تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 59 از 212 اولاول ... 94955565758596061626369109159 ... آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 2118

نام تاپيک: [ Telegram ] / تمام مسائل مربوط به برنامه تلگرام

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    بنده می خوام یه کانال درست کنم و چند تا سوال داشتم!

1- می خوام کنار کانال یهId هم داشته باشم که اعضای گروه بتونن در مورد کانال با بنده در ارتباط باشن! اینجا به غیر از کانال عمومی باید یه کانال عمومی یا پریویت دیگه هم درست کنم؟ (مثلا اسم کانالم alichanel هست حالا چیکار کنم که تو قسمت توضیحان مثلا یه آی دی هم داتشه باشم به نام admin_alichanel که مردن بتونن باهام در مورد کانالم در ارتباط باشن!)

2- سوال دوم هم اینه که برای اضاف کردن اعضا همین که موقع ساخت کانال افراد رو اضاف کنم کافیه یا باید آدرس کانال رو هم براشون بفرستم!

ممنونم

سلام

راستش من ادمین یکی از کانالا هم هستم البته ادمین اصلی نیستم ولی ادمین اصلی برای خودش یه آدی داده تا هر کسی باهاش در ارتباط باشه

شما اولا برای خودنون آی دی درست کنید به صورت @
    و کنارش میتونید احتمالا ولی من آموزششو بلد نیستم بذارید بقیه دوستان نظر بدند یا تو اینترنت سرچ کنید شاید باشه

شما هم میتونید ادد کنید و هم میتونید آی دی کانال یا آدرس کانالو هم بدید هیچ فرقی نمیکنه

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دوستان صفحه قبل اون شماره مجازی که گفتید از هرجایی میتونه باشه؟؟
    حتی داخل ایران؟؟؟

و دوم اینکه
    چطور باید به پلیس فتا شکایت کرد؟ ؟ ؟

سوم
    جدی جدی پیگیری میکنن؟؟؟

الان از سایتشون شماره دفتر مرکز استان رشت رو برداشتم
    فرقی داره با دفتر تهران؟؟؟؟

ممنون میشم زود جواب بدید
    با تشکر

Sent from my D6502 using Tapatalk
    Last edited by albertxx; 14-02-2016 at 23:55.

اگه نباشه جاش خالی می مونه سرهنگ معمر قذافی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    IslamicShitPublic

پيش فرض

همچنان راهی نیست که در نسخه pc به صورت هیدن فعالیت کرد؟!

- - - Updated - - -

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

- - - Updated - - -

وقتی تو گوشی این قابلیت رو فعال کنید تو نسخه pc هم اتوماتیک افلاین نشون میده
    در واقع اول باید تو گوشی فعال بشه
    بعد تلگرام سیستم اتوماتیک اپدیت میشه به حالت افلاین

Sent from my D6502 using Tapatalk

5. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز denzelmovie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستای گلم من با textPlus یه شماره ساختم واسه خودم و توو تلگرام با یه شماره آمریکایی عضو شدم. یه مدت باهاش پیام میدادم
    امروز یه شماره هم واسه دوستم ساختم وقتی که باهاش اکانت ساخت یهوو اسم یکی دیگه اومد جا اسم اون و پیاما و مخاطبین طرف واسه دوستم معلوم بود کامل!!!
    بعد من گفتم شاید شماره منم همین طوری بشه یا شده باشه و پیاما و مخاطبین من رو یکی دیگه که با این نرم افزار کار میکنه بتونه ببینه
    حالا میخوام برم توو تنظیمات خود تلگرام و شماره رو تغییر بدم یه شماره ایرانسل بهش بدم
    واسم پیامام خیلی خیلی مهمه اصلا نمیخوام باک بشن، با تغییر شماره پیاما پاک نمیشن؟
    و سوال بعدی اینکه اگه من شماره رو تغییر بدم و فرض کنیم یکی هم قبلا با همون شماره آمریکایی پیاما منو میدیده با تغییر شماره دیگه نمیتونه ببینه؟ خودم فکر میکنم نتونه دیگه چون یه اس به شماره ایرانسلم میاد واسه فعالسازی که دیگه اون طرف نمیتونه کد رو بزنه

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستای گلم من با textPlus یه شماره ساختم واسه خودم و توو تلگرام با یه شماره آمریکایی عضو شدم. یه مدت باهاش پیام میدادم
    امروز یه شماره هم واسه دوستم ساختم وقتی که باهاش اکانت ساخت یهوو اسم یکی دیگه اومد جا اسم اون و پیاما و مخاطبین طرف واسه دوستم معلوم بود کامل!!!
    بعد من گفتم شاید شماره منم همین طوری بشه یا شده باشه و پیاما و مخاطبین من رو یکی دیگه که با این نرم افزار کار میکنه بتونه ببینه
    حالا میخوام برم توو تنظیمات خود تلگرام و شماره رو تغییر بدم یه شماره ایرانسل بهش بدم
    واسم پیامام خیلی خیلی مهمه اصلا نمیخوام باک بشن، با تغییر شماره پیاما پاک نمیشن؟
    و سوال بعدی اینکه اگه من شماره رو تغییر بدم و فرض کنیم یکی هم قبلا با همون شماره آمریکایی پیاما منو میدیده با تغییر شماره دیگه نمیتونه ببینه؟ خودم فکر میکنم نتونه دیگه چون یه اس به شماره ایرانسلم میاد واسه فعالسازی که دیگه اون طرف نمیتونه کد رو بزنه
    دوست عزیز عجب مشکلی دارید شما

تنها راهی که به ذهن من میرسه اینه که با همون برنامه textplus همین کارهایی رو که انجام دادید رو برای یکی از اعضا یا دوستانی که تلگرام ندارند و بشون دسترسی دارید امتحان کنید ببینید چی میشه

8. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سوال جواب از سایت خود تلگرام:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

می تونید یه شماره جدید اضافه کنید و همه کانتکت ها و ایناتون می ره تو همون شماره و افرادی که شماره شما رو رو گوشیشون سیو دارند شماره جدیدتونو می بینند

10. این کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز denzelmovie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوست عزیز عجب مشکلی دارید شما

تنها راهی که به ذهن من میرسه اینه که با همون برنامه textplus همین کارهایی رو که انجام دادید رو برای یکی از اعضا یا دوستانی که تلگرام ندارند و بشون دسترسی دارید امتحان کنید ببینید چی میشه
    سوال جواب از سایت خود تلگرام:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

می تونید یه شماره جدید اضافه کنید و همه کانتکت ها و ایناتون می ره تو همون شماره و افرادی که شماره شما رو رو گوشیشون سیو دارند شماره جدیدتونو می بینند
    خیلی ممنون دوستانه گلم اتفاقا توو خود تلگرام هم دیدم که گفته هیچ اطلاعاتی پاک نمیشه، فقط میخواستم مطمین بشم چون پیامام خیلی مهم هستن واسم
    کلا راهی نداره که کل پیاما رو ذخیره کنیم؟ که اگه یه روز گوشی مشکلی واسش پیش اومد پیاما رو داشته باشیم؟ فکر کنم لاین یه گزینه داشت که همه پیاما رو توو یه فایل ذخیره میکرد
    Last edited by denzelmovie; 15-02-2016 at 16:27.

12. این کاربر از denzelmovie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض

سلام دوستان
    بنده می خوام یه کانال درست کنم و چند تا سوال داشتم!

1- می خوام کنار کانال یهId هم داشته باشم که اعضای گروه بتونن در مورد کانال با بنده در ارتباط باشن! اینجا به غیر از کانال عمومی باید یه کانال عمومی یا پریویت دیگه هم درست کنم؟ (مثلا اسم کانالم alichanel هست حالا چیکار کنم که تو قسمت توضیحان مثلا یه آی دی هم داتشه باشم به نام admin_alichanel که مردن بتونن باهام در مورد کانالم در ارتباط باشن!)

2- سوال دوم هم اینه که برای اضاف کردن اعضا همین که موقع ساخت کانال افراد رو اضاف کنم کافیه یا باید آدرس کانال رو هم براشون بفرستم!

3-یه مورد دیگه هم این که چطور می تونم کانال درست کنم که دوستان وقتی رو لینک کانالم کلیک کردن مستقیم داخل کانالم جوین بشن!من این موردو هم دیدم.

4- سوال اخر اینکه اگه مورد 3 رو ندونستین بگین چی کار کنم که وقتی کسی وارد کانال شد یه پیغامی عکسی،استیکری بالای گزینه mute نشون بده که آقا مثلا رو jon کلیک کن که وارد کانال بشی !

5- سوال دیگم اینه چطور موقع ارسال عکس از همون علامت های شکلک خود تلگرام کنار توضیحات نوشته عکس ها هم می شه استفاده کرد؟

ممنون می شم دوستان به این سوالاتم پاسخ بدن

عزیزان مارو دریابید!!!

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من تخصصی در زمینه آی تی ندارم امیدوارم کامل راهنمایی کنید:

• می خواستم بدونم تبلیغاتی که در مورد هک تلگرام هست چقدر جدی هست یعنی راحت می تونن با داشتن شماره تلفن تلگرام کسی رو هک کنند؟

• و نکته بعدی در مورد ضد هک چه کارهایی میشه برای جلوگیری از هک شدن انجام داد؟؟؟ و میشه کاری کرد که به هیچ وجه کسی نتونه هک کنه آدم رو؟

• و نکته آخر آیا راهی هست که بشه فهمید و ثابت کرد که کسی آدم رو هک کرده و بشه ازش شکایت کرد؟

مرسی / ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •