تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: عدم شناسایی هارد اکسترنال بعد از اتصال به تلوزیون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض عدم شناسایی هارد اکسترنال بعد از اتصال به تلوزیون

سلام و خسته نباشید

من یک هارد اکسترنال toshiba 1T دارم بعد از اتصال به تلوزیون در کامپیوتر با ارور زیر مواجه شدم . در تلوزیون اجرا میشه و میتونم آهنگ و فیلم اجرا کنم ولی در کامپیوتر اجرا نمیشه و ارور میده اگه میشه راهنماییم کنید با تشکر

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .

پيشنهاد ميكنم يك Check Disk روي درايو مورد نظر انجام بديد شايد مشكل فيكس شود .

كافيست روي درايو مورد نظر راست كليك و سپس از قسمت Tools روي دكمه check كليك كنيد .

3. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوست عزیز امتحان کردم ولی درست نشد . مشکل اینجاست که تلوزیون می خونه بدون مشکل و متوجه شدم که تلوزیون فرمت هاردو به فرمت خودش تبدیل کرده .راهی هست بتونم هارد بدون پاک شدن اطلاعات به فرمت قبلی برگردونم؟

از ریکاوری هم استفاده کردم با برنامه EaseUS Data Recovery فایل هارو به صورت ناقص برگردونده بعضی ار فایل هارو هم نمی خونه

5. این کاربر از gigaboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دوست عزیز امتحان کردم ولی درست نشد . مشکل اینجاست که تلوزیون می خونه بدون مشکل و متوجه شدم که تلوزیون فرمت هاردو به فرمت خودش تبدیل کرده .راهی هست بتونم هارد بدون پاک شدن اطلاعات به فرمت قبلی برگردونم؟

از ریکاوری هم استفاده کردم با برنامه EaseUS Data Recovery فایل هارو به صورت ناقص برگردونده بعضی ار فایل هارو هم نمی خونه
    سلام یک عکس از disk managment سیستم وقتی هارد متصل است بدید...

کار بعدی اینه یک ویندوز لایو مثل لینوکس یا min xp سیستم رو بوت کنید ببینید میتونید در این حالت به اطلاعات دسترسی داشته باشید یا نه

7. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام یک عکس از disk managment سیستم وقتی هارد متصل است بدید...

کار بعدی اینه یک ویندوز لایو مثل لینوکس یا min xp سیستم رو بوت کنید ببینید میتونید در این حالت به اطلاعات دسترسی داشته باشید یا نه
    سلام مرسی از راهنمایی . این عکس از disk managment
    راستی حجم هارد رو در my computer هم نشون میده داخل هارد هم میشه رفت و اطلاعات جدید ذخیره کرد ولی مشکل اینجاست که اطلاعات اصلی هارد رو داخل یک shortcut ریخته و اجازه دسترسی نمی ده

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام مرسی از راهنمایی . این عکس از disk managment
    راستی حجم هارد رو در my computer هم نشون میده داخل هارد هم میشه رفت و اطلاعات جدید ذخیره کرد ولی مشکل اینجاست که اطلاعات اصلی هارد رو داخل یک shortcut ریخته و اجازه دسترسی نمی ده
    1. فايل سيستم هارد ديسك اكسترنال كه NTFS هست و در نتيجه برخلاف اون چيزي كه گفتيد تلويزيون شما نوع فرمت هارد ديسك را تغيير نداده .
    2. اين مشكل ميتونه ناشي از ويروس باشه . اين [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را ببينيد و طبق آن عمل كنيد .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

1. فايل سيستم هارد ديسك اكسترنال كه NTFS هست و در نتيجه برخلاف اون چيزي كه گفتيد تلويزيون شما نوع فرمت هارد ديسك را تغيير نداده .
    2. اين مشكل ميتونه ناشي از ويروس باشه . اين [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را ببينيد و طبق آن عمل كنيد .
    دوست عزیر یک دنیا ممنون مشکل همون ویروس بود با روشی که گفته بودید برطرف شد خیلی ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

سلام ارادت
    منم این مشکل را دارم فقط بطوری که اصلا درایو هارد اکسترنال را نشون نمیده (my passport) . این مشکل وقتی اتفاق افتاد که روی تلوبزیون lg کلید rec (ضبط تصویر ) را زدم و یک عملیاتی روی تی وی انجام شد و از اون به بعد روی کامپیوتر درایو هارد را هم نشان نمیده.
    البته روی تی وی هم نمیتونم بخونم اطلاعات روی تی وی هم دیگه مثل قبل نیست و داخل یک صفحه جدید میشه که مربوط به ضبط تصاویره.
    ممنون اگر بتونید من را راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ارادت
    منم این مشکل را دارم فقط بطوری که اصلا درایو هارد اکسترنال را نشون نمیده (my passport) . این مشکل وقتی اتفاق افتاد که روی تلوبزیون lg کلید rec (ضبط تصویر ) را زدم و یک عملیاتی روی تی وی انجام شد و از اون به بعد روی کامپیوتر درایو هارد را هم نشان نمیده.
    البته روی تی وی هم نمیتونم بخونم اطلاعات روی تی وی هم دیگه مثل قبل نیست و داخل یک صفحه جدید میشه که مربوط به ضبط تصاویره.
    ممنون اگر بتونید من را راهنمایی کنید
    سلام .
    وقتیکه هارد اکسترنال به کامپیوتر متصل هست ، یه عکس از Disk management ویندوز اینجا بذارید (بصورت لینک) .
    ولی احتمالاً فایل سیستم هارد دیسک طوری هست که ویندوز پشتیبانی نمیکنه و اگر اینطور باشه خیلی راحت با فرمت کردن آن درایو با فایل سیستم NTFS قابل استفاده مجدد خواهد بود . دقت کنید با فرمت کردن درایو اطلاعات از بین خواهد رفت .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

اطلاعات هارد خیلی برام مهم هست .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by rezvani82; 19-11-2017 at 23:24.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •