تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 27 اولاول ... 612131415161718192026 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 265

نام تاپيک: یه چیزی بگو دلت خنک بشه !

داره خودمونی میشه نگار بانو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهرانـــ

پيش فرض

خب، یاسین رامین همسر مهناز افشار دستگیر شده و به گفته‌ی خبرگزاری فارس، قرار وثیقه "بیست و نه" میلیارد تومانی صادر شده که به لحاظ عجز از تودیع وثیقه به زندان معرفی شده. اقا یه گلریزون کنید یاسین رامین رو از زندان نجات بدیم،بیچاره "بیست و نه" میلیارد نداره وثیقه بذاره! مگه واردات شیر خشک مسموم چقدر منفعت داره. همت کنیم وثیقه جور کنیم، مهناز افشار اونقدرا هم قدر نشناس نیست جبران میکنه برامون. این یاسین رامین هم کاری نکرده که، یه سری شیرخشک فاسد اورده یه تعداد بچه‌های مَردم هم کور و فوت شدن که شهید محسوب میشن، زنده باشه بچه‌ی خودش، بچه‌های مَردم که مهم نیستن‌‌. آزادش کنید یاسین رامین رو، گناهش چیه که بچه های مَردم کور شدن مُردن مسموم شدن.

یاسین رامین از رانتخواران دارویی کشور. وارد کننده دارو با ارز دولتی و فروش با قیمت آزاد. وارد کننده شیرخشک‌ها‌‌ی فاسد که باعث مرگ و نابینایی تعدادی از کودکان شده و به سود میلیاردی دست یافته و اتهاماتی چون فساد مالی و جاسوسی. کنجکاوم بدونم چرا خانم مهناز افشار که اون ابتدا آنچنان دفاع جانانه ای کرد، واکنشی نشون نمیده نسبت به اتفاقات امروز اقای یاسین رامین. کاش مهناز افشار بیاد راجع به بازداشت همسرش یاسین رامین توضیح بده از نگرانی دربیایم.منتظرم ببینم براش هشتگ # فیری_یاسین میزنه یا نه. اون موقع که بحث قاچاق شیرخشک بود خوب بلبل‌زبونی می‌کرد. مهناز افشار بعد بازداشت شوهرش هنوز نگفته سند و مدرکی در دست نیست؟ دفاع از کاسبان تحریم و کسانی که سرمایه مملکت رو خوردن و با جون بچه‌های بی‌گناه بازی کردن بی‌شرافتی خاصی لازم داره که هر کسی نداره.

آگاهی از آلوده بودن شیرخشک‌های آلوده و واردات اون به کشور نوعی نسل کشی محسوب میشه. سوالی که پیش میاد اینه که بچه‌ی خود یاسین رامین هم از همون شیر خشکا میخورده؟ یا می‌دونستن فاسده بهش نمی‌دادن؟ کاش یاسین رامین یک لحظه خودشو میذاشت جای پدر و مادری که بچشون با مصرف شیر خشک قاچاق ناقص شده و احساسش رو میگفت به ما.

ولی جای مهناز افشار بودنم سخته. فکر کن همه جا تیریپِ حمایت از کودک و کودکان بی‌سرپرست برداری بعد شوهرِ خودت شیرخشک فاسد داده باشه به بچه‌ها‌ی مَردم.

2. 2 کاربر از نگار بانو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Khazuk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    شیراز - زرهی

پيش فرض

احتمالا فقط با مرگ آتیش درونم خاموش میشه .
    تنها چیزی که دلمو خنک میکنه اینه که برم جایی که کسی نباشه، تو بلندترین ارتفاع ممکن وایسم و بلند داد بزنم خدایا خیلی بی رحمی ولی هنوزم تنها امیدمی.

همین.
    نظر منم همینه

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

خدایا خودت بیکاری - خشکسالی رو در ایران رفع کن !!!!!!

5. 3 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

خب، یاسین رامین همسر مهناز افشار دستگیر شده و به گفته‌ی خبرگزاری فارس، قرار وثیقه "بیست و نه" میلیارد تومانی صادر شده که به لحاظ عجز از تودیع وثیقه به زندان معرفی شده. اقا یه گلریزون کنید یاسین رامین رو از زندان نجات بدیم،بیچاره "بیست و نه" میلیارد نداره وثیقه بذاره! مگه واردات شیر خشک مسموم چقدر منفعت داره. همت کنیم وثیقه جور کنیم، مهناز افشار اونقدرا هم قدر نشناس نیست جبران میکنه برامون. این یاسین رامین هم کاری نکرده که، یه سری شیرخشک فاسد اورده یه تعداد بچه‌های مَردم هم کور و فوت شدن که شهید محسوب میشن، زنده باشه بچه‌ی خودش، بچه‌های مَردم که مهم نیستن‌‌. آزادش کنید یاسین رامین رو، گناهش چیه که بچه های مَردم کور شدن مُردن مسموم شدن.

یاسین رامین از رانتخواران دارویی کشور. وارد کننده دارو با ارز دولتی و فروش با قیمت آزاد. وارد کننده شیرخشک‌ها‌‌ی فاسد که باعث مرگ و نابینایی تعدادی از کودکان شده و به سود میلیاردی دست یافته و اتهاماتی چون فساد مالی و جاسوسی. کنجکاوم بدونم چرا خانم مهناز افشار که اون ابتدا آنچنان دفاع جانانه ای کرد، واکنشی نشون نمیده نسبت به اتفاقات امروز اقای یاسین رامین. کاش مهناز افشار بیاد راجع به بازداشت همسرش یاسین رامین توضیح بده از نگرانی دربیایم.منتظرم ببینم براش هشتگ # فیری_یاسین میزنه یا نه. اون موقع که بحث قاچاق شیرخشک بود خوب بلبل‌زبونی می‌کرد. مهناز افشار بعد بازداشت شوهرش هنوز نگفته سند و مدرکی در دست نیست؟ دفاع از کاسبان تحریم و کسانی که سرمایه مملکت رو خوردن و با جون بچه‌های بی‌گناه بازی کردن بی‌شرافتی خاصی لازم داره که هر کسی نداره.

آگاهی از آلوده بودن شیرخشک‌های آلوده و واردات اون به کشور نوعی نسل کشی محسوب میشه. سوالی که پیش میاد اینه که بچه‌ی خود یاسین رامین هم از همون شیر خشکا میخورده؟ یا می‌دونستن فاسده بهش نمی‌دادن؟ کاش یاسین رامین یک لحظه خودشو میذاشت جای پدر و مادری که بچشون با مصرف شیر خشک قاچاق ناقص شده و احساسش رو میگفت به ما.

ولی جای مهناز افشار بودنم سخته. فکر کن همه جا تیریپِ حمایت از کودک و کودکان بی‌سرپرست برداری بعد شوهرِ خودت شیرخشک فاسد داده باشه به بچه‌ها‌ی مَردم.

ببخشید میشه جایی که اینو ازش خوندید رو لینک کنید؟

یعنی متن خبر معتبری که به وضوح تایید کنه:

اول شوهر افشار زندانی شده
    دوم علت زندانی شدنش از زبان دادستانش
    سوم تاثیر شیر خشک ها بر کودکان

اگه صفحه ای از سایت های خبری قابل اعتماد هست میشه لطف کنید ادرس بدید. من چنین مطلبی رو به وضوحی که شما میگید جایی پیدا نکردم.

7. 2 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

ای بابا ما هم پیر شدیم رفت.

9. این کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

یک جمله از دکتر حسابی بود فکر کنم که میگفت:

انسانهای بزرگ دو دل دارند:
    دلی که در درون میگرید و پنهان است و دلی که در بیرون میخندد و آشکار است.

چند سالی فکرم درگیر این جمله بود و حس میکردم به گفته ی ایشان در دایره ی انسانهای بزرگ قرار نمیگرفتم انسان کوچکی بودم چون نالان و دپرس و داغون بودم و دقیقا ظاهر و باطنم هم همین بود یعنی یک ژست اخمو و غمگین و بداخلاق و بد عنق که با یک من عسل هم نمیشه خوردش...
    اتفاقاتی افتاد توی زندگیم خودمو ملامت کردم با خودم میگفتم اگر انسان بزرگی بودم و کمی با دور و بریام مهربون تر و خنده رو تر بودم شاید اتفاقات سالهای گذشته طور دیگری رقم میخورد.

از 3 سال پیش تا به امروز سعی کردم از این منظر تغییر کنم و شبیه جمله ی دکتر حسابی بشم ... یعنی اگرچه وجودم پر از زخم و چرک و خون و ... است اما خم به ابرو نیارم و با سیلی صورتمو سرخ کنم...
    راستش پشیمون نیستم و از این پس هم این رویه ادامه خواهد داشت؛ اما مدتیه بابت این موضوع که حالا شده از خصلت هام دلم گرفته... میدونید چرا؟
    چون آدمهای دور و بر (یعنی همونایی که به خاطرشون اینجوری شدم) بهم گیر اینکه شاد و سرخوش و مستم میدن (!) و از دلم و درون داغونم بی خبر!!

11. این کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

لعنت به همه عواملی که باعث می شن با اینکه توانایی و مهارت انجام کاری رو داریم ولی اجازه نمیدن فعالیت کنیم

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

یه شیشه آب خنک
    خنک شیم.

Sent from my K00E using Tapatalk

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

هی دنیا ....

15. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

17. این کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •