تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: آخرین نسخه بازی استراتژیک Star Wars: Commander را واسه اندروید می خوام؟

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

8 آخرین نسخه بازی استراتژیک Star Wars: Commander را واسه اندروید می خوام؟

درود

من برنامه Blue Stacks رو کامپیوتر نصب کردم و یه مدتی کم بازی کلش رو بازی می کنم. بازی جدید استراتژیک Star Wars: Commander هم که چند ماهی هست اومده رو نصب کردم. اما هر بار همون اول که می خواهد بازی لود بشه می خواد که آپدیت کنم که تو سایت بازار و جایی نبود. تو گوگل پلی هم حتی با آنتی فیلتر رفتم باز می گه برای کشور شما قابل دسترس نیست. دوستان اگر کسی این بازی جدید استراتژیک رو نصب داره و بازی می کنه راهنمایی و کمکی کنه منم نصبش کنم.

سپاس

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

نسخه آخر 2.4.4 هست که اگر خواستید از سایت Iranapps برید بگیرید و حتما توصیه می کنم نصب کنید و در کنار کلش بازی کنید و به دیگران هم توصیه کنید. نصب کردم و گرافیکش به نظرم از کلش بهتره و حتما خوشتون میاد. متاسفانه من وقت زیاد ندارم اگر بازی کردید تو همین فروم یه تاپیک اختصاصی براش بزنید که طرفدار بیشتر پیدا بکنه.

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

اقا این بازی کی اومده؟
    جدید ترین بازی ها توی سبک کلش چی هست؟
    یه چی میخوام که تازه اومده باشه و سبکش توی مایه های کلش و .. باشه

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

اقا این بازی کی اومده؟
    جدید ترین بازی ها توی سبک کلش چی هست؟
    یه چی میخوام که تازه اومده باشه و سبکش توی مایه های کلش و .. باشه
    این بازی 21 آگوست 2014 (تقریبا 7 ماه پیش منتشر شده) اینم اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم تو بازی استراتژیک تازه کارم و قبلا متنفر بودم و فقط بازیهای جنگی مثل کال او دوست داشتم. چند روزه که دارم کلش بازی می کنم که باعث ایجاد عشق به بازیهای استراتژیک شده حالا هم این Star Wars Commander رو دارم بازی می کنم که همه قوانین مثل کلش هست و فقط اسمهای تجهییزات و مکانها عوض شده که خوب طبیعه و درسته. حتما دنلود کن و شروع به بازی کن. من خود برنامه BlueStank رو تو ویندوز 8.1 نصب کردم و تو کامپیوتر کلش و Star Wars رو بازی می کنم. من BlueStacks.v0.9.8.Build.4406 رو نصب کردم که تو سایتهای فارسی هست. بعدشم که برید بازیها رو از سایت بازار یا Iranapps بگیرید و شروع کنید. به همه بگید و جار بزنید تا بین ایرانیها محبوب بشه و همه بازی کنن. اگر با کلش حال کردید با این هم حال می کنید شروعش کمی آسونتر از کلش هست تا پیشرفت کنید و آپگرید بشید. بعدش نمی دونم چقدر سخت میشه. بعد از چند مرحله آموزشی از شما می پرسه که می خواهید تو نیروهای شورشی و آدمها خوب باشید یا تو گروه نیروهای امپراطوری و آدم بدها. و....

5. این کاربر از jedivssith بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

این بازی 21 آگوست 2014 (تقریبا 7 ماه پیش منتشر شده) اینم اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم تو بازی استراتژیک تازه کارم و قبلا متنفر بودم و فقط بازیهای جنگی مثل کال او دوست داشتم. چند روزه که دارم کلش بازی می کنم که باعث ایجاد عشق به بازیهای استراتژیک شده حالا هم این Star Wars Commander رو دارم بازی می کنم که همه قوانین مثل کلش هست و فقط اسمهای تجهییزات و مکانها عوض شده که خوب طبیعه و درسته. حتما دنلود کن و شروع به بازی کن. من خود برنامه BlueStank رو تو ویندوز 8.1 نصب کردم و تو کامپیوتر کلش و Star Wars رو بازی می کنم. من BlueStacks.v0.9.8.Build.4406 رو نصب کردم که تو سایتهای فارسی هست. بعدشم که برید بازیها رو از سایت بازار یا Iranapps بگیرید و شروع کنید. به همه بگید و جار بزنید تا بین ایرانیها محبوب بشه و همه بازی کنن. اگر با کلش حال کردید با این هم حال می کنید شروعش کمی آسونتر از کلش هست تا پیشرفت کنید و آپگرید بشید. بعدش نمی دونم چقدر سخت میشه. بعد از چند مرحله آموزشی از شما می پرسه که می خواهید تو نیروهای شورشی و آدمها خوب باشید یا تو گروه نیروهای امپراطوری و آدم بدها. و....
    منم بازی Arcane battleground رو بازی میکنم اینم خیلی قشنگه پیشنهاد میشه امتحان کنید

7. این کاربر از stealer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •