تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 380 از 383 اولاول ... 280330370376377378379380381382383 آخرآخر
نمايش نتايج 3,791 به 3,800 از 3827

نام تاپيک: قبلی رو جواب بده , از بعدیت بپرس !

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

پشه!!!
    استعداد در نوازندگی چه قدر مهمه؟
    خیلی زیاد.یه بنده خدایی از فامیل ما 4 ساله داره میره کلاس ویولون .هنوز به شدت صدای سازش گوش خراشه

چقدر احتمال داره فرزندت رو به همون شیوه ای که مادر و پدرت شما رو تربیت کردن ،تربیت کنی؟

2. این کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

خیلی زیاد.یه بنده خدایی از فامیل ما 4 ساله داره میره کلاس ویولون .هنوز به شدت صدای سازش گوش خراشه

چقدر احتمال داره فرزندت رو به همون شیوه ای که مادر و پدرت شما رو تربیت کردن ،تربیت کنی؟
    با توجه به گذر زمان و تغییرات وضعیت جامعه، بسیار بسیار کم

آشپز خوبی هستی؟ خودت با غذاهایی که خودت درست میکنی حال میکنی یا غذاهای دیگران (غیر از رستوران و فست فود)

4. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز meisam317's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

آشپز خوبی نیستم ولی فکر میکنم استعداد زیادی داشته باشم چون علاقه زیادی دارم . اره املت های خوبی درست میکنم

چرا رفت و امد و ارتباطات فامیلی و دوستانه خیلی خیلی کم شده ؟ ما بچه بودیم هر روز وهر هفته خونه فامیل و دوستان بودیم

6. این کاربر از meisam317 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

آشپز خوبی نیستم ولی فکر میکنم استعداد زیادی داشته باشم چون علاقه زیادی دارم . اره املت های خوبی درست میکنم

چرا رفت و امد و ارتباطات فامیلی و دوستانه خیلی خیلی کم شده ؟ ما بچه بودیم هر روز وهر هفته خونه فامیل و دوستان بودیم
    خودم به شخصه وقتی مهمونی جایی دعوت میشیم دنبال هر بهونه ای میگردم که نرم، 95 درصد مواقع هم نمیرم :| دلیل اصلیش برای من دخالت های بی مورد و بیش از حد فامیل و تحمیل نظرات شخصی خودشون در مورد مسائلی هست که اصلا بهشون مربوط نیست و زندگی خصوصی خودمه، در مورد همه چیز نظر میدن که خیلی آزار دهنده ست.... با یکی دو بار هم دست بردار نیستن و هر بار تکرار میشه. وقتی نمیرم آرامش فکری بیشتری دارم!
    اون 5 درصد مواقع هم که به اجبار میرم خیلی کم باهاشون حرف میزنم و منتظر میمونم که ساعت زود بگذره و فرار کنم

دوس داشتی تو کدوم کشور و شهر جهان به دنیا میومدی و چه سالی به دنیا میومدی؟ چرا؟

8. این کاربر از alilife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

خودم به شخصه وقتی مهمونی جایی دعوت میشیم دنبال هر بهونه ای میگردم که نرم، 95 درصد مواقع هم نمیرم :| دلیل اصلیش برای من دخالت های بی مورد و بیش از حد فامیل و تحمیل نظرات شخصی خودشون در مورد مسائلی هست که اصلا بهشون مربوط نیست و زندگی خصوصی خودمه، در مورد همه چیز نظر میدن که خیلی آزار دهنده ست.... با یکی دو بار هم دست بردار نیستن و هر بار تکرار میشه. وقتی نمیرم آرامش فکری بیشتری دارم!
    اون 5 درصد مواقع هم که به اجبار میرم خیلی کم باهاشون حرف میزنم و منتظر میمونم که ساعت زود بگذره و فرار کنم

دوس داشتی تو کدوم کشور و شهر جهان به دنیا میومدی و چه سالی به دنیا میومدی؟ چرا؟
    دوست دارم به این فکر کنم که الان دوست دارم کدوم کشور باشم... فرار به خارج قطعا در فکرم نیست... هر چی پیش بیاد با توجه به تلاشم ... اگه خارج بهتر باشه همونجا
    خب زمان؟ اونم حتی الان هم نمیشه تغییر داد فقط بایستی استفاده کنیم و تلاش کنیم و یادبگیریم و دغدغه هایمون رو درست و درست تر کنیم تا به ترین ها برسیم.

نه گذشته؛ و نه تغییر زمان گزینه های خوبی نبودن برای سوال ... البته من نمیدونم قصد شما از این سوال چی بوده؟ به هرحال حرف گوش نکردنمو ببخشید ادم ست دیگر

به نظر میشه دنیا تغییر کنه؛ اینطور که دوباره بشه دور هم جمع بود و راحت بدون مشکلات فراوان؟ میشه دوباره زندگی آسون شه و خوشی روزای قدیمی ؛ در شکلی جدید برگرده؟ مشکل از کجاست؟ راه حل هم هست؟

*پ.ن: راهنما برای جوابم پیش خودم: دیالوگ اول توی کلاس فیلم دل شکسته

10. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

دوست دارم به این فکر کنم که الان دوست دارم کدوم کشور باشم... فرار به خارج قطعا در فکرم نیست... هر چی پیش بیاد با توجه به تلاشم ... اگه خارج بهتر باشه همونجا
    خب زمان؟ اونم حتی الان هم نمیشه تغییر داد فقط بایستی استفاده کنیم و تلاش کنیم و یادبگیریم و دغدغه هایمون رو درست و درست تر کنیم تا به ترین ها برسیم.

نه گذشته؛ و نه تغییر زمان گزینه های خوبی نبودن برای سوال ... البته من نمیدونم قصد شما از این سوال چی بوده؟ به هرحال حرف گوش نکردنمو ببخشید ادم ست دیگر

به نظر میشه دنیا تغییر کنه؛ اینطور که دوباره بشه دور هم جمع بود و راحت بدون مشکلات فراوان؟ میشه دوباره زندگی آسون شه و خوشی روزای قدیمی ؛ در شکلی جدید برگرده؟ مشکل از کجاست؟ راه حل هم هست؟

*پ.ن: راهنما برای جوابم پیش خودم: دیالوگ اول توی کلاس فیلم دل شکسته

اگه ادم ها بخوان عوض بشن چرا که نه.اگر هر ادمی عوض بشه طبیعتا دنیا عوض میشه

کدام شبکه تلویزیون رو بیشتر میبینی؟هم داخلی هم خارجی

12. این کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن فوتبال خارجی hossein blak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    BRN

پيش فرض

کدام شبکه تلویزیون رو بیشتر میبینی؟هم داخلی هم خارجی
    manoto / movie24

احساس خوشبختی میکنی ؟ چرا ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

manoto / movie24

اتفاقا دیشب در مورد همین سوال فکر میکردم
    فعلا در حال حاضر احساس خوشبختی میکنم چون بیشتر چیزهایی که میخواستم رو بهش رسیدم .همسر و مادر و پدر خوبی دارم.تنم سالمه و دارم برای بقیه ی چیزهایی که میخواهم تلاش میکنم
    سوال من هم همینه

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

manoto / movie24

فعلا در حال حاضر احساس خوشبختی میکنم چون بیشتر چیزهایی که میخواستم رو بهش رسیدم .همسر و مادر و پدر خوبی دارم.تنم سالمه و دارم برای بقیه ی چیزهایی که میخواهم تلاش میکنم
    سوال من هم همینه

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

سوال من هم همینه
    سلام دوست قدیمی ، تاخوشبختیرو چی میشه معنی کرد؟
    پدر مادر و نامزدمو دارم پس خوشبختم

اگه به عقب برگردی چه کاری ممکنه بکنی که نکردی ؟!
    Last edited by Vallio; 23-05-2018 at 08:37.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •