تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 26 اولاول ... 15212223242526 آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 256

نام تاپيک: Windows 10 Editinos | نسخه های ویندوز 10

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

نسخه های N فاقد Windows Media Player هستند . این به دلیل قوانینی هستش که اتحادیه ی اروپا در ارتباط برخی امکانات ویندوز وضع کرده و مایکروسافت رو مجبور کرده که در کشور های اروپایی ویندوز رو بدون Windows Media Player انتشار بده
    سلام
    وقت بخیر...
    کاملا اتفاقی به این تاپیک اومدم و نوشته ی شما نظرم رو جلب کرد!

دقیقا این قانون توش چی اومده؟!!
    به چه علت یک سری قوانین خاص اجرا کردن برای ویندوز ؟
    به چه علت میگن نباید Windows Media Player نباید رو ویندوز نصب باشه؟!!

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    دقیقا این قانون توش چی اومده؟!!
    به چه علت یک سری قوانین خاص اجرا کردن برای ویندوز ؟
    به چه علت میگن نباید Windows Media Player نباید رو ویندوز نصب باشه؟!!
    یک قانون به نام Competition یا Antitrust در اروپا وجود دارد به ترجمه حدودی "ضد انصار طلبی" ...
    این قانون هر اقدام شرکت ها جهت میل به سمت تک محصوله و تک شرکته شدن وانحصار ناعادلانه (تکی شدن) در گروه خاصی از کالا وخدمات را غیر قانونی میداند.
    این قانون گریبانگیر مایکروسافت و گوگل و کوالکوم و... شده.

در توضیح اتهامی ویندوز مایکروسافت میتوان بیان کرد که نصب بودن پیشفرض IE و WMP و سایر برنامه ها در ویندوز اجازه رقابت عادلانه بین این برنامه و برنامه های مشابه شرکت های رقیب را نمیدهد، در واقع مشتری ها با وجود نصب بودن این برنامه ها دیگر تمایلی به مقایسه و سنجش و استفاده از سایر برنامه ها نخواهند داشت (شرکت های رغیب حذف میشوند) ... طبق نتیجه قضاوت دادگاه، این برنامه ها نباید روی ویندوز نصب باشد (مانند برنامه های مشابه شرکت های رغیب) تا کاربر ترقیب به استفاده از اینها نشود و در یک شرایط برابر (معادل بقیه برنامه ها) بین برنامه های مشابه مقایسه کند و هر کدام را خواست نصب کند ، این کار مانع از ورشکستگی و حذف وسیع رقبا و تک محصولی بودن و تک شرکتی بودن بازار خواهد شد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نبود رقابت و انحصار آخرش مانند وقتی است که دو شرکت خودرو سازی هر آشغالی را میخواهند میسازند و به هر قیمتی میخواهند میفروشند، چون رقیبی وجود ندارد، حتی پول قطعه سازان تامین کننده قطعات خود را هم نمیدهند ... قطعه ساز مجبور به فروش و مردم مجبور به خرید هستند چون راه دیگری ندارند ... یکسری بدبخت میشوند چند مدیر بی خواصیت هم به نون ونوا میرسند.
    ...
    پیشنهاد میکنم نگاهی هم به عملیات دامپینگ (Dumping) وقوانین ضد دامپینگ هم بیاندازید.

3. 2 کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز

آیا در بحث امنیتی تفاوتی در نسخه پرو و اینترپرایز وجود داره؟منظور عرضم اینه که ایا نسخه قوی تری از ویندوز دیفندر در ورژن اینترپرایز به کار رفته یا تفاوت این دو نسخه در مقوله شبکه سازی و... هست؟

از راهنمایی عزیزان سپاسگزارم
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    آیا در بحث امنیتی تفاوتی در نسخه پرو و اینترپرایز وجود داره؟منظور عرضم اینه که ایا نسخه قوی تری از ویندوز دیفندر در ورژن اینترپرایز به کار رفته یا تفاوت این دو نسخه در مقوله شبکه سازی و... هست؟
    بجز یک مورد ، بنظر نمیرسد چندان تفاوت زیادی در خصوص کشف بدافزار و فایل های آلوده و... با هم داشته باشند
    اما در ضمینه تنظیمات و کنترل ، نسخه ent امکانات بیشتری دارد...

آن یک مورد که اشاره کردم هم که اخیرا سروصدای زیادی کرده و در وبلاگ ها خیلی در موردش میخوانیم امکان جدیدی با نام ATP است که در حال حاضر در نسخه ent وجود دارد.
    با وجودیکه اخبار متعدد را خواندم ولی توضیحات این ویژگی خیلی کلی بیان شده... بنظر میرسد که از هوش مصنوعی(AI) و اطلاعات ابری(Cloud) جهت کشف و ایزوله کردن بدافزارهای جدید در سایر رایانه ها استفاده میکند.
    البته در برخی مطالب هم گفته شده که مایکروسافت قصد دارد این تکنولوژی را در نسخه های دیگر ویندوز هم فعال کند.

خلاصه آنکه، فعلا مورد بارز تفاوت ضدویروسی، همین ATP است.

و در آخر، اطلاعات رسمی از تفاوت نسخه های مختلف ویندوز 10 را میتوانید در زیر مشاهده کنید:

موفق باشید.

6. این کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

آیا در بحث امنیتی تفاوتی در نسخه پرو و اینترپرایز وجود داره؟
    سلام.

نسخه Enterprise ویندوز ی سری تفاوت داره تو حفاظت با نخسه PRO:
    1-پشتیبانی از DEVICE GUARD
    2-پشتیبانی از Application control
    3-پشتیبانی ازWindows Defender Application Guard
    4-میتونید روش ویندوز دیفندر ATP نصب کنید البته این رایگان نیس باید اشتراک واسش پرداخت کنید(یعنی واسه ایران نیست چون ایران تحریمه)
    اما در مورد دیوایس گارد:
    یکی اینکه سخت افزار خاص خودشو میخواد مثلا سی پی یویی ک ساپورت میکنه مشخصات خاصی داره سیستمتون قدیمی باشه کار نمیکنه درست.
    پس سی پی یوی خاص و مادربرد خاص و قوی میخواد.
    من خودم خاطرم هست حدودد دو هفته فقط میگشتم ببینم این دی وایس گارد چ سخت افزارهایی رو ساپورت میکنه نحوه کارش چ ی طوریه و... اخر هم بیخیال شدم چون دیدم به دردم نمیخوره به این همه زحمت هم نمی ارزه.
    یکی اینکه باید کاملا به پاورشل و گروپ پالیسی تسلط کامل داشته باشی تا بتونید پیاده سازیش کنید چون همه ی دستوراتش داخل میحط پاورشل هست.

واسه کابر خانگی هیچ فرقی موجود نیست بین نسخه حرفه ای و اینترپرایز. دیوایس گارد خیلی حفاظت سیستم رو میبره بالا ولی واسه محیط های تجاری و مراکز حساسه ک اطلاعات خاصی دارند و از هک شدن یا نفوذ تو سیستماشون میترسند(مثلا بانک)
    windows defender atp هم چیز خاصی درونش موجود نیست مثلا میگم کسپر اسکای اینترنت سکوریتی بهتر از ویندوز دیفندر atp مطمعن باش حفاظت میکنه سیستم شمارو.
    اپلیکیشن کنترل هم همینطور چیز خاصی نیست داخل همون کسپر اسکای اینترنت سکوریتی موجود هست این اپلیکیشن کنترل به صورت تازه پیشرفته ترش.
    میمونه اپلیکیشن گارد ک میاد مرورگر اج(اگه از کروم استفاده میکنی پس این قابلیت هم به درد شما نمیخوره) شمارو داخل سندباکس و میحط ایزوله شده قرار میده شبیه یه مرورگریه ک توی وی مار اجرا شده همین!
    شما اگه بخوای فایروال کومودورو میتونی نصب کنی اون هم اپلیکیشن کنترل داره هم اپلیکیشن گارد(ی مقدار تو مشخصات فنیش با اونی ک مایکروسافت داره فرق میکنه و اونی ک مال مایکروسافته بهتره چون از hyper v استفاده میکنه)ولی در نهایت امر جفتشون یه چیز هستن و تفاوتی نیست ان چنان!
    واسه ی دیوایس گارد هم نسخه خانگیش رو بخوام مثال بزنم(شبیه اون نیست تو خیلی از چیزها ولی بچه ی دیوایس گارده ی جوری) نرم افزارhitman pro alert !

مایکروسافت تو نسخه جدیدش(این اخری) یه تیکه از این دیوایس گارد رو اضافه کرده ویندوز ک اسمش هست Core isolation.

در ضمن فکرتون رو هم درگیر نسخه ی تجاری مایکروسافت و این امکانات زرق برق دار زیاد نکنید این نسخه و امکانات واسه جاهایی هست ک یک sysadmin دارن حداقل چند تا مدرک مایکروسافت داره کامل به پاورشل مسلطه اون شخص و تازه یک نفر هم نیست عموما چند نفر هستند و همه چیز رو با هم حل فصل میکنند نه یک کاربر خانگی ک یه صفحه ابی ساده رو هم نمیتونه رفع رجوع کنه . موفق باشی
    Last edited by sunshineboy; 13-06-2018 at 00:15.

8. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام.

نسخه Enterprise ویندوز ی سری تفاوت داره تو حفاظت با نخسه PRO:
    1-پشتیبانی از DEVICE GUARD
    2-پشتیبانی از Application control
    3-پشتیبانی ازWindows Defender Application Guard
    4-میتونید روش ویندوز دیفندر ATP نصب کنید البته این رایگان نیس باید اشتراک واسش پرداخت کنید(یعنی واسه ایران نیست چون ایران تحریمه)
    اما در مورد دیوایس گارد:
    یکی اینکه سخت افزار خاص خودشو میخواد مثلا سی پی یویی ک ساپورت میکنه مشخصات خاصی داره سیستمتون قدیمی باشه کار نمیکنه درست.
    پس سی پی یوی خاص و مادربرد خاص و قوی میخواد.
    من خودم خاطرم هست حدودد دو هفته فقط میگشتم ببینم این دی وایس گارد چ سخت افزارهایی رو ساپورت میکنه نحوه کارش چ ی طوریه و... اخر هم بیخیال شدم چون دیدم به دردم نمیخوره به این همه زحمت هم نمی ارزه.
    یکی اینکه باید کاملا به پاورشل و گروپ پالیسی تسلط کامل داشته باشی تا بتونید پیاده سازیش کنید چون همه ی دستوراتش داخل میحط پاورشل هست.

واسه کابر خانگی هیچ فرقی موجود نیست بین نسخه حرفه ای و اینترپرایز. دیوایس گارد خیلی حفاظت سیستم رو میبره بالا ولی واسه محیط های تجاری و مراکز حساسه ک اطلاعات خاصی دارند و از هک شدن یا نفوذ تو سیستماشون میترسند(مثلا بانک)
    windows defender atp هم چیز خاصی درونش موجود نیست مثلا میگم کسپر اسکای اینترنت سکوریتی بهتر از ویندوز دیفندر atp مطمعن باش حفاظت میکنه سیستم شمارو.
    اپلیکیشن کنترل هم همینطور چیز خاصی نیست داخل همون کسپر اسکای اینترنت سکوریتی موجود هست این اپلیکیشن کنترل به صورت تازه پیشرفته ترش.
    میمونه اپلیکیشن گارد ک میاد مرورگر اج(اگه از کروم استفاده میکنی پس این قابلیت هم به درد شما نمیخوره) شمارو داخل سندباکس و میحط ایزوله شده قرار میده شبیه یه مرورگریه ک توی وی مار اجرا شده همین!
    شما اگه بخوای فایروال کومودورو میتونی نصب کنی اون هم اپلیکیشن کنترل داره هم اپلیکیشن گارد(ی مقدار تو مشخصات فنیش با اونی ک مایکروسافت داره فرق میکنه و اونی ک مال مایکروسافته بهتره چون از hyper v استفاده میکنه)ولی در نهایت امر جفتشون یه چیز هستن و تفاوتی نیست ان چنان!
    واسه ی دیوایس گارد هم نسخه خانگیش رو بخوام مثال بزنم(شبیه اون نیست تو خیلی از چیزها ولی بچه ی دیوایس گارده ی جوری) نرم افزارhitman pro alert !

مایکروسافت تو نسخه جدیدش(این اخری) یه تیکه از این دیوایس گارد رو اضافه کرده ویندوز ک اسمش هست Core isolation.

در ضمن فکرتون رو هم درگیر نسخه ی تجاری مایکروسافت و این امکانات زرق برق دار زیاد نکنید این نسخه و امکانات واسه جاهایی هست ک یک sysadmin دارن حداقل چند تا مدرک مایکروسافت داره کامل به پاورشل مسلطه اون شخص و تازه یک نفر هم نیست عموما چند نفر هستند و همه چیز رو با هم حل فصل میکنند نه یک کاربر خانگی ک یه صفحه ابی ساده رو هم نمیتونه رفع رجوع کنه . موفق باشی
    سلام

بجز یک مورد ، بنظر نمیرسد چندان تفاوت زیادی در خصوص کشف بدافزار و فایل های آلوده و... با هم داشته باشند
    اما در ضمینه تنظیمات و کنترل ، نسخه ent امکانات بیشتری دارد...

آن یک مورد که اشاره کردم هم که اخیرا سروصدای زیادی کرده و در وبلاگ ها خیلی در موردش میخوانیم امکان جدیدی با نام ATP است که در حال حاضر در نسخه ent وجود دارد.
    با وجودیکه اخبار متعدد را خواندم ولی توضیحات این ویژگی خیلی کلی بیان شده... بنظر میرسد که از هوش مصنوعی(AI) و اطلاعات ابری(Cloud) جهت کشف و ایزوله کردن بدافزارهای جدید در سایر رایانه ها استفاده میکند.
    البته در برخی مطالب هم گفته شده که مایکروسافت قصد دارد این تکنولوژی را در نسخه های دیگر ویندوز هم فعال کند.

خلاصه آنکه، فعلا مورد بارز تفاوت ضدویروسی، همین ATP است.

و در آخر، اطلاعات رسمی از تفاوت نسخه های مختلف ویندوز 10 را میتوانید در زیر مشاهده کنید:

موفق باشید.
    با سلام

از هر دو دوست عزیزم بابت راهنمایی مبسوطی که فرمودند یه دنیا سپاسگزارم . قبلا که ویندوز 7 داشتم از انتی ویروس کومودو استفاده میکردم ولی الان خیلی تعریف از windows defender ویندوز 10 شنیدم خواستم دیگه انتی ویروس یا فایروال دیگه ای نصب نکنم و به امنیت خود ویندوز اکتفا کنم

از کمک و راهنمایی شما سپاسگزارم

موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

دوستان سلام ویندوز ده را تاره نصب کردم روی pc و قبلا ویندوز ۸ داشتم .الان که میخوام درایور مادربورد ایسوسp8h61 را نصب کنم برایم پیغام خطا میده و اجازه نصب نمیده.
    با درایور پک هم ارور میده و نصب نمیشه.
    مشکل دقیق من اینه که تصویر و صدا را نمیتوانم ارسال کنم به تلویزیون.
    اما زمانی که ویندوز ۸ داشتم هیچ مشکلی نبود و همزمان تصویر را بر روی مانیتور و تلویزیون داشتم
    پیشاپیش از حسن همکاری شما سپاسگزارم

فرستاده شده از MI MAXِ من با Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

دوستان سلام ویندوز ده را تاره نصب کردم روی pc و قبلا ویندوز ۸ داشتم .الان که میخوام درایور مادربورد ایسوسp8h61 را نصب کنم برایم پیغام خطا میده و اجازه نصب نمیده.
    اما زمانی که ویندوز ۸ داشتم هیچ مشکلی نبود و همزمان تصویر را بر روی مانیتور و تلویزیون داشتم

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    متاسفانه چند هفته ای از سوال تان میگذرد...
    اگر هنوز مشکل تان پابرجاست، پیشنهاد میکنم نسخه های جدید درایورهای مدنظرتان را از سایت اصلی asus مجدد دانلود کنید:

(البته احتمال دارد مشکل تان با app compatibility هم حل شود ولی اول راه حل فوق را امتحان کنید)

داره خودمونی میشه Iron-Skull's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    یکی از دوستان لطف میکنه یه نگاه به لیست سرویس های ویندوز ۱۰ش بکنه ببینه همچین سرویس هایی توی لیست هستن یا نه؟:
    BcastDVRUserService_
    BluetoothUserService_
    CaptureService_
    CDPUserSvc_
    DevicePickerUserSvc_
    DevicesFlowUserSvc_
    MessagingService_
    OneSyncSvc_
    PimIndexMaintenanceSvc_
    PrintWorkflowUserSvc_
    PrintWorkflowUserSvc_
    UnistoreSvc_
    UserDataSvc_
    WpnUserService_
    بعد از همه اینا یه عدد مشترک هست مثلا :
    BcastDVRUserService_22277

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •