تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: چگونه بفهمم درایور کارت گرافیک رادئون لب تاپم نصب شده یا نه؟

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض چگونه بفهمم درایور کارت گرافیک رادئون لب تاپم نصب شده یا نه؟

سلام.لب تاپ من(لنوو b5070-b) هم گرافیک آنبرد(اینتل) و هم گرافیک مجزا(رادئون) داره.وقتی با برنامه hwinfo مشخصات کارت گرافیک رو نگاه میکنم فقط مشخصات گرافیک آنبرد اینتل رو نوشته.در ضمن وقتی روی دسکتاپ راست کلیک میکنم گزینه ای به نام Radeon Control Center رو نمیبینم و فقط کنترل پنل گرافیک اینتل رو می بینم.آیا این به این معنی هست که درایور کارت گرافیک مستقل رادئون لب تاپم نصب نشده؟ آخه به حساب فروشنده تمام درایورها رو برام نصب کرده.هنوزم وقت نکردم بازی ای رو روش نصب کنم ببینم جواب میده یا نه.متشکر میشوم راهنمایی کنید چطوری میتونم مطمئن بشم درایور کارت گرافیک رادئونم نصب شده یا نه.در ضمن آیا سوییچ کردن از کارت گرافیک آنبرد به گرافیک اصلی لب تاپ خود به خود انجام میشه یا باید به صورت دستی انجامش بدم.اگر به صورت دستی باید انجام بگیره لطفا بگین روشش چطوری هست.ممنون.

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام.لب تاپ من(لنوو b5070-b) هم گرافیک آنبرد(اینتل) و هم گرافیک مجزا(رادئون) داره.وقتی با برنامه hwinfo مشخصات کارت گرافیک رو نگاه میکنم فقط مشخصات گرافیک آنبرد اینتل رو نوشته.در ضمن وقتی روی دسکتاپ راست کلیک میکنم گزینه ای به نام Radeon Control Center رو نمیبینم و فقط کنترل پنل گرافیک اینتل رو می بینم.آیا این به این معنی هست که درایور کارت گرافیک مستقل رادئون لب تاپم نصب نشده؟ آخه به حساب فروشنده تمام درایورها رو برام نصب کرده.هنوزم وقت نکردم بازی ای رو روش نصب کنم ببینم جواب میده یا نه.متشکر میشوم راهنمایی کنید چطوری میتونم مطمئن بشم درایور کارت گرافیک رادئونم نصب شده یا نه.در ضمن آیا سوییچ کردن از کارت گرافیک آنبرد به گرافیک اصلی لب تاپ خود به خود انجام میشه یا باید به صورت دستی انجامش بدم.اگر به صورت دستی باید انجام بگیره لطفا بگین روشش چطوری هست.ممنون.
    سلام
    از device manager یک اسکرین شات بذارین تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

3. 2 کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام
    از device manager یک اسکرین شات بذارین تا بهتر بشه راهنمایی کرد.
    متاسفانه الان پیش لب تاپ نیستم.در اولین فرصت براتون میزارم.فقط بفرمایید اگر کارت گرافیک نصب بود جریان این سوییچ کردن بین گرافیک آنبرد و اصلی چی میشه؟خود به خود انجام میشه یا دستی؟(مثلا در حین اجرای یک بازی)

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

متاسفانه الان پیش لب تاپ نیستم.در اولین فرصت براتون میزارم.فقط بفرمایید اگر کارت گرافیک نصب بود جریان این سوییچ کردن بین گرافیک آنبرد و اصلی چی میشه؟خود به خود انجام میشه یا دستی؟(مثلا در حین اجرای یک بازی)
    معمولا وقتی نیاز به گرافیک باشه به صورت اتومات سوییچ می شه. البته دستی هم می شه سوییچ کرد. در صورتی که درایور کارت گرافیک قوی تر نصب نشده باشه هم مسلما سوییچ انجام نمی شه.

6. 2 کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

با تشکر از دوستان با نصب اولین بازی کنترل پنل رادئون با راست کلیک در دستکتاپ ظاهر شد و مشخص شد کارت گرافیک رادئون نصب شده است.تشکر از همه دوستان

8. این کاربر از david-ebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •