تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 69 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 684

نام تاپيک: سي پي يو OverClock سيستم خود را در اين تاپيك بگذاريد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

اینم جدید ترین امتیاز :

پروفشنال hiwa_it's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تست کن بزار تا حالا با team group کار نکردم ولی خب اینها BHZ ‌هستند که من دارم و از همه لحاظ از BPK بالاترند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

آیا این cpu های over clock شده ای که افراد در اینجا و سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میگذارند بصورت stabel در زمان طولانی است و یا اینکه فقط یک رکورد خشک و خالی؟
    مثلا من خودم تونستم با water cooler و 965p-dq6 سی پی یو e6400 رو تا 3600 مگاهرتز اور کنم ولی فقط چند ثانیه سیستم پایدار بود ولی بصورت کاملا stabel و کاربردی فقط تا 3 گیگا تونستم رمهام هم ocz و ddr2 800
    (از تنظیمات ولتاژ و زمانبندی رم یه چیزایی میدونم خلاصه یه مقدار از اور سرم میشه)
    و در آخر یه توصیه برای over clock کننده های عزیز دارم و اون اینه که 965p-dq6 از گیگابایت مادر بردی خوبی برای اور هست ولی نه بهترین (من هنوز رکورد بسیار بالایی از این مادر برد ندیدم و بالاترین و بیشترین رکوردها مربوط بود به asus و مادربرد p5b deluxe )

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آیا این cpu های over clock شده ای که افراد در اینجا و سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میگذارند بصورت stabel در زمان طولانی است و یا اینکه فقط یک رکورد خشک و خالی؟
    مثلا من خودم تونستم با water cooler و 965p-dq6 سی پی یو e6400 رو تا 3600 مگاهرتز اور کنم ولی فقط چند ثانیه سیستم پایدار بود ولی بصورت کاملا stabel و کاربردی فقط تا 3 گیگا تونستم رمهام هم ocz و ddr2 800
    (از تنظیمات ولتاژ و زمانبندی رم یه چیزایی میدونم خلاصه یه مقدار از اور سرم میشه)
    و در آخر یه توصیه برای over clock کننده های عزیز دارم و اون اینه که 965p-dq6 از گیگابایت مادر بردی خوبی برای اور هست ولی نه بهترین (من هنوز رکورد بسیار بالایی از این مادر برد ندیدم و بالاترین و بیشترین رکوردها مربوط بود به asus و مادربرد p5b deluxe )
    dq6 rev.1 یا rev.2
    bios رو به f8 اپدیت کردی
    stable یک سی پی یو میشه با برنامه های orthos,prime 95 تست کرد برای سی پی یو های دو هسته ای باید دو تا برنامه در یک زمان run بشن
    تمام تستهای که من براتون گذاشتم بدون تست stability هستند یعنی Hall of Fame نهایت fsb که میشه گرفت البته خیلی بیشتر از این حرفها هم گرفتن
    Last edited by hiwa_it; 05-01-2007 at 14:28.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

dq6 rev.1 یا rev.2
    bios رو به f8 اپدیت کردی
    stable یک سی پی یو میشه با برنامه های orthos,prime 95 تست کرد برای سی پی یو های دو هسته ای باید دو تا برنامه در یک زمان run بشن
    تمام تستهای که من براتون گذاشتم بدون تست stability هستند یعنی Hall of Fame نهایت fsb که میشه گرفت البته خیلی بیشتر از این حرفها هم گرفتن
    بله بایوسم f8 هست
    965p-dq6 rev1.0 هست!
    در ضمن در مورد stable بودن یه سی پی یو بنظرم بیشتر بصورت تجربی باید حسش کرد چون ممکنه یک یا چند نرم افزار سی پی یو رو stable نشون بدن ولی وقتی در یه بازه زمانی طولانی باهاش کار میکنی کلی مشکل سرت بیاد !مثلا موقع ادیت ویدیو سیستم هنگ کنه و یا برنامه خارج بشه یا موقع بازی کامپیوتری فریمها خوب نشون داده نشه و کلی موارد دیگه...من قبلا فکر میکردم همچین مشکلاتی فقط بخاطر دمای بالای سی پی یو بعد از اور هست ولی بعد از خرید water cooler و با دمای بسیار پایینتر(حداکثر 45 ) باز هم مشکلاتی وجود داره (البته خیلی کمتر )
    در ضمن چه تفاوتی بین rev1.0 و rev2.0 هست غیر از بهینه شدن و بهتر کار کردن rev2.0 ها با سی پی یو های چهار هسته اینتل؟ آیا تفاوت دیگه ای دارند؟ اصلا سری مادربردهای با چیپست 965p شرکت گیگابایت چه ایرادی داشتند که این شرکت با این حجم بی سابقه محصولاتش رو rev2.0 کرد؟ آیا اعضای حرفه ای چیزی میدونند؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

هیچ فرقی بین rev1 ^ rev,2 نیست غیر از اینکه در rev ,2 محصولات رو با گرفتن مشکلات قبلی که داشتند بیرون دادند که اون مشکلات با اپدیت بایوس حل میشد فقط گیگا نخواست یک برد دیگه بده همون قبلی اصلاح کرد و بیرون داد با نام
    rev2

برنامه prime95 میزان cpu usage میکشونه رو ١٠٠ % از اون بالاتری وجود نداره این برنامه کارش خیلی عالیه اگه سیستم شما با usage 100 بتونه خودش رو 2 ساعت پایدار نگه داره و ر‌یست نشه نشون میده که میتونه ٢٤ ساعت با usage های نرمال کاری کار کنه و پایدار باشه
    موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه vbigdeli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

هیچ فرقی بین rev1 ^ rev,2 نیست غیر از اینکه در rev ,2 محصولات رو با گرفتن مشکلات قبلی که داشتند بیرون دادند که اون مشکلات با اپدیت بایوس حل میشد فقط گیگا نخواست یک برد دیگه بده همون قبلی اصلاح کرد و بیرون داد با نام
    rev2

برنامه prime95 میزان cpu usage میکشونه رو ١٠٠ % از اون بالاتری وجود نداره این برنامه کارش خیلی عالیه اگه سیستم شما با usage 100 بتونه خودش رو 2 ساعت پایدار نگه داره و ر‌یست نشه نشون میده که میتونه ٢٤ ساعت با usage های نرمال کاری کار کنه و پایدار باشه
    موفق باشید
    شاید چیپ ست این دوستمون C1 باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

شاید چیپ ست این دوستمون C1 باشه
    چه فرقی بین C1 و c2 بودن چیپ ست هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •