تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 26 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 256

نام تاپيک: Windows 10 Editinos | نسخه های ویندوز 10

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

هرکدوم که نوشته بیلد 10240 آخرین نسخه هستش .

سایت های مختلفی برای دانلود هستند . اما بنده به هیچکدوم از این نسخه ها اعتماد ندارم ! دلیلشم اینه که یکیشون رو که دیدم ، نوشته بود که معتبره و با hash فایل ISO ارایه شده مایکروسافت بررسی شده . در صورتی که مایکروسافت در اون زمان هرگز فایل ISO برای بیلد 10240 ارایه نکرد و لینک دانلود و یا اطلاعاتی در این ارتباط هم در سایتش نزد و کاملا مشخص بود سایت مذکور از تورنت دانلود کرده ! حتی با جستجوی hash های قرار داده شده به یه سری نتایج بی ارتباط می رسیم .

بنده ویندوزم رو از طریق خود مایکروسافت ارایه کردم و پس از تبدیل به ISO ، حجم رو چک کردم و با حجمی که سایت های مختلف قرار دادن چک کردم ، متفاوت بود .

* بازهم تاکید می کنم مایکروسافت برای بیلد 10240 فایل ISO رسمی در اون زمان ارایه نکرد و فایل های موجود در اینترنت از طریق دانلود فایل ESD و تبدیل اون به ISO قرار داده شده اند . پس از تبدیل فایل ESD به ISO هربار هش جدید ایجاد میشه ، لذا هرچند ممکنه hash فایل esd و حجم اون فایل قبل و بعد از تبدیل به ISO یکی باشه ، اما hash فایل ISO نهایی یکی نیست ( دوست داشته باشین عکس هم براتون قرار میدم )
    اون زمان اره ولی از 29ام توی MSDN فایل ISO گذاشته و SHA1 هم داره و راحت میشه چک کرد از ادرس زیر:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من همون نسخه ای که عکس از SHA1 گذاشته بود (توی تورنت) رو دانلود کردم (نسخه ی Enterprise) و SHA1 هم چک کردم و کاملا درست بود.
    با KMSpico هم به راحتی اکتیو میشه و نگران کرک نباشید
    و البته برعکس هر چیزی که خونده بودم حتی توی نسخه ی Enterprise هم نمیشه جلوی اپدیت اتوماتیک رو گرفت!! باز هم دانلود میکنه و تنها فرقش اینه که بهتون خبر میده!

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    دوستان! از همان July29 که برای مشترکین MSDN عرضه شد، ما همین بقل یک تاپیک دودهنه بابت دانلود نسخه نهایی زدیم!
    درصورت تمایل میتوانید دانلود نسخه نهایی را در این تاپیک پیگیری کنید.
    خودم هم به شخص حساسیت زیادی روی اصل بودن نسخه ها را دارم وبارها هش کدها را بازبینی میکنم تا خطایی رخ نداده باشد.

درضمن دقیقا همین نسخه های iso عرضه شده برای مشترکین MSDN در July29 حدود یک هفته قبل و همزمان با عرضه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بصورت بسیار محدود برای شرکای تجاری مایکروسافت (partners) عرضه شده بود ...

جمیعا موفق باشید.

3. این کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز titanium_zarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    خوزستان / شوش دانيال

پيش فرض

سلام.
    من فایلی که در همین جا گذاشتید رو دانلود کردم و با برنامه صفحه قبل ایزو کردم و روی فلش ریختم با برنامه power iso
    حالا مشکلم چیه !!
    1. اگر از توی ویندوز مستقیما روی فایل کلیک کنم نمیتونم اپگرید کنم و عکس زیر رو میذه :

در این عکس مشخصه که اپگریدی وجود نداره.

2. اگر ریستارت کنم و از طریق فلش بخوام بوت کنم وقتی میزنم برای اپگرید این ارور رو میده :

مشکل چیه ؟؟

پروفشنال Amir rza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    اگه گفتی!!!؟ D:

پيش فرض

برای کرک نسخه ویندوز حتما باید Enterprise باشد؟
    پست 120 ام

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام.
    من فایلی که در همین جا گذاشتید رو دانلود کردم و با برنامه صفحه قبل ایزو کردم و روی فلش ریختم با برنامه power iso
    حالا مشکلم چیه !!
    1. اگر از توی ویندوز مستقیما روی فایل کلیک کنم نمیتونم اپگرید کنم و عکس زیر رو میذه :

در این عکس مشخصه که اپگریدی وجود نداره.

2. اگر ریستارت کنم و از طریق فلش بخوام بوت کنم وقتی میزنم برای اپگرید این ارور رو میده :

مشکل چیه ؟؟
    عزیز عکس اول گفته که مشکلی نداره و می تونین تنظیمات ، فایل های شخصی و نرم افزار هارو نگه دارین ! گزینه ی Install هم که اومده !

عکس دوم هم ارور همیشگی هستش ! فقط زمانی می تونین ویندوز رو آپگرید کنین که الان ویندوز در حال اجرا باشه ، نه اینکه از روی فلش یا DVD بوت کنین . این مورد توی تمامی ویندوز های قبلی هم بوده !

7. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    خوزستان / شوش دانيال

پيش فرض

عزیز عکس اول گفته که مشکلی نداره و می تونین تنظیمات ، فایل های شخصی و نرم افزار هارو نگه دارین ! گزینه ی Install هم که اومده !

عکس دوم هم ارور همیشگی هستش ! فقط زمانی می تونین ویندوز رو آپگرید کنین که الان ویندوز در حال اجرا باشه ، نه اینکه از روی فلش یا DVD بوت کنین . این مورد توی تمامی ویندوز های قبلی هم بوده !
    مورد اول : من مشکلم اینه که مهمترین چیزهام یعنی ایمیلهام با برنامه اوتلوک ست هست ... شاید چیزهای مهمتری هم باشه ولی الان یادم نیست حالا نمیخوام همه بره توی یک پوشه ...بلکه میخوام همه چیز بمونه ...مثلا بوکمارکهام ... نه اینکه برم ذخیره کنم بعد برش گردونم ...
    مورد دوم : یعنی چی ؟؟ میشه دقیق تر توضیح بدید ... پس چه جوری باید اپگرید کنم در این حالت ؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

مورد اول : من مشکلم اینه که مهمترین چیزهام یعنی ایمیلهام با برنامه اوتلوک ست هست ... شاید چیزهای مهمتری هم باشه ولی الان یادم نیست حالا نمیخوام همه بره توی یک پوشه ...بلکه میخوام همه چیز بمونه ...مثلا بوکمارکهام ... نه اینکه برم ذخیره کنم بعد برش گردونم ...
    مورد دوم : یعنی چی ؟؟ میشه دقیق تر توضیح بدید ... پس چه جوری باید اپگرید کنم در این حالت ؟؟
    اول سوال دوم : ببین دوست عزیز . زمانی ویندوز قابل آپگرید هستش که ویندوز در حالت عادی بالا اومده باشه ، سپس فایل Setup ویندوز اجرا بشه و بزنین آپگرید . نسخه های قبلی ویندوز هم همینطور بودند .

اما اگر شما از روی DVD/Flash مستقیم بوت کنین ، نمی تونین آپگرید کنین ، اخطار میده که برگردین توی ویندوز از اونجا آپگرید کنین

الان شما توی عکس اول تا مرحله ی شروع آپگرید رفته بودین .( و باید گزینه ی Install رو میزدین که آپگرید شروع شه ، ولی نزدین )

خلاصه : برای Clean install ( نصب تازه ی ویندوز ) باید حتما از روی DVD/Flash بوت کنین و نصب کنین . اگر ویندوز رو بوت کنین و از طریق فایل Setup بخواین نصب تازه انجام بدین ، اخطار میده که ری استارت کنین و از روی DVD بوت کنین
    برای Upgrade باید حتما از خود ویندوز اقدام بشه و فایل Setup اجرا بشه

مورد اول : اگر اشتباه نکنم منظورتون Microsoft Outlook هستش که جزوی از Office هستش درسته ؟ پس باید اونا هم سر جای خودشون بمونند .
    تقریبا همه چیز سر جاش میمونه ( جز درایور ها و آنتی ویروس و یه سری نرم افزار ها که ویندوز تشخیص بده نا هماهنگه )

نهایتا اگر دیدین چیزی کم و کسر شده ، توی پوشه ی Windows.old بگردین پیداش می کنین
    Last edited by Public Enemy; 31-07-2015 at 19:04.

10. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    خوزستان / شوش دانيال

پيش فرض

ممنون از توضیحات کاملت.
    من رفتم برای اپگرید ولی ارور زیر رو داد ... بعد از کلی مرحله که رفت جلو ... دلیلیش چیه ؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

ممنون از توضیحات کاملت.
    من رفتم برای اپگرید ولی ارور زیر رو داد ... بعد از کلی مرحله که رفت جلو ... دلیلیش چیه ؟؟

معمولا دلیلش وجود آنتی ویروس یا درایور های نا هماهنگ هستش . اینها می تونن در مراحل آپگرید اختلال ایجاد کنند .

- اگر آنتی ویروس دارین قبل از آپگرید کامل پاکش کنین ( معمولا بیشتر آنتی ویروس تاثیر میزاره )
    - اگر دستگاههای ارتباطی شما مثل ماوس دارای درایور هست پاکشون کنین
    - برای برخی از دوستان با آپگرید درایور کارت گرافیک مشکل حل میشد
    -بهتره قبل از فرآیند نصب تمامی آپدیت ها از طریق Windows Update نصب باشن
    - بهتره درایور های قدیمی دستگاههای ارتباطی مثل کارت صدا و کارت شبکه به کلی حذف یا به روز رسانی بشن

13. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    خوزستان / شوش دانيال

پيش فرض

من نمیدونم همه سوالات رو باید همین جا بپرسیم یا جای دیگه هست ...
    اگر هست ادرس بدید که اونور بپرسیم ...

سوال جدید من اینه :
    برای قفل و باز کردن ویندوز یکی از زاهها استفاده از ایمیل و پسورد اون هست ... خب مسلم هست که برای این مورد همیشه باید اینترنت داشته باشیم ... و امنیت خیلی خوبی هم داره ...
    سوال من اینه که راهی نیست که همین رو داشته باشیم ولی اگه نت نبود با یه راه میانبر باز بشه ؟؟
    مثلا یه پسورد اضافی بزاریم و بگیم در شرایط خاص با این باز بشه ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •