تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 108 اولاول ... 252929899100101102103104105106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 1080

نام تاپيک: « میزگرد آقایان »

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

متاسفانه این روزها چقدر بازاریابی شبکه ای مد شده . مخصوصا توی دانشگاهها .

یکی از دوستام بود خدا رحمتش کنه ! ( فوت نشده ! فارق التحصیل شده ) یه مدت شدیدا پیگیر این قضیه بود . با چند نفر از دوستان که فکر می کردن زرنگن رفتن سر این کارها . همش مارو مسخره می کردن که شما خنگین دارین وقتتونو الکی تلف می کنین ما در سه سال آینده به درآمدی میرسیم که شما سی سالم کار کنین نمی رسین !!! هزینه کردن کلا شاید یک دهم هزینه ای که کردن سود عایدشون نشد . تازه برخی محصولاتی که خریدنم موند رو دستشون خودشون مصرف کردن !!!

به هر حال ، فکر کردیم از دست این آدم های به اصطلاح زرنگ ! خلاص شدیم ، امروز اومدم محتویات لپ تاپم رو چک کردم ( لپ تاپم مدت زمان زیادی دست برادرم بوده و از محتویاتش خبر نداشتم ) دیدم توی یکی از پوشه ها پر از فیلم بازاریابی شبکه ای و ... جالب اینجاست فکر کنم خودش ول کن شده اما دوستاش ول کن نیستن !

ملت برای سود باد آورده و درآمد یک شبه چه کارایی نمی کنند !!!

2. 3 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

متاسفانه این روزها چقدر بازاریابی شبکه ای مد شده . مخصوصا توی دانشگاهها .

یکی از دوستام بود خدا رحمتش کنه ! ( فوت نشده ! فارق التحصیل شده ) یه مدت شدیدا پیگیر این قضیه بود . با چند نفر از دوستان که فکر می کردن زرنگن رفتن سر این کارها . همش مارو مسخره می کردن که شما خنگین دارین وقتتونو الکی تلف می کنین ما در سه سال آینده به درآمدی میرسیم که شما سی سالم کار کنین نمی رسین !!! هزینه کردن کلا شاید یک دهم هزینه ای که کردن سود عایدشون نشد . تازه برخی محصولاتی که خریدنم موند رو دستشون خودشون مصرف کردن !!!

به هر حال ، فکر کردیم از دست این آدم های به اصطلاح زرنگ ! خلاص شدیم ، امروز اومدم محتویات لپ تاپم رو چک کردم ( لپ تاپم مدت زمان زیادی دست برادرم بوده و از محتویاتش خبر نداشتم ) دیدم توی یکی از پوشه ها پر از فیلم بازاریابی شبکه ای و ... جالب اینجاست فکر کنم خودش ول کن شده اما دوستاش ول کن نیستن !

ملت برای سود باد آورده و درآمد یک شبه چه کارایی نمی کنند !!!
    دوتا دوستای من با این شرکتا یه اختلافی بینشون افتاده و دعوای حسابی کردن با هم
    من خیلی خبر ندارم از چیزی که اتفاق افتاده ولی خوب این طورا که به گوشم رسیده خیلی اوضا بیریخته
    بابا یعنی خیلی کسایی که گول اینا رو میخورن ساده هستن کاملا پیداست این چیزی که اینا میگن تخیلیه مگه میشه که تو مثلا ۵ سال درامدت به ۱۰۰ ملیون در ماه برسه کاملا احمقانه هست

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

دوتا دوستای من با این شرکتا یه اختلافی بینشون افتاده و دعوای حسابی کردن با هم
    من خیلی خبر ندارم از چیزی که اتفاق افتاده ولی خوب این طورا که به گوشم رسیده خیلی اوضا بیریخته
    بابا یعنی خیلی کسایی که گول اینا رو میخورن ساده هستن کاملا پیداست این چیزی که اینا میگن تخیلیه مگه میشه که تو مثلا ۵ سال درامدت به ۱۰۰ ملیون در ماه برسه کاملا احمقانه هست
    والا خیلی کارای بهتر از این هم با ریسک کمتر هستش. بنده توی بندرعباس زندگی می کنم . یادمه 5 سال پیش که هنوز دوران دبیرستان بودیم ، یکی از دوستان در ارتباط با درآمد یکی از فست فود های شهر که توی بالاشهر هم بود صحبت می کرد . می گفت از صاحبش که آشناشه پرسیده شبی 7 میلیون فروش دارن ! البته اون زمان اوایل معروفیتش بود . حال که 5 سال گذشته وضعیت دلارم شده اینجوری حساب کن الان چقدر شبی داره

5. 3 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

والا خیلی کارای بهتر از این هم با ریسک کمتر هستش. بنده توی بندرعباس زندگی می کنم . یادمه 5 سال پیش که هنوز دوران دبیرستان بودیم ، یکی از دوستان در ارتباط با درآمد یکی از فست فود های شهر که توی بالاشهر هم بود صحبت می کرد . می گفت از صاحبش که آشناشه پرسیده شبی 7 میلیون فروش دارن ! البته اون زمان اوایل معروفیتش بود . حال که 5 سال گذشته وضعیت دلارم شده اینجوری حساب کن الان چقدر شبی داره
    والا اره کار زیاده به قولی بازار ایران خامه خیلی کار میشه باهاش کرد فقط اگر منتظر باشی که یکی بیاد سراغت ببرتت سر کار پیر میشی کسی هم نمیاد یه خورده هم چشمشو ادم باید باز کنه و توقعش رو بیاره پایین خیلی ها انتظار دارن اول کار با حقوق ۴-۵ ملیون تومن و نمیدونم ایم داستانا برن تو یه جای دولتی کار کنن و مزایا بگیرن و این داستانا خوب نمیشه

7. این کاربر از 1376MAXIMUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای alex_pk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا دوباره مثل اینکه مکه کشته داده.
    اومدن رمی جمرات کنن ولی خودشون تلف شدن

9. 2 کاربر از alex_pk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

12 تا مرد ایرانی مثل اینکه کشته شدن بین جمعیت.
    الان اینا تقصیر کیه ؟ بی احتیاظی خود مردم ؟
    Last edited by Rhodes; 24-09-2015 at 15:31.

حـــــرفـه ای alex_pk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو بی کفایتی آل سعود شکی نیست
    ولی آیا خدایی که مردم برای زیارتش میرن راضیه به این شکل به خونه اش برن؟
    عقل و خرد انسان حکم میکند جایی که امنیت نیست نرود.
    حالا بگذریم از این که با این پول ها چه کمک هایی میشد به چه خانواده هایی کرد که شاید جلوگیری میشد از بزهکار شدن خیلی هاشون در آینده.
    هم ثوابش بیشتر بود هم خیرش.
    تو این یه مورد استثنا البته مردم هم مقصرند، میتونن صبر کنن یه مقدار جمعیت کم بشه بعد سنگ اندازی کنن
    (عده ای هم اصلا براشون مهم نیست سنگ به مقصد میرسه یا سر راه به کله کسی برخورد میکنه!)

تلفات تا به الان 453 نفر بوده 43 نفرشون ایرانی هستند.
    حداقل دو برابر این تعداد نیز مجروح هستند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi--'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    خونه

پيش فرض

خدا اینطوری از میمهانانش پذیرایی میکنه؟

13. این کاربر از mahdi-- بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال استاد شیفو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

خدا اینطوری از میمهانانش پذیرایی میکنه؟
    نشانه های اخر الزمان

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi--'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    خونه

پيش فرض

به خدا هم نمیشه اعتماد کرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •