تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: مشاوره برای خرید لپ تاپی که شبانه روز باید روشن باشد جهت دانلود از تورنت

اگه نباشه جاش خالی می مونه amanofnoname's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض مشاوره برای خرید لپ تاپی که شبانه روز باید روشن باشد جهت دانلود از تورنت

سلام دوستان

من قبلا یه دل xps 1530 داشتم که 5-6 سال مردانه کار کرد و الان عمرشو داده به لپ تاپ های شما. می خوام یه لپ تاپ جایگزینش کنم برای ادامه ماموریتی که در عنوان مطرح شد.

نکات:
    1. وزن لپ تاپ اصلا مطرح نیست چون قرار نیست جابجا بشه.
    2. لپ تاپ فقط با قطع برق سراسری خاموش خواهد شد! (یعنی یکسره روشن می مونه)
    3. دوام لپ تاپ پس بسیار مهم خواهد بود و همچنین داغ نشدن قطعات داخلیش در اثر روشن بودن مداوم.
    4. به هیچ وجه کارهای سنگین و بازی روش انجام نخواهد شد. فقط همون دانلود از تورنت که همیشگیه، مطالعه، کار با برنامه وورد و مشاهده فیلم های فول اچ دی. البته کیفیت صفحه نمایش برای من ملاک نیست؛ در حد متوسط باشه کفایت میکنه.
    5. سایز صفحه بین 15 الی 16.
    6. طبیعتا هرچه ارزونتر بهتر، ولی تا 1700-1800 هم می تونم هزینه کنم. با توجه به اینکه کار سنگین نمی کشم ازش، یه چیزی می خوام که ماندگار باشه.

و دو سوال:
    1. آیا استفاده مداوم از کول پد در این شرایط توصیه میشه؟ 4 تا فن داره: 2 تا 10 سانتی 2 تاهم 14 سانتی. بخاطره بار احتمالی وارده بر مادربورد می پرسم.
    2. آیا خرید پردازشگر corei5 به جای cori3 به خودی خود در کارهای معمولی باعث افزایش دما میشه؟ یعنی مورد ضعیف تر می تونه برای کسی که ماندگار براش اصل اوله، اولویت داشته باشه؟

اگر نکته ای هست که در اینچنین استفاده ای می تونه مفید باشه لطفا دریغ نفرمایید.

ممنون
    Last edited by amanofnoname; 14-03-2015 at 11:32.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •