تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 37 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 368

نام تاپيک: اعتراف میکنم که ...

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

اقا مام یه اعتراف در مورد
    @
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بکنیم

منم مث اون هفصد هشصد هزار نفر دیگه فک میکردم اسمش سیروسه ولی نمیدونم چرا همه ش اسم کاربریشو سیرُسی (sirosi ) میخوندم
    Last edited by mohsen_gh1991; 19-02-2015 at 00:07.

2. 6 کاربر از mohsen_gh1991 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

من اعتراف میکنم....
    اعتراف میکنم که هر بار پستی رو ارسال میکنم باید یه دو سه بار بشینم بخونمش و غلط املایی ها و کم و کاستی هاشو رو بگیرم.
    من چون خیلی تایپ میکنم و قبلا یک کیبورد مخصوص داشتم و باهاش تایپ میکردم ‌٬و دستم عادت کرده به تایپ سریع ولی از وقتی لب تاپ گرفتم نمیتونم با کیبوردش تند تایپ کنم واسه همین بعد از ارسال پست هام باید ۴۳ بار پست هام رو ویرایش کنم یا قبل ارسال یه چند بار بخونمشون و اشتباهاتش رو بگیرم.

اعتراف خیلی سنگین بود.

4. 10 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اعتراف نامه من به این صورته که بعضی از اونا هم به قول دوستمون دارای فرومایه طنز هستن

- اعتراف می کنم تاپیکای این انجمن خیلی زیاد شدن و بعضی از اونا رو باز نکرده می بندم!

- اعتراف می کنم یه زمانی حدودا 4-5 سال پیش با منچستری ها به خصوص حسین @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی بحث می کردیم و حتی با وجود رئالی بودن یه دفعه یادمه حاضر بودم طرف بارسا رو بگیرم تا با اونا سر منچستر کل کل و بحث کنیم که البته الان کاملا قضیه فرق کرده و همه با هم رفیقیم

- اعتراف می کنم علاقه زیادی به تاپ 10 انجمن موسیقی داشتم و با اینکه سه بار توی اون شرکت کردم و تاپ 10 گذاشتم اگه بازم وجود داشته باشه دوباره شرکت می کنم!

- اعتراف می کنم زمان های قدیم خیلی بیکار بودم که این همه توی قسمت گروه های اجتماعی پی 30 وقت می ذاشتم و درسته بعضی هاشون مفید بودن ولی همه شون به این صورت نبودن و وقتی که برای بعضی از این گروه ها گذاشته بودم رو توی هر مهارتی گذاشته بودم الان متخصص و پروفسور اون شده بودم!

- اعتراف می کنم که چند سال پیش سروش @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه کاربر فعال شده بود فکرشو نمی کردم یه روزی مدیر و اینا بشه چون اون موقع هم ازش شناخت نداشتم هم اینکه پستاش به صد تا هم نمی رسید و فک کنم اکثر پستاش توی انجمن هایی بودش که پستا شمارش نمی شدن

- اعتراف می کنم سر بحث و کل کل فوتبالی مسعود @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو چه توی فروم چه خارج از فروم خیلی اذیت کردم

- اعتراف می کنم اون اوایل که @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توی انجمن بازی زیاد میومد من به شدت احساس می کردم یوزر دیگه ای از کاربر معروف یعنی orochi هستش چون به شدت فعالیتش و نوع پست دادنش شبیه اون بود و توی یه تاپیک خاص پست می داد تا اینکه دیگه از انجمن بازی رفت و شکی که نسبت بهش داشتم از بین رفت
    ولی شاید باید یه اعترافی کنه چرا اون موقع اینقدر شبیه اون کاربر پست می داده

- اعتراف می کنم خیلی سال پیش یه ایمیل جدید می خواستم بسازم ایده نداشتم به خاطر همین pcforlife رو انتخاب کردم که البته بعدها رفتم به خود حسین @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفتم و کپی رایت رو کاملا رعایت کردم

- اعتراف می کنم برای آهنگا و پستای زیبای بعضی دوستان مثل @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و ... توی انجمن موسیقی دلم تنگ شده

-اعتراف می کنم در مورد @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فک می کردم اسم واقعیش اتقیاست و سنش هم کمتره و یه زمانی هم که تقریبا یه سال و نیم پیش که تازه توی سایت دیده بودش یادمه برای یه تاپیک انجمن ادبیات به نام داستان نویسی از من دعوت کرد توی اون تیم مورد نظر داستان نویسی که Atghia هم بودش برم که وقت نشد بیام و حتی یه کلمه از اون داستان رو بنویسم! حتی چند بار دوباره بهم پیغام داد که به اون تاپیک بیام ولی نیومودم و بعدش ازم خیلی شاکی شد و حتی چند بار تهدید جدی به مرگ هم شدم که اگه نیام عواقب بعدی اون پای خودمه (البته این قسمت آخرش دیگه تخیلی بودش )

- و آخرین اعتراف هم همون اعتراف بقیه دوستان یعنی در مورد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که تا قبل اینکه خودشون توی یه پست اشاره کنن که دخترن من فکرشو نمی کردم(اعتراف می کنم هر کاری کردم نشد که برای نام کاربری ملا نصرالدین از منشن استفاده کنم و فک نکنم بشه! )

پ.ن:
    کلا اعتراف چیز خوبیه به خصوص اگه به قول دوستمون فرومایه طنز هم داشته باشه و شاید بازم از این اعترافات داشته باشم

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

ا

- اعتراف می کنم اون اوایل که @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توی انجمن بازی زیاد میومد من به شدت احساس می کردم یوزر دیگه ای از کاربر معروف یعنی orochi هستش چون به شدت فعالیتش و نوع پست دادنش شبیه اون بود و توی یه تاپیک خاص پست می داد تا اینکه دیگه از انجمن بازی رفت و شکی که نسبت بهش داشتم از بین رفت

پ.ن:
    کلا اعتراف چیز خوبیه به خصوص اگه به قول دوستمون فرومایه طنز هم داشته باشه و شاید بازم از این اعترافات داشته باشم

اعتراف میکنم زمانی که عضو شدم, orochi اخراج شده بود و اصلا اونو نمیشناختم و هرگونه شباهت کاملا تصادفی بوده.

پ.ن:

تیکه میندازی؟

فرومایه چیه؟!

7. 6 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

قابل توجه @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : اعتراف می‌کنم که از سال 2005 با یه یوزر دیگه تو پیسی می‌چرخیدم، ولی بعد از یه مدت دوری تصمیم گرفتم با یوزر کوروش به فعالیتم ادامه بدم

+

اعتراف می‌کنم که اون اوایل فکر می‌کردم @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دور از جون نابیناست

اگه اشتباه نکنم تو بیوگرافیش نوشته بود روشن‌دل یا یه همچین چیزی : دی

بعد چون می‌دونستم که معلم زبانه، همیشه در عجب بودم که آدم نابینا چه جوری زبان تدریس می‌کنه

به خودش هم گفتم البته این قضیه رو : دی

+

اعتراف می‌کنم که یه مدت دوست داشتم مثل امین ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و مژگان ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) آواتارم عکس آل پاچینو باشه در حال مسواک زدن

+

اعتراف می‌کنم که اوایل فکر می‌کردم احمد ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) دختره
    که از همین جا ازش عذرخواهی می کنم : دی

+

اعتراف می‌کنم که دلم واسه شب‌نشینی‌های ماه رمضونی با علی ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) تو یاهو و انجمن موسیقی تنگ شده ...

واسه حمید ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )، واسه اون روزای انجمن موسیقی و پستای محمد ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )، میلاد ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )، سپیده ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )، جعفر ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )، مهیار ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )، گیتا ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )، مهرداد ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و خیلیای دیگه که عذر می خوام اگه فراموش کردم اسمشونو بیارم ...

+

اعتراف می‌کنم که دلم واسه چند ماه فعالیت گروه Mouse Potatoes و روزایی که با بچه‌ها می‌گذروندیم تنگ شده ... @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

+

اعتراف می‌کنم که فعالیت تو این انجمن لعنتی () یه دوره‌ای به زندگیم لطمه وارد می‌کرد، ولی بی‌خیالش نمی‌شدم ... با این حال:

اعتراف می‌کنم که 50 درصد General Knowledge من که خیلی تو زندگی به دردم خورده به همین چند سال فعالیت تو پیسی و ارتباط با دوستان برمی گرده ...

+

اعتراف می‌کنم روزایی که انحمن موسیقی تعطیل شد و گروه موقت رو زدیم، از سخت ترین روزای زندگی مجازیم بود ؛ تنها دلخوشیم این بود که چهار تا آهنگ خوب تو تاپیک "معرفی موسیقی" اون گروه معرفی کنم یه ذره دلتنگیم کم شه ...

بماند باقی اعترافات، تا بعد که باز فرصت کنم بنویسم ...

ناظر انجمن علوم انسانی New Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    21°N - 71°W

پيش فرض

اعتراف میکنم که در حال حاضر رقابت تنگاتنگی بین @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در جدول ترسناکترین اعضای پی سی وجود داره

اعتراف میکنم که الان دارم از منشن کردن بالایی ها میترسم

10. 13 کاربر از New Ray بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اعتیراف میکنم که همیشه به پروفایل رنگی دستیار ادمین @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حسادت کرده ام ، میکنم و خواهم کرد

===================================

بنده به صورت خودجوش از ادامه ی این رقابت انصراف میدم

12. 12 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اعتراف می‌کنم که دلم واسه شب‌نشینی‌های ماه رمضونی با علی ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) تو یاهو و انجمن موسیقی تنگ شده ...

واسه حمید ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )، واسه اون روزای انجمن موسیقی و پستای محمد ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )، میلاد ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )، سپیده ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )، جعفر ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )، مهیار ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )، گیتا ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )، مهرداد ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و خیلیای دیگه که عذر می خوام اگه فراموش کردم اسمشونو بیارم ...
    اعتراف می‌کنم که منم دلم واسه همینا تنگ شده. ممنون کوروش جان.

14. 6 کاربر از maxeemo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mojtabaivi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

اعتراف میکنم خیلی دوس دارم توی انجمن دوست پیدا کنم ولی تا الان نشده

16. 2 کاربر از mojtabaivi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال B3NYAMIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

اعتراف میکنم خیلی دوس دارم توی انجمن دوست پیدا کنم ولی تا الان نشده
    حرف ِ دلمو زدی

18. 2 کاربر از B3NYAMIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •