تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید تاپ لپ تاپ -> مناسب رشته معماری

اگه نباشه جاش خالی می مونه Milad_Sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

از همه ی دوستانی که وقت ارزشمندشون رو در اختیار بنده قرار دادند، تشکر می کنم...جدا از مدل هایی که پیشنهاد دادید، اطلاعات تخصصی هم رد و بدل شد که برای خود بنده هم مفید بود

سه تا چهار ساعت در حد چه کاری ؟ کارهای روزانه یا پردازش های سنگین ؟ هیچ لپ تاپی نمی تونه زیر پردازش های سنگین در حد 3 تا 4 ساعت شارژدهی داشته باشه
    کلا Z0-70 هم انتخاب مناسبی هست و به راحتی از پس کارهای CAD برمیاد . در صورتی هم که نیاز به پردازش توسط کارت گرافیک باشه ، با کارت گرافیک میان رده ی خودش یعنی GT840M می تونه نسبت به سایر لپ تاپ های هم قیمت کمک بیشتری به شما کنه .
    اما دو نکته : لپ تاپ هایی که در بالا معرفی کردم از پردازنده با 8 هسته منطقی و فرکانس پایه ی 2.2 گیگاهرتز و 6 مگابایت حافظه cache بهره میبرند . اما سری های جدید از پردازنده سری U استفاده می کنند که حداکثر 4 مگابایت حافظه cache و 4 هسته منطقی دارند .
    با این وجود 4702MQ در کارهای rendering بیش از دو برابر سریعتر عمل میکنند .
    ترکیبی از کارهای روزانه + پردازش های سنگین

بنده مدل hp probook 4540s ci7 رو بهتون پیشنهاد میکنم.حتی برای مالتی تسکینگ به هیچ وجه سراغ پردازنده های سری U نرید.دیگه کارهای سنگین بماند..یه آنتی ویروس حدود 30% از پردازنده ci5 سری U رو اشغال میکنه,ci7 سری U هم اختلاف زیادی ندارند چون هردو دو هسته منطقی و دو هسته مجازی دارند.دیگه خودتون حساب بقیه رو بکنید.در کل سری U فقط به درد کارهای سبک میخوره اون هم به شرط اینکه بیخیال اجرای همزمان برنامه ها بشید.
    این مدل HP پیشنهاد هوشمندانه ای بود...در کنار قدرت پردازشی و گرافیکی مناسب و سایر مزایا نسبت به مدل های 15.6 اینچی ایسوز و لنوو از وزن مناسب تری برخوردار هست
    Last edited by Milad_Sky; 11-03-2015 at 00:27.

در آغاز فعالیت مهندس نفس خانم's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام دوستان من مهمان هستم ودوست دارم از دوستان عزیز این سایت یه سوالی بپرسم من سال اول دبیرستان رشته معماری میخونم وسال دیگه باید لب تاپ داشته باشم ولی نمیدونم باید چه برندی بخرم بودجه زیادی هم ندارم با گشت گذار وتحقیق تو اینترنت یه چیز هایی دستگیرم شد که باید سال دیگه یک عالمه برنامه های سنگین تو لب تاپم داشته باشم تا باهاشون کار کنم ولی نه برند و میشناسم نه اطلاعات هارد ورم و ازی این چیزا اگه میشه کمکم کنید ممنون میشم

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان من مهمان هستم ودوست دارم از دوستان عزیز این سایت یه سوالی بپرسم من سال اول دبیرستان رشته معماری میخونم وسال دیگه باید لب تاپ داشته باشم ولی نمیدونم باید چه برندی بخرم بودجه زیادی هم ندارم با گشت گذار وتحقیق تو اینترنت یه چیز هایی دستگیرم شد که باید سال دیگه یک عالمه برنامه های سنگین تو لب تاپم داشته باشم تا باهاشون کار کنم ولی نه برند و میشناسم نه اطلاعات هارد ورم و ازی این چیزا اگه میشه کمکم کنید ممنون میشم
    از الان به فکر خرید در سال آینده نباشید. سال آینده مدلهای جدید می آید و قیمت ها هم دچار تغییراتی میشوند و بهمین خاطر نمیشه از الان تصمیم گیری کرد.
    بهرحال، در بین مدلهای ارزان قیمت، من برند "لنوو" را توصیه میکنم. اگر دنبال مدلهای گرانتر هستید، ایسوس.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •