تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشاوره برای خرید سیستم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض مشاوره برای خرید سیستم

سلام به همه عزیزان

من برای آموزشگاه کامپیوترم می خوام 20 تا سیستم بخرم. اگه دوستان لطف کنن پیشنهاد بدن ممنون می شم.البته با مانیتور lcd یا led . همچنین ممکنه 3dmax و maya رو هم درآینده آموزش بدیم اگه برای آموزش 3dmax و maya هزینه خیلی می ره بالا که همون بدون 3dmax و maya پیشنهاد بدین لطفا.ولی هزینه برام خیلی مهمه.یعنی بهترین کیفیت با کمترین هزینه.
    برندهای پیشنهادی خودم هم اینها هستند:
    مادربرد گیگابایت - گرافیک جی فورس - - کیس گرین - و مانیتور فول اچ دی
    که اینا رو چون خودم دارم خیلی خوب برام کار کردن و از برند های دیگه اصلا شناختی ندارم.
    فقط خواهشا انقدر سیستم ضعیف نباشه که اعصاب شاگردها بهم بریزه.
    پیشاپیش از لطف همه دوستان و مهندسان عزیز سپاسگزارم.

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

کاربرد دقیق چیه؟ چقدر برای هر سیستم میخواین هزینه کنین؟
    مانیتور فول اچ دی حداقل دونه ای ۵۰۰ قیمتشه. مطمئنین بهش نیاز دارید؟

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

برای اینکه بشه پیشنهاد دقیقی داد بهتره سقف بودجه مورد نظرتون رو هم اعلام کنید. اما سیستمی که نیاز دارید چیزی شبیه به کانفیگ زیره:

BenQ Full HD GW2255 / 480
    Intel Core i3 4160 / 400
    Gigabyte GA-H81M-S2PV / 180
    Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 1600MHz CL10 / 270
    Seagate Barracuda 1TB / 180
    Corsair VS450 / 150
    100 / کیس و درایو نوری
    جمعاً به قیمت 1،760

اگه موتورهای رندری که استفاده میکنید مثل iRay مبتنی بر gpu هستند، باید کارت گرافیک جداگانه هم تهیه کنید. در این صورت پیشنهاد اینه که کارت Gigabyte GTX 750 OC 2GB به قیمت 530 رو به سیستم معرفی شده اضافه کنید.

4. این کاربر از kaveh-gh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

کاربرد دقیق چیه؟ چقدر برای هر سیستم میخواین هزینه کنین؟
    مانیتور فول اچ دی حداقل دونه ای ۵۰۰ قیمتشه. مطمئنین بهش نیاز دارید؟
    خوب اگه 500 هزینش هست فول اچ دی نباشه ولی led یا lcd باشه.همونطوری که عرض کردم برای آموزشگاه کامپیوتر می خوام،برای تدریس زبان های برنامه نویسی و اگه کارمون گرفت حتما توسعش میدیم. در مورد بودجه هم فرقی نمی کنه همون طوری که نوشتم ارزون ترین سیستمی که کیفیت معقولی داشته باشه و چند سال کار کنه و هر چی پایینتر باشه بهتره البته تا لب مرزی که کیفیت از دست نره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

برای اینکه بشه پیشنهاد دقیقی داد بهتره سقف بودجه مورد نظرتون رو هم اعلام کنید. اما سیستمی که نیاز دارید چیزی شبیه به کانفیگ زیره:

Intel Core i3 4160 / 400
    Corsair VS450 / 150
    100 / کیس و درایو نوری
    جمعاً به قیمت 1،760

اگه موتورهای رندری که استفاده میکنید مثل iRay مبتنی بر gpu هستند، باید کارت گرافیک جداگانه هم تهیه کنید. در این صورت پیشنهاد اینه که کارت Gigabyte GTX 750 OC 2GB به قیمت 530 رو به سیستم معرفی شده اضافه کنید.
    خیلی ممنونم آقا کاوه از پیشنهادتون. البته من درباره موتور های رندر چیزی نمی دونم.فقط سرمایه این کار و هزینه اجاره مکان با من هست و اساتید زحمت تدریس رو به عهده می گیرن.ولی به عنوان سرمایه گذار باید برآورد بودجه رو انجام بدم و سیستمی رو که مناسب هست رو سفارش بدم. اما سیستم شما رو که دارم نگاه می کنم به ذهنم رسید که به طور مثال فکر نکنم 1 ترابایت برای آموزشگاه نیاز باشه 250 گیگ فکر می کنم کافی باشه.این مثال رو زدم که ایده ام رو بگم که با هارد 250 هم کیفیت حفظ شده و هم حداقل هزینه صورت می گیره حالا در موارد دیگه که تخصصی در اون ندارم شما حداقل ها رو با توجه به اینکه کیفیت از دست نره در نظر بگیرید. و این که اصرار می کنم بر حداقل به خاطر این هست که باید پول پیش و پول اجاره مکان و خرید میز و صندلی و پرینتر و غیره رو بپردازم بودجم محدوده و می دونم که با توجه به قیمت های سرسام آور بازار شما دسستون بسته است. باز هم از وقتی که گذاشتین سپاسگزاری می کنم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

باید مشخص بشه چقدر برای هر سیستم میخواید هزینه کنین. مثلا این یه سیستم معمولی هست که مطمئن نیستم تو کار مورد نظر شما جوابگو هست یا نه (البته بنظر من هست)
    Main: Gigabyte H81-S2PV : 180
    یا
    ASUS H81M-C : 180

CPU: G3220 : 180
    RAM: 4GB : 130
    HDD: 500GB : 150
    PSU: Green 330W : 100
    Case+DVDRW: 90
    Monitor: Samsung 19" : 340 samservice
    یا
    Samsung 20" : 370 samservice

8. 2 کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

باید مشخص بشه چقدر برای هر سیستم میخواید هزینه کنین. مثلا این یه سیستم معمولی هست که مطمئن نیستم تو کار مورد نظر شما جوابگو هست یا نه (البته بنظر من هست)
    Main: Gigabyte H81-S2PV : 180
    یا
    ASUS H81M-C : 180

CPU: G3220 : 180
    RAM: 4GB : 130
    HDD: 500GB : 150
    PSU: Green 330W : 100
    Case+DVDRW: 90
    Monitor: Samsung 19" : 340 samservice
    یا
    Samsung 20" : 370 samservice
    ممنونم آقا افشین
    سی پی یو خیلی عالیه با این قیمت و رم هم که مدلش رو ننوشتید قیمت مناسبی داره و 4 گیگ کافیه.اما هارد 1 ترابایتی که آقا کاوه معرفی کردند 500 گیگ بیشتره و فقط 30 تومن گرونتره و همون رو انتخاب می کنم.psu هم نمی دونم چیه ولی قیمتش مناسبه.dvdrw نیازی نیست شاید یکی نهایتا نیاز باشه. مادربرد رو هم نمی تونم نظر بدم. حالا اگه شما باشین کدوم رو انتخاب می کنین. فکر می کنم مشکل من الان قیمت بالای مانیتور باشه که باید یه فکری به حال اون بکنم.ولی بین این دوتا مانیتور 20 اینچ رو انتخاب می کنم که فقط 30 تومن اختلاف داره. از وقتی که گذاشتین سپاسگزاری می کنم.
    Last edited by parmida_R; 05-03-2015 at 23:57.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

ممنونم آقا افشین
    سی پی یو خیلی عالیه و رم هم که مدلش رو ننوشتید قیمت مناسبی داره و 4 گیگ کافیه.اما هارد 1 ترابایتی که آقا کاوه معرفی کردند 500 گیگ بیشتره و فقط 30 تومن گرونتره و همون رو انتخاب می کنم.psu هم نمی دونم چیه ولی قیمتش مناسبه.dvdrw نیازی نیست شاید یکی نهایتا نیاز باشه. مادربرد رو هم نمی تونم نظر بدم. حالا اگه شما باشین کدوم رو انتخاب می کنین. فکر می کنم مشکل من الان قیمت بالای مانیتور باشه که باید یه فکری به حال اون بکنم. از وقتی که گذاشتین سپاسگزاری می کنم.
    PSU همون پاور هست
    پاور میشه مارک های متفرقه هم گرفت که نصف قیمت گرین هستن ولی گرین قابل اعتماد تره.
    برای مانیتور هم می تونید با گارانتی شرکتی بگیرین که ۱۹ اینچ حدود ۲۸۰ هست.
    در مجموع اگر تعداد ۲۰ عدد از هرچیز تهیه کنین، ۱۰۰٪ قیمت پایین تری بهتون میدن

11. 2 کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

Intel Core i3 4160 / 400
    Corsair VS450 / 150
    100 / کیس و درایو نوری
    جمعاً به قیمت 1،760

آقا کاوه عزیز سیستم شما برای آموزشگاه خیلی بالاست یعنی 560 هزار تومن از سیستم آقا افشین بیشتره و اگه ضرب در 20 بکنیم حدود 11 میلیون اختلاف قیمت داره. اما اگه اجازه بدی این سیستم رو می خوام برای خودم سفارش بدم چون سیستمم قدیمی شده و می خوام به روزش کنم.
    با سپاس از شما دوست عزیز

13. این کاربر از parmida_R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

برای کاهش هزینه‌ی خرید، سیستمی که افشین عزیز پیشنهاد دادند کاملاً مناسبه. فقط 2تا پیشنهاد دارم. اولیشو خودتون هم متوجه شدین که هارد 500 گیگ ارزش خرید نداره و اختلاف قیمت ناچیزی با 1TB داره. دوم پیشنهاد میکنم رم رو به 8 برسونید. برای نوع کاربری که فرمودید، پردازنده، رم و سرعت حافظه ذخیره سازی بیشترین تأثیر رو دارند. رم ارزون‌ترین قطعه‌ی تأثیر گذاره، که میتونه عملکرد سیستم‌ها رو به شکل محسوسی افزایش بده.

15. این کاربر از kaveh-gh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •