تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 195 از 212 اولاول ... 95145185191192193194195196197198199205 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,941 به 1,950 از 2118

نام تاپيک: [ Telegram ] / تمام مسائل مربوط به برنامه تلگرام

آخر فروم باز ittools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

الان در حال حاضر به اکانت اصلا دسترسی ندارم . چون زمانی که شماره تلفن بن میشه ، خودبه خود از اکانت خارج میشه

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

الان در حال حاضر به اکانت اصلا دسترسی ندارم . چون زمانی که شماره تلفن بن میشه ، خودبه خود از اکانت خارج میشه
    از شماره مجازی استفاده میکردین ؟

3. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ittools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

از شماره مجازی استفاده میکردین ؟
    یکیش مجازی بود ( Google Voice ) یکیش هم شماره ایرانی خودم
    البته هر دو تو یه زمان بن نشدن ، تقریبا با فاصله زمانی 2 هفته ای بن شدن

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

یکیش مجازی بود ( Google Voice ) یکیش هم شماره ایرانی خودم
    البته هر دو تو یه زمان بن نشدن ، تقریبا با فاصله زمانی 2 هفته ای بن شدن
    شماره مجازی طبیعی هست ، بخاطر اینکه طبق قوانین تلگرام شما اجازه استفاده از اونها رو ندارید.
    بنابراین شماره ها رو مسدود میکنن ، از طرف دیگه شرکت هایی که شماره مجازی در اختیار کاربران میگذارند ممکنه یک شماره رو بعد از مدتی در اختیار افراد دیگری نیز بگذارند و این موضوع مشکل ساز بشه .

در مورد اون شماره ایرانی نظری ندارم ، معمولا نمیشه بدون اخطار و بی دلیل شماره شما رو بطور دائم بن کنند
    البته به تازگی برای کپی رایت موزیک ها و کارهای هنری تلگرام سخت گیری هایی را انجام می دهد اما بنظر مسدود سازی کامل و ناگهانی یک شماره ، موضوعی عجیب است و من تا به حال به آن برخورد نکرده ام.

6. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    چجوری می تونم محل ذخیره عکس ها و فیلم ها رو از حافظه خود گوشی به مموری منتقل کنم؟
    یا از طریق خود برنامه یا تنظیمات گوشی
    حافظ داخلی گوشیم کمه تند تند پر میشه باید خالی کنم
    اندروید 6
    Last edited by Mana5; 18-09-2018 at 09:25.

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    چجوری می تونم محل ذخیره عکس ها و فیلم ها رو از حافظه خود گوشی به مموری منتقل کنم؟
    یا از طریق خود برنامه یا تنظیمات گوشی
    حافظ داخلی گوشیم کمه تند تند پر میشه باید خالی کنم
    اندروید 6
    خود تلگرام بطور پیشفرض چنین امکانی نداره
    یا اینکه باید گوشی رو روت کنید و از برنامه هایی که توانایی دارن برنامه های نصب شده شما رو به روی مموری کارت انتقال بدن استفاده کنید .
    یا اینکه از مبوگرام استفاده کنید .

بجز اینها راه دیگه ای نیست فقط میتونید تلگرام خودتون رو تنظیم کنید که هر سه روز تمام دیتا های موجود دانلود شده رو پاک کنه تا فضای زیادی گرفته نشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

خود تلگرام بطور پیشفرض چنین امکانی نداره
    یا اینکه باید گوشی رو روت کنید و از برنامه هایی که توانایی دارن برنامه های نصب شده شما رو به روی مموری کارت انتقال بدن استفاده کنید .
    یا اینکه از مبوگرام استفاده کنید .

بجز اینها راه دیگه ای نیست فقط میتونید تلگرام خودتون رو تنظیم کنید که هر سه روز تمام دیتا های موجود دانلود شده رو پاک کنه تا فضای زیادی گرفته نشه.
    موبوگرام نصب کردم ولی تو تنظیماتش در قسمت تغییر فضای ذخیره سازی پیغام میده که از اندروید نسخه 4.4 به بالا امکان انتقال فضای ذخیره سازی به مموری کارت نیست!
    اتفاقا تو تنظیمات تلگرام زمان پاک شدن دیتاها رو گذاشتم روی 3 روز ولی نمی دونم چرا بعد 3 روز پاک نمیشن و می مونن و مجبور میشم دستی پاک کنم!
    گوشی روت نیست ولی فکر کنم برنامه هایی که نصب برنامه ها رو به مموری کارت منتقل می کنن فقط خود برنامه رو منتقل می کنن نه پوشه های ذخیره مدیاها البته مطمئن نیستم

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض نسخه جدید مبوگرام

دوستان دیروز مبوگرام نسخه جدیدی رو در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منتشر کرد . (@hanista_channel)

این نسخه جدید با نسخه های قبلی تفاوت داره و در زمان انتشار ذکر شده :

⚠️توجه : متاسفانه به دلیل محدودیتهای بوجود آمده، امکان انتشار و فروش برنامه در مارکت وجود ندارد.

لذا برای اینکه بتوانیم همچنان در کنارتان باشیم، این نسخه به صورت رایگان منتشر شده است و ممکن است در آینده تبلیغات کمی (به صورتی که آزاردهنده نباشد) در برنامه نمایش داده شود.
    این اولین نسخه ای است که این گروه بطور رایگان منتشر کرده است ،
    بروزرسانی جدید آنها امکاناتی چون Mt.Proto و امکان ورود با چنداکانت را فراهم نموده است .

اما این نسخه با نسخه های قبلی تفاوت اساسی دارد که لازم دیدم اون رو به دوستان متذکر بشم .
    با توجه به آنالیز هایی که انجام دادم از این نسخه به بعد اطلاعات شما در اختیار نهاد های تبلیغاتی قرار می گیرد و همینطور تبلیغاتی را در آینده داخل برنامه مشاهده خواهید نمود و این گروه سیاست درامد زایی خودش را از حالت فروش نسخه های برنامه به حالت فروش اطلاعات کاربران تغییر داده است.

محتوای مخفی: آنالیز انجام شده 

ابتدا با استفاده از برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که یک برنامه برای مانیتور و مشاهده داده های ارسالی و دریافتی یک یا چندبرنامه در اندروید است ، برنامه موبوگرام رو مانیتور کردم.

برنامه مبوگرام رو باز و مشغول استفاده از اون شدم (به دلیل فیلترینگ از Wifi فیلتر شکسته برای این تست استفاده کردم)
    سپس نتایج رو مورد بازبینی قرار دادم . (شما نیز براحتی میتوانید این برنامه را نصب و برنامه های خود از قبیل مبوگرام را مانیتور نمایید)

همانطور که در تصویر مشخص است ؛ برنامه مشغول ارسال داده هایی به مقصدی در داخل ایران هست
    این درحالی است که یک برنامه تلگرام برای برقراری ارتباط و انجام وظایف خود نیازی به برقراری ارتباط با سروری بجز سرورهای تلگرام ندارد.

سپس محتوای داده های ارسالی به داخل ایران را باز کرده و مورد بررسی قرار دادم :

همانطور که در تصاویر مشخص است ، محتویات داخل این بسته ها اطلاعاتی شامل :
    زبان انتخاب شده در برنامه ، نسخه سیستم عامل ، شماره سریال گوشی ، مک آدرس مودم ،موقعیت مکانی، شماره سریال اندروید ، شماره سریال تبلیغات اندروید ، وضعیت محدودیت تبلیغات سیستم عامل ، نام و مدل موبایل ، نوع پردازنده دستگاه ، اندازه صفحه نمایش دستگاه ، نام اوپراتور سیم کارت ، نسخه موبوگرام ، تاریخ اولین نصب و تاریخ آخرین آپدیت و ...
    میباشد که تمام این اطلاعات به سرور ایرانی ارسال می شود .
    البته درنظر داشته باشید که اگه قرار به جاسوسی و دزدی اطلاعات بود ، بجز اطلاعات سخت افزاری دستگاه ، اطلاعات دیگه ای مثل شماره تلفن و نام کاربری شخص ، لیست مخاطبین ، پیام های رد و بدل شده و چیزهایی شبیه به این رو نیز میتونست ارسال کنه که مانیتورهایی که من انجام دادم ، مشاهده نکردم ارسال بشه.

بعد از این مسئله من به روی مقصدی که داده ها به آنجا ارسال می شد متمرکز شدم :

با توجه به این اطلاعات ، متوجه شدم که اطلاعات مذکور به شرکت تبلیغاتی تپسل ارسال میگردد .

سپس در مورد این مسئله از خود شرکت هانیستا سوال کردیم :

در نتیجه مشخص شد ، هانیستا صادقانه میگوید که از سرویس تبلیغات تپسل استفاده میکند .
    اما اینکه کاربران رضایت داشته باشند که اینگونه اطلاعاتشان به راحتی (در بهترین حالت) به دست یک شرکت تبلیغاتی برسد ، موضوع دیگریست .

البته من توانستم با استفاده از یک فایروال سخت افزاری که قبل از مودم قرار دارد ، جلوی ارسال اطلاعات خود به شرکت تبلیغاتی را بگیرم.
    که در تصویر زیر مشخص است .

همچنین میتوان اقدام مشابه ای را به وسیله فایروال های نرم افزاری و یا مود کردن و کرک کردن برنامه مبوگرام انجام داد.

علاوه بر ارسال اطلاعات به سرور تبلیغاتی در آینده احتمال پخش تبلیغاتش اعصاب خوردکن از مبوگرام وجود دارد.
    بنابراین اطلاعات احتمال سرقت اطلاعاتی ، فروش آنها و همینطور مزاحمت های تبلیغاتی در برنامه مبوگرام از این به بعد وجود خواهد داشت و من استفاده از آن را از این پس پیشنهاد نمیکنم .
    Last edited by shaahani; 24-09-2018 at 23:52.

11. 6 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام

دوستان میخوام یک مخاطب رو از لیست مخاطبین تلگرام حذف کنم اما نمیشه ! شمارشو از مخاطبین گوشی حذف کردم . اما تو مخاطبین تلگرام قابل رویته !!!!! خواهش اکمک کنید

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام

دوستان میخوام یک مخاطب رو از لیست مخاطبین تلگرام حذف کنم اما نمیشه ! شمارشو از مخاطبین گوشی حذف کردم . اما تو مخاطبین تلگرام قابل رویته !!!!! خواهش اکمک کنید
    از منو داخل خود برنامه تلگرام میتونید وارد بخش مخاطبین تلگرام بشید و بعد از ورود به صفحه پروفایل شخص مورد نظر اون رو از مخاطبین تلگرام حذف نمایید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by shaahani; 15-10-2018 at 15:40.

14. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •