تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 26 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 256

نام تاپيک: Windows 10 Editinos | نسخه های ویندوز 10

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

دوستان Store برای شما باز میشه ؟ جالبه برای بنده که روزهای اول 10130 رو نصب کرده بودم باز نمیشد و تحریم کرده بود . اما در حال حاظر در بیلد 10162 استور به راحتی باز میشه
    بله مشکلی نداره
    توی ویندوزفون که باز میشه دیگه نباید روی pc به تحریم ادامه بدن.فعلا که مشکلی نیست.
    .....................
    منوی استارت برای من بعد از چند ثانیه بسته میشه و گاهی درست کار نمیکنه.استور هم زیاد کرش داره.گفته شده بود تو بیلدهای نهایی هیچ مشکلی نیست.

من بیلد 10162 رو نصب کردم،با آپدیت به 10166 تبدیل نمیشه؟باید دوباره ایمیج رو دانلود کنم؟
    وقتی از استور یه برنامه رو دانلود میکنیم،چرا تو لیست program files نصب نمیشن؟توی پوشه app data میرن

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

دوستان گویا نسخه RTM بیلد 10176 اومد

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

دوستان گویا نسخه RTM بیلد 10176 اومد
    مثل همیشه این نسخه ها از چین به بیرون درز پیدا می کنه . مایکروسافت به صورت رسمی هنوز نداده بیرون . توی وبلاگشونم که خبری نزدن

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

اونطور که از بررسی های نسخه درز پیدا کرده ی 10176 به اینترنت نتیجه شده ، Watermark برداشته شده لذا بیشترین احتمال رو دادن که بیلد 10176 همون RTM باشه

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

کسی میدونه:
    من بیلد 10162 رو نصب کردم،با آپدیت به آخرین بیلد تبدیل نمیشه؟باید دوباره ایمیج رو دانلود کنم؟
    وقتی از استور یه برنامه رو دانلود میکنیم،چرا تو لیست program files نصب نمیشن؟

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

کسی میدونه:
    من بیلد 10162 رو نصب کردم،با آپدیت به آخرین بیلد تبدیل نمیشه؟باید دوباره ایمیج رو دانلود کنم؟
    وقتی از استور یه برنامه رو دانلود میکنیم،چرا تو لیست program files نصب نمیشن؟
    در ارتباط با تغییر بیلد : قبلا که از طریق windows update اگر سرعت دریافت بیلد هارو روی Fast تنظیم می کردی آپدیت ها به صورت منظم برات میومد . اما مشخص نیست چرا این مورد در ارتباط با بیلد 10162 صادق نیست ! ( یا حداقل برای بنده کار نمی کنه ) هر چند توی وبلاگشون حبر انتشار 10166 رو زدن اما توی سایت دانلودش هنوز لینک 10162 هستش ...

توی سایتشونم ضمن انتشار خبر عرضه نسخه ی 10166 ، گفته بودن که ترجیها به نسخه ی 10162 یا 10166 آپگرید کنین .

به هر حال چیز خاصی رو هم از دست ندادین حجم کامل هر بیلد 64 بیتی حدود 3.8 گیگه ، اگر از طریق Windows Update آپدیتش کنین بین 2 تا 3 گیگ میشه .

احتمالا تا آخر این هفته ، یا حداکثر هفته ی دیگه بیلد RTM منتشر میشه به نظر بنده فعلا بهتره دست نگه دارین و حجم و وقت نسوزونین !

---------------------------------------------

سوال دوم : برای بنده که در Program Files >>> Windows Apps ( یعنی جای همیشگیشون ) نصب شدند البته Hidden هستش و با دسترسی محدود ( تو ویندوز های قبلی هم همینطور بود )
    Last edited by Public Enemy; 11-07-2015 at 21:16.

7. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

در ارتباط با تغییر بیلد : قبلا که از طریق windows update اگر سرعت دریافت بیلد هارو روی Fast تنظیم می کردی آپدیت ها به صورت منظم برات میومد . اما مشخص نیست چرا این مورد در ارتباط با بیلد 10162 صادق نیست ! ( یا حداقل برای بنده کار نمی کنه ) هر چند توی وبلاگشون حبر انتشار 10166 رو زدن اما توی سایت دانلودش هنوز لینک 10162 هستش ...

توی سایتشونم ضمن انتشار خبر عرضه نسخه ی 10166 ، گفته بودن که ترجیها به نسخه ی 10162 یا 10166 آپگرید کنین .

به هر حال چیز خاصی رو هم از دست ندادین حجم کامل هر بیلد 64 بیتی حدود 3.8 گیگه ، اگر از طریق Windows Update آپدیتش کنین بین 2 تا 3 گیگ میشه .

احتمالا تا آخر این هفته ، یا حداکثر هفته ی دیگه بیلد RTM منتشر میشه به نظر بنده فعلا بهتره دست نگه دارین و حجم و وقت نسوزونین !

---------------------------------------------

سوال دوم : برای بنده که در Program Files >>> Windows Apps ( یعنی جای همیشگیشون ) نصب شدند البته Hidden هستش و با دسترسی محدود ( تو ویندوز های قبلی هم همینطور بود )
    ممنون،پس از طریق windows update هم همون حجم نیز به دانلود داره.دانلود با idm راحتتره با این سرعت داخل.
    من چون از ویندوز 8 و 8.1 استفاده نکرده بودم اون مسیر رو نمیدونستم.نام برنامه رو در درایور ویندوز سرچ کردم اما نمیدونم چرا چیزی پیدا نکرده بود!

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

یه نکته ی جالبی امروز برخورد کردم !

اخبار چند روز پیشو که دنبال می کردم ، متوجه خبر انتشار بیلد 10162 و 10166 شدم . نکته ی جالبی که توش بود اینه که :

- طبق گفته ی مایکروسافت این بیلد ها از طریق windows update در دسترس نیستند . لذا باید از طریق فایل ISO دانلود و نصب بشن . پس از طریق Windows Update نمیشه از نسخه های قبلی به این دو بیلد آپدیت کرد . پس نمیشه از 10162 به 10166 از این طریق آپگرید کرد ( در جواب دوستمون Mohammad_87 )

- مایکروسافت به صورت رسمی تا الان هیچ لینکی از بیلد 10166 منتشر نکرده ! اگر به سایت مایکروسافت مراجعه کنین فقط بیلد 10162 رو مشاهده می کنین . لذا باید از سایت های متفرقه بیلد 10166 دانلود بشن .

این اقدام مایکروسافت بسیار عجیب به نظر میرسه . به هر حال مایکروسافت توصیه کرده بیلد هاتونو به 10162 یا 10166 آپگرید کنین . می تونین از صفحه ی زیر دانلود کنین :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

10. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

پس از لاگین خود مایکروسافت پیغام میده که بخاطر نزدیک بودن نسخه عمومی،دیگه نسخه ای برای اینسایدرها عرضه نمیشه:
    Thanks for being part of the program and helping shape Windows 10.

NOTE: We’re very close to the public release of Windows 10 so we’re not onboarding any new PCs to the Windows Insider Program just now. You can still onboard a supported Windows Phone and please do keep using Windows 10 on any PCs you’ve already set up and sending us great feedback!

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

این آر تی ام کی میاد؟
    بوتش شبیه 8 هست یا سون؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •