تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: شیوه مناسب برگزاری مراسم عروسی از نظر شما؟

راي دهنده
41. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • مراسم جدا (تالار مرد و زن جدا و...)

14 34.15%
  • مراسم مختلط (باغ و ..)

27 65.85%
صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 87

نام تاپيک: شیوه مناسب برگزاری مراسم عروسی از نظر شما؟

کاربر فعال انجمن آموزش عالی Rossin's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    NeveRLanD

پيش فرض

بزارید منم خیلی صریح نظرم رو بگم .من کاری با بی اهمیت بودن یا با اهمیت بودن تاپیک ندارم ولی اگر بخام نظر بدم دوست دارم هر عروسی که میرم مختلط باشه چون تمام ارزشش به مختلط بودنشه .مجلس عزاداری نیست که جدا باشن .بعدشم اگه مختلط نباشه که خوش نمیگذره .اما اگر مجلس عروسی خودم بود به هیچ وجه مختلط نمیگرفتم چون دلم نمیخاست خانم های خانواده ام در دید اقایان باشند ان هم با لباس مجلسی که از نظر حجاب در اینگونه مجالس کمی ضعیف عمل میشه

شما حاضرید برید عروسی مختلط دیگران و خوش بگذرونید و خانوم های خانواده ی اون هارو ببینید اما خودتون عروسی جدا بگیرید تا کسی به ناموس شما چشم چرونی نکنه؟؟؟؟

واقعا متاسفم برای این جور فکر کردن!

2. 10 کاربر از Rossin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

بزارید منم خیلی صریح نظرم رو بگم .من کاری با بی اهمیت بودن یا با اهمیت بودن تاپیک ندارم ولی اگر بخام نظر بدم دوست دارم هر عروسی که میرم مختلط باشه چون تمام ارزشش به مختلط بودنشه .مجلس عزاداری نیست که جدا باشن .بعدشم اگه مختلط نباشه که خوش نمیگذره .اما اگر مجلس عروسی خودم بود به هیچ وجه مختلط نمیگرفتم چون دلم نمیخاست خانم های خانواده ام در دید اقایان باشند ان هم با لباس مجلسی که از نظر حجاب در اینگونه مجالس کمی ضعیف عمل میشه
    چند لحظه فکر کنید همه اقایون مثل شما فکر کنند!!
    عجــــــــــب
    راست میگن جامعه مجازی نمونه کوچکی از جامعه واقعی هست

بعد میگن چرا میگی متاسفم
    مثلا الان باید چی گفت؟

4. 9 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

شما حاضرید برید عروسی مختلط دیگران و خوش بگذرونید و خانوم های خانواده ی اون هارو ببینید اما خودتون عروسی جدا بگیرید تا کسی به ناموس شما چشم چرونی نکنه؟؟؟؟

خوب اینم یه عقیده اشتباه ایرانیه که هنوز تو فاز محافظت از ناموسه مثلا!

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

یه بنده خدایی قبل از اینکه سُکان دار دولت بشه گفت مگه مشکل جوانان ما موی اونهاست؟
    همه به به و چه چه کردن، نه راست میگی ما مشکلات بیکاری داریم، مشکلات فرهنگی داریم، مشکل مو که اصلا مشکل نیست !!

وقتی میخواستن همون بنده خدا رو برش دارن، یکی از پر رنگ ترین شعارهای رقبا این بود که گشت ارشاد رو بر میداریم که به موی جوانان کار نداشته باشه و جوانان برای او جیغ و دست و هورا میکشیدن.
    که نشون میداد مشکل جوونای ما دقیقا موی اونها بود و هست و خواهد بود.

القصه علت اینکه این مثال رو زدم این بود که برعکس خیل عظیم کاربران محترم که میگن این چیزا مشکل ما نیست، به نظر بنده دقیقا همین چیزا مشکل ماست!!

برای همین هم هست تاپیک هایی با موضوع باکره بودن یا نبودن، دوست دختر داشتن یا نداشتن، ازدواج کردن یا نکردن، مختلط بودن یا نبودن و... ده ها صفحه جلو میره اما تاپیک های تخصصی دو صفحه هم به زور جلو میره.

نظراتی پر از تناقض، پر از تابوزدگی و مذهب زدگی، پر از وحشت از قضاوت دیگران، پر از خسته شدن از رفتار خانواده و اطرافیان تو این تاپیک موج میزنه و تا وقتی نتونین چنین مسائلی رو با خودتون و جامعه ای که توش هستید حل کنید هیچ وقت نمیتونین سراغ چیزهای به قول خودتون بزرگتر برید.

طرف مراسم عروسی میگیره، یکی میگه چقدر غذاش بد بود !
    یکی میگه آرایش عروس چقدر فاجعه بود!
    این یکی روسری سرش هست که حجابش کامل باشه اما با مینی ژوپ داره میرقصه!
    اون یکی چادر سیاه سر کرده مثل کلاغ فقط دماغش رو بیرون انداخته و داره زیر لب صلوات میفرسته انگار مراسم ختمه و.... چرا اینهمه تناقض؟

به نظر من علت این تناقضات ریشه در اهمیت چنین بحث هایی داره که هیچ وقت جراتش رو نداشتیم در اونها ریز بشیم و خودمون و باورهامون رو یک بار بشوریم و دوباره اتو کنیم.

7. 17 کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

من منظورم این نبود . الانم هر مجلسی که بفهمم مختلط نیست اصلا نمیرم .حالا شما که برای من متاسفی میشه بگی مجلسی که مختلط نیس به چه دردی میخوره ؟

خوب بنده ی خدا دیگه چرا میری عروسی هندزفری بزار تو گوشت موزیک گوش کن میشه هممون عروسی دیگه .

مگه قراره چون من روی ناموسم حساسم برای ناموس دیگران هم حساس باشم ؟ یا مثلا مگه قراره چون دوست دارم عروسی مختلط باشه یعنی قصدم چشم چرونیه ؟

منم برای شما متاسفم که در مورد من همچین فکری کردید .خیلی از دستت ناراحت شدم که این حرف رو زدی .

کاربر فعال انجمن آموزش عالی Rossin's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    NeveRLanD

پيش فرض

من منظورم این نبود . الانم هر مجلسی که بفهمم مختلط نیست اصلا نمیرم .حالا شما که برای من متاسفی میشه بگی مجلسی که مختلط نیس به چه دردی میخوره ؟

خوب بنده ی خدا دیگه چرا میری عروسی هندزفری بزار تو گوشت موزیک گوش کن میشه هممون عروسی دیگه .

مگه قراره چون من روی ناموسم حساسم برای ناموس دیگران هم حساس باشم ؟ یا مثلا مگه قراره چون دوست دارم عروسی مختلط باشه یعنی قصدم چشم چرونیه ؟

منم برای شما متاسفم که در مورد من همچین فکری کردید .خیلی از دستت ناراحت شدم که این حرف رو زدی .

شما اگر نظر من رو خونده باشید میفهمید که چی گفته بودم در مورد جدا و مختلط بودن!

شما وقتی میگید خودم جدا میگیرم هر کس دیگه ای باشه چه فکر میکنه جز چشم چرونی و ...؟؟؟
    اگر من اشتباه برداشت کردم نظر شمارو روشن کنید حرفتون رو تا متوجه بشم

10. 2 کاربر از Rossin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

شما وقتی میگید خودم جدا میگیرم هر کس دیگه ای باشه چه فکر میکنه جز چشم چرونی و ...؟؟؟
    راستش من دیگه نه حوصله خوندن پست های تکراری رو دارم نه خودم یادمه چی گفتم .ولی یک بار دیگه واضح میگم :

من اگر عروسی مختلط نباشه نمیرم چون بهم خوش نمیگذره فقط عروسیای مختلط رو میرم .یعنی اکثرا همینطور هستند و عامه مردم توی مجالس جدا شرکت نمیکنن اونایی که میان فقط میخان یه شام مفتی بخورن .به هر حال ما که از دل مردم خبر نداریم که کی برای چه منظوری اومده .الله اعلم ، همه که قصد چشم چرونی ندارن .یکی میخاد جلوی زن ها برقصه یکی میخاد چشم چرونی کنه یکی میخاد با همسرش باشه و ... هر کس به دلیلی مجلس مختلط رو میپسنده .
    اما در مورد من :
    خودم هنوز نفهمیدم چرا فقط تو مراسم مختلط شرکت میکنم شاید به خاطر این باشه که جو صمیمی تر و غیر رسمی تره و اون حالت خشک و مذهبی رو نداره .اما مطمئنم که قصدم هر چی باشه چشم چرونی نیست به این دلیل که وقتی میرم عروسی حتی خجالت میکشم جایی که زن هست برم حتی اگه بقیه مردها هم داخل باشند معمولا توی حیاط یا بیرون می ایستم اونوقت شما میای و میگی به خاطر این میری که زن های مردم رو نگاه کنی و خودت رو برای من متاسف هم میدونی .یعنی من از لحاظ اجتماعی و فرهنگی جزو طبقات پایین جامعه هستم.

اون مطلبی هم که در مورد خودم گفتم کلا ربطی به این تاپیک نداشت همینطوری یه چیزی پروندم .من اصلا ادم غیرتی نیستم روی خانواده ام شاید برام مهم هم نباشه .اگر ازدواج کنم فقط و فقط روی همسرم حساس و غیرتی هستم ان هم برای این که همیشه احساس میکنم اگر مرد روی زنش غیرتی نباشه ممکنه اونو راحت تر از دست بده..فقط چون توی عروسی های مختلط همه چشمشون بیشتر به عروسه برای همین دوست ندارم عروسی خودم مختلط باشه .اگر جدا باشه همسرم کمتر توی دیده.

حالا اصل مطلب رو گرفتی یا بیشتر باید توضیح بدم ؟
    Last edited by ahwazp30; 05-03-2015 at 15:53.

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

13

دوستان لطفا از بحث و جدل پرهیز بشه
    سعی در متقاعد کردن و همنظر کردن یکدیگر نداشته باشیم!
    دیدگاه و بیان هر شخص نشان دهنده ی شخصیت و طرز فکرش هست
    لطفا ادامه پیدا نکنه
    ممنون

13. 4 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

خوب اینم یه عقیده اشتباه ایرانیه که هنوز تو فاز محافظت از ناموسه مثلا!

محافظت از ناموس ایرانی امریکایی نداره، شما اگر فیلم فرانسوی که اسمش الان یادم نیست و درمورد تجاوز می باشد رو ببنید متوجه می شوید که ناموس و غیرت وجود دارد. چه بخواهیم و نخواهیم بعضی چیزها مرزی ندارد. مثل حس وطن پرستی که بنظر من ذره ای ارزش ندارد ولی متاسفانه وجوود دارد.

یه بنده خدایی قبل از اینکه سُکان دار دولت بشه گفت مگه مشکل جوانان ما موی اونهاست؟
    همه به به و چه چه کردن، نه راست میگی ما مشکلات بیکاری داریم، مشکلات فرهنگی داریم، مشکل مو که اصلا مشکل نیست !!

وقتی میخواستن همون بنده خدا رو برش دارن، یکی از پر رنگ ترین شعارهای رقبا این بود که گشت ارشاد رو بر میداریم که به موی جوانان کار نداشته باشه و جوانان برای او جیغ و دست و هورا میکشیدن.
    که نشون میداد مشکل جوونای ما دقیقا موی اونها بود و هست و خواهد بود.

القصه علت اینکه این مثال رو زدم این بود که برعکس خیل عظیم کاربران محترم که میگن این چیزا مشکل ما نیست، به نظر بنده دقیقا همین چیزا مشکل ماست!!

برای همین هم هست تاپیک هایی با موضوع باکره بودن یا نبودن، دوست دختر داشتن یا نداشتن، ازدواج کردن یا نکردن، مختلط بودن یا نبودن و... ده ها صفحه جلو میره اما تاپیک های تخصصی دو صفحه هم به زور جلو میره.

نظراتی پر از تناقض، پر از تابوزدگی و مذهب زدگی، پر از وحشت از قضاوت دیگران، پر از خسته شدن از رفتار خانواده و اطرافیان تو این تاپیک موج میزنه و تا وقتی نتونین چنین مسائلی رو با خودتون و جامعه ای که توش هستید حل کنید هیچ وقت نمیتونین سراغ چیزهای به قول خودتون بزرگتر برید.

طرف مراسم عروسی میگیره، یکی میگه چقدر غذاش بد بود !
    یکی میگه آرایش عروس چقدر فاجعه بود!
    این یکی روسری سرش هست که حجابش کامل باشه اما با مینی ژوپ داره میرقصه!
    اون یکی چادر سیاه سر کرده مثل کلاغ فقط دماغش رو بیرون انداخته و داره زیر لب صلوات میفرسته انگار مراسم ختمه و.... چرا اینهمه تناقض؟

به نظر من علت این تناقضات ریشه در اهمیت چنین بحث هایی داره که هیچ وقت جراتش رو نداشتیم در اونها ریز بشیم و خودمون و باورهامون رو یک بار بشوریم و دوباره اتو کنیم.

با شما موافقم دوست عزيز چون:
    اما ايا اين خود گوياي اين حقيقت نيست که جماعت ايراني به غير از ظواهري مثل مو، حالت بيني، و چشم از خود بزرگ بيني نيزرتج مي برند و بر مسائل آريايي بودن و برترين نژاد بودن و ... ارج مي نهند. مدعيان فرهنگ و تخصص نيز با ظواهر علم اکتسابي خود درگيرند!
    آنوقت چگونه مراحل رشد انسان را به عنوان نوجواني و جواني مي توان به غير ظواهر امر و خواهش هاي تاييد شده ديگران ناديده گرفت؟!
    آيا در کشورهاي به قول گفتني پيشرفته، صنعتي و يا حهان اول مسائل مو و ... مهم نبوده و نيست که الان با اين همه پيشرفت و ثروت آن جوانان درگير تير اندازي به همکلاسي هاي خود يا دور شدن از عرف اجتماع و نژاد پرستي و مواد مخدر و و ... مي باشند؟!

من با شما مخالفم زیرا:
    علم بدون عقل، تروت بدون تلاش جسمي، پيروزي بدون شکست،عشق بدون نفرت، مرگ بدون تولد ماندگار نيست و تمام اين امور بدون داشتن آزادي بيان و حقیقی کشک است و مي باشد.

وقتي جوان از خانواده از اجتماع از بي سواد از کم سواد يا باسواد و فرهنگي و ... دائما هدف بگيرد و راه اشتباه بسازد و درگير حاشيه هاي خواست هاي بالاترين ها باشد. آيا غير از نابودي نسل جوان جهان اول يا سوم چيزي عايد ان جامعه خواهد شد؟! خير، چون دوران تکامل فرهنگي و وجودي اشخاص در ان جامعه، کم ارزش تمسخر اميز و چه بسا به بي ارزشي توسط اشخاص به اصطلاح دانا وجلودار گرفته شده است.

مشکل ما موي جوانان يا عروسي مختلط نيست،بله، مشکل ما بي احترامي به خواست ها و علايق و افکار يکديگر است. جامعه اي که خود را قبول ندارد و توانايي هضم سادگي نوجوانان و جوانانش را ندارد چگونه مي تواند فرهنگ مختلط يا بي مختلط بودن را درک کند چه برسد که ان را نقد کند. دوست من!.

چشم چرانی فقط مختص مردان نمی باشد

استارتر کجایی....
    Last edited by Mehrshad-msv; 06-03-2015 at 02:40.

15. این کاربر از Mehrshad-msv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

محافظت از ناموس ایرانی امریکایی نداره، شما اگر فیلم فرانسوی که اسمش الان یادم نیست و درمورد تجاوز می باشد رو ببنید متوجه می شوید که ناموس و غیرت وجود دارد. چه بخواهیم و نخواهیم بعضی چیزها مرزی ندارد. مثل حس وطن پرستی که بنظر من ذره ای ارزش ندارد ولی متاسفانه وجوود دارد.

با شما موافقم دوست عزيز چون:
    اما ايا اين خود گوياي اين حقيقت نيست که جماعت ايراني به غير از ظواهري مثل مو، حالت بيني، و چشم از خود بزرگ بيني نيزرتج مي برند و بر مسائل آريايي بودن و برترين نژاد بودن و ... ارج مي نهند. مدعيان فرهنگ و تخصص نيز با ظواهر علم اکتسابي خود درگيرند!
    آنوقت چگونه مراحل رشد انسان را به عنوان نوجواني و جواني مي توان به غير ظواهر امر و خواهش هاي تاييد شده ديگران ناديده گرفت؟!
    آيا در کشورهاي به قول گفتني پيشرفته، صنعتي و يا حهان اول مسائل مو و ... مهم نبوده و نيست که الان با اين همه پيشرفت و ثروت آن جوانان درگير تير اندازي به همکلاسي هاي خود يا دور شدن از عرف اجتماع و نژاد پرستي و مواد مخدر و و ... مي باشند؟!

من با شما مخالفم زیرا:
    علم بدون عقل، تروت بدون تلاش جسمي، پيروزي بدون شکست،عشق بدون نفرت، مرگ بدون تولد ماندگار نيست و تمام اين امور بدون داشتن آزادي بيان و حقیقی کشک است و مي باشد.

وقتي جوان از خانواده از اجتماع از بي سواد از کم سواد يا باسواد و فرهنگي و ... دائما هدف بگيرد و راه اشتباه بسازد و درگير حاشيه هاي خواست هاي بالاترين ها باشد. آيا غير از نابودي نسل جوان جهان اول يا سوم چيزي عايد ان جامعه خواهد شد؟! خير، چون دوران تکامل فرهنگي و وجودي اشخاص در ان جامعه، کم ارزش تمسخر اميز و چه بسا به بي ارزشي توسط اشخاص به اصطلاح دانا وجلودار گرفته شده است.

مشکل ما موي جوانان يا عروسي مختلط نيست،بله، مشکل ما بي احترامي به خواست ها و علايق و افکار يکديگر است. جامعه اي که خود را قبول ندارد و توانايي هضم سادگي نوجوانان و جوانانش را ندارد چگونه مي تواند فرهنگ مختلط يا بي مختلط بودن را درک کند چه برسد که ان را نقد کند. دوست من!.

چشم چرانی فقط مختص مردان نمی باشد

استارتر کجایی....
    این حرف شما اصلا ربطی به عروسی نداره
    مگه قراره تو عروسی مختلط به ناموس شما تجاوز بشه؟ بحث سر اینه که تو کله ما اینه خودمون حال کنیم ولی به ناموسمون وقتی رسیدیم غیرتی بشیم!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •