تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: وجود مشکل در ckeditor.....درخواست کمک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض وجود مشکل در ckeditor.....درخواست کمک

سلام به همگی
    من با php یک پنل ادمین طراحی کردم که مدیر سایت بتونه مطالب مورد نظر را در سایت قرار بده. برای نوشتن محتوای هر مطلب، از ckeditor 4.3.3 استفاده کردم. روی چند تا سایت دیگه همین رو گذاشتم و جواب داده و مشکلی نبوده. ولی اخیرا روی یکی از سایت ها وقتی مطلبی در ckeditor گذاشته میشه، بعد از مدتی به طور خودکار یک تگ iframe هم در ckeditor انداخته میشه! البته تگ iframe جزء گزینه ها و ابزارهای ckeditor هست ولی ازش استفاده نمی کنم که بخواد در داخل ادیتور گذاشته بشه.
    مجبور بودم برم تو قسمت edit اون مطلب و خودم بطور دستی اون تگ را از ckeditor پاک کنم تا مطلبم به درستی نمایش داده بشه.
    آخرین بار یک مشکل دیگه هم اضافه شد و اینه که وقتی تگ iframe را که اصلا نمیدونم چرا و از کجا به داخل محتوام در ckeditor میفته را delete کردم، کل محتوای موجود در ادیتور هم پاک شد! برای تک تک مطلب هام در ادیتور، همین اتفاق افتاد! یعنی با حدف iframe تولید شده، کل محتوای موجود در ckeditor پاک میشه.
    فقط چیزی را که میدونم اینه که یکبار ckeditor را به نسخهء 4.4.6 ارتقا دادم ولی دوباره برش گردوندم به همون نسخهء 4.3.3 . از اون موقع نمی دونم چرا این تگ iframe با هر مطلبی که توی ادیتور میذارم، داخل ادیتور قرار می گیره.
    تو رو خدا کمک کنید و بگین چه طور کاری کنم که دیگه تگ iframe به طور خودکار در ادیتور تولید نشه...
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

تگ iframe رو دقیقا اینجا قرارش بدهید . لطفا نمونه ای از کدهای خروجی ادیتور رو قرار بدید تا روشن تر بشه. احتمال اینکه ویروس یا تروجان باشه هم هستش.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •