تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: راهنمایی و مشاوره برای خرید پرینتر رنگی (لیرزی و جوهرافشان) با توجه به موارد مصرف

در آغاز فعالیت erfanch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض راهنمایی و مشاوره برای خرید پرینتر رنگی (لیرزی و جوهرافشان) با توجه به موارد مصرف

سلام

در این تاپیک نوع کاربری مورد نظر ، حداکثر هرینه ای که میخواهید پرداخت کنید، میزان مصرف پرینتر و هرینه های جانبی که درخصوص یک پرینتر رنگی درنظر دارید جهت راهنمایی برای خرید بهترین پرینتر قراردهید.

در آغاز فعالیت erfanch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام

شغل من ایجاب میکنه که پرینتر رنگی داشته باشم. مورد مصرف اسناد متنی با لوگوی رنگی هست و روزانه تا 20 برگه پرینت دارم.شارژ کارتریج هم میخوام خودم انجام بدم وهزینه هام رو کم کنم. کیفیت چاپ برام مهمه و حداکثر هزینه ای که میتونم پرداخت کنم 700 هزارتومان هست. لطفاً راهنمائیم کنید که پرینتر رنگی لیزری بگیرم یا جوهرافشان. و درصورت امکان مدل خاصی اگر درنظرتان هست رو بفرمائید.
    ممنونم

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ببینید اگر فقط اسناد باشه ( کاغذ 70 یا 80 گرم ) طبیعتا لیزری به صرفه تر و معقول ترین انتخابه! اما خب شارژ تونرش کار هرکسی نیست چون باید پودر مرغوب تهیه کرد و خلاصه دقت و حساسیت بالا به خرج داد براش تا بتونید کیفیت اورجینال خودش رو تا حد امکان حفظ کنید توی پرینت..
    ولی اگر خیلی اصرار دارید حتما همه کارشو خودتون بکنید و روزانه پرینت دارید ( یعنی پرینتر همیشه در حال کار کردنه ) می تونید یک پرینتر جوهرافشان Epson L800 بخرید که برای شارژش فقط کافیه جوهرهاشو تهیه کنید و خالی کنید توی تانکش!!
    منتهی این L800 مخصوص عکاسی ها هست . یعنی شما می تونید باهاش کاغذهای 260 گرم فتوگلاسه هم پرینت بگیرید. و هزینه اش از 700 بیشتره!! حدود 900 تومنه اما هم کیفیتش خوبه هم شارژش آسونه و بی دردسر...

به هر حال من لیزری توصیه میکنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •