تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل در بالا نیومدن ویندوز ۸.۱

پروفشنال animsprite's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض مشکل در بالا نیومدن ویندوز ۸.۱

سلام
    مشکلی که اخیرا برام پیش اومده اینه که ویندوز ۸.۱ را به همراه ویندوز ۱۰ همزمان بروی سیستم نصب داشتم ودر طول این یک هفته مشکلی نداشتم و لی وقتی برادر کوچکترم از ویندوز ۱۰ استفاده کرده موقع نصب بازی سیستم را ریست کرده که چون عملیات ریست به کندی پیش می رفته با خاموش کردن سیستم دیگر نه ویندوز ۸.۱ ونه ۱۰ هیچکدوم بالا نمیاد ....این را هم بگم که انگار موقع ریست سیستم پیام اپدیت و رسیت را داده
    مشکل زمانی حاد شده که به هیچ وجه نمی تونم به ویندوز ها دسترسی داشته باشم و با گذاردن دی ودی هر یک از ویندوز ها از طریق ریپایر می خواستم سیستم را بر گردونم که تا موقعی که بروی ریپار کلیک می کنم سیستم ریست میشه و پیامی مبنی بر ریست شدن کامپیوتر می ده . همین مشکل با دی وی دی ۱۰ هم رخ می ده با یک دی وی دی ۷ هم خواستم به کل هردو ویندوز را فرمت کنم که اصلا عملیات تا اینستال پیش نمی ره و سیستم هی ریست میشه با همان مضموم قبل .الان باید چی کار کنم .نه ویندوز می تونم فرمت و نصب کنم و نه به ترمیم ان می تونم بپردازم گزینه ای سیف مد به همران نت را هم امتحان کردم

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

Nobody can help me ?
    به نظرم تنها راهی که برام می مونه با توجه به این که ویندوز ها انگار اسیب دیدن و هیچ گونه دسترسی به نصب مجدد و یا ریپایر ندارم باید هارد رو بردارم برم تو یه ویندوز دیگه پارتیشن های مربوط به دو ویندوز را فرمت کنم

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

خب کسی نظری نداد
    مشکل را حل کردم یعنی مشکل به سادگی قابل بر طرف شدن بود .بیشتر برای خودم متاسفم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •