تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: چه جوری بفهمم روی سیستم KeyLogger نصب شده؟

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض چه جوری بفهمم روی سیستم KeyLogger نصب شده؟

سلام دوستان.میخواستم بپرسم که ا یا تمام keylogger ها توسط انتی ویروس ها شناخته میشوند؟در غیر این صورت چگونه میتوان فهمید که روی سیستمی به صورت مخفی keylogger نصب شده است؟

آخر فروم باز nightmare's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بررسي پروسس هاي مشكوك در Task Manager . برنامه هاي مشكوك در استارت آپ سيستم. بررسي برنامه هاي نصب شده بر روي سيستم از طريق Add or Remove Programs . آيكون مشكوك در كنار ساعت كامپيوتر. ( System Tray ) . آنتي اسپاي ور ها و آنتي ويروس ها و ......

تا بعد....

حـــــرفـه ای AK1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    جهــــنم سبز

پيش فرض

آنتي اسپاي ور ها تخصصي تر عمل مي كنن براي شناساي اين ها ولي داشتن فاير وال خيلي كمك مي كنه

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط nightmare
    بررسي پروسس هاي مشكوك در Task Manager . برنامه هاي مشكوك در استارت آپ سيستم. بررسي برنامه هاي نصب شده بر روي سيستم از طريق Add or Remove Programs . آيكون مشكوك در كنار ساعت كامپيوتر. ( System Tray ) . آنتي اسپاي ور ها و آنتي ويروس ها و ......

تا بعد....
    منظورم اینه که کاملا بخواد به صورت مخفی عمل کنه....یعنی نه در Task manager خودشو نشون بده(به صورت کاملا مخفی عمل کنه) و هیچ نشونی از خودش بروز نده....چطور میشه پیداش کرد؟احتمال داره انتی ویروس نشونش نده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

بازم آنتی ویروس و آنتی اسپای ها و فایروالها کمکت میکنن

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منظورم اینه که کاملا بخواد به صورت مخفی عمل کنه....یعنی نه در Task manager خودشو نشون بده(به صورت کاملا مخفی عمل کنه) و هیچ نشونی از خودش بروز نده....چطور میشه پیداش کرد؟احتمال داره انتی ویروس نشونش نده؟
    ببين هميشه احتمال اين هست كه آنتي ويروس يا ساير برنامه هاي امنيتي ضعف داشته باشن .
    ما دو نوع كي لاگر داريم . يكيشون از همين معمولي ها هستن كه به اصطلاح ميگن براي كنترل كودكان از سوي والدين و ..... كه اينارو معمولا آنتي ويروس ها و آنتي اسپاي ور ها كم گير ميدن اما اون طوري كه شما فكر كني مخفي نيستن.
    اون مدل جاسوسيشون هست كه سعي در مخفي شدن كامل داره .
    شما مي تونيد از طريق ران بريد و تمام استارت آپ هاي سيستم رو غير فعال كنيد.
    run > msconfig > Start Up > Disable All

بعد يه بار ريستارت كنيد و دوياره به همون مسير بريد و به صورت جدا جدا تيك هر برنامه يي رو كه خواستين در استارت اپ قرار بگيره خودتون بزنيد. اين طوري بايد از بين بره.

تا بعد....

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستي يه برنامه ي خيلي قوي هست كه براي جلوگيري از اين برنامه ها هميشه قبولش دارم . در واقع اين برنامه نه آنتي ويروس نه فايروال نه آنتي اسپاي ور.
    فقط هر برنامه ي جديدي نصب بشه و استارت آپي از خودش بخواد بذاره . يا بخواد سرويسي نصب كنه روي ويندوز به شما اطلاع ميده تا اجازه بدين .
    اگه خواستي بگو تا همين جا بهت بدم برنامه رو.

تا بعد...

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط nightmare
    راستي يه برنامه ي خيلي قوي هست كه براي جلوگيري از اين برنامه ها هميشه قبولش دارم . در واقع اين برنامه نه آنتي ويروس نه فايروال نه آنتي اسپاي ور.
    فقط هر برنامه ي جديدي نصب بشه و استارت آپي از خودش بخواد بذاره . يا بخواد سرويسي نصب كنه روي ويندوز به شما اطلاع ميده تا اجازه بدين .
    اگه خواستي بگو تا همين جا بهت بدم برنامه رو.

تا بعد...
    نیکی و پرسش؟حتما برنامه رو معرفی کن.
    راجبه اون قضیه بالا هم باید بگم که تمام اون راه هارو قبل از اینکه تاپیک بزنم امتحان کردم.ولی هیچ اثری ازش پیدا نکردم.ولی مطمئنم که اون سیستم keylogger روش نصبه....
    اصل قضیه اینه که توی کافی نت یکی از دوستام من با یه ایدی on شدم...فردا دیدم که یکی اد لیست منو دست کاری کرده....شک ندارم که keylogger روش نصبه....(البته ظاهرا طرف فقط میتونه با ایدی های قبلی on بشه ....ولی پسورد رو نداره....چون نه ایدی من نه ایدی کس دیگرو نتونسته پسوردشونو عوض کنه)
    حالا یه انتی ویروس خفن واسش میبرم ببینم چی میشه...خبرشو میدم.

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط piishii
    ممنون.ترفند خوبی بود.من قبلا از قسمت properties منوی استارت واسه این کار استفاده میکردم.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •