تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 31

نام تاپيک: فایل svchost.exe همه حجم نتم رو میخوره !

آخر فروم باز محمد88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

7 فایل svchost.exe همه حجم نتم رو میخوره !

متوجه شدم حجم نت خیلی زود زود تموم میشه
    همه اعضای خونواده رو چک کردم
    مودم رو چک کردم هک نشده باشه
    اخر با نرم افزار NET LIMITER فهمیدم یک فایل ویندوزی به اسم svchost داره کل حجم نتم رو میخوره
    سرچ کردم دیدم یک فایل ویندوزی هست
    وقتی با همون نرم افزار دسترسیش رو میبندم کلا دسترسی به نت قطع میشه
    این چیه چندین گیگ حجم میخوره هرروز تموم نمیشه ؟
    ضمنا بعید میدونم ویروس باشه تازه ویندوز عوض کردم کار خاصی هم نکردم آنتی ویروس آپدیت آواست هم نصب دارم

2. 5 کاربر از محمد88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز navid_fo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

اخر با نرم افزار NET LIMITER فهمیدم یک فایل ویندوزی به اسم svchost داره کل حجم نتم رو میخوره
    ضمنا بعید میدونم ویروس باشه تازه ویندوز عوض کردم کار خاصی هم نکردم آنتی ویروس آپدیت آواست هم نصب دارم
    سلام
    شما آموزش جلوگیری از آپدیت خودکار ویندوز رو سرچ کنین باید سرویس ها رو ببندین و فایل وال بزارین روش
    آره یه 10 گیگی میخوره همون اول اگه باز بزاریش بعد از نصب ویندوز

4. 4 کاربر از navid_fo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام
    بنده راهِ کنترل این فایل بی شرم و حیای پررو رو پیدا کردم
    به محض وصل شدن به نت این فایل شروع میکنه به تبادل اطلاعات با جائی در نت که ظاهراً مایکروسافت هست با وجودیگه همه ی آپدیتها هم غیر فعال و در حالت دستی manual هست !!!
    با کنتور چک کردم دیدم 10 برابر اطلاعاتی که میفرسته اطلاعات میگیره میزنه توی درایو C
    =======================================
    بنده به محض وصل شدن به نت وارد برنامه ی recourse manitor شدم و با راست کلیک روی اون موقتاً متوقفش کردم (pause )
    اما بعدش دیدم دیگه هیچ برنامه ای رو نمیشه باز کرد . روی مرورگر کلیک کردم باز نشد , آنتی ویروس هم همینطور

در برنامه ی ریسورس مانیتور وارد cpu شدم و دیدم همون فایل رنگش آبی شده و نوشته pause
    با راست کلیک دوباره فعالش کردم . مرورگر و آنتی ویروس که قبلاٌ باز نمیشد , یهو خودبخود باز شدند
    ========================================
    روش کار برای متوقف کردن این فایل گستاخ بدون از کار افتادن برنامه ها:
    1- ابتدا برنامه هائی که باهاشون کار دارین رو راه بندازین مثل مرورگر و آنتی ویروس و غیره
    2- وصل بشید به نت
    3- سریع وارد ریسورس مانیتور بشین و اون فایل رو pause کنین
    خودِ ریسورس مانیتور رو هم نبندین وگرنه دیگه باز نمیشه
    4- حالا دیگه اون فایل خفه خون گرفته و ترافیک نمیخوره
    5- اگر خواستین برنامه ی جدیدی باز کنین باید دوباره وارد cpu بشین و اون فایل رو فعال کنین و بعداً دوباره pause بشه

6. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behrouz_se60's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

البته اینم جواب میدهد.اما یک راه حل سریع این است که یک فایل Batch را در دسکتاپ درست کنید ( یک فایل متنی بسازید و پسوند فایل را به bat تغییر دهید )

فایل فوق را با Notepad باز کرده و فرمان زیر برای توقف آپدیت را تایپ کنید :

Net stop Dosvc
    Net stop wuauserv

حال فایل را ذخیره کنید و ببنید.این فایل باید با Administrator اجرا شود.کافی هست روی فایل کلیک راست و گزینه Run as administrator بزنید.

8. این کاربر از Behrouz_se60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام نرم افزار BWMeter دانلود کن هر چیزی که میخواد به اینترنت وصله بشه خودش هشدار میده و بعد forbid رو بزن تمام.
    البته برای این svchost.exe باید بری توی خود قسمت فایروال BWMeter و خودت forbid کنیش
    Last edited by esiya; 23-01-2017 at 23:07.

10. این کاربر از esiya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام
    بنده راهِ کنترل این فایل بی شرم و حیای پررو رو پیدا کردم
    به محض وصل شدن به نت این فایل شروع میکنه به تبادل اطلاعات با جائی در نت که ظاهراً مایکروسافت هست با وجودیگه همه ی آپدیتها هم غیر فعال و در حالت دستی manual هست !!!
    با کنتور چک کردم دیدم 10 برابر اطلاعاتی که میفرسته اطلاعات میگیره میزنه توی درایو C
    =======================================
    بنده به محض وصل شدن به نت وارد برنامه ی recourse manitor شدم و با راست کلیک روی اون موقتاً متوقفش کردم (pause )
    اما بعدش دیدم دیگه هیچ برنامه ای رو نمیشه باز کرد . روی مرورگر کلیک کردم باز نشد , آنتی ویروس هم همینطور

در برنامه ی ریسورس مانیتور وارد cpu شدم و دیدم همون فایل رنگش آبی شده و نوشته pause
    با راست کلیک دوباره فعالش کردم . مرورگر و آنتی ویروس که قبلاٌ باز نمیشد , یهو خودبخود باز شدند
    ========================================
    روش کار برای متوقف کردن این فایل گستاخ بدون از کار افتادن برنامه ها:
    1- ابتدا برنامه هائی که باهاشون کار دارین رو راه بندازین مثل مرورگر و آنتی ویروس و غیره
    2- وصل بشید به نت
    3- سریع وارد ریسورس مانیتور بشین و اون فایل رو pause کنین
    خودِ ریسورس مانیتور رو هم نبندین وگرنه دیگه باز نمیشه
    4- حالا دیگه اون فایل خفه خون گرفته و ترافیک نمیخوره
    5- اگر خواستین برنامه ی جدیدی باز کنین باید دوباره وارد cpu بشین و اون فایل رو فعال کنین و بعداً دوباره pause بشه
    با استفاده از برنامه BWmeter برای همیشه از دست این پروسه مزخرف خلاص بشید.
    همچنین با داشتن یک نمایشگر نمودار مصرف نت میتونید از مصرف لحظه ای اینترنت توسط کامپیوترتون مطلع بشید که اگر احیانا در حال هرز رفتن نت هستید، متوجه این قضیه شوید.
    در ابتدای نصب برنامه بر روی سربرگ مورد نظر رفته و این پروسه در لیست سمت راست که پروسه های مجاز هستند قرار میگیره و شما با زدن Forbid اون رو به لیست سمت چپ انتقال بدید و دیگه از دستش راحت بشید.
    دیگه هیچ جا این پروسه برای نت دردسر درست نمیکنه.
    نمودار سمت راست هم نمودار مصرف لحظه ای اینترنته.

وجود ابزاری مثل این برای ویندوز مخصوصا 8 به بعد واقعا ضروریه. چون شدیدا اینترنت در این ویندوزها هرز میره.

Last edited by siava5h; 24-01-2017 at 02:18.

12. 5 کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

10

با استفاده از برنامه BWmeter برای همیشه از دست این پروسه مزخرف خلاص بشید.
    همچنین با داشتن یک نمایشگر نمودار مصرف نت میتونید از مصرف لحظه ای اینترنت توسط کامپیوترتون مطلع بشید که اگر احیانا در حال هرز رفتن نت هستید، متوجه این قضیه شوید.
    در ابتدای نصب برنامه بر روی سربرگ مورد نظر رفته و این پروسه در لیست سمت راست که پروسه های مجاز هستند قرار میگیره و شما با زدن Forbid اون رو به لیست سمت چپ انتقال بدید و دیگه از دستش راحت بشید.
    دیگه هیچ جا این پروسه برای نت دردسر درست نمیکنه.
    نمودار سمت راست هم نمودار مصرف لحظه ای اینترنته.

وجود ابزاری مثل این برای ویندوز مخصوصا 8 به بعد واقعا ضروریه. چون شدیدا اینترنت در این ویندوزها هرز میره.

من این bwmeter نصب کردم اما شدیدا مشکل داشتم باهاش نمیتونستم کار کنم فیلتر بزارم
    رفتم سراغ برنامه NET BALANCER قهرمان
    نسخه های قدیمیش که کرک میشدن با اومدن نسخه جدید همه غیر قابل استفادن
    من هم رفتم تاریخ ویندوز رو بردم 2015 تا اکسپایر نشه و لیمیت Svchost های ملعون بی همه چیز بلاک کردمشون
    همونطور که پایین میینید همشون بلاک و بدخبت هستنن همه گرفتار ابن مدتم حالم گرفته بود
    فقط چندین گیگ حجم خورد تو این بی پولی
    فقط گوگل نمیزاره ازش استفاده کنیم چون اپدیت میخواد
    ولی به درک این سردسته های فتنه رو اینجاکارشون تموم کردم

14. این کاربر از محمد88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

من این bwmeter نصب کردم اما شدیدا مشکل داشتم باهاش نمیتونستم کار کنم فیلتر بزارم
    رفتم سراغ برنامه NET BALANCER قهرمان
    نسخه های قدیمیش که کرک میشدن با اومدن نسخه جدید همه غیر قابل استفادن
    من هم رفتم تاریخ ویندوز رو بردم 2015 تا اکسپایر نشه و لیمیت Svchost های ملعون بی همه چیز بلاک کردمشون
    همونطور که پایین میینید همشون بلاک و بدخبت هستنن همه گرفتار ابن مدتم حالم گرفته بود
    فقط چندین گیگ حجم خورد تو این بی پولی
    فقط گوگل نمیزاره ازش استفاده کنیم چون اپدیت میخواد
    ولی به درک این سردسته های فتنه رو اینجاکارشون تموم کردم

حق داری. برنامه bwmeter یک کمی تنظیماتش گمراه کنندس. برای اولین بار برنامه راحتی نیست.
    برنامه های متعدد وجود داره برای اینجور کارها. فکر میکنم اینترنت سکوریتی کومودو هم این کار رو میکنه. مک آفی هم اینترنت سکوریتیش این قابلیت رو داشته باشه.
    برنامه bwmeter برای مدیریت اینترنت ساخته شده و تقریبا همه نیازهای مدیریت ترافیک رو در خودش جای داده. اگه بتونی باهاش کار کنی، تمام نیازهای مدیریت ترافیکتو برطرف میکنه.
    اعم از نمایش حجم ترافیک مصرفی در ساعتی مشخص، در روز و یا ماه گذشته توسط سیستم. حجم ترافیک در حال مصرف لحظه ای، اجازه گرفتن از اپراتور جهت اتصال برنامه به اینترنت و موارد دیگه....

همچنینی اون مشکل گوگل سرچ شما هم برطرف میشه.

اگه بتونی با این برنامه کار کنی، دیگه ترافیک مصرفی جزء مشغله فکریت نخواهد بود.
    هر وقت هم باهاش مشکل داشتی میتونی از statues bar خارجش کنی و مثل قبل میشه.

کلیه فرآیند مدیریت نرم افزارها برای اتصال به اینترنت در همون سربرگی هست که در عکس میبینی و سربرگهای دیگه مربوط به قابلیتهای دیگه نرم افزار میشه.
    نه تنها svchost بلکه خیلی از برنامه های ویندوز هستن که از اینترنت بصورت مخفیانه استفاده میکنن. عکسی که قبلا گذاشتم در سمت چپ اسم 10 تا برنامه که قصد استفاده از اینترنت رو داشتن رو نشون داده و توی اون لیست بیش از 50 نرم افزار و پروسه هست که قصد استفاده از اینترنت داشته. حجم مصرفی اونها هم کم از svchost نیست.

برای اینکه یه آموزش مختصر سطحی از این برنامه داده باشم،
    ایطوریه که وقتی برنامه ای قصد استفاده از اینترنت رو پیدا کرد بر روی صفحه نمایش یک آلارم ظاهر میشه که تنظیم به این صورته:
    و اگر هم به اشتباه چیزی رو دسترسی دادی یا دسترسیش رو گرفتی میتونی از سربرگ filters از توی لیستها حذفشون کنی تا مجددا این پنجره تنظیمات بیاد.

Last edited by siava5h; 28-01-2017 at 13:52.

16. 3 کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام
    این برنامه های نت بالانسر و بی دبلیومتر چه کار میکنه که ریسورس مانیتور انجام نمیده ؟
    اگر هدفتون کنترل فایلهای ترافیک خور هست همون ریسورس مانیتور کفایت میکنه . نصب برنامه های اضافه خودش تاثیر منفی داره روی ram و سرعت
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 28-01-2017 at 17:13.

18. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

حق داری. برنامه bwmeter یک کمی تنظیماتش گمراه کنندس. برای اولین بار برنامه راحتی نیست.
    برنامه های متعدد وجود داره برای اینجور کارها. فکر میکنم اینترنت سکوریتی کومودو هم این کار رو میکنه. مک آفی هم اینترنت سکوریتیش این قابلیت رو داشته باشه.
    برنامه bwmeter برای مدیریت اینترنت ساخته شده و تقریبا همه نیازهای مدیریت ترافیک رو در خودش جای داده. اگه بتونی باهاش کار کنی، تمام نیازهای مدیریت ترافیکتو برطرف میکنه.
    اعم از نمایش حجم ترافیک مصرفی در ساعتی مشخص، در روز و یا ماه گذشته توسط سیستم. حجم ترافیک در حال مصرف لحظه ای، اجازه گرفتن از اپراتور جهت اتصال برنامه به اینترنت و موارد دیگه....

همچنینی اون مشکل گوگل سرچ شما هم برطرف میشه.

اگه بتونی با این برنامه کار کنی، دیگه ترافیک مصرفی جزء مشغله فکریت نخواهد بود.
    هر وقت هم باهاش مشکل داشتی میتونی از statues bar خارجش کنی و مثل قبل میشه.

کلیه فرآیند مدیریت نرم افزارها برای اتصال به اینترنت در همون سربرگی هست که در عکس میبینی و سربرگهای دیگه مربوط به قابلیتهای دیگه نرم افزار میشه.
    نه تنها svchost بلکه خیلی از برنامه های ویندوز هستن که از اینترنت بصورت مخفیانه استفاده میکنن. عکسی که قبلا گذاشتم در سمت چپ اسم 10 تا برنامه که قصد استفاده از اینترنت رو داشتن رو نشون داده و توی اون لیست بیش از 50 نرم افزار و پروسه هست که قصد استفاده از اینترنت داشته. حجم مصرفی اونها هم کم از svchost نیست.

برای اینکه یه آموزش مختصر سطحی از این برنامه داده باشم،
    ایطوریه که وقتی برنامه ای قصد استفاده از اینترنت رو پیدا کرد بر روی صفحه نمایش یک آلارم ظاهر میشه که تنظیم به این صورته:
    و اگر هم به اشتباه چیزی رو دسترسی دادی یا دسترسیش رو گرفتی میتونی از سربرگ filters از توی لیستها حذفشون کنی تا مجددا این پنجره تنظیمات بیاد.

آقا عالی بود bwmeter نسخه 7.1.2 رو دانلود کردم الان خودش یه سری برنامه ها رو پرسید یک سری رو هم نپرسید
    مثلا این svchost ملعون رو نپرسید خودم بهش شناسوندم
    شما که تجربه داری میشه لیست برنامه هایی که باید بزاریم بلک لیست رو بدی تا راحت شیم برا همیشه ؟
    این برنامه های نت بالانسر و بی دبلیومتر چه کار میکنه که ریسورس مانیتور انجام نمیده ؟
    اینا یه بار بهشون میشناسونی دیگه کارشونو انجام میدن
    ولی اون ریسورس هربار سیستم میاد بالا فک کنم باید شروع کنی به شناسوندن

20. این کاربر از محمد88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •