تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 25

نام تاپيک: معرفی جدیدترین و خاص ترین عطر و ادکلن ها

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

عطر مشهدی

گروه : رایحه ایرانی
    نوع رایحه : گرم ، ملایم

مزایا : برای از بین بو باید عضو مربوطه را قطع کرد
    مطلبی که بیان میکنم بسیار تامل برانگیز هست

بله ایران دارای بهترین و غنی ترین عصاره ی عطر گل محمدی هست! اما افسوس که خودمون توان استفاده مناسب ازش رو نداریم...

Thierry Wasser از طراحان معروف عطر برند گرلن هست
    لابد عطرهایی نظیر شالیمار و ایدیل معرف حضور عطردوستان هست. طراحی این عطرها کسی نبوده جز همین شخص

عکسی که مشاهده میکنید این اقا رو در حال خرید اسانس درجه 1 گل از گلابگیران قمصر کاشان در ایران نشون میده! بله ایشون برای این منظور به ایران امده بودند...(چندسال قبل)

و افسوس ما که چرا جز عطر بیک توان تولید عطری نداریم!!!

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض sinner by police

سلام دوستان برند پلیس با شیشه های خاص عطرهاش معروفه حتما همتون اون جمجمه های رنگی عطر پلیس رو دیدید

اینبار در یک اقدام جالب شیشه عطر به شکل دستبند هست! به تازگی عطر sinner در دو ورژن زنانه و مردانه ارائه شده که من تستی بر این دو داشتم و نظرمو در موردش خواهم گفت

در مورد عطر زنونه :
    نت ابتدایی: سیب و انگور سیاه
    نت میانی: شکوفه پرتقال، یاسمن
    نت پایه: دانه تونکا، وانیل و سدر

اما تجربه ی من
    یک رایحه ی خطی که با گذشت زمان تغییر نمیکنه و شدیدا گرم و سنگین هست از اون رایحه های سردرد آور! بطوری که کاغذ تست عطر رو در کیفم گذاشتم سوار تاکسی بودم که حس کردم وای این خانم بغل دستی عجب عطر بدی زده غافل از اینکه همون کاغذ تست عطر هست که همرامه

بیشترین رایحه ای که ازش استشمام میشه یک بوی گل سنگین و بد هست! شاید بشه به یاسمن نسبتش داد
    در مجموع بنظر من به هیچ عنوان ارزش خرید نداره
    قیمتش هم 92 تومن بود

اما در نسخه مردانه:

نت ابتدایی: ترکیبات سبز و ادویه
    نت میانی: چوب
    نت پایه :عنبر

برخلاف ورژن زنانه این عطر بسیار با کیفیت بود . بنظرم نه عنبر و نه چوب حضور محسوسی ندارند! و بیشتر یک عطر با رایحه سبز ولی تند هست!
    هرچی که هست بنظرم ارزش خرید داره! مخصوصا با قیمت 92 تومنی که داره. یک رایحه تند و شیک
    پیشنهاد میکنم حتما تست کنید

3. 12 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض

A*Men Pure Wood for Men

گروه بویایی: چوبی یا وودی
    سبک رایحه: چوبی

"پیور وود" بر خلاف محصولات سابق، ساختاری جوان تر دارد و کوچکترین برادر این گروه بزرگ تلقی می شود. این بار ماگلر قصد دارد تا جوانان را به سمت بازار هدف خود سوق دهد و در مقایسه با عطرهای قبل خود، رایحه ای سبک تر را خلق کرده است.

پیور وود با عطری از چوب بلوط آغاز می شود. رایحه ای چوبی و داغ که نزدیکی کمی با گرما و تندی عطر عود دارد. اما نگران نباشید چهره که چوب بلوط بیش از آنکه ساختاری عود مانند را طراحی کند عطری چوبی به کار می بخشد. طعمی بسیار خفیف و ترش نیز نت ابتدایی را برای مدت کوتاهی همراهی می کند که روحی جوان به آن می بخشد. در نت ابتدایی و خصوصاً بر کاغذهای بالاتر، عطری اسپایسی و الکلی نیز از پیور استشمام می شود که مرتبط با نعنای هندی ست و آن را می توان با بویی شبیه به اکالیپتوس ملایم نزدیک دانست. ممکن است فکر کنید تا به این مرحله این کار هیچ شباهتی با کلکسیون A*Man ها ندارد اما چنین نیست و باید منتظر عبور از نت ابتدایی باشید.

با رسیدن به نت میانی، قهوه به آرامی و با تلالویی خفیف وارد عمل می شود. این اسانس در پیور وود نقشی کمرنگ دارد و تنها عطری خاک گرفته و شکلاتی به ماگلر می بخشد. Pure Wood اگرچه از خانواده A*Man ها می باشد اما غلظت اولین مدل را ندارد و طعم شیرین آن که از نت میانی شکوفا می شود حالتی شیری شکلاتی و کمی چرک دارد.
    با هرچه نزدیک تر شدن به نت پایانی، عطر وانیل غلبه بیشتری می یابد و نرمی ویژه ای به پیور می بخشد.

قیمت 100 میل 230 تومان

منبع:پرفیوم ایمپریال

پ.ن:خودم دارم عالیه

5. 10 کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض عطرهایی با شیشه های خاص

در تاریخ امده که در زمان هنری دوم پادشاه فرانسه عطرسازی در این کشور رونق گرفت (علیرغم اینکه به نظافت خود اهمیت نمیدادند درباریان پادشاه اما استفاده از عطر بسیار رایج شد)
    خلاصه اینکه عطرهای سلطنتی و خاص از گذشته تا کنون! همیشه مطرح بوده اند...
    این پست به معرفی تعدادی از زیباترین شیشه های عطر (که اکثرا قدیمی و به نوعی عتیقه هستند) می پردازد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محتوای مخفی: ادامه عکسها 

7. 6 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض

اسمشون هم اگه بود خوب بود

این یکی خیلی قشنگه

9. 4 کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض بررسی سه عطر مردانه ی خنک 2014

فصل بهار هست و تابستون نزدیک وقت عطرهای خنکه!

امروز موفق شدم سه عطر مردونه ی خنک رو تست کنم که هر سه هم جز محصولات جدید برندهای خوش نامی هستند

اول چندتا نکته رو بگم:

• هرگز نمیشه معیار پخش و ماندگاری کاغذ تست رو با پوست یکسان دونست!
    • خیلی بعید خواهد بود که دو عطر یک نت مشترکی داشته باشند که اون نت باعث تشابه رایحه بشه(در ادامه بیشتر توضیح میدم)
    • اینو بگم عطرهای ایتالیایی معمولا پیچیدگی بالایی ندارند (برعکس فرانسوی ها) اما با کیفیت هستند! نمیشه گفت خطی هستند اما ثبات مناسبی دارند (حداقل در عطرهایی که من تجربشون کردم)

عطر اول از برند هرمس! عطر تغ بود البته نه اون تغ این ورژن کلا از لحاظ نت ها و گروه بویایی متفاوت هست با ورژن اصلیش.

این عطر جدید تغ محصول 2014 هست عطری کاملا خنک در حجم 125 میل و قیمت 280 هزار تومان در سایت fragrantica این عطر وودی-آروماتیک دسته بندی شده ولی من به جرات میگم هیچگونه شباهت رایحه ای از عطرهای چوبی در اون ندیدم!

در ابتدا یک بوی لیمویی تند دقیقا لیمو ترش رو تصور کنید و بعد از گذشت حدود نیم ساعت بوی شدیدی از گل شمعدانی(ازش متنفرم ) از اینجا به بعد تغییر رایحه ی قابل ملاحظه ای ندیدم و صرفا دو نت لیمو و شمعدانی حس میشه.

ماندگاری عطر خوب هست و پخشش متوسط رو به خوب

عطر دوم از برند جورجیو آرمانی بود عطر کد آیس! اگرچه یکبار دیگر تست شده بود اما اینبار سعی کردم دقیقتر تست کنم و با دو عطر دیگه مقایسه کنم تا نتیجه گیری ماندگاری و پخش (هرچند روی کاغذ) درست تر باشه.
    خیلی راحت بگم من تعداد زیادی از عطرهایی که نت زنجبیل دارند رو دوست دارم! در کد ایس نت زنجیبل رو خیلی خوب حس میکنم+ حس چوبی بودن و البته لاوندر! (اسطخودوس) و
    اون نکته ی اول حرفام اینجا معنی میده--علیرغم وجود گل شمعدانی به هیچ عنوان اون بوی زشت شمعدانی حس نمیشه! خیلی دوست داشتنی هست رایحه ی این عطر دوستان با قیمت 250
    ولی متاسفانه در مقایسه با تغ و عطر بعدی که میگم پخشش به مراتب کمتر بود!

و اما عطری که منو تحت تاثیر قرار داد به دلیل رایحه خوب+پخش جالب! و بالا+ ماندگاری بالا
    از برند ایتالیایی سالواتوره فرگامو هست .
    اینبار هم آکوا اسنشال BLU مهر تاییدی زد به نظر من!(قیمت 280)
    لیمو و ترنج در ابتدا با یک سرمای سوزناکی حس میشه کمی بعد لاوندر خودشو به خوبی نشون میده و تا پایان با همون صلابت رایحه حفظ میشه در زمان های انتهایی یک رایحه شیک و تمیز که نمیدونم دقیقا کدوم نت هست هم اضافه میشه! که عطر رو از حالت سادگی خارج میکنه و کمی سنگینتر میشه در نت انتهاییش
    در مجموع این عطر بنظرم انتخاب بسیار عالی هست! من اگر بخوام عطری بخرم (مردونه) خنک و باحال با پخش مناسب از اونا که فقط خودت حسش نکنی! قطعا میگم همین عطر با ذکر این نکته که این عطر تداعی کننده ی F بلک از فرگامو هم هست اما با قدرت بیشتر در پخش و خنکتر بودن...

در مجموع اول رایحه کد ایس رو دوست دارم بعدش اسنشال رو همچنین اصلا از تغ خوشم نیومد.
    ترتیب برتری ماندگاری: اسنشال-تغ-کد ایس
    ترتیب پخش: اسنشال-تغ با فاصله از این دو کد ایس

در نهایت: ممکنه عطری که من میپسندم شما نپسندید همونطوری که مطمئنم تغ رو خیلی از افراد میپسندن

11. 5 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض

کمپانی تروساردی در 2015 با محصول جدید Blue Land وارد می شود.

این تولید مردانه که همچنان ساختار ادکلن سابق تروساردی یعنی My Land را در بطن خود دارد به گونه ای خنک تر نیز شده است و تمی اقیانوسی یافته است.

Trussardi Blue Land for Men

نت ابتدایی آن با رایحه ای از کم ترش، کمی جنگلی و تلخ باز می شود. تروساردی از اسانس جالبی در نت ابتدایی خود استفاده کرده است... خزه سنگی!
    رایحه ای که اگر به درستی پیاده سازی شود خواهد توانست گوی سبقت را در میان تولیدات تابستانه 2015 برباید.
    در نت میانی، بلو لند رایحه ای تلخ و شامپویی خواهد داشت که در میان موجهای خنک پیچیده باشد. این عطر مژده خوبی برای طرفداران محصولاتی نظیر Chanel Bleu یا Dior Homme Sport است. در این نت بلو لند رایحه ای شیک و مردانه و در عین حال تابستانی را از خود بروز خواهد داد. عطر آن سبک نخواهد بود و به خوبی خواهد توانست برای مردانی از 22 سال و بیشتر قابل مصرف باشد. تفاوت این کار در مقایسه با نسخه قدیم مای لند، طعم تلخ مرکباتی قوی تر و خنکای پر تحرک تر آن است.
    نت نهایی مکانی ست برای بروز هر چه بیشتر عطر چرم. رایحه ای مومی، چرمی و خفیف که البته در میان نت چوبها و بیش از همه عطر دریایی آبها محو خواهد شد.
    Blue Land رایحه ایست از سرزمینی که در آن آبها و آسمان با هم پیوند می خورند.

تولید در سه حجم: 30، 50 و 100 میل

پرفیوم امپریال

13. 6 کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض آدرنالین نایت از برند انریکه ایگلسیاس

پیش از این در سال 2014 برند انریکه نخستین عطر خود را با رایحه ای گرم و چرمی با نام انریکه ایگلسیاس تولید کرده بود.
    اینبار در سال 2015 شاهد ارائه ی عطر دیگری از این برند نوپا با نام آدرنالین نایت هستیم که بنظر میرسد دارای رایحه ای چوبی-ادویه ای باشد.

نت های تشکیل دهنده ی این عطر:

نت ابتدایی: لیمو، پرتقال و نارنگی، برگ بنفشه
    نت میانی: گل رز، هل، زعفران، فلفل سیاه
    نت پایه: چوب سدر، چرم، دانه تونکا

این عطر هنوز به بازار عرضه نشده اما طرفداران این خواننده ی مطرح بی صبرانه منتظر ارائه ی آن هستند.
    ما هم قضاوت در مورد ماندگاری و پخش را به بعد از مشاهده و تست میسپاریم.

پ.ن: درخواستی از طرف یکی از دوستان عزیزم @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15. 5 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shervin1996's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

Pure Havane از برند Thierry Mugler :

این یک عطر معمولی نیست !
    عطری به شیرینی عسل و شکلات.
    رایحه ای گرم، سنگین و بسیار شیرین. ترکیبی از عسل ،تنباکو و وانیل که شیرینی این عطر رو توصیف ناپذیر میکنن.
    درابتدای اسپری ترکیب تنباکو با عسل پدیدآورنده رایحه ای خاص در این عطره. درمقابلِ شدت شیرینی عسل شیرینی تنباکو مقداری محو میشه و چاره ای جز نشون دادن ذات گیاهی خودش نداره که با این حضور گیاهوارش از شدت شیرینی عسل مقداری کاسته میشه اما نمیشه گفت تنباکو شیرینی خودش رو به نمایش نمیذاره و نمیشه نقش مهم تنباکو رو دراین عطر نادیده گرفت. شیرینی تنباکو با خود نمایی های لحظه ای حتی بر شیرینی عسل غالب میشه.
    سپس بااز راه رسیدن وانیل این شیرنی روبه غلظت میذاره که باز عطرساز ماهر نعنای هندی و کاکائو رو برای تقلیل این غلظت احضار میکنه.
    حالا این ترکیب وانیل با نت اوله که لحظه به لحظه شیرینی عطر رو بالا میبره. کاکائو هم با رایحه تلخ وشیرینش از طرفی به شیرینی رایحه دامن میزنه و ازطرفی رایحه رو روبه تلخی میبره و تلاش نعنا حتی بارایحه ی قوی گیاهیش برای خنثی کردن این شیرینی ها ناچیز به نظر میرسه اما اگر نعنا حضور نداشت احتمالا غلظت و سنگینی عطر به شدت بالا میرفت.
    هرچند بعد از مدتی حضور عسل کمرنگ میشه اما همچنان با اقتدار رایحه های دیگررو به همراه تنباکو تحت سلطه دارن. البته درهمین حین، رایحه کاکائو شدت گرفته و به یکی از اصلی ترین روایح قابل استشمام در عطر تبدیل میشه.
    شیرینی کذایی همچنان پابرجاست بدون هیچ کم وکاستی. تا اینکه به نت آخر که لادن،عنبر وبوته جاویه میرسن.
    تمام روایح این عطر حالا تحت تسلط رایحه ی محوی از عسل وتنباکو جمعن. به خصوص کاکائو که حالا حرف اول رومیزنه، درکنار رایحه ی وانیل که تشخیصش بسیار آسان و رایحش به وضوح مشخصه .
    وعطر روبه پایان داره...
    اما پایانی رو به تلخی! تلخی ای داروگون و ماندگار که لذت تجربه ی این عطر رو دوچندان میکنه. چون این تلخی، هنوز از زیرسایه سنگین وقدرتمند شیرینی نت های قبل خارج نشده و ایجاد این تضاد ماهرانه میان تلخی و شیرینی بی شک یکی از مهمترین عوامل بی نظیر بودن این عطر در نظرم شد. حتی عطر بعد ازاین هم حرفی برای گفتن داره! با گذشت مدتی طولانی و ثابت شدن نت پایه میتونید یکی از کاکائویی ترین روایح عمرتون رو با ترکیب خفیفی از تلخی وشیرینی تجربه کنید.
    این عطر اصالت اِی من بودنش رو کاملا حفظ کرده و به قول خانم فرزین نیا:
    Pure Havane رایحه اصلی جد خود ، انجل را در قلب نهان کرده است ...
    باتست این چهارمین عطر از برند تری ماگلر پی به این بردم که خشن ترین روایح و شیشه های عطر مخصوص این خانه عطر سازیه که به نظرم با ساختار شکنی بزرگی در دنیای لطیف عطرها و حتی در دنیای فشن و لباس خاص بودن و تک سلیقه طلب بودنِ خودش رو از ابتدای حضورش تا به حال اعلام کرده. این خشونت حتی در لوگوی این برند کاملا پیداس.

توضیح خانم فرزین نیا:
    سیگار برگی را در میان انگشتانش گرفته و با نگاهی نافذ و پر قدرت بر جایگاه خود تکیه زده است. او روش های این بازی خونین را خوب می شناسد!
    Pure Havane رایحه اصلی جد خود ، انجل را در قلب نهان کرده است ... شکلاتی و شیرین!
    اما تمایز آن در رایحه ای بسیار با کیفیت از تنباکو نهفته است. ترکیب این دو، رایحه ای بسیار جذاب را خلق کرده است که با ماندگاری فوق العاده و پخش رایحه قوی خود ، درخششی ویژه را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

قیمت صد میل حدود 290 هزار تومن

17. 4 کاربر از shervin1996 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shervin1996's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

Gucci Pour Homme II

اساس و پایه این عطر رو چای و دارچین تشکیل میدن واین رایحه ها به وضوح در این عطر ملموسند. اما رایحه، شیرینی غلیظ و شدید چایی دارچین واقعی رو نداره چون این شیرینی با موادی مثل برگ بنفشه ، فلفل و ترنج خنثی شدن. تندی رایحه ی فلفل دراین عطر خودنمایی زیادی داره ودر ترکیب با دارچین این کار رو درخانواده روایح ادویه ای چوبی قرار میده. وجود تنباکو زیبایی و پرستیژ این عطر رو بالا میبره و رایحه رو تاحدودی شیرین تر جلوه میده. هرچند با ترکیب دارچین، تنباکو و فلفل گرمایی دراین عطر در نوسانه که اجازه بروز وظهور کامل خنکای این عطر رو نمیده اما حضور رایحه چای به همراهی برگ بنفشه و ترنج در مقابله با این گرمای قدرتمند عطر رو تبدیل به موردی خنک و مناسب برای استفاده در فصول گرم میکنه.
    گوچی پور هوم 2 عطریست بارایحه ای نسبتا خطی و بی تغییر که در اون، تغییر رایحه چشمگیری وجود نداره و بعد از اسپری، این رایحه ی یکسان رفته رفته آرام و نرم میشه و تندی فلفل در اون محو میشه به طوری که تقریبا ازحالت ادویه ای خارج و تبدیل به عطری کاملا چوبی میشه. شیرینی عطر ملایمه و غلظتی رو باخودش حمل نمیکنه و این به خاطر وجود رایحه دوست داشتنی و سبُک چای و غلبه اون دراین عطره. این کار از ماندگاری بالا اما پخش بوی نسبتا پایینی برخورداره. اما این پخش بوی پایین رو به مهربانی وملایمت این رایحه ی زیبا تعبیر می کنیم که سعی در ابراز وجود های افراطی و حمله به شامه ی دیگران رو نداره و به خوبی متانتِ وجودی خودش رو حفظ میکنه و همین موضوع مانع آزار دهندگی وخسته کننده بودنش میشه. ترکیب رنگ آبی و لطیف عطر، در کنار رنگ گرم و روشنِ درِ بطری، توصیف زیبایی از تضاد و جنگِ سرما و گرما و در آخر پیروزی رایحه ی سرد، دراین عطره که با دربرگرفتن عطر، توسط جعبه ای بارنگ غالب آبی، این پیروزی و تسلطِ رایحه ی خنک به نمایش در میاد .

قیمت 100 میل حدود 260 هزار تومان
    Last edited by shervin1996; 30-04-2015 at 19:46.

19. 3 کاربر از shervin1996 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •