تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: بازی Bs Hacker برای علاقه مندان هک و شبکه

آخر فروم باز Cyberlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض بازی Bs Hacker برای علاقه مندان هک و شبکه

امروز داشتم توی اینترنت جستجو میکردم به یه بازی جالب به اسم Bs Hacker برخورد کردم ، البته زیاد شدید نبود سرعتم کم بود اونم با این اینترنت دیال آپ و زیاد آسیب جدی هم ندیدم داشتم میگفتم بازیش درباره هک و شبکه است و عکسهاش که خیلی جالب بود اینم نمونش

حالا میخواستم بدونم کسی درباره این بازی چیزی میدونه و لینک دانلود نسخه کاملش رو داره در ضمن چند تا بازی دیگه درباره هک و شبکه دارم که میذارم واستون ، ولی این یکی مثل اینکه از بقیه جالبتره و گرافیکش قشنگتره

آخر فروم باز Scary Feelings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    دور از خودم تا جایی که امکان داره

پيش فرض

سلام دوست عزیز..حد اقل لینک اون صفحه ای که شما دیدین رو بزارین ما بریم ببینیم چیه؟؟o.O

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

من این بازی رو تا حد بسیار کمی انجام دادم زیاد بازی جالبی نیست.اگه وقعاً به بازی تو زمینه هک علاقه دارید برید بازی شاهکار "Uplink" رو انجام بدید.واقعاً سالاره و کمتر کسی می تونه این بازی رو به راحتی انجام بده.یه محیط شبیه سازی شده از هک سرور در اختیار میذاره.هک کردن بانک،تغییر مشخصات فردی اشخاص،پاک کردن فایلهای مهم شرکتهای بزرگ،پاک کردن سابقه های افراد بزه کار و بر عکس و ...

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض بازیهای هک

من این بازی رو تا حد بسیار کمی انجام دادم زیاد بازی جالبی نیست.اگه وقعاً به بازی تو زمینه هک علاقه دارید برید بازی شاهکار "Uplink" رو انجام بدید.واقعاً سالاره و کمتر کسی می تونه این بازی رو به راحتی انجام بده.یه محیط شبیه سازی شده از هک سرور در اختیار میذاره.هک کردن بانک،تغییر مشخصات فردی اشخاص،پاک کردن فایلهای مهم شرکتهای بزرگ،پاک کردن سابقه های افراد بزه کار و بر عکس و ...
    درسته دوست عزیز من هم شاهکار Uplink رو دارم و کار کردن با اون یه مقدار بیشتر از سخته و باید کلی وقت گذاشت تا با منوهاش و نوشته های ریزش آشنا شد ( من که چشام در اومد تا نوشته هاش رو بخونم ) اما کلا از تم بازی و محیط اون خوشم اومد ولی این یکی از تصاویرش بر می آمد که راحت تر از قبلی باشه حالا لینکهاشو میذارم خودتون دانلود کنید و قبل از دانلودش اسکرین شات های بازی رو هم ببینید و با بازی Uplink مقایسه کنید . این از لینک نسخه دموی بازی :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    توی همین صفحه میتونید با کلیک روی گزینه See More Screenshot تصاویر محیط بازی رو ببینید.
    لینک دانلود نسخه کامل و نامحدود چیزی حدود 60 مگابایت (توصیه میکنم فقط اونایی که ADSL داران بیان وسط )
    کد:
    Last edited by Cyberlife; 09-01-2009 at 23:30.

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض

اینم یکی دیگه از سری بازیهای هک به اسم
    Hacker Evolution

تصویری از محیط بازی :

لینک نسخه Demo
    کد:
    لینک نسخه کاملش هم گیرم اومد میذارم براتون.

پروفشنال RedSpoT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من این بازی رو تا حد بسیار کمی انجام دادم زیاد بازی جالبی نیست.اگه وقعاً به بازی تو زمینه هک علاقه دارید برید بازی شاهکار "uplink" رو انجام بدید.واقعاً سالاره و کمتر کسی می تونه این بازی رو به راحتی انجام بده.یه محیط شبیه سازی شده از هک سرور در اختیار میذاره.هک کردن بانک،تغییر مشخصات فردی اشخاص،پاک کردن فایلهای مهم شرکتهای بزرگ،پاک کردن سابقه های افراد بزه کار و بر عکس و ...
    تعریف شو شدیدا از دوستم شنیده بودم ولی اسمشو نمیدونستم

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

اینم یکی دیگه از سری بازیهای هک به اسم
    hacker evolution

تصویری از محیط بازی :

لینک نسخه demo
    کد:
    لینک نسخه کاملش هم گیرم اومد میذارم براتون.

یه کم دربارش اطلاعات بده

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

آقا اگه دنبال بازی هکری هستید حتماً فقط برید سراغ Uplink.ای حال میده یه بانک رو جیک ثانیه هک کنی و حساب یکی رو بفرستی تو حساب خودت.البته اگه دیر بجنبی ردت رو می گیرن و از گروه اخراج میشی.
    راستی این تاپیک چه ربطی به بازی های شبکه ای داشت که به اینجا انتقال داده شده؟

داره خودمونی میشه free28333's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام . اگه میشه یکم در باره نحوه بازی توضیح بدین و اینکه روشهای هک تو بازی چقدر در واقییت کاربردی هستن.

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

سلام . اگه میشه یکم در باره نحوه بازی توضیح بدین و اینکه روشهای هک تو بازی چقدر در واقییت کاربردی هستن.
    کدوم بازی Uplink یا Bs Hacker ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •