تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 108 اولاول ... 55595101102103104105106107108 آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 1080

نام تاپيک: « میزگرد آقایان »

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi--'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    خونه

پيش فرض

کاش زودتر یچی منو میکشت خودم دلشو ندارم شاید بقیه بتونن کاری کنن. دیگه من نمیتونم خوب بشم.ی سال جهنمی گذشت ولی هیچی درست نشده.دیگه نمیتونم ادامه بدم.
    اینا حرفاییه که باید میزدم

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

گفتم تاپیک رو بالا بیارم شاید هنوز آقایانی در انجمن موجود باشند...

3. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi--'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    خونه

پيش فرض

مرد دیدی قاب بگیر...

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    این وایبر و تلگرام و واتس اپ و غیره چه مزیتی داره بر فرومها که همه میگن از وقتی اونها اومده مردم کمتر میان توی فرومها ؟
    فرومها خیلی تو اینتراکشن دیزاین عقبن. من یه بار یه فروم برای یه کاری به صورت تست زدم و به چندتا از دوستام گفتم بیاین سایت رو امتحان کنید. دوتاشون که تجربه استفاده از فروم رو نداشتن کلا گیج شده بودن..
    ولی خب ظرفیت های اینترنت هم تنها محدود به چیزایی مثل تلگرام نیست که مردم ما الان این همه سرگرمش شدن

6. این کاربر از Nocturne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من نمیدونستم یه همچین تاپیکی هم هست. اول مال خانمها رو دیدم و جالبه که اون ۲۰۰۵ ایجاد شده این ۲۰۱۵
    بنظرم همین میتونه یه بحثی ایجاد کنه که چرا آقایون تو این مدل حرکت ها کمرنگ ترن؟ حتی تو دنیای واقعی و بحث های جدی هم احساس میکنم همبستگی کمتری دارن با هم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

من نمیدونستم یه همچین تاپیکی هم هست. اول مال خانمها رو دیدم و جالبه که اون ۲۰۰۵ ایجاد شده این ۲۰۱۵
    بنظرم همین میتونه یه بحثی ایجاد کنه که چرا آقایون تو این مدل حرکت ها کمرنگ ترن؟ حتی تو دنیای واقعی و بحث های جدی هم احساس میکنم همبستگی کمتری دارن با هم
    اقایون بخصوص متاهلین بیشتر دلمشغوله مسائل مالی رو دارن و همین باعث میشه بیشتر تو خودشون باشن ,همچنین اقایون مثل خانوما فرتی همه چی رو نمیریزن بیرون و خیلی حرفها تو جمع مردونه زشت تلقی میشه ولی تو خانوما نه

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اقایون بخصوص متاهلین بیشتر دلمشغوله مسائل مالی رو دارن و همین باعث میشه بیشتر تو خودشون باشن ,همچنین اقایون مثل خانوما فرتی همه چی رو نمیریزن بیرون و خیلی حرفها تو جمع مردونه زشت تلقی میشه ولی تو خانوما نه
    خب این رفتار چندان درست نیست. اتفاقا در بحث مالی، که بنظر میرسه آقایون در معرض آسیب قرار دارند و یه جاهایی داره ازشون سوء استفاده میشه، باید واکنش نشون بدن و فکری برای اصلاح وضع موجود کنند. اولیش میتونه همین باشه که همبستگی داشته باشند. از نظر روانی ممکنه یه جور حس رقابت بین آقایون باشه و شاید بخاطر فرهنگ قدیمی مردسالار نخوان هم جلوی هم احساس ضعف کنن و این همبستگی رو جلوش رو بگیره، اما هرچه بیشتر متوجه یکسری مسائل و مشکلات بشن بهتر میتونن فکر و تصمیم گیری کنن. من فکر میکنم برای یه چیزایی واقعا همبستگی لازمه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

خب این رفتار چندان درست نیست. اتفاقا در بحث مالی، که بنظر میرسه آقایون در معرض آسیب قرار دارند و یه جاهایی داره ازشون سوء استفاده میشه، باید واکنش نشون بدن و فکری برای اصلاح وضع موجود کنند. اولیش میتونه همین باشه که همبستگی داشته باشند. از نظر روانی ممکنه یه جور حس رقابت بین آقایون باشه و شاید بخاطر فرهنگ قدیمی مردسالار نخوان هم جلوی هم احساس ضعف کنن و این همبستگی رو جلوش رو بگیره، اما هرچه بیشتر متوجه یکسری مسائل و مشکلات بشن بهتر میتونن فکر و تصمیم گیری کنن. من فکر میکنم برای یه چیزایی واقعا همبستگی لازمه
    یعنی الان این همبستگی رو خانمها دارن؟نتیجش چی بوده؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

یعنی الان این همبستگی رو خانمها دارن؟نتیجش چی بوده؟
    باعث تعجبه این سوال. اولا که لطفا یه نگاهی به تاریخ فمینیسم بندازید و تحولات وسیعی که توی دنیا ایجاد کرد.. در ثانی حالا توی همین زندگی روزمره هم دقت کنید متوجه می شید. نمیگم البته زن ها همیشه هم درست عمل کردن اما برای مثال شما در یک جمعی یه حرفی در مورد خانمها بزنید یه انتقاد کنید. و ببینید چطور به شما چشم غره میرن! و اونجا ممکنه یه مرد کمی سن و سال دارتری هم دربیاد - حالا نمیدونم برای خودشیرینی یا اینکه خودش رو عاقل جلوه بده - بگه «خب اینجا خانم ها نشستن، مراقب باشید!». و خیلی خنده داره این اتفاق وقتی برعکسش رخ میده مردها واکنشی که نشون نمیدن هیچ گاهی خودشونم به خودشون می‌خندن. تو به راحتی میتونی به مردا فحش هم بدی و انگار نه انگار.. نگاه سکسیستی به زن تقبیح شده اما همین نگاه به مرد نه

بعد بیا در بعد وسیع تر، ببین توی جامعه مون واقعا یکسری مشکلات هست که نمی بینیمشون. الان خانم ها دارن انواع مباحث رو پیگیری میکنن و حواسشون تا حدی هست. اما آقایون نه. ببین هزاران نفر مرد بخاطر مهریه توی زندانن! تعداد خیلی بیشتری هم بیرونن اما تا آخر عمر یا برای سالها مورد اخاذی قرار میگیرن اونم به صورتی قانونی! من نمیدونم کجای دنیا این تعداد مرد بخاطر ازدواج دچار همچین گرفتاری هستند؟ اما جایی نمی بینید از این مساله صحبت چندانی بشه و مردها بهش آگاه نیستن. اگر آگاه بودند متحد میشدن و باج نمیدادند. زیر بار قضیه ای نمی رفتند که هم توهین به زن هست هم توهین و بی عدالتی نسبت به خودشون. و سعی میکردن رابطه ای رو دنبالش باشند که هر دو طرف واقعا توی یه احترام متقابلی قرار بگیرند... حالا این یکیش بود اگر جاش باشه بحث کنیم موارد دیگری هست که واقعا بایستی مورد توجه قرار بگیره و اگرم سرمون میاد بخاطر بی توجهی خود ماست..
    Last edited by Nocturne; 28-05-2018 at 01:25.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

باعث تعجبه این سوال. اولا که لطفا یه نگاهی به تاریخ فمینیسم بندازید و تحولات وسیعی که توی دنیا ایجاد کرد.. در ثانی حالا توی همین زندگی روزمره هم دقت کنید متوجه می شید. نمیگم البته زن ها همیشه هم درست عمل کردن اما برای مثال شما در یک جمعی یه حرفی در مورد خانمها بزنید یه انتقاد کنید. و ببینید چطور به شما چشم غره میرن! و اونجا ممکنه یه مرد کمی سن و سال دارتری هم دربیاد - حالا نمیدونم برای خودشیرینی یا اینکه خودش رو عاقل جلوه بده - بگه «خب اینجا خانم ها نشستن، مراقب باشید!». و خیلی خنده داره این اتفاق وقتی برعکسش رخ میده مردها واکنشی که نشون نمیدن هیچ گاهی خودشونم به خودشون می‌خندن. تو به راحتی میتونی به مردا فحش هم بدی و انگار نه انگار.. نگاه سکسیستی به زن تقبیح شده اما همین نگاه به مرد نه

بعد بیا در بعد وسیع تر، ببین توی جامعه مون واقعا یکسری مشکلات هست که نمی بینیمشون. الان خانم ها دارن انواع مباحث رو پیگیری میکنن و حواسشون تا حدی هست. اما آقایون نه. ببین هزاران نفر مرد بخاطر مهریه توی زندانن! تعداد خیلی بیشتری هم بیرونن اما تا آخر عمر یا برای سالها مورد اخاذی قرار میگیرن اونم به صورتی قانونی! من نمیدونم کجای دنیا این تعداد مرد بخاطر ازدواج دچار همچین گرفتاری هستند؟ اما جایی نمی بینید از این مساله صحبت چندانی بشه و مردها بهش آگاه نیستن. اگر آگاه بودند متحد میشدن و باج نمیدادند. زیر بار قضیه ای نمی رفتند که هم توهین به زن هست هم توهین و بی عدالتی نسبت به خودشون. و سعی میکردن رابطه ای رو دنبالش باشند که هر دو طرف واقعا توی یه احترام متقابلی قرار بگیرند... حالا این یکیش بود اگر جاش باشه بحث کنیم موارد دیگری هست که واقعا بایستی مورد توجه قرار بگیره و اگرم سرمون میاد بخاطر بی توجهی خود ماست..
    والا این معروفه که تو جمع, خانمها پشت همدیگه بد میگن نمونه بارزش تو عروسیها که به کوچکترین چیزا مثل لباس پوشیدن همدیگر هم گیر میدن و طرفو مسخره میکنن حالا نمیدونم چطور شما میگی خانمها چشم غره میرن به کسی که حرفی به خانمها بزنه,حالا من نمیدونم شما خانمید یا آقا ولی فحش دادن آقایون معمولا با رفیقاشونه و جنبه شوخی داره وگرنه چه دعواهای خونینی که بخاطر همین فحش دادنا اتفاق نیفتاده و اصلا سر یه چیزای بچه گانه ای مردها رو به کشتن دادهخ که حتی بچه های کوچیک هم سر اون دعوا نمیکنن,در مورد مهریه هم موردهایی حق با شماست مثلا مردها در موقع ازدواج خر میشن و چشم و گوش تعطیل میشه ولی بعد از اصلاح قانون مهریه دیگه کمتر کسی پشت میله های زندان میره الان قسط بندی وجود داره و معمولا به خاطر طولانی شدن پرداخت قسط و سریع تر شدن روند طلاق بیشتر طلاقها توافقی شده و همچنین زندان رفتن آقایون در مورد مهریه هم بخاطر قسط بندی کردن و نپرداختن مهریست ,اون قدیم بود که مردا قانون بلد نبودن و پشت میله میموندن الان راه هایی هست که بیشتر به نفع آقایونه ,مردها رو دست کم نگیر به موقع متحدن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •