تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 37 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 368

نام تاپيک: اعتراف میکنم که ...

کاربر فعال انجمن موبایل A.N.A.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Clouds

پيش فرض

اعتراف میکنم که اگه مثل امروز بعد از چند ماه گذرم به سایت‌ها و نرم‌افزار های اجتماعی بخوره ، از روی رفاقت ، به بیشتر دوستای لیست پیغام میدم و حالشون رو میپرسم. اما اکثر اونا پیغام رو میبینن ولی جواب نمیدن و این باعث میشه ازشون ناراحت بشم و بخودم قول بدم دیگه چنین کاری نکنم ، ولی بعد از چند مدت قولم یادم میره و دوباره این چرخه رخ میده ! الان هم به همین دلیل حالم گرفتس

اعتراف میکنم که دوست ندارم وقتم رو توی نرم‌افزارها و سایت های اجتماعی (بر پایه چت و دوستی) هدر بدم ( یکی از دلایلش موضوع بالاییست). برا همین چنین نرم‌افزارهایی رو استفاده نمیکنم. شاید ماهی یک بار (ولی FaceBook استتثناست اونم بخاطر Page های خاصی که دنبال میکنم ). Anti Social نیستم ولی دوستی‌های دنیای واقعی رو به مجازی ترجیح میدم.

اعتراف میکنم که اصلا اهل ادعا کردن و از خود تعریف کردن نیستم و بیشتر دوست دارم ویژگی‌ها و خصوصیاتم رو توی عمل به دیگران نشون بدم ؛ که این باعث شده بعضی جاها ضرر کنم. اما از 99% کسانی که ادعا میکنن معلوماتم بیشتره.

2. 10 کاربر از A.N.A.P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اعتراف میکنم که از نوع پست های @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی لذت میبرم خصوصا خصوصا خصوصا پستهایی که درش طنز بکار میبره ،اصلا یه طنز خاصی تو نوشته های این بزرگ گوار موج میزنه

یادمه یه سری توی تاپیک معروف انتقادات و پیشنهادات انجمن فیلم به یکی از مدافعان امین مدیر وقت فیلم گفت چرا هروقت هرکی هرچی میگه شما لباس رزم میپوشی و میای خط مقدم

4. 12 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن عکاسی sara_program's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اعتراف میکنم که وقتی یکی به موبایلم زنگ میزنه و بهم میگه
    "صدات قطع و وصل میشه" بدونه اینکه هیچ تکونی به خودم بدم
    میگم "الان خوب شد"
    تو 99% میگن اره اره الان خوبه... :|

6. 15 کاربر از sara_program بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

اعتراف میکنم همیشه به بقیه پیشنهاد میکنم زندگی رو جدی نگیرن ولی خودم دقیقا برعکسم یعنی شعار مفت (البته خودمو اصلاح کردم:دئ)

ساعتم همیشه 5 دقیقه جلوئه

اعتراف میکنم حافظه چهره ششناسیم ضعیفه. همیشه یکی رو(افراد مختلف) تو خیابون میبینم که قیافش خیلی آشناس ! بعد میاد و با هم دست میدیم و احوالپرسی گرم (یعنی خیلی منو میشناسه !) حالا من هم دیگه چون گرم گرفتم روم نمیشه بگم شما کی هستی مجبورم تا آخر مکالمه ادا در بیارم که میشناسمت ! یعنی زجر آورترین لحظات زندگیمه

اعتراف میکنم گذشته بسیار سیاهی از نظر افکار و عقاید مسخره داشتم

اعتراف میکنم از هیچ کسی بدم نمیاد مهم هم نیست واسم که کسی از من بدش بیاد

اعتراف میکنم دوران نوجوونی بسیار دنیای متفاوته و بعد از اون میفهمی چقد حالت خوب بوده اون موقع . البته این در مورد اقایونه دخترا کلا همیشه حالشون خوبه . منظورم اینه چون احساسی ترن کلا از هر چیزی لذت میبرن( حتی شکست عشقی,غم , دوره جوونی میانسالی پیری بدبختی فرقی نمیکنه )

اعتراف میکنم خیلی اعتراف کردم بسه دیگه :|

8. 8 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

اعتراف میکنم همیشه به بقیه پیشنهاد میکنم زندگی رو جدی نگیرن ولی خودم دقیقا برعکسم یعنی شعار مفت (البته خودمو اصلاح کردم:دئ)

ساعتم همیشه 5 دقیقه جلوئه

اعتراف میکنم حافظه چهره ششناسیم ضعیفه. همیشه یکی رو(افراد مختلف) تو خیابون میبینم که قیافش خیلی آشناس ! بعد میاد و با هم دست میدیم و احوالپرسی گرم (یعنی خیلی منو میشناسه !) حالا من هم دیگه چون گرم گرفتم روم نمیشه بگم شما کی هستی مجبورم تا آخر مکالمه ادا در بیارم که میشناسمت ! یعنی زجر آورترین لحظات زندگیمه

اعتراف میکنم گذشته بسیار سیاهی از نظر افکار و عقاید مسخره داشتم

اعتراف میکنم از هیچ کسی بدم نمیاد مهم هم نیست واسم که کسی از من بدش بیاد

اعتراف میکنم دوران نوجوونی بسیار دنیای متفاوته و بعد از اون میفهمی چقد حالت خوب بوده اون موقع . البته این در مورد اقایونه دخترا کلا همیشه حالشون خوبه . منظورم اینه چون احساسی ترن کلا از هر چیزی لذت میبرن( حتی شکست عشقی,غم , دوره جوونی میانسالی پیری بدبختی فرقی نمیکنه )

اعتراف میکنم خیلی اعتراف کردم بسه دیگه :|
    بسم الله الرحمن الرحیم
    داداش احوالات بانوان چگونه بر شما اینقدر مبرهن است؟یکجور با اطمینان حرف میزنید که...
    اصلا اینطور نیست
    من اقایون رو قضاوت نمیکنم اما اعتراف میکنم که به واسطه ی همون احساساتی بودن چه رنج ها که دختران نمیکشند!

10. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

اعتراف می کنیم امروز بیکارم و بسیار گیج و منگ و کلا دربدر خاک بر سرم شده یه ساعت ویندوز 8 نصبید آخر فهمیدیم 32 بیت بوده بیده بید!!

12. 3 کاربر از Mehrshad-msv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Йeda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    221B

4 اعترافاتِ ذهنِ خطرناکِ من

اعترافاتِ ذهنِ خطرناکِ من
    نامزدِ جایزه‌ی اسکار بهترین فیلمنامه‌ی اقتباسی در جشنواره‌ی دهکده‌ی سرگرمی

اعتراف میکنم با خوندن یکی از پست‌ها کلی وسوسه شدم و یه ساعت داشتم این تاپیکو می‌خوندم، نتیجه‌اش هم این شد که کلی کار داشتم ولی الان حتی ناهار هم نداریم :دي

اعتراف می‌کنم خیلی دوست دارم تو بعضی انجمن‌ها فعالیت کنم (موضوعات علمی و ورزش و فیلم) حتی خیلی پست‌ها و تاپیک‌ها رو هم دنبال می‌کنم ولی خودم اصلا فعالیت نمی‌کنم :/

اعتراف می‌کنم همین‌الان یه لحظه وسوسه شدم اعتراف کنم که @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برادرمه، ولی خوب شد زود پشیمون شدم، وگرنه منو می‌کشت :دي

اعتراف می‌کنم از دست یکی ناراحتم ولی به روش نمیارم :دي

این اعترافِ سخت، آخـر تمااام شد
    پایااانِ ماجراست، شلیک کن رفیق

14. 17 کاربر از Йeda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال cescjoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اعتراف می کنم بعد از چندین سال حضور در پی سی و سر زدن مستمر (تقریبا هر روز) به جز چند تا از کاربران فعال انجمن موسیقی اون هم خیلی محدود، هیچ یک از مدیران ، ناظران و غیره رو حتی در حد نام کاربری نمی شناسم.

16. 7 کاربر از cescjoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

اعتراف میکنم که @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو پروفایل میخوندم ، خودمم نمیدونم چرا و چطوری
    البته بخاطر اینه که اصلا تا اخر و با دقت اسم یوزرشون رو نخوندم
    البته چندتا دوستان دیگه هم هستن که اسم پروفایلشون رو بدفرم میخونم

اعتراف میکنم که الان پست های قدیم خودمون میخونم خندم میگیره ، اصلا یادم نمیاد چنین حرفی زده باشم

اعتراف میکنم که اعتراف کردن رو دوست ندارم
    Last edited by Abdolreza2012; 03-03-2015 at 21:33.

18. 6 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

اعتراف میکنم بدجوری به این انجمن معتاد هستم

اعتراف میکنم خیلی روی وسائل شخصیم حساسم بخصوص روی گوشی و سیستمم

اعتراف میکنم به هر کسی شماره همراه ثابتم دادم اینقد سیریش شده که چندین ساله دیگه جرئت نمیکنم به هیچکسی شمارم بدم (البته سوء تفاهم نشه اساتید همه پسر بودن که کچل کردن مارو)

20. 8 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •