تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 162 از 212 اولاول ... 62112152158159160161162163164165166172 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,611 به 1,620 از 2118

نام تاپيک: [ Telegram ] / تمام مسائل مربوط به برنامه تلگرام

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

يه مدل هست امنيت دو مرحله اي بره گوشي ميذاره ميشه روي تلگرام دسكتاپم بذارمش؟
    دو مرحله ای درواقع ترفندی بوده که دولتها برای نفوذ به اکانت کاربر استفاده میکردن و مدیریت تلگرام این ترفند رو با رمز دومرحله ای پوشش داده.
    اینطوری که شرکت مخابرات بر فرض همراه اول میومده ارتباط کاربر رو قطع میکرده و سیمکارتشو موقتا غیرفعال میکرده بعد میومده با شمارش تو تلگرام ثبت نام میکرده و تلگرام هم براش کد ورود رو به شمارش ارسال میکرد و دولت چون به مخابرات دسترسی داشت متن پیام رو میخونده و وارد اکانت شخص مورد نظر میشده.

البته در مواقعی هم که گوشی کاربر در دست دیگران قرار میگرفت هم امکان ورود به حسب کاربریش فراهم بود.

تلگرام هم در این مرحله برای کاربرها یک رمز اختصاصی در نظر گرفته که کاربر از قبل حفظ بوده که اگر دولت از این ترفند استفاده کرد، حتی با وارد کردن کد نتونه وارد حساب کاربری فرد بشه و با پسورد مواجه میشه. این پسورد هم اگر کاربر دیگه با اون شمارش وارد تلگرام نشه 3 ماه بعد غیر فعال میشه و کل حساب کاربریش هم پاک میشه و مثل این میمونه که اصلا حساب کاربری در تلگرام نداشته

این ویژگی مربوط به حساب کاربری میشه و ربطی به نرم افزارها نداره و در دسکتاپ هم قابل فعال سازی هست. اما فقط در اولین ورود به حساب کاربری سوال میشه و در دفعه های بعدی از کاربر سوال نمیکنه.

از گزینه setting و گزینه cloud password میتونی اینکار رو بکنی.

این عمکرد بخاطر انسانیت ما ایرانیها و مورد اعتماد بودن دولت ما ساخته شده وگرنه هیچ جای دنیا از این کارها نمیکنن که بخان وارد حساب کاربری کسی بشن.

2. 2 کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دو مرحله ای درواقع ترفندی بوده که دولتها برای نفوذ به اکانت کاربر استفاده میکردن و مدیریت تلگرام این ترفند رو با رمز دومرحله ای پوشش داده.
    اینطوری که شرکت مخابرات بر فرض همراه اول میومده ارتباط کاربر رو قطع میکرده و سیمکارتشو موقتا غیرفعال میکرده بعد میومده با شمارش تو تلگرام ثبت نام میکرده و تلگرام هم براش کد ورود رو به شمارش ارسال میکرد و دولت چون به مخابرات دسترسی داشت متن پیام رو میخونده و وارد اکانت شخص مورد نظر میشده.

البته در مواقعی هم که گوشی کاربر در دست دیگران قرار میگرفت هم امکان ورود به حسب کاربریش فراهم بود.

تلگرام هم در این مرحله برای کاربرها یک رمز اختصاصی در نظر گرفته که کاربر از قبل حفظ بوده که اگر دولت از این ترفند استفاده کرد، حتی با وارد کردن کد نتونه وارد حساب کاربری فرد بشه و با پسورد مواجه میشه. این پسورد هم اگر کاربر دیگه با اون شمارش وارد تلگرام نشه 3 ماه بعد غیر فعال میشه و کل حساب کاربریش هم پاک میشه و مثل این میمونه که اصلا حساب کاربری در تلگرام نداشته

این ویژگی مربوط به حساب کاربری میشه و ربطی به نرم افزارها نداره و در دسکتاپ هم قابل فعال سازی هست. اما فقط در اولین ورود به حساب کاربری سوال میشه و در دفعه های بعدی از کاربر سوال نمیکنه.

از گزینه setting و گزینه cloud password میتونی اینکار رو بکنی.

این عمکرد بخاطر انسانیت ما ایرانیها و مورد اعتماد بودن دولت ما ساخته شده وگرنه هیچ جای دنیا از این کارها نمیکنن که بخان وارد حساب کاربری کسی بشن.
    ممنون اين قسمت هست درسته؟توضيح ميدن چجوري بايد عمل كنم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

ممنون اين قسمت هست درسته؟توضيح ميدن چجوري بايد عمل كنم
    .

این تصویر به این معنیه که شما قبلا پسورد دو مرحله ای تنظیم کردی
    اینجا شما میتونی پسورد رو تغییر بدی. البته اگر رمز قبلی رو یاد هست.

این رمز در هر دستگاهی ایجاد بشه، خودش در همه دستگاهها اعمال میشه و نیازی نیست که برای هر سیستم عاملی یک رمز مجزا تعریف کنی. همینکه در موبایلت فعال هست کافیه و در دسکتاپ هم باقی میمونه

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

.

این تصویر به این معنیه که شما قبلا پسورد دو مرحله ای تنظیم کردی
    اینجا شما میتونی پسورد رو تغییر بدی. البته اگر رمز قبلی رو یاد هست.

این رمز در هر دستگاهی ایجاد بشه، خودش در همه دستگاهها اعمال میشه و نیازی نیست که برای هر سیستم عاملی یک رمز مجزا تعریف کنی. همینکه در موبایلت فعال هست کافیه و در دسکتاپ هم باقی میمونه

خوب بايد عبارتي كه جلوي اين منو هست ترن اف باشه درسته كه پسورد عمل كنه؟

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

سلام دوستان

من از نسخه ویندوز دسکتاپ تلگرام استفاده میکنم
    مجبوری همیشه لاگین کنم , بعد از لاگین کردن تنظیمات به حالت پیش فرض میره و مجبورم باز تنظیمات و درست کنم

میشه کاری کرد که این تنظیمات بعد از لاگین شدن ثابت بمونه و تغییر نکنه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

خوب بايد عبارتي كه جلوي اين منو هست ترن اف باشه درسته كه پسورد عمل كنه؟
    آره باید Turn off نوشته باشه. که هست دیگه.

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام دوستان

مجبوری همیشه لاگین کنم , بعد از لاگین کردن تنظیمات به حالت پیش فرض میره و مجبورم باز تنظیمات و درست کنم

فکر کنم از نسخه پرتابل باید استفاده کنید! چون تنظیمات تلگرام ذخیره نمیشه

9. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان

سلام

شما همیشه لاگ اوت میکنید؟

اگه لاگ اوت میکنید خب معلومه همیشه به حالت پیشفرض میره حتی کشی که در هارد ذخیره میشه همش میپره

یعنی اگر قبلا عکسی رو دیدید و رفته تو کش بعد از لاگ اوت حذف میشه و دفعه بعد بخای این عکسو ببینید مجبورید دوباره ترافیک مصرف کنید

تو اندروید تست نکردم ولی ظاهرا تو اندروید هم اگر لاگ اوت کنید تمام کش ها پاک میشن

11. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamcp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

به نام خدایی که زیباست و زیبایی را دوست دارد
    با سلام و عرض احترام
    ببخشید دوستان سئوالم بی ربطه اما جوابش برام خیلی مهمه. من شماره کسی رو دارم که تلگرام داره ولی حدود یک سال پیش بهش زنگ زدم گفت این شما ره در شبکه وجود نداره .آیا این شماره رو ممکنه کسی خریده باشه و صاحب فعلی خط همون کسی من قبلا می شناسم نباشه؟ چه طور میشه مطمئن بشم در اینستاگرام هم صفحه داره اما من به هیچ وجه مجاز نیستم در اینستاگرام بهش پیام بدم یه بار دیروز به شماره پیام دادم و محترمانه ازش پرسیدم آیا این خط رو شما تازه خریدید اما بدون گفتن حتی یه کلمه بلاکم کرد در ضمن سیمکارت مربوط به همراه اول هست؟ خواهش می کنم اگه راه حلی دارید بگید

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir hamzeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

دوستان عزیز پیغامی رو که برای کسی فرستادیم تا چه زمانی میتونیم پاک کنیم؟ چون من پیغام و عکس های چند هفته پیش رو نمی تونم پاک کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •