هم توی دین اکیدا تاکید کرده که رابطه ی جنسی از مقعد برای زن کراهت داره و در صورت ناراضی بودن نیز حرام هستش ...
    از اونطرف نیز از نظر پزشکی این کار باعث به وجود آمدن خیلی از بیماری ها و مرض ها میشه ...
    ولی باز ...

بعضی ها هم که در درجه مرفح جامعه قرار دارن ... دلشون بی درد هستش و همین باعث میشه که حس و تفکر روشنفکرانه مزمن در خودشون به وجود بیاد .

در ضمن اگر منم رنگ کاربریم از این رنگ قشنگ ها میبود ... مسلما خیلی ها بدون اینکه نظر منو بخونن و حتی تایید کنن ... زیر پستم تشکر میزندن.

16. 6 کاربر از OMiD.1080p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

نمیدونم چرا بیخود و بی جهت بحث به دختر مجرد ربط میدید در حالی که کسی تو صحبت هاش به دختر مجرد اشاره ای نکرد!!!
    آثار خونه مجردی یا اینترنت و شبکه اجتماعی فقط مخصوص دختر نیست
    به نظر میرسه هر وقت جواب قانع کننده ای ندارید سریع بحث به این سمت میکشید
    و اگر هم دقت کنید بیشتر افراد اینجا مخالف خونه مجردی نیست ولی شرایطی داره که روش بحث میکنن ولی شما بدون اینکه جواب قانع کننده بیاری برچسب بسیجی و... میزنید
    خودتون رو به کدوم راه دارین میزنین دقیقا؟! یا فکر کردین بحث اینجا از صفحه 11 شروع شده مثلا؟!
    خوبه بحث همجنس گرایی دقیقا از نتیجه گیری بی ربط یک نفر از پست من شروع شد که فرمودن:

اول اینکه این یه تفکر نیست! شرف و غیرت و انسانیته. پس فردا هم حتما میخواهی از همجنس گرایی دفاع کنی و به مخالف هاش بگی که تفکرات قدیمی رو فراموش کنن!
    گرچه بعید میدونم همین الان هم مخالفش باشی ...
    یا خیلی تک بعدی بحث رو دنبال میکنین یا فقط میخواین یه جوابی به پست من داده باشین که بقیه بهشون برنخوره.
    به هرحال کسانی که شما میفرمایید بحث رو اینطوری به همجنس گرایی ربط دادن وگرنه اینجا تاپیک زندگی مجردیه و کسی که بحث رو به سمت دیگه کشیده من نبودم.
    معمولا میگن حرف غیرمرتبط به تاپیک نزنین نه اینکه چون از دو صفحه قبل بحث تاپیک منحرف شده تو دیگه حرف بحث قبلی رو نزن!

18. این کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

بله وقتی چن تا ادم که هیچ چارچوب اخلاقی برا خودشون قایل نیستند و خودشون رو ازاد میدونن دور هم جمع بشن به همه کاری راضی میشن.بستگی به ادمایی داره که دور هم جمع میشن. ولی بازم ذات عمل غیر قابل تغییر هست.
    دقیقا جواب خلاصه همه این بحث ها تو همین پست گفته شده
    ما هم نمی گیم کار بقیه به ما ربط داره! فقط داریم چیز بد رو از خوب جدا میکنیم که یه سری احمق نیان به اسم آزادی جای چیز خوب و بد رو عوض کنن.
    طرف میگه فلانی همجنسگرا هست به تو ربطی نداره!! چرا ربطی نداره؟ ما داریم تو همین دنیا زندگی میکنیم دوست نداریم کسی خرابش کنه
    کسی حق نداره به اسم آزادی به اخلاق و معنویات آسیب بزنه وظیفه ماست اجازه ندیم دنیایی که توش هستیم منحرف بشه. پس به ما ربط داره

20. 3 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •