تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 192 از 212 اولاول ... 92142182188189190191192193194195196202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,911 به 1,920 از 2118

نام تاپيک: [ Telegram ] / تمام مسائل مربوط به برنامه تلگرام

آخر فروم باز shahin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

سلام
    دوستان دیگه از سمت تلگرام بعد از نصب مجدد اون کد 5 رقمی (SMS )برای لاگین نمیاد؟
    الان من از نسخه دسکتاپ تلگرام روی ویندوز دارم استفاده میکنم

ویندوز من نزدیک دو سال هست که دارم استفاده میکنم و انواع اقسام برنامه ها روش نصب شده و یه سری مشکلات مختلف
    الان میخوام ویندوزم رو عوض کنم یعنی با این شرایط اگر ویندوز رو عوض کنم دیگه تلگرام رو کلا از دست میدم؟!!
    این رو هم بگم که روی گوشی هم دسترسی به تلگرام ندارم؟!!!

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان دیگه از سمت تلگرام بعد از نصب مجدد اون کد 5 رقمی (SMS )برای لاگین نمیاد؟
    الان من از نسخه دسکتاپ تلگرام روی ویندوز دارم استفاده میکنم

ویندوز من نزدیک دو سال هست که دارم استفاده میکنم و انواع اقسام برنامه ها روش نصب شده و یه سری مشکلات مختلف
    الان میخوام ویندوزم رو عوض کنم یعنی با این شرایط اگر ویندوز رو عوض کنم دیگه تلگرام رو کلا از دست میدم؟!!
    این رو هم بگم که روی گوشی هم دسترسی به تلگرام ندارم؟!!!
    روی گوشیتون یا یک کامپیوتر دیگه تلگرام نصب کنید ، کد اس ام اس به روی تلگرام اون ویندوز قدیمی میاد .
    بعد از اینکه ویندوز عوض کردین ، با اون دستگاه جدید که وارد اکانت تلگرامتون شدین کد SMS را دریافت خواهید کرد.

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام
    کسی میدونه چطور باید کانال های پر بازدید تلگرام رو پیدا کرد ؟
    مثلا من میخوام فیلم ایرانی دانلود کنم اما نمیدونم بهترین کانال برای این منظور کدومه

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام

وقتی با آی دی تلگرام با کسی تمامس صوتی می گیریم شماره تلفن دو طرف که فقط آی دی یکدیگر رو دارند برای هم قابل مشاهده هست؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان

یه سوال دارم:اگر یک نفر وارد کانالی در نسخه طلایی تلگرام بشه آیا در نسخه اصلی میشه اون شخص رو دید؟

چون یکی وارد کانال شده تو نسخه طلایی ولی من که نسخه اصلی رو دارم اصلا تو اعضای کانال ندیدمش.

امروز هم یکی به من گفت چند نفر رو ادد کرده تو کانال ولی اونا نسخه تلگرام اصلی رو دارند و خودش تلگرام طلایی. که میگفت اینها رو من نمیتونیم ببینم

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام

وقتی با آی دی تلگرام با کسی تمامس صوتی می گیریم شماره تلفن دو طرف که فقط آی دی یکدیگر رو دارند برای هم قابل مشاهده هست؟
    خیر
    اما اگر هر یک از طرفین شماره شخص دیگر رو در مخاطبین داشته باشه ، طرف دوم نیز شماره تماس شخص اول را مشاهده خواهد نمود.

7. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان

یه سوال دارم:اگر یک نفر وارد کانالی در نسخه طلایی تلگرام بشه آیا در نسخه اصلی میشه اون شخص رو دید؟

چون یکی وارد کانال شده تو نسخه طلایی ولی من که نسخه اصلی رو دارم اصلا تو اعضای کانال ندیدمش.

امروز هم یکی به من گفت چند نفر رو ادد کرده تو کانال ولی اونا نسخه تلگرام اصلی رو دارند و خودش تلگرام طلایی. که میگفت اینها رو من نمیتونیم ببینم
    تلگرام طلایی بجای کاربر بصورت مخفی کارهایی انجام میده
    میتونه اشخاص دیگه ای رو از طرف شخصی که تلگرام طلایی داره در گروه یا کانال ها اضافه کنه
    میتونه کانال ها ؛ گروه ها و اشخاص رو از طرف شخصی که تلگرام طلایی داره بصورت مخفی ریپورت کنه و باعث بسته شدن کانال ها بشه.
    فرد دارای تلگرام طلایی رو میتونه به عضویت یک کانال در بیاره و از کانال های عضو شده خودش خارج کنه .
    مشخضات ، مخاطبین و آی دی های تلگرامی اونها ، لیست کانال ها و گروه های عضو شده در آنها ، موقعیت فرد و آی پی اون رو به سرورهای نظارتی دولتی ارسال میکنه .

اینها با بازکردن کدهای برنامه تلگرام طلایی توسط متخصصین امنیت مشخص شده .

وقتی شما نسخه اصلی داشته باشید و دوستتون کاربر تلگرام طلایی باشه ( یا هرکدوم از تلگرام هایی دیگه ای که به نام های مختلف مثل هاتگرام ، تلگرام ایکس ضد فیلتر تقلبی و خیلی های دیگه که در واقع همه اونها تلگرام طلایی هستن)
    چت های شما با دوستتون قابل مشاهده و ضبط به وسیله ارگان های دولتی هست.
    همینطور میتونه کارهایی رو بدون خواسته دوستتون بصورت مخفی انجام بده ، مثلا اگه مدیر یک گروه یا کانالش بکنید برنامه بصورت خودکار اون کانال رو حذف میکنه یا شما رو ریپورت میکنه ، بدون اینکه این کارها رو دوست شما انجام داده باشه ، برنامه نصب شده روی گوشی دوستتون بجای اون این کارها رو میکنه .

9. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال alijigari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درود اگه بخواهیم تلگرام را دوباره روی گوشی نصب کنیم کد فعال سازی تلگرام دریافت میشه ؟ در ظمن نسخه ویندوز هم فعال هست

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

درود اگه بخواهیم تلگرام را دوباره روی گوشی نصب کنیم کد فعال سازی تلگرام دریافت میشه ؟ در ظمن نسخه ویندوز هم فعال هست
    من با فیلتر شکن تونستم کد فعالسازی دریافت کنم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

معمولا باید ریپورت داده بشه یه راهی هم بود که با مستندات میشد اعلام کرد که اکان ساخته شده جعلی هست
    میشه توضیح بدین کسی که خودش عضو تلگرام نیست چطوری میتونه صفحه‌ای که بنامش جعلی باز شده رو ریپورت کنه ؟ در مورد اون راهی که با مستندات میشه اعلام کرد که اکانت ساخته شده جعلی هست لطفا بیشتر توضیح بدین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •