تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 26 اولاول ... 12181920212223242526 آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 256

نام تاپيک: Windows 10 Editinos | نسخه های ویندوز 10

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

داداش من فایله زیپشو نریختم اون فایلی که بعد از اکسترکت کردن بوجود می یادو ریختم!!!!!!
    یکم توضیحات قبلیتون از نظر من نا مفهوم بود .

بزارین قدم به قدم پیش بریم

شما اومدین فایل ISO رو از حالت فشرده خارج کردین . درسته ؟

الان باید محتویات درون فلش شما شبیه به این باشه :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان شما فایل Setup رو اجرا کنین ، درایو نوری بیرون میاد ؟ هیچ اروری هم نمی ده ؟ ترجیها عکس بگیرین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه مشکل عجیب غریب دارم با نصب ویندوز 10
    من لپتاپم 7 اولتیمیت به صورت ارجینال روش نصبه و میخوام اپگریدش کنم قانونی
    تا الان 4 بار ویندوزو با ویندوز اپدیت دانلود کرده اما توی نصب تا قسمتی که فایل هارو کپی میکنه میره و به 87 درصد که میرصه سیستم ریستارت میشه و مینویسه بازگشت به ویندوز قبلی
    اخر سر هم شماره ارور موقع ورود دوباره به ویندوز 7 اینه 1900101-20004
    یک نفر بگه باید چیکار کنم تمام نت رو زیر و رو کردم اما هیچ جوابی نیست
    Last edited by darksider; 19-08-2015 at 03:02.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوستان کسی نمیدونست جواب منو؟

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

چند روزه که دارم بخش پرسش و پاسخ های مایکروسافت رو بررسی می کنم . امروز به نکته ی جالبی برخورد کردم :

همون طور که می دونین مایکروسافت پس از عرضه ی رسمی Windows 10 در تاریخ 29/7 ، لایسنس تمامی بیلد های قبلی رو بلاک کرد تا فرد جدیدی نتونه این بیلد هارو پس از عرضه ی رسمی در 7/29 فعال کنه . لذا کسانی که این اواخر بیلد های قبل از بیلد نهایی (10240) رو دانلود و نصب کرده باشن ، به ارور بلاک بودن لایسنس برخورد کردن .

خیلی از کاربران علاقه داشتند که نسخه ای از ویندوز رو به صورت رایگان و قانونی تحت Insider Preview داشته باشند ، اما با بلاک شدن لایسنس بیلد های قبلی و عدم ارایه Key جدید همراه با بیلد 10525 Insider Preview خیلی ها نا امید شدند .

اما ظاهرا مایکروسافت تمامی در هارو نبسته . ظاهرا هنوز یه سری راههایی هست که بشه بیلد نهایی ویندوز رو یعنی 10240 رو به صورت قانونی و رایگان روی سیستم داشت .

هنوز در حال تست کردن راهها هستم . احتمالا تا آخر شب نتیجه رو اعلام می کنم . امیدوارم خبرهای خوبی واسه ی دوستان داشته باشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

در مورد سوال من نمیدونین مشکل از کجاس؟

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

در مورد سوال من نمیدونین مشکل از کجاس؟
    در اول از طریق Disc Management چک کنین درایو ها Basic باشند نه Dynamic . ( در قسمت type )

بین ویندوز 7 و 10 تقریبا 6 سال اختلاف هست ، و متاسفانه این مشکل پیش میاد که برخی درایور های مربوط به ویندوز 7 که قدیمی هستند ، می تونن در فرآیند آپگرید اختلال ایجاد کنند .

بهترین راه اینه که از سایت مایکروسافت فایل ISO ویندوز 10 رو دانلود کنین و فرآیند نصب رو ادامه بدین. در صورتی که باز هم ارور داد و قصد انتقال لایسنس 7 به 10 رو دارین ، بهتره ویندوز 7 رو Clean install کنین و پس از اطمینان از فعالسازی و بدون نصب درایور یا نرم افزار های اضافی ، ویندوز 10 رو از طریق فایل ISO دانلود شده نصب کنین . به احتمال زیاد نباید به مشکل برخورد کنین .

اگر ویندوز به صورت کارخونه ای روی دستگاه نصب باشه و دسترسی به سریال برای فعالسازی نباشه ( مثل لپ تاپ ها ) ، باید ویندوز کاملا به روز باشه و درایور هایی هم که احتمال میدین مغایرت ایجاد کنند حذف بشه ...

حال اگر از 8.1 به 10 بود ، به دلیل درایورهای به روز تر ، احتمال ایجاد مشکل در فرآیند آپگرید کمتر بود ، اما 7 به 10 کمی سخت تر هستش ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

در اول از طریق Disc Management چک کنین درایو ها Basic باشند نه Dynamic . ( در قسمت type )

بین ویندوز 7 و 10 تقریبا 6 سال اختلاف هست ، و متاسفانه این مشکل پیش میاد که برخی درایور های مربوط به ویندوز 7 که قدیمی هستند ، می تونن در فرآیند آپگرید اختلال ایجاد کنند .

بهترین راه اینه که از سایت مایکروسافت فایل ISO ویندوز 10 رو دانلود کنین و فرآیند نصب رو ادامه بدین. در صورتی که باز هم ارور داد و قصد انتقال لایسنس 7 به 10 رو دارین ، بهتره ویندوز 7 رو Clean install کنین و پس از اطمینان از فعالسازی و بدون نصب درایور یا نرم افزار های اضافی ، ویندوز 10 رو از طریق فایل ISO دانلود شده نصب کنین . به احتمال زیاد نباید به مشکل برخورد کنین .

اگر ویندوز به صورت کارخونه ای روی دستگاه نصب باشه و دسترسی به سریال برای فعالسازی نباشه ( مثل لپ تاپ ها ) ، باید ویندوز کاملا به روز باشه و درایور هایی هم که احتمال میدین مغایرت ایجاد کنند حذف بشه ...

حال اگر از 8.1 به 10 بود ، به دلیل درایورهای به روز تر ، احتمال ایجاد مشکل در فرآیند آپگرید کمتر بود ، اما 7 به 10 کمی سخت تر هستش ...
    من غیر از درایو ریکاوری تمامی درایو های سیستمم حالت داینامیک دارن و از خود کارخانه به همین صورت بوده حالا چظور عوضش کنم که چیزی پاک نشه و مشکلی پیش نیاد؟

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

من غیر از درایو ریکاوری تمامی درایو های سیستمم حالت داینامیک دارن و از خود کارخانه به همین صورت بوده حالا چظور عوضش کنم که چیزی پاک نشه و مشکلی پیش نیاد؟
    با سلام . به انجمن هارددیسک مراجعه کنین . فکر کنم قبلا نرم افزاری رو دیدم که تبدیل Dynamic به Basic انجام بده .

میشه قبلش یه عکس از disc managment بزارین ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با سلام . به انجمن هارددیسک مراجعه کنین . فکر کنم قبلا نرم افزاری رو دیدم که تبدیل Dynamic به Basic انجام بده .

میشه قبلش یه عکس از disc managment بزارین ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by darksider; 21-08-2015 at 23:06.

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

خوب بلاخره تست ها کامل شد و خبر خوشی رو برای شما دارم .

چند پست قبل در ارتباط با روشی صحبت کردم که طی روش هایی بشه ویندوز 10 رو به صورت قانونی و رایگان نصب کرد .

همون طور که خودتون در جریان هستین ، مایکروسافت به insider ها قول داد که بتونن Windows 10 خودشون رو به رایگان به نسخه ی نهایی یعنی 10240 آپگرید کنند .

اما مایکروسافت پس از عرضه ی عمومی ویندوز 10 در تاریخ 7/29 تمامی لایسنس های بیلد های Insider preview رو بلاک کرد تا افرادی که قصد و فعالسازی نسخه های insider preview رو پس از عرضه ی عمومی دارند ، نتونند این کار رو کنند تا مایکروسافت بتونه به نحوی از سرقت افراد سوء استفاده گر جلوگیری کنه .

پس اگر شما نسخه ای از بیلد های Insider Preview رو داشته باشین و همین الان اون نسخه رو نصب کنین ، با ارور بلاک بودن لایسنس در هنگام فعالسازی برخورد می کنین .

----------------------

اما نکته اینجاست که مایکروسافت تمامی لایسنس های insider preview رو بلاک نکرده ! بنا به دلایلی لایسنس 10074 هنوز بلاک نشده و قابل استفاده هستش .
    اما نکته ی جالب تر اینه که این لایسنس قابل نصب در نسخه های 9926 تا 10130 هستش .

پس می تونیم مراحل زیر رو دنبال کنیم :

1 - فایل ISO رسمی یکی از بیلد های ارایه شده بین 9926 تا 10130 رو پیدا کنید ( حتما نسخه ی PRO باشه ) و اونو نصب کنید .
    2 - دکمه ی Windows + X رو فشار دهید و از منوی باز شده ، گزینه ی Command Prompt (Administrator( رو انتخاب کنین و دستورات زیر رو توش وارد کنین ( به اینترنت متصل باشین ) :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سپس مطمئن شوید ویندوز اکتیو شده .
    ممکنه در دفعات اول ویندوز اکتیو نشه ، لذا ممکنه نیاز باشه دستور آخر رو چندین بار اجرا کنین تا نتیجه بگیرین .

3 - پس از اینکه مطمئن شدین ویندوز اکتیو شده ، بیلد 10240 رو دانلود و ویندوز رو به بیلد 10240 آپگرید کنین . ( در هیچکدام از مراحل نباید از شما لایسنس خواسته شود و اگر خواست شما باید گزینه ی Skip یا do it Later رو بزنین )

پس از اتمام مراحل آپگرید ، کامپیوتر رو به اینترنت متصل کنین و از Settings ویندوز رو فعال کنین

حال شما تونستین نسخه ای از ویندوز 10 رو به صورت قانونی و رایگان داشته باشین

-----------------------------------------
    این روش رو بنده با بیلد 10130 روی ماشین مجازی و بدون اکانت MSA تست کردم

1 - نکته ی 1 : حال مشخص نیست چرا مایکروسافت لایسنس 10074 رو هنوز بلاک نکرده ، اما تضمینی نیست که دایمی باشه .
    2 - فراموش نکنین شما باید برای مرحله ی اول یکی از بیلد های بین 9926 تا 10130 رو دانلود کنین . اگر بیلد های بالاتر از 10130 رو دارین نمی تونین .
    همچنین تمامی بیلد ها تک تک تست نشده . اما شخصا روی 10130 امتحان کردم و برخی کاربران روی 9926 و کاملا هم جواب داده .
    3 - در آخر فراموش نکنین از این روش برای فعالسازی رایانه خودتون استفاده کنین . فعالسازی به واسطه ی این روش به این معنا نیست که شما صاحب لایسنس جداگانه هستین

محتوای مخفی: ! 

شاید برخی دوستان الان فکر می کنند خیلی زرنگن و با این روش می تونن یه پول حسابی به جیب بزنند و ملت رو سرکیسه کنند .
    خدمت اون دسته از دوستان باید بگم که با این روش ویندوز به صورت generic key فعال میشه و با یه بررسی ساده میشه کلید خریداری شده رو از generic key تشخیص داد .

لذا بهتره خیالات به سرتون نزنه !

11. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •