تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 27 اولاول ... 7131415161718192021 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 265

نام تاپيک: یه چیزی بگو دلت خنک بشه !

داره خودمونی میشه نگار بانو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهرانـــ

پيش فرض

مردمِ ما خیابونا و اتفاقات ناگوار رو با سینما و سیرک اشتباه گرفتن، فقط نگاه کردن رو خوب بلدن. هموطنانِ موبایل به دستی که رفتن جلوی ساختمان پلاسکو تجمع کردن، شما بمونی لای دست و پای آتشنشانا فیلم بگیری جایزه اسکارِ بهترین مستند رو بهت نمیدن ولی جایزه‌ طلائیِ گوساله‌ترین شهروند رو ما بهت میدیم. اقا شما خبرنگار اعزامی به محل حادثه هستید که وایسادید دوربین به دست‬؟ باید گاز اشک آور بزنن، با لودر از روشون رد بشن، با شوکر اینا رو بزنن تا سد معبر نکنن.

اصولاً ما برای متفرق کردنِ تماشاچی‌های ⁧‫آتش‬⁩، ماشین ⁧‫آب پاش‬⁩ بیشتر نیاز داریم تا برای خاموش کردن خودِ آتش. اینکه یکسری ریختن پایینِ ⁧‫پلاسکو‬⁩، باجه بانکی که وجود داشته و تخریب شده که پول هارو بردارن، امیدوارم شایعه باشه فقط. خواهشِ من از شما اینه لطفا به موبایل به دستهایی که رفتن تجمع کردن نگید حیوان. سگهای امدادگر جزو حیواناتن.

هم سطح نشون دادن این دو گروه توهین به اون سگ امدادگر میشه. هلال احمر هم بايد علاوه بر سگهای زنده ياب، يه سري سگِ هار و گشنه‌ام داشته باشه بريزه اونجا اين مردمی كه برای تماشا و عکس گرفتن، راه آمبولانس و آتش نشانی و نیروهای امداد رو بستن، تيكه و پاره كنه. فقط میشه دعا کرد. خدایا به سگهای زنده یابمان توان مضاعف عنایت کن. از این ملت ما که بخاری بلند نمیشه
    .
    چیزی که هست بیشتر مسؤلین به فکرِ اجرای نمایش برای تبرئه خودشون ازمسؤلیت هستن تا انجام کاری مفید. کی بود کی بود من نبودم شروع شد. بی فرهنگ کسیه که در مصیبت های عمومی ماهی گیری میکنه. بی‌ فرهنگ ملتی هستن که با پلاسکو‌ی فرو ریخته سلفی میگیرن و میخندن. بی بی سی یادِ اعدامِ سازنده‌ی ساختمان پلاسکو میکنه. کانالهای تلگرام با خبرهای ساختمان پلاسکو از تبلیغ ویژه‌‌شون پول درمیارن و چندتا از دخترای اینستاگرام هم تو این وضعیت، تبلیغِ یه فروشگاه لباس تو کویین سنتر فرشته رو میکنن. کِی انقدر بی فرهنگ شدیم؟
    .
    ‏احساس سوختن به تماشا نمی شود
    ‏آتش بگیر تا که بدانی چه می کشم.

2. 2 کاربر از نگار بانو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

مرگ بر نت مخابراتی خودم!!

Sent from my K00E using Tapatalk

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

مرگ بر محتوای بی مصرف و کم مصرف سایت های ایرانی شصت سال باید بگردی از لای ده هزارتا اگهی یه چیز ترشی پیدا کنی
    البته این دهکده سرگرمی رو هم کرکرشو بکشید همه برن خونشون راحت شن دیگه!!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهرانـــ

پيش فرض

"بیمار خنده‌های توام، کمتر بخند"
    یک چیزی هم جدیدا مُد شده ملت میرن دندوناشونو کاشی کاری یا همون لمینیت سرامیکی میکنن. شما دندونتونو لمینیت میکنین ما کف خونمون رو. همین روند رو ادامه بدیم یه چند سال بعد پارکت چوبی هم مُد میشه ملت میرن دندوناشونو پارکت میکنن.
    به گفته‌ی دانشمندان طبق بررسی‌ها و تحقیقاتی که انجام شده، بهترین روش جلوگیری از افسردگی، لمینیت دندوناست. شواهد نشون داده تمامی افرادی که دندوناشونو لمینیت میکنن به مدت بیست و چهار ساعت نیششون تا پهنای صورت بازه و بیخود و بی‌جهت میخندن.
    اقا چیزه خنده داری هست بگید ما هم بخندیم. حالا چون رفتی چند میلیون پول دندوناتو دادی باید اعصاب ما رو خورد کنی با اون لبخندت؟

چند وقت پیش هم تو بهشت زهرا مراسم ختم یکی از اقوام بودیم، همه سر خاک داشتن گریه میکردن و ضجه میزدن. غم و اندوه وحشتناکی فضا رو احاطه کرده بود. یکی از فامیلامون هم اون وسط داشت لبخند میزد. رفتم زدم رو شونش گفتم داداش داری اشتباه لبخند میزنی، اینجا مراسم ختمه.
    گفت پول دادم دندونامو لمینیت کردم باید بخندم. لمینیت میکنید تو بیو‌ ی اینستاگرامتون بزنید «لمینیت کردم» دیگه هی تو عکسا کل آرواره‌تون رو نریزید بیرون.
    شما اگه از بچگی مسواک میزدی الان مجبور نبودی لمینیت کنی . حالا سوالی که به وجود میاد اینه که شما هم مثل من وقتی تو اینستاگرام عکس این دندون لمینیتیا رو میبینید نور گوشیتونو کم میکنید که‌ چشمتون اذیت نشه؟ طرف جوری دندوناش سفیده که از سرامیک پذیرایی خونه‌ی ما سفید تره. و اما سوال بعدی، اینایی که دندوناشونو سرامیک میکنن دندوناشونو مسواک میزنن یا با تِی کفشوی میشورن؟ سرامیک نیست مگه؟

تو همین اینستاگرام یکی رو داریم با همین دندونای لمینیتیش "دویست و شصت" هزار فالوور جمع کرده. خلاصه که در زمینه‌ی پرورش جوگیر به خودکفایی کامل رسیدیم و از این پلشتها و دلقکها زیاد داریم تو اینستاگرام. همینا رو دور هم جمع کنیم میتونیم با سیرک "خلیل عقاب" رقابت تنگاتنگی داشته باشیم.
    اینم بگم ارتودنسی قضیه ش فرق داره ها ..
    جنبه درمانی داره

6. 7 کاربر از نگار بانو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خدایا خیلی دوست دارممممم.................................. .............

مشتی کمکمون کن.

8. این کاربر از Capitan karimi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهرانـــ

پيش فرض

آدم ها دوستت دارند پس تو را آزار می دهند. اصلا بهترین سرگرمی شان همین است.
    زمانی که حفره های روحی شان بزرگ می شود انگشت شان را می گیرند سمتت تا مثل خودشان توی روحت حفره ایجاد کنند.
    این کار را خیلی راحت انجام می دهند انگار که دارند انگشت در حفره های روح خودشان می کنند، در همان حفره های بی مصرف و خالی وجودشان.
    آنها دوستت دارند و این چیزها را نمی قهمند. دوست داشتن این آدم ها ریاکارانه ترین و نفهمانه ترین احساسی ست که توی دنیا وجود دارد.
    هراتفاقی که برایت بیفتد قابل فهم و کنارآمدنی تر از کاری ست که آدم های آزارنده با روحت می کنند.
    کاش به جای این همه پلیس ناجا و فتا و گشت ارشاد و بسیج و پلیس راه، پلیسی هم برای روح آزرده ی آدم ها وجود داشت که برخلاف پلیس های دیگر همیشه زود می رسید و تمام آزاررسان های روح را بازداشت می کرد...

10. 2 کاربر از نگار بانو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه senator2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

قدر همدیگرو بدونید زمان خیلی زود میگزره....

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

دختر خانوم دهاتی تازه به دوران رسیده که از تو آموزشگاه زبان زل میزنی تو خونه ما رو نگاه میکنی ، خاک تو سر دهاتی ندید پدیدت کنن .. بابات باید چند تا تویوتا پرادو و لندکروزر داشته باشه تا تو تو خونه مردم رو نگاه نکنی ؟ صد سال دیگه هم بری آموزشگاه زبان ، اندازه پهن بارت نمیشه و آخرش هم باید بری بشی زنه یه مهندس پسته دار رفسنجانی سبیلو مثل شماعی زاده ، که اون بزنه تو سرت و تو هم کلفتی شو کنی

دو تا بچه هم پس بندازی بعد بری باشگاه فریما که هیکل ت بر گرده سر جاش

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

جناب خان که از برنامه خندوانه رامبد جواد حذف شد ، مال آبادان نیود ! ایشون پدر و مادرش مال آذربایجان بودند و خودش هم متولد و بزرگ شده مشهد ، بعدا هم رفت تهران اونجا یه کاره ای شد، برا همین همش میگفت من که تکذیب میکنم

-----------------------------

عرب ها بسیار آدم های ناسیونالیست ی هستن و عرق کار گروهی دارن و هم نوع دوستی ، برای همین وقتی پلاکارد میزنن که "خوزستان را جهنم نکنید" منظورشان خوزستان نیست .. منظور اصلی شون سوریه هست

14. این کاربر از حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

از برکات 8 سال مدیریت جهانی دکتر ا.ن. و دولت بهار این بود که الان دیگه داماد مذهبی و غیر مذهبی نداریم و همه به طور یکسان به جون دخترهای مردم افتادن و خونواده ها و دخترهاشون این وسط از هر دو طرف میخورن ..

زمان خاتمی طرف کلی کلاس میزاشت که آره من فلانم بهمانم این جور اون جوری و از این قمپز ها ، الان دیگه جامعه یک دست شده جامعه دهقانی بدون طبقه زحمتکش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •