تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 26 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 256

نام تاپيک: Windows 10 Editinos | نسخه های ویندوز 10

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

الان ویندوز من با KMS اکتیویت کردم و گفته شده برای Genuine شده ها میاد پیغام Reserve و برای من اومد و رزرو هم کردم! نیازه باز این کد و لیسانس رو بزنم؟

من کلی بازی Steam دارم روی کامپیوتر، حتی بکآپ و ریستور کردنشون با خود استیم هم سخته و پدرم درمیاد تا n گیگ بازی رو دوباره بخواد ریستور کنه؛ به نظرت حرکت آپگرید رو بزنم؟ خودت رزرو کرده بودی قبلا؟
    نه نیازی به وارد کردن نیست . در صورتی که ویندوز لایسنس رو اورجینال تشخیص بده خودش اتوماتیک پس از آپگرید فعالش می کنه .

به نظر بنده عجله نکنین . ممکنه همه ی بازی هاتون با 10 سازگار نباشن . اگرم قصد عجله کردن دارین ! بهتره قبلش یه Recovery Media تهیه کنین که اگر احیانا مشکلی در هنگام آپگرید پیش اومد ، و یا برخی بازی ها کار نکردند ، بتونین برگردین

2. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

همین چند لحظه پیش اومدم یه کامپیوتر دیگه هم به بیلد 10240 آپگرید کردم . برعکس رایانه خودم اکتیو شد ! هر دو هم از بیلد 10162 استفاده کردیم .

مطمئن نیستم ولی فکر کنم مشکل این بود که DNS ها در رایانه من دستی تنظیم شده بودند و ارتباط با سرور Activation میسر نبوده . چون تقریبا بیشتر صفحات برام غیر قابل دسترس بودند .
    آپدیت : به نظر که مشکل همون DNS ها بود . چون کلید رو که پاک کردم و با ریست یه سری تنظیمات و وارد کردن مجدد کلید ، ویندوز خودش اکتیو شد .

پس عزیزانی Insider نگرانی برای اکتیو شدن ویندوزشون ندارن .

* یکی از عزیزان زحمت بکشه نسخه ی 10162 رو روی ماشین مجازی نصب کنه و به اکانت مایکروسافتش متصل کنه ، ببینه می تونه اکتیو کنه یا نه ( حتما ماشین مجازی باشه )
    Last edited by Public Enemy; 18-07-2015 at 18:00.

4. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

خب من بالاخره به 10240 آپگرید کردم.در ابتدا ویندوز اکتیو نبود ولی فقط با کلیک کردن دکمه activate now ویندوز فعال شد.یعنی همون سریال اولی که در اولین بیلد نصبی (10162) وارد کردم رو الان به عنوان سریال میشناسه و این بیلد فعال هست.فقط من به شک افتادم که ویندوز پایه که 8.1 بود،تریال بود یا کرک شده

الان همچنان سوال اینه که اگه کسی ویندوز 7/8.1 غیر اورجینال داشته باشه مثلا با kms فعال شده باشه،پس از انتشار رسمی نمیتونه به ویندوز 10 بره؟
    اگر الان به عنوان insider ورژن 10162 رو آپگرید کنه بازم نمیتونه؟(در حال حاضر چون خودمون چند هفته قبل نصب کردیم)

راستی،گزینه رزرو برای من در ویندوز 7 چند روزی در تسکبار بود،بعد فقط در کنترل پنل بود و حالا در ویندوز 7 اصلا نمیتونم رزرو کنم!!!این یعنی اورجینال نبودنش رو تشخیص داده یا چون روی همین سیستم،ویندوز 10 نصب شده،روی ویندوز دیگه اجازه رزرو نمیده؟؟

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

خب من بالاخره به 10240 آپگرید کردم.در ابتدا ویندوز اکتیو نبود ولی فقط با کلیک کردن دکمه activate now ویندوز فعال شد.یعنی همون سریال اولی که در اولین بیلد نصبی (10162) وارد کردم رو الان به عنوان سریال میشناسه و این بیلد فعال هست.فقط من به شک افتادم که ویندوز پایه که 8.1 بود،تریال بود یا کرک شده

الان همچنان سوال اینه که اگه کسی ویندوز 7/8.1 غیر اورجینال داشته باشه مثلا با kms فعال شده باشه،پس از انتشار رسمی نمیتونه به ویندوز 10 بره؟
    اگر الان به عنوان insider ورژن 10162 رو آپگرید کنه بازم نمیتونه؟(در حال حاضر چون خودمون چند هفته قبل نصب کردیم)

راستی،گزینه رزرو برای من در ویندوز 7 چند روزی در تسکبار بود،بعد فقط در کنترل پنل بود و حالا در ویندوز 7 اصلا نمیتونم رزرو کنم!!!این یعنی اورجینال نبودنش رو تشخیص داده یا چون روی همین سیستم،ویندوز 10 نصب شده،روی ویندوز دیگه اجازه رزرو نمیده؟؟
    سلام.
    شما راحت میتونید با فرمت محل روت ویندوزتون آپش کنید!

7. این کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

سلام.
    شما راحت میتونید با فرمت محل روت ویندوزتون آپش کنید!
    منظورتون فرمت درایوی هست که ویندوز نصبه؟اینجوری که دوتا ویندوزهام با کلیه متعلقات میرن رو هوا.
    البته من ویندوز 7 رو فعلا آپگرید نمیکنم و به عنوان ویندوز اصلی و استفاده برای برنامه های اصلی ادامه میدم تا برنامه های کاربردی ام با ویندوز 10 سازگار بشوند.
    علتهای ناپدید شدن آیکون رزرو ویندوز 10:
    1. Your device isn’t up-to-date with at least Windows 7 SP1 or Windows 8.1 Update.
    2. Windows Update is turned off or is not set to received updates automatically.
    3. You’ve blocked or uninstalled the necessary Windows Update functionality.
    4. Your device is not running genuine Windows.
    5. Your device is running Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise, or Windows RT/RT 8.1, which are excluded from this reservation offer.
    6. Your device is managed as part of a school or business network. (Check with your IT administrator.)
    7. PCs that we determine cannot run Windows 10 will not see the Get Windows 10 app before July 29th. After July 29th, we’ll enable the icon in the system tray. This is to help ensure that you can easily check your PC’s compatibility if you choose.
    ویندوز من آپدیت هست و نسخه ultimate.با kms فعال شده و بلاک نیست.

کلا سوالی که در دو پست اخیر داشتم این هست:افرادی که ویندوز 7/8.1 دارند و مثلا با kms فعال کرده اند(قانونی نیست اما به عنوان ویندوز اصلی شناخته میشه) آیا در آپدیت به نسخه نهایی ویندوز 10 مشکلی نخواهند داشت؟
    Last edited by mohammad_87; 19-07-2015 at 00:35.

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

منظورتون فرمت درایوی هست که ویندوز نصبه؟
    بله دوست عزیز.

10. این کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

نکته اینجاست که بعد از آپگرید به 10240 و فعالسازی ، برای همیشه فعال می مونه . حالا شما می تونین ویندوز رو به صورت Clean نصب کنین و مجددا فعال میشه

البته عجیبه بنده اومدم بیلد 10130 رو نصب کنم امروز ، فعال نشد گفت لایسنس بلاک شده . ظاهرا مایکروسافت حکومت نظامی اعلام کرده ! سالهای قبل زمانی که RTM عرضه میشد ، قابلیت فعال سازی از طریق اینترنت و تلفنی بود . اما مایکروسافت اومده روش تلفنی و سیستم فعالسازی اینترنتی رو تا 29/7 غیر فعال کرده و لایسنس بیلد های قبلی رو هم بلاک کرده . یعنی تا اون زمان این نسخه ( 10240 ) دست هرکس برسه به صورت قانونی نمی تون فعال کنه ، جز اونایی که از نسخه های مجاز به 10240 آپگرید کردن ( نسخه های مجاز شامل اونایی هستن که یا Insider بودن یا 7 و 8 و 8.1 اورجینال داشتن )

یه نگاهی به بیلد 10162 و 10240 بندازین .

توی آپگریدش که بحثی نیست قطعا می تونه بره . بحث سر فعالسازیش هست . ممکنه پس از عرضه ی رسمی مایکروسافت این اجازه رو بده که با فعالسازی گزینه ی Insider هر شخصی بتونه ویندوز رو روی سیستمش به صورت رایگان داشته باشه .

اگر هم نشد که بازهم کرکر هاهستند ( روش کرکش هم همین صفحه ی پیش آموزش داده شد ، البته موقتی هستش و در آینده مایکروسافت سرورش رو می بنده )

شما همین الان می تونین بیلد 10240 رو روی هر سیستمی اعم از کرک شده یا اورجینال نصب کنین و یا بیاین به صورت Fresh نصبش کنین . نکته اینجاست که آپگرید میشه اما در حال حاظر جز برای اونایی که مجاز هستد فعال میشه
    Last edited by Public Enemy; 19-07-2015 at 01:59.

12. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

این وسط یه سوال اساسی پیش میاد !
    همون طور که میدونین در نسخه های pro و Home آپدیت حالت اجباری داره . یعنی شما تعیین نمی کنین چه چیزی رو بگیرین چه چیزی رو نه . خوب فرضا مایکروسافت بیاد هر ماه یه بیلد جدید بده بیرون

- اونایی که Insider هستن که مشکلی ندارن و آپدیت هارو دریافت می کنند و ویندوزم اکتیو می مونه
    - اونایی که اورجینال خریدن هم که مشکلی ندارن
    - اونایی که کرک کردن چی ؟ اگه هر ماه بیاد بیلد جدید بده پس این احتمال هستش که هرماه کرک از کار می افته !

محتوای مخفی: ! 

Insider ها :
    اونایی که ویندوز اوجینال خریده بودن :
    اونایی که هنوز نسخه ی کرکی استفاده می کنند

14. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

این وسط یه سوال اساسی پیش میاد !
    همون طور که میدونین در نسخه های pro و Home آپدیت حالت اجباری داره . یعنی شما تعیین نمی کنین چه چیزی رو بگیرین چه چیزی رو نه . خوب فرضا مایکروسافت بیاد هر ماه یه بیلد جدید بده بیرون

- اونایی که Insider هستن که مشکلی ندارن و آپدیت هارو دریافت می کنند و ویندوزم اکتیو می مونه
    - اونایی که اورجینال خریدن هم که مشکلی ندارن
    - اونایی که کرک کردن چی ؟ اگه هر ماه بیاد بیلد جدید بده پس این احتمال هستش که هرماه کرک از کار می افته !

محتوای مخفی: ! 

Insider ها :
    اونایی که ویندوز اوجینال خریده بودن :
    اونایی که هنوز نسخه ی کرکی استفاده می کنند
    INB4 : KMS+Update Disabler

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

غیر فعالسازی آپدیت ها به نحوی پاک کردن صورت مساله هستش .
    میشه نسخه ی Enterprise هم نصب کرد و آپدیت هارو اختیاری کرد .
    اما صحبت سر انتشار بیلد های مختلف بعد از انتشار رسمی هستش .

فرض کنین توی هر نسخه باگی وجود داشته باشه ، و یا امکاناتی که بدون آپدیت بیلد اون مشکلات برطرف نشه . به عنوان مثال شما آپدیت 10240 رو دارین و سه ماه بعد مثلا بیلد 10400 بیاد . خوب برای آپدیت بیلد ، باید ویندوز هم آپگرید بشه . در این صورت کرک از کار می افته .
    ممکنه کرک کردن راه خوبی برای نگه داشتن نسخه ی فعلی ویندوز باشه ، اما اگر بخواین همیشه از آخرین بیلد ها و از آخرین امکانات استفاده کنین ، همیشه باید دنبال آخرین کرک هم باشین . پس همیشه بین داشتن آخرین بیلد و یا داشتن کرک ، یکی رو باید انتخاب کنین و این جریان پس از انتشار هر بیلد پیش میاد .

به عنوان مثال ما همین اکنون می تونیم از ویندوز XP استفاده کنیم و اجباری نیست که از آخرین نسخه های ویندوز استفاده کنیم . اما قطعا آخرین امکانات که فقط در نسخه های جدید ویندوز وجود داره رو از دست میدیم
    Last edited by Public Enemy; 19-07-2015 at 12:33.

17. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •