تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: سوال در مورد تمیز کردن خودرو و لوازم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض سوال در مورد تمیز کردن خودرو و لوازم

سلام به همه
    چندتا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدن:
    1-الان یه پژو پارس داریم حدود 2 ماهه خریدیمش ولی چون به نظرم ماشین تمیز باشه زیاد بهش راه نمیدن و تو چش میره کلا تمیزش نکردیم الان حدود یک سانت خاک روشه یعنی تو این دوماه کلا تمیز نشده و هروز هم کثیف تر از دیروز میشه خلاصه خواستم بپرسم این گرد و خاک آسیبی به رنگ بدنه یا فرسودگی نمیشه؟مشکلی پیش نمیاد؟
    2-برای تمیز کردن داخل خودرو داشبورد و موکت بافتی زیر صندلی تزعینات در و بدنه خودرو شیشه و کلا هرچیزی که راجع به تمیز کردن خودرو هست,از چه وسیله ای و از چه نوع مایعی استفاده کنم؟داشبوردشم از این جدیداس مثلا درش از داخل کفش خورده سیاه شده با چی تمیزش کنم؟
    3-داخل خودرو وقتی از نمایندگی گرفتم اصلا آچار نداشت بعد از نمایندگیش پرسیدم گفت اینا کلا آچار نمیزارن واسش دیگه آیا صحت داره یا سرکار گذاشته؟
    واقعا ممنون میشم به این چندتا سوال پاسخ بدین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

جوااااااااااااااااااااااا ااااب بدین

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

درود بر شما
    در مورد کثیف بودن بدنه بله آسیب می رسونه هر چیز اضافی که روی بدنه باشه حتا دانه های ریز گرد و خاک در حد میکرون خش میندازه و کدر می کنه پرنده و باران هم که بد تر اما باعث نشه که هر روز ماشین رو بسایید
    در مورد درون ماشین هم خودم وسیله خاص و گرانی نمی خرم از جارو برقی برای تمیز کردن درون و از شیشه شوی برای خاک گیری و برای شیشه ها استفاده می کنم برای چرم ها هم اسپری مایع زرد STP اگه اصل بود خوب جواب می داد ولی در کل استفاده از این مواد خیلی هم خوب نیست
    فکر نمی کنم باید یک کیف حاوی دو پیچ گشتی دو آچار و یک انبر دست به شما داده بشه
    جک و اچار جک و اچار چرخ

تاپیکی برای کامل تر کردن موضوع هست بگردید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

ممنون ولی کل انجنو با موتور جستجو راجع به شستن ماشین گشتم ولی چیزی پیدا نکردم.لطفا آدرس تایپیکشو بزارید ممنون
    اونوقت بدنه خودرو با چی بشورم و با چه دستمالی؟و با چه مایعی؟
    داخل رو داشبورد که از این داشبورد جدیداس با چه دستمالی پاک کنم و از این مایع stp چجوری استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ممنون ولی کل انجنو با موتور جستجو راجع به شستن ماشین گشتم ولی چیزی پیدا نکردم.لطفا آدرس تایپیکشو بزارید ممنون
    اونوقت بدنه خودرو با چی بشورم و با چه دستمالی؟و با چه مایعی؟
    داخل رو داشبورد که از این داشبورد جدیداس با چه دستمالی پاک کنم و از این مایع stp چجوری استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟
    بدنه خودرو رو با شامپو های منخصوص شست و شوی ماشین میتونید بشورید....و اگر هم خیلی کثیف نباشه از اسپری های بدون آب میتونید استفاده کنید
    با دستمال های میکروفایبر
    داشبورد هم انواع اسپری هست....دستمال مخصوص داشبورد هم هست که در فروشگاه های شهروند در قسمت لوازم خودرو داره..
    به سایت چاره برید و قسمت لوازم خودرو رو نگاه کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeid.saeid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این برای حفاظت از بدنه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و برای داخل هم خیلی چیزا هست دیگه اون سلیقه ای هستش من خودم با جاروبرقی تو روتمیز میکنم و داشبورد رو با واکس یه مارک ایرانیه برا کاسپینه با اون تمیز میکنم و شیشه هم با یکم ریکا و الکل سفید روکش هم هر 6 ماه یا 1 سال باز میکنم میدم اتوشویی با بخار بشورنش صندوق هم هر 6 ماه جارو میکنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •