تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 39 از 212 اولاول ... 293536373839404142434989139 ... آخرآخر
نمايش نتايج 381 به 390 از 2120

نام تاپيک: [ Telegram ] / تمام مسائل مربوط به برنامه تلگرام

داره خودمونی میشه Hossein_it's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

یه مشکلی برام پیش اومده

دوست من گوشی اندرویدی نداره گوشیش قدیمه

به من گفت میخوام تو کامپیوتر تلگرام داشته باشم

سیم کارت خودشو در اورد گذاشت تو گوشی من ( گوشی من 2 سیم هست )

با شماره تلفن خودش تو تلگرام ثبت نام کرد یه sms اومد واسش سیم کارت خودش دراورد اون کدی هم که sms اومده بود تا کامپیوتر زد برنامه نصب کرد الان داره استفاده میکنه

مشکل اینجاست که همه شماره توی کانتکت من توی کامپیوتر اون دوستم نشون میده

یعنی دوستم به شماره کانتکت من دسترسی داره همه شماره های کانتکت گوشی من تو کامپیوتر اون هست

حالا تکلیف چیه؟؟؟ راه حل چیه؟

نیازی نبود سیم شو توی گوشی شما بزاره
    حالا هم باید دیلیت اکانت کنن ایشون بعد دوباره لاگین کنن.
    سیم کارت توی گوشی خودشون باشه...

2. این کاربر از Hossein_it بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

یه مشکلی برام پیش اومده

دوست من گوشی اندرویدی نداره گوشیش قدیمه

به من گفت میخوام تو کامپیوتر تلگرام داشته باشم

سیم کارت خودشو در اورد گذاشت تو گوشی من ( گوشی من 2 سیم هست )

با شماره تلفن خودش تو تلگرام ثبت نام کرد یه sms اومد واسش سیم کارت خودش دراورد اون کدی هم که sms اومده بود تا کامپیوتر زد برنامه نصب کرد الان داره استفاده میکنه

مشکل اینجاست که همه شماره توی کانتکت من توی کامپیوتر اون دوستم نشون میده

یعنی دوستم به شماره کانتکت من دسترسی داره همه شماره های کانتکت گوشی من تو کامپیوتر اون هست

حالا تکلیف چیه؟؟؟ راه حل چیه؟
    شما رو گوشیتون تلگرام دارید؟ آیا با گرفتن کد از طریق گوشیشما تلگرام شما به اکانت ایشون وارد شد؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

یکی از دوستام گوشی قبلیش رو فروخته و قبل از فروش تلگرام گوشی و لیست کنتاکت کوشی رو کامل پاک کرده
    حالا یه گوشی جدید (دست دوم) خریده و با همین شماره تلگرام رو روش نصب کرده منتها مشکل اینجاست بعد از نصب لیست کنتاکت گوشی قبلی دوباره در لیست تلگرام و لیست خود گوشی ظاهر شده ! تازه لیست تلگرام و کنتاکت صاحب قبلی این گوشی هم ظاهر شده در حالی که لیست کنتاکت گوشی کامل پاک شده بوده!!
    مشکل کجاست باید چیکار کنه همشون پاک بشن؟
    تازه سیمکارتشم تو یه گوشی دیگست که اصلا اندرویدی نیست و فقط کد فعال سازی واسش رفته

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

در ادامه پست قبلیم اضافه کنم
    من الان برای امتحان تلگرامم رو پاک کردم بعد کنتاکت گوشی هم کامل پاک کردم (البته قبلش بک آپ گرفتم که بتونم برگردونم) بعد دو باره تلگرام رو نصب کردم منتها بعد از نصب دوباره همه شماره ها برگشت چه تو کنتاکت گوشی و چه تو لیست تلگرام!
    چرا اینجوریه؟
    البته وقتی تلگرام و کنتاکت پاک بود رفتم تو واتساپ دیدم لیستش خالیه ولی توی لاین و بیتالک لیست دوستان بودن!
    ممکنه به خاطر لیست این نرم افزارها باشه یا تلگرام کاری به اونا نداره؟
    اینجوری که آدم هیجوقت نمی تونه گوشیشو بفروشه چون شماره و تلگرام دوستان و نزدیکانش میفته دست مردم

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من الان برای امتحان تلگرامم رو پاک کردم بعد کنتاکت گوشی هم کامل پاک کردم (البته قبلش بک آپ گرفتم که بتونم برگردونم) بعد دو باره تلگرام رو نصب کردم منتها بعد از نصب دوباره همه شماره ها برگشت چه تو کنتاکت گوشی و چه تو لیست تلگرام!
    چرا اینجوریه؟
    البته وقتی تلگرام و کنتاکت پاک بود رفتم تو واتساپ دیدم لیستش خالیه ولی توی لاین و بیتالک لیست دوستان بودن!
    اینجوری که آدم هیجوقت نمی تونه گوشیشو بفروشه چون شماره و تلگرام دوستان و نزدیکانش میفته دست مردم
    ذوست عزیز وقتی یک بار در یک گوشی به تلگرام وصل می شید. تلگرام تمام کانتکت های گوشیرو در حساب کاربری شما کپی می کنه .عد از این دیگه ربطی به گوشی یا دستگاهی که بهش وصل میشید نداره. تلگرام برای خودش یه لیست از کانتکت های شما دخیره کرده.حالا در هر دستگاهی که به تلگرام وصل بشید با یوزر خئتئن یعنی همئن شمارتئن کانکتها در آدرس بوک تلگرام موجود می باشد. و می تونه سینکش کنه با کانتکت بوک دستگاه تلفنتون. این یه جور مزیت محسوب می شه البته انگار یه بک آپ از تلفن ها دارید. وقتی کانکتهی تلفنتونو پاک می کنید به این معنی نیست که کانتکت های تلگرام روهم پاک کردید. تلگرام کپی خودشو از کانتکت های شما داره.

- - - Updated - - -

چرا اینجوریه؟
    ذوست عزیز وقتی یک بار در یک گوشی به تلگرام وصل می شید. تلگرام تمام کانتکت های گوشیرو در حساب کاربری شما کپی می کنه .عد از این دیگه ربطی به گوشی یا دستگاهی که بهش وصل میشید نداره. تلگرام برای خودش یه لیست از کانتکت های شما دخیره کرده.حالا در هر دستگاهی که به تلگرام وصل بشید با یوزر خئتئن یعنی همئن شمارتئن کانکتها در آدرس بوک تلگرام موجود می باشد. و می تونه سینکش کنه با کانتکت بوک دستگاه تلفنتون. این یه جور مزیت محسوب می شه البته انگار یه بک آپ از تلفن ها دارید. وقتی کانکتهی تلفنتونو پاک می کنید به این معنی نیست که کانتکت های تلگرام روهم پاک کردید. تلگرام کپی خودشو از کانتکت های شما داره.

- - - Updated - - -

چرا اینجوریه؟

7. این کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

نمیشه کاری کرد که کپی و سینک نکنه؟
    در ضمن شماره هایی که مربوط به صاحب قبلی گوشی بوده هم در آدرس بوک تلگرام دوستم اومده با اینکه کانتکت بوک گوشی رو پاک کرده بوده
    اینکه دیگه طبیعی نیست!؟

آخر فروم باز meshkiposh2200's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Nesfe Jahan

پيش فرض

سلام.دوستان من اگر یک کانال را بخاهم به کسی دیگه بدم که مثلا اون مدیریتش کنه باید چه یوزر و پسوردی بهش بدم؟

داره خودمونی میشه Hossein_it's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام.دوستان من اگر یک کانال را بخاهم به کسی دیگه بدم که مثلا اون مدیریتش کنه باید چه یوزر و پسوردی بهش بدم؟
    کافیه شماره ایشون رو به لیست کانتکت هاتون اضافه کنید بعد از قسمت تنظیمات کانال ادمینشون کنید.

11. این کاربر از Hossein_it بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

شما ایشون رو اضافه میکنید به کانال، بعد ادمینش میکنید..

دوستان یه مشکلی پیش اومده، گروهی دارم که سوپرگروهش کردم و 890 عضو داره، ولی متاسفانه چند مشکل باهاش دارم:

1. اونایی که برنامه رو آپدیت نکردن نمیتونن پیامی بدن یا بخونن
    2. هیچ یک از پیام ها یا عکس های گروه توی تلگرام پاک نمیشن ( تو گالری مشکلی نیست ) و فقط هرکسی متن خودش رو میتونه پاک کنه، کسی نمیتونه مثل سابق Clear History کنه! این خیلی بده
    3. نمیشه توی کانال ها هم کاستومایز کرد، یعنی بعضی چیزا رو از جمله تبلیغی ها و ... رو حدف کرد

13. این کاربر از EHSANRF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوستان من تلگرام نسخه دسکتاپ رو دارم وقتی میخوام صدای خودم رو توی یه گروه بذارم ارور میده که شما نمیتونین صدا بذارین فایل خالی است
    ولی بقیه همه توی گروه صدا میذارن راحت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •