تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 18 اولاول ... 28910111213141516 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 178

نام تاپيک: کدوم بهتره ؟ Z2 یا HTC E8

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi_ghp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    دیار کریمان

پيش فرض

من از منوي z3 خيلي خوشم اومد حالا نميدونم z2بعد از آپديت مثل z3 ميشه يا نه ولي همه تعريف z2 رو ميدن ميگن خيلي گوشي روونيه و اصلا هنگ نميكنه
    ولي قبول دارم كه رابط كاربريش به پاي htc نميرسه ولي مدلاي جديد htc يكسري مشكلات سخت افزاري دارن كه باعث ميشه آدم موقع خريد استرس بگيره رفتم نظرات htc one mini2 رو خوندم همه از خرابي ميكروفون شاكي بودن نميدونم يه ميكروفون چي داره كه شركت htc به اون عظمت نميتونه درستش كنه حتي glx هم نديدم چنين مشكلي داشته باشه واقعا مسخرست جديدا نوكيا هم ميگن خيلي خرابي ميكروفون داره 150تومن هم درستش ميكنن ولي بعد از چند روز ميگن باز خراب ميشه
    حداقل سوني يه خوبي كه داره اينه كه موقع خريد خيال آدم بابت خرابي سخت افزاري راحته تو فاميلمون خيليا سوني دارنهمه هم راضين تا حالا هم نديدم خرابي سخت افزاري داشته باشن

خیلی جالبه ! تو این عصر پیشرفت و تکنولوژی یعنی لنگ یه میکروفن هستن ؟!؟ شده حکایت ماشینای ایرانی !
    پس با این تفاسیر سونی خرابی کمتری داره نه ؟
    z3 رو دیدی چطور بود ؟ نظرت در موردش چیه ؟ دوربینش چی ؟ بعضیها میگن دوربین نوت4 از z3 بهتره ! بعضیها هم برعکس !!

2. این کاربر از mehdi_ghp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

خیلی جالبه ! تو این عصر پیشرفت و تکنولوژی یعنی لنگ یه میکروفن هستن ؟!؟ شده حکایت ماشینای ایرانی !
    پس با این تفاسیر سونی خرابی کمتری داره نه ؟
    z3 رو دیدی چطور بود ؟ نظرت در موردش چیه ؟ دوربینش چی ؟ بعضیها میگن دوربین نوت4 از z3 بهتره ! بعضیها هم برعکس !!
    دوستان one m8 داشتن خیلی هم راضی بودن مخصوصا از رابط کاربریش که اصلا هنگ هم نداره نمیدونم فکر کنم والپیپری که گذاشته بود کیفیتش خوب نبود وگرنه به هر کی میگم m8 میگه کیفیتش تصویرش خیلی خوبه
    من z3دیدم کیفیتش خیلی خوب بود از منوش هم خیلی خوشم اومد با z1 و z2 فرق داره ولی نمیدونم z2 بعد از آپدیت به اندروید 5 منوش مثل z3میشه یا نه
    z3کمپکت هم عالی بود حس گوشی های اپل رو داشت ولی صفحش کوچیکه
    ولی باز هم نمیشه از one e8 به راحتی گذشت چون دوربینش و صداشو رابط کاربریش و داغ نکردنش از سونی بهتره
    ولی به نظرم منوی z3 از اچ تی سی بهتر بود چون منوی htc همش مشکیه
    z3 هم دو نوع پنل ژاپنی و شارپ داره که پنل ژاپن کیفیت تصویرش بالاتره
    Last edited by farshad0123; 20-04-2015 at 16:55.

4. 2 کاربر از farshad0123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

اصن یعنیا هر چی جلومیریم و بیشتر پرس و جو میکنیم بیشتر گیج میشیم...ای کاش همون یهویی میرفتیم یه گوشی میخریدیم انقد پرس و جو نمیکردیم.اصا خیلی گیج شدم...گزینه هام رسیده به وان ام 8 و ال جی جی3 و زد3 و لومیا 930...
    شما گفتین که ام 8 ساخت چین خوبه یا ساخت تایوان؟ کلا ساخت چینش مشکلی داره؟؟؟

6. 2 کاربر از a_bayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

من رفتم از یه مغازه ای پرسیدم گفت خودش یه m8 داشته هدفونش خراب شده بعد از چند روز بعدش هدفونشو عوض کرده دوباره بعد از چند روز خراب شده دوباره عوضش کرده باز بعد از یک ماه خراب شده کلا میگه اونایی که هدفنشون خراب میشه باید انداخت دور چون دیگه درست بشو نیستن و 100بار هم که هدفونش عوض بشه باز بعد از چند روز خراب میشه بعضیا هم هستن مشکل ندارن خلاصه گفت مشکل هدفون شانسیه باید با ریسک htc رو خرید
    رفتم lg g3 دیدم نظرم عوض شد قیمتش خیلی خوبه تازه ال سی دیش 4k هم پخش میکنه کلا مغازه ها ال جی رو تائید میکردن z3 compact هم دیدم واقعا کیفیتش عالی بود z2 تری جی هم دیدم با هندزفری نویز کنسلینگ(همونا که قیمتشون 170000تومنه)میگفت 1200000تومن

الان رفتم نظرات g3 رو خوندم میگن اینم مشکل میکروفون داره میگن میکروفونش ترک میخوره یه همچنین مشکلی

واقعا مسخرست g3 هم میکروفونش مشکل پیدا میکنه تازه اون اسپیکر مکالمه اش هم خراب میشه!سال 2015 هستیم شرکتا از پس یه میکروفون برنمیان
    Last edited by farshad0123; 20-04-2015 at 22:52.

8. 2 کاربر از farshad0123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دی جی کالا دیزایر 820 آورده حیف که htc اندروید 5 براش نمیزنه وگرنه همین الان میگرفتمش همه تعریفشو میدن

z2 هم امروز دیدم پنل شارپش اصلا بدرد نمیخوره و رنگ ها رو اصلا خوب نشون نمیده ولی پنل ژاپنش عالی بود ایندفعه اون مغازه هایی که پنل ژاپن داشتن هندزفری نویز کنسلینگ تو جعبشون نبود برای تشخیصشون هم کافیه روشنشون رو ببینید پنل شارپ خیلی رنگا رو کدر و بی روح نشون میده ولی پنل ژاپن رنگا رو زنده نشون میده و یکم رنگ سفید رو مایل به زرد نشون میده
    فقط یه مغازه با نویز کنسلینگ داشت که اونم 3G بود
    خودشون هم تضمین نمیکنن که کدوم پنل باشه میگن خودت و شانست و هر کدومو که روشن کردیم دیگه عوضش نمیکنیم آخه اینجور که نمیشه!
    Last edited by farshad0123; 21-04-2015 at 01:06.

10. 2 کاربر از farshad0123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    دیار کریمان

پيش فرض

دی جی کالا دیزایر 820 آورده حیف که htc اندروید 5 براش نمیزنه وگرنه همین الان میگرفتمش همه تعریفشو میدن

z2 هم امروز دیدم پنل شارپش اصلا بدرد نمیخوره و رنگ ها رو اصلا خوب نشون نمیده ولی پنل ژاپنش عالی بود ایندفعه اون مغازه هایی که پنل ژاپن داشتن هندزفری نویز کنسلینگ تو جعبشون نبود برای تشخیصشون هم کافیه روشنشون رو ببینید پنل شارپ خیلی رنگا رو کدر و بی روح نشون میده ولی پنل ژاپن رنگا رو زنده نشون میده و یکم رنگ سفید رو مایل به زرد نشون میده
    فقط یه مغازه با نویز کنسلینگ داشت که اونم 3G بود
    خودشون هم تضمین نمیکنن که کدوم پنل باشه میگن خودت و شانست و هر کدومو که روشن کردیم دیگه عوضش نمیکنیم آخه اینجور که نمیشه!
    سلام
    یعنی رو جعبه کدی سریالی چیزی نیست بشه فرق پنل رو فهمید ؟
    z3 هم گفتین دو نوع پنل داره ؟

12. این کاربر از mehdi_ghp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام
    یعنی رو جعبه کدی سریالی چیزی نیست بشه فرق پنل رو فهمید ؟
    z3 هم گفتین دو نوع پنل داره ؟
    نه نمیشه از سریال گوشی فهمید حتما باید روشن بشه که فروشنده هم وقتی روشن کرد دیگه عوض نمیکنه چون اینا مثلا اگه 10تا z2 بیارن ممکنه 2تاش پنل ژاپن باشه و بقیه شارپ و یا برعکس ولی پنل ژاپنش رو دیدم خیلی کیفیتش خوب بود و رنگها رو شفاف نشون میداد میتونم بگم از کیفیت s5 بهتر بود چون رنگ ها رو طبیعی و زنده نشون میداد ولی پنل شارپ رنگ هاش مات بودن و انگار یه لایه نور اضافی رو صفحه بود تازه اینا بیشترشون هندزفری نویز کنسلینگ هم از گوشی درمیارن و جدا میفروشن هنز فریش هم 170000تومنه دیروز فقط یه مغازه دیدم که با هندزفری نویز کنسلینگ میفروخت که اونم یکی برای تست گذاشته بود و پنلش شارپ بود
    سونی کلا توی همه پرچمداراش از پنل ژاپن و شارپ استفاده میکنه
    به نظرتون چیکار کنیم؟؟

این ویدئو ها رو هم ببینید خیلی تو انتخاب کمک میکنن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

htc one m7 چطوره؟خوب نیست؟قیمتش هم خیلی خوبه 950تومن با گارانتی چطوره؟بیتس هم هست دیگه مشکل میکروفون نداره تازه دوربین و صداش هم از m8بهتره اندروید 5 هم اومده براش شکلش هم خیلی خوبه
    Last edited by farshad0123; 21-04-2015 at 18:11.

14. این کاربر از farshad0123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    دیار کریمان

پيش فرض

الان رفتم مشخصاتشو نگاه کردم . m7 هم گوشی خیلی خوبیه ! فقط حیف که سایزش 4.7 اینچه !
    من زیر 5 برام جالب نیست !
    Last edited by mehdi_ghp; 21-04-2015 at 20:05.

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

الان رفتم مشخصاتشو نگاه کردم . m7 هم گوشی خیلی خوبیه ! فقط حیف که سایزش 4.7 اینچه !
    من زیر 5 برام جالب نیست !
    آره منم از صفحه کوچیکش خوشم نمیاد بعدشم فکر کنم الان برای خریدش دیر باشه فکر نکنم htc دیگه آپدیتی واسش بده
    ای کاش یه one e8 خوب گیرمون میومد تو سایت mobile.ir خیلیا گرفتن و مشکل میکروفون ندارن ولی از اونجا که من زیاد شانس ندارم تو این چیزا میترسم صاف یه میکروفون خرابی گیرم بیاد
    مغازه ها که همشون e8 رو تائید میکنن حتی اونایی که e8 ندارن ولی z2 دارن میگفتن من اگه جای شما باشم e8 میگیرم
    الان اینجا یکی دو مغازه e8 تک سیم تایوان دارن 1200000تومن میگن با گارانتیش هم یه مغازه داره میگه 1450000تومن که خیلی بالاتر از قیمت خودش داره میده یادمه دی جی کالا دو سیم با گارانتیشو میداد یک میلیون و سیصد و خورده ای اونوقت این تک سیمشو داره میگه 1450000تومن

این ویدئو هم ببینید:
    Last edited by farshad0123; 22-04-2015 at 00:58.

17. این کاربر از farshad0123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

ای بابا میبینم خیلی ها با مشکل من رو به رو هستن الان دو ماه دنبال گوشی میگردم اخر نمیتونم اونی که می خواهم پیدا کنم e8 همه چیزش خوبه اما صفحه اش کوچکه اگر دوستان چنینین موبایلی که به درخواست های زیر بخوره میشناسن معرفی کنند

رم : 2 گیگ
    صفحه 5.5
    اینترنت 4 و 3 کامل ساپورت کنه
    دوربین اصلی 13 و جلو 5
    و دو سیم کارته
    برای بازی مناسب

19. این کاربر از alaydyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •