تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: آنلاک نشدن(روشن نشدن صفحه) گوشی s5 ***فوری***

داره خودمونی میشه devilmaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض آنلاک نشدن(روشن نشدن صفحه) گوشی s5 ***فوری***

سلام
    برادر من اخیرا یه گوشی s5 از یکی از فروشگاه های اینترنتی خریده، از امروز ظهر بعد از چند دقیقه که گوشی رو صفحشو قفل کردم دیگه صفحه روشن نمیشه، چراغ led نوتیفیکشن خاموش و روشن میشه که یعنی هنوز روشنه ولی نه دکمه هوم و دکمه قفل صفحه رو روشن نمیکنن، حتی دکمه پاور رو که نگه میدارم گوشی خاموش نمیشه و من مجبورم باتری رو در بیارم دوباره بزارم جا.

توی نت هم سرچ کردم ظاهرا مشکل مشابه برای افراد دیگه ای هم وجود داره ولی راه حل خاصی نتونستم واسش پیدا کنم. نرم افزار هایی هم که خودم نصب کرده بودم رو گوشی رو حتی پاک کردم ولی همچنان مشکل باقیه.
    دوستات اگه کسی میدونه چطور میشه مشکل رو حل کرد راهنمایی کنه که نهایتا من شنبه تماس بگیرم با نمایندگی سامسونگ که گوشی رو گارانتی کرده.

2. این کاربر از devilmaster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز djbehnam73's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    یه جایی از همین کره ی خاکی !

پيش فرض

سلام
    برادر من اخیرا یه گوشی s5 از یکی از فروشگاه های اینترنتی خریده، از امروز ظهر بعد از چند دقیقه که گوشی رو صفحشو قفل کردم دیگه صفحه روشن نمیشه، چراغ led نوتیفیکشن خاموش و روشن میشه که یعنی هنوز روشنه ولی نه دکمه هوم و دکمه قفل صفحه رو روشن نمیکنن، حتی دکمه پاور رو که نگه میدارم گوشی خاموش نمیشه و من مجبورم باتری رو در بیارم دوباره بزارم جا.

توی نت هم سرچ کردم ظاهرا مشکل مشابه برای افراد دیگه ای هم وجود داره ولی راه حل خاصی نتونستم واسش پیدا کنم. نرم افزار هایی هم که خودم نصب کرده بودم رو گوشی رو حتی پاک کردم ولی همچنان مشکل باقیه.
    دوستات اگه کسی میدونه چطور میشه مشکل رو حل کرد راهنمایی کنه که نهایتا من شنبه تماس بگیرم با نمایندگی سامسونگ که گوشی رو گارانتی کرده.
    اگه اصل هست
    هیچ کاریش نکن و ببر نمایندگی یا حداقل ببر یه مغازه بگو این چشه ولی نزار دستش بزنن تا ببریش نمایندگی

4. این کاربر از djbehnam73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه devilmaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام
    تشکر از راهنماییتون
    در مورد اصل بودنش والا هنوز چک نکردم پشت گوشی رو که ساخت کجاست ولی توی کلرت گارانتی زده ساخت کره و روی جعبه گوشی.
    الان موقتا یه حرکت زدم فعلا که مشکل برطرف شده. اگه تا فردا صبح هم به همین صورت بود میام همینجا اعلام میکنم.
    البته کار خاصی انجام ندادم فقط طریقه باز شدن گوشی از حالت سوایپ به حالت شناسایی اثر انگشت تغییر دادم(هم کنجکاو بودم ببینم دقتش چقده هم تست کنم ببینم جواب میده یا نه)
    ممکنه بقیه حالتا هم کار بدن. دوستان اگه مشکل مشابه داشتن میتونن تست کنن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

خلاصه میگم این مشکل به دلیل سرویس گوگل هستش. با چند ساعتی گوشی رو با vpn وشن بزار به حال خودش یا اینکه ببر خدمات سامسونگ تا این مشکل رو با اپدیت فریم ور حل کنند

7. این کاربر از san_felip بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام.

دوست عزیز مشکلتون رو در تاپیک مشکلات مربوط به گوشیهای اندروید یا تاپیک اختصاصی گوشی خودتون مطرح بفرمایید با سپاس.

9. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •