تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 108 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1080

نام تاپيک: « میزگرد آقایان »

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض « میزگرد آقایان »

سلام.

محلی برای بحث و تبادل نظر ویژه ی غیور مردان پی سی. ورود جنس لطیف به اینجا اکیدا ممنوع!

محتوا هرجور که عشمون کشید، البت با رعایت قوانین.

+
    آقایانی رو که میشناسید از طریق تگ خبر کنید.

Last edited by Demon King; 16-02-2015 at 17:04. دليل: تکمیل و تصحیح

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

خوب در مورد چی حرف بزنیم

خانوما اونقدر حرف دارن که اگه اراده کنن همون تاپیک باعث می شه سرور کم بیاره ( یکم غیبت که اشکال نداره )

3. 12 کاربر از befermatooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

خانوما تو دنیای واقعی وقتی تو یه جمعی هستن, درباره ی همه چیز دیگه بحث میکنند, از کلیات گرفته تا جزییات.
    همین ویژگیشون وارد دنیای مجازی هم شده. حالا یه موضوع بدید,
    ببینیم میتونیم عین اونا باشیم.

5. 6 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه UIWe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام یه چیزی که خیلی برام سواله اینه آقایونی که ازدواج کردن بگن که چه ملاکایی هست که بعد ازدواج فهمیدین نکته مهمی بوده که نادیده گرفتین

7. 11 کاربر از UIWe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

سلام به همگی
    چ عجب این پی سی ورلد یه ذره هم به فکر اقایون افتادن!!!

9. 4 کاربر از ali_mohandes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام یه چیزی که خیلی برام سواله اینه آقایونی که ازدواج کردن بگن که چه ملاکایی هست که بعد ازدواج فهمیدین نکته مهمی بوده که نادیده گرفتین
    سلام

والا من که بعد از ازدواج انگار تازه به هوش اومدم و فهمیدم چی به چیه ! البته اون موقه هنوز بچه بودم انگاری ( 23 سال )

خدا را شکر 5 سال از ازدواجم می گذره و هیچ مشکلی نداشتیم

مهمترین چیزی بحث خونه بود . من دقیقا بعد از اینکه عقد کردم اقدام به ساخت خونه کردم و همین باعث شده بود وقتی رفتم خونه خودم شرایطی مالی که تو ذهنم بود رو نداشته باشم و تا همین الان هم همیشه با خودم می گم نباید خونه می ساختم و یا خودم میگم اگه خونه نمی ساختم با پولش فلان کار رو می کردم و ...

عجب سوال سختی بودا ، 20 دقیقه هست هی تایپ میکنم و پاک می کنم و هنوز اون ملاکه رو پیدا نکردم !

ناظر انجمن علوم انسانی New Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    21°N - 71°W

پيش فرض

اول از علی آقا تشکر میکنم بابت راه اندازی این تاپیک

یک انتقاد کوچیکی هم دارم . الان هدف ما و همینطور اسم تاپیک دقیقا کپی تاپیک خانوم ها هست :
    دیدم خانوما یه تاپیک دارن گفتم ما چرا نداشته باشیم ...
    محتواشم که ظاهرا کپی اونجاست :
    محتوا طبق همون تاپیکه, منتها, ویژه ی آقایان.
    و از اون مهمتر یعنی اول بریم تاپیک خانومها رو کامل مطالعه کنیم () بعد بیایم اینجا همون کار و بکنیم ؟ پس غرورمون چی میشه ؟
    اول پیشنهاد میدم یه اسم متفاوت بزاریم. مثلا " جنتلمن ها (مخصوص آقایون) " یا " میزگرد آقایان " یا هر چی که دوستان بگن
    و دیگه اینکه اصلا به اون تاپیک کاری نداشته باشیم و کار خودمون و بکنیم ( قابل توجه اونایی که میرن کامل میخونن و تشکر هم میزنن )

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

اول از علی آقا تشکر میکنم بابت راه اندازی این تاپیک

یک انتقاد کوچیکی هم دارم . الان هدف ما و همینطور اسم تاپیک دقیقا کپی تاپیک خانوم ها هست :

محتواشم که ظاهرا کپی اونجاست :

و از اون مهمتر یعنی اول بریم تاپیک خانومها رو کامل مطالعه کنیم () بعد بیایم اینجا همون کار و بکنیم ؟ پس غرورمون چی میشه ؟
    اول پیشنهاد میدم یه اسم متفاوت بزاریم. مثلا " جنتلمن ها (مخصوص آقایون) " یا " میزگرد آقایان " یا هر چی که دوستان بگن
    و دیگه اینکه اصلا به اون تاپیک کاری نداشته باشیم و کار خودمون و بکنیم ( قابل توجه اونایی که میرن کامل میخونن و تشکر هم میزنن )

بله درسته!

اسمای مد نظرتون جالبه من « میزگرد آقایان » رو میپسندم. اگه دوستان هم موافقن، درخواست تغییر نام تاپیک رو بدم.

13. 6 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

سلام

منم موافق تغییر اسم تاپیک هستم. همین کلمه آقایون که تو عنوان تاپیک هست خودش یه کلمه زنانه است و معمولا مردها برای خودشون از این کلمه استفاده نمی کنند یا اگر هم استفاده کنند وقتیه که تو جمعشون خانم
    هم وجود داشته باشه.

از اونجا که ورود افایان ممنوع بود تا الان به تاپیک خانم ها سر نزدم (یاد نوشته رو در آرایشگاه های زنونه می افتم) ولی باالاخره تو صحبت ها مردونه میشه یه چندتا چیز یاد گرفت چون با هدف یه صحبت و بحث رو شروع

می کنند(من نمی گم روانشناس ها می گن)

نکته که زیاد هست از کجاش بگم. ماشااله تو زندگی زناشویی، خانم ها هر روز ما مردها رو به یه چالش جدید دعوت می کنند

بنظر من برای شروع تاپیک بحث خیلی خوبی هست و میشه حالا حالاها در موردش صحبت کرد مخصوصا به مواردی اشاره کرد که کمتر توی برنامه های تلویزیونی یا کتاب ها بهشون پرداخته میشه

فعلا از تایپ کردن خسته شدم (اینم از نقاط ضعف ما مردهاست) انشا اله سر فرصت به چند مورد اشاره می کنم

15. 6 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام

من هم موافق تغییر نام تاپیک هستم . نا سلامتی ما جنتلمن هستیما

من با نظر دوستمون در مورد " گرد میز آقایان " یا همون " میز گرد آقایان " موافقم . پس بی زحمت صیغه رو جاری کن

17. 5 کاربر از befermatooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •