تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 27 از 27 اولاول ... 172324252627
نمايش نتايج 261 به 265 از 265

نام تاپيک: یه چیزی بگو دلت خنک بشه !

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

این واژه اسکل
    یا حالت زشت تر آن **خل یکی از فحش های شمال غربی یا به اصطلاح *رکی هست .
    که الان همه مملکت ما میگن ..
    شما که این حرف ها را مثل نقل و نبات میزنی تو شعور با اونا هیچ فرقی نداری

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

در نت و فروم فارسی احمق ترین مدیران مخصوص پرشین تولزه به خصوص حمید2 دی,میاد چند تا ترول میاره تو فرومش بیفتن به جون کاربرا به خصوص که ساندیس خور باشن بعد که کاربرا اعتراض میکنن یا جوابشونو میدن بن میکنه ,تا حالا تو پی سی ورلد همچین چیزی ندیدم,خود پرشین تولز هم داره خداروشکر نابود میشه فقط چند بخش مثل پاتوق فعاله از بس کاربرا رو اذیت کردن

این Hamid2day خودش بسیجی هست ، اون زمانی که داشتن مردم را قتل عام میکردند در یه تاپیکی در مورد شب یلدا نوشته بود چقدر خوبه خوش گذشت و تاپیکم قفل کرده بود !
    در مورد پاتوق پرشین تولز ، نمیخوام توهین کنم ولی اکثر فعالان اون قسمت آدم های عقده ای و شکست خورده و طرد شده و جامعه ستیزی هستند با مشکلات خانوادگی ، طرف را 100 بار بن کردند ( مطمئنم میدونی چه کسی را میگم ) ، دوباره برگشته و بهش یه تگ کاربر برتر سال 99 هم دادن ! اینجا مشخص میشه اون بابا چقدر حقیر و بی عزت تشریف داره که دوباره نشسته اکانت ساخته و مدیرانش چقدر محتاج مالیدن بودن که بهش یه تگ افتخاری دادن
    این Hamid2day یه جایی قبلا نوشته بود پرشین تولز از نظر علمی بسیار سطح بالاتر از پی سی ورلد هست کم کم مشخص میشه

پرشین تولز کلش یه بازارچه بود که توانایی مدیریت کردن نداشتند و کلاهبرداران شناخته شده آزاد و رها مشغول دزدی بودند
    پاتوق پرشین تولز ، 20 نفرن اونجا کارشون توهین و تحقیر همدیگه و دیگران و مثل کودن ها برای هم لایک میزنن ، خود اون حمید نشسته ور دل این کودن های جامعه ستیز
    پرشین تولز مدیران به شدت ترسو و محافظه کاری داره ، فرومشون نابود شد بزار با پاتوق و حرف های صدمن یک غازش خوش باشن

Last edited by mehr1362; 06-08-2023 at 04:32.

3. 4 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

من حرف های این آقا را صد در صد تایید میکنم.
    پرشن تولز خودتون برید اصلا راه تون نمیدن ، پاتوق دزد های آنلاین گرافیک و سی پی یو هست .
    درست مثل طبقه دوم بازار کامپیوتر رضا .

البته فروم های با کلاس تر مثل لیون کامپیوتر هم همونن
    فقط یه رنگ و لعاب بهتر دارن .

همشون هم یه عکس پروفایل از رابرت د نیرو و آل پاچینو دارن ! معلومه کی هستن . بسی*ی کافه نشین . عامل اطلاعاتی گشت سایبری .

خود من گول یکی از این ها را خوردم به تقلید از اون یه مطلب خصوصی در مورد شکایت از خونواده خودم نوشتم . . .
    اون موقع خیلی خجالت کشیدم چون گول این بابا رو خورده بودم . و نمیدونستم وب فارسی پر از آدم مریض و فضول و هار هست .
    ولی الان یعنی یه اتفاقی افتاده که دیگه خیلی خجالت نمیکشم .. اون دامادمون که مطلب در موردش نوشتم چیزای بد خورده الان تو بیمارستان در حالت کما هست .
    خوشحالم که حداقل مرگ دامادمون را به چشم خودم دیدم قبل از اینکه برم قبرستون
    اونم تو مملکت ما که این چیزا تحریم و فیلتره و غدغن و زرنگ بازی هم محسوب میشه .
    آقا زرنگی کردی ، حالا از جات نمیتونی بلند شی
    بابا مادر مسن ات قبل از اینکه خودشون بمیرن مرگ هر دو تا بچه شون را دیدین
    زرنگ بودی حالا دیگه کلا نیستی ، اگر هم از جات بلند شی یه چیز دیالیزی نصفه نیمه .

5. 2 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

دیگه با هیچی دلم خنک نمیشه ...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

این Hamid2day خودش بسیجی هست ، اون زمانی که داشتن مردم را قتل عام میکردند در یه تاپیکی در مورد شب یلدا نوشته بود چقدر خوبه خوش گذشت و تاپیکم قفل کرده بود !
    در مورد پاتوق پرشین تولز ، نمیخوام توهین کنم ولی اکثر فعالان اون قسمت آدم های عقده ای و شکست خورده و طرد شده و جامعه ستیزی هستند با مشکلات خانوادگی ، طرف را 100 بار بن کردند ( مطمئنم میدونی چه کسی را میگم ) ، دوباره برگشته و بهش یه تگ کاربر برتر سال 99 هم دادن ! اینجا مشخص میشه اون بابا چقدر حقیر و بی عزت تشریف داره که دوباره نشسته اکانت ساخته و مدیرانش چقدر محتاج مالیدن بودن که بهش یه تگ افتخاری دادن
    این Hamid2day یه جایی قبلا نوشته بود پرشین تولز از نظر علمی بسیار سطح بالاتر از پی سی ورلد هست کم کم مشخص میشه

پرشین تولز کلش یه بازارچه بود که توانایی مدیریت کردن نداشتند و کلاهبرداران شناخته شده آزاد و رها مشغول دزدی بودند
    پاتوق پرشین تولز ، 20 نفرن اونجا کارشون توهین و تحقیر همدیگه و دیگران و مثل کودن ها برای هم لایک میزنن ، خود اون حمید نشسته ور دل این کودن های جامعه ستیز
    پرشین تولز مدیران به شدت ترسو و محافظه کاری داره ، فرومشون نابود شد بزار با پاتوق و حرف های صدمن یک غازش خوش باشن

بعله دوست عزیز میدونم کیو میگی حرفات کاملا درسته کاربر افتک هست که اتفاقا مالتی یوزره و همین حمید2دی صدها کاربرو بخاطر مالتی یوزری بن دائم کرده ولی این روانی عقده ای با چند تا آی دی راحت میاد میره خودش خودشو نقل قول میکنه با خودش درگیر میشه خودشو لایک میزنه چند تا آی دی داره که فکر میکنم اینا باشه
    webmoney exchange
    s david s
    hamid kk
    eman12
    این آخری رو شک دارم درست نوشتم ,بعضی کاربرا اونقدر محترم بودن اکثرا برای مدت طولانی دی اکتیو هستن چه کاربرای نازنینی رو اینا فراری دادن

8. این کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •