تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: ام اس یا پانیک ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض ام اس یا پانیک ؟

سلام خدمت بزرگواران عزیز
    من حدود یک سال و نیم هست که از مشکل تپش قلب ، نوسان فشار خون معمولا افت ، وزوز گوش ، سوزش داخل سر ، بعضا سرگیجه و گیجی ،سردشدن دست و پا ، ضعف و بی حالی رنج میبرم که در برخی ساعات روز شدت پیدا میکنه ، البته همراه مشکلات فوق مشکلاتی مقطعی مثل تنگی نفس و قلب درد شدید و یا معده درد شدید و یا سردرد پیش آمده اما با ازمایش های متعدد نکته خاصی پیدا نشده
    پزشکان یکسال و نیم پیش تشخیص پانیک رو دادن که با دارو درمانی مقداری این مشکلات مهار شد اما پس از مدتی به علت چرب شدن کبد دارو ها قطع شد و پزشکان دارو ها رو قطع کردن
    چند عامل تاثیر بسازی در عود مشکلات فوق داره
    پس از حمام کردن احساس کوفتگی و خستگی خیلی زیادی دارم
    تحریک جنسی که فوق العاده شرایط بیماری من رو تشدید میکنه
    استرس و اضطراب که باعث میشه سردرد ها و سوزش های سرم تشدید پیدا کنه

الان حدود یکسال و نیمه زندگیم واقعا کیفیتش رو از دست داده و بسیار از این شرایط رنج میبرم

البته برای رد اینکه این بیماری ام اس نیست یکبار ام ار ای کامل بدون تزریق شدم
    از عزیزان که با صبر و بردباری این مطلب رو خوندن سپاسگذارم و ممنون میشم منو راهنمایی کنن

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام خدمت بزرگواران عزیز
    من حدود یک سال و نیم هست که از مشکل تپش قلب ، نوسان فشار خون معمولا افت ، وزوز گوش ، سوزش داخل سر ، بعضا سرگیجه و گیجی ،سردشدن دست و پا ، ضعف و بی حالی رنج میبرم که در برخی ساعات روز شدت پیدا میکنه ، البته همراه مشکلات فوق مشکلاتی مقطعی مثل تنگی نفس و قلب درد شدید و یا معده درد شدید و یا سردرد پیش آمده اما با ازمایش های متعدد نکته خاصی پیدا نشده
    پزشکان یکسال و نیم پیش تشخیص پانیک رو دادن که با دارو درمانی مقداری این مشکلات مهار شد اما پس از مدتی به علت چرب شدن کبد دارو ها قطع شد و پزشکان دارو ها رو قطع کردن

الان حدود یکسال و نیمه زندگیم واقعا کیفیتش رو از دست داده و بسیار از این شرایط رنج میبرم

از عزیزان که با صبر و بردباری این مطلب رو خوندن سپاسگذارم و ممنون میشم منو راهنمایی کنن
    دوست عزیز اگه تمام بررسی ها از نظر بیماری های جسمی انجام شده و موردی پیدا نشده،اگه شما علامت خاص جدیدی پیدا نکرده باشین واقعا ضرورتی نداره دوباره بررسی ها رو تکرار کنین
    غیر از پانیک یکسری بیماری های اعصاب و روان دیگری هم وجود دارن که میتونن علایم جسمی ایجاد کنن
    بنظر من بهتر هست مشکلتون رو از طریق روانپزشک پیگیری کنین،البته مدارک مربوط به بررسی های قبلی رو هم به همراه ببرید
    اگه روانپزشک شما احتمال بیماری جسمی رو مطرح بدونه حتما شما رو به تخصص مربوطه ارجاع میده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام خدمت بزرگواران عزیز

سلام چند سالتونه؟
    منم همین طوری میشم منتها دکتر من چندین دوره آزمایش های کامل خون + سی تی اسکن های متعدد + سونوگرافی نوشت.که همه سالم بود به منم گفته ممکنه پانیک باشه.
    الان فرصت ندارم بیشتر توضیح بدم دوباره میام.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

مرسی از دوستان ، من دائما مشکلات جسمی جدیدی برام بروز میکنه ، بیست و شش سالم هست

داره خودمونی میشه hesam_a_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

یه اصل تجربی اگه یه طرف بدن سر -درد-سوزش-گزگز داشته باشه یا یک چشم تار بشه احتمال MSهست در غیر این صورت یه استرس کوچیک میتونه منشا همه اون علایم باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سپاس گذارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •