تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 37 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 368

نام تاپيک: اعتراف میکنم که ...

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

1- اعتراف میکنم فکر میکردم @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سیروسو هستش.

2 - اعتراف میکنم فکر میکردم @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه اسم انگلیسی با یه معنی زیبایه.

3- اعتراف میکنم به ادمین میگفتم: « آدمین » ( ببین دیگه خنگی تا چه حد )
    Last edited by Demon King; 16-02-2015 at 20:23.

2. 12 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض

منم اعتراف می کنم که فکر میکردم اسم @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سیروس هست

اعتراف می کنم اولین باری که پیام پروفایل دریافت کردم تو پروفایل خودم جواب دادم

اعتراف می کنم که آدمی هستم که همیشه سرم به کار خودمه اما هر چند وقت یه بار از یکی از مدیران میشنوم که تو پی سی آدم کم حاشیه ای نیستم کسی هم تا حالا جوابم رو نداده که چرا

اعتراف می کنم که بیشتر خواننده ی خاموش پی سی هستم چون معمولا حس پست زدن ندارم و خیلی وقت ها بعد از تایپ یه مطلب ، پاکش میکنم و بیخیال ارسالش میشم

اعتراف میکنم بهمن سال 90 تصمیم گرفتم اعتیادم رو به اینترنت کلا از بین ببرم و موفق هم شدم اما اعتیاد به این پی سی هنوز سر جاشه

اعتراف می کنم که اوایل نمیدونستم پروفایل گزینه ی View your "About Me" as seen by everyone else Basic Information داره و یه یوزر ساختم برای اینکه ببینم بقیه پروفایلم رو چه جوری میبینن

اعتراف می کنم که اوایل مشکوک بودم به اینکه @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه نفرن

4. 20 کاربر از Miss Artemis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن رادیو و تلویزیون constant_boy23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    محل سكونت !

پيش فرض

اعتراف میکنم وقتی اول بار یه نفر توی قسمت "پیغام بازید کنندگان " بهم پیام داد تو صفحه خودم جوابشو دادم ...
    اون بنده خدا هم که حس ششمش بهش گفته بود من همچین گیج بازی میکنم اومد بهم گفت باید تو صفحه من بهم جواب بدی ..
    خلاصه ضایع شدیم و این اولین و مهمترین سوتی من توی انجمن بود ..
    بنده خدا هم Alireza SM مدیر انجمن اموزش عالی بود ...که از همین تریبون تشکر میشه ازش

6. 8 کاربر از constant_boy23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

آقا خداییش من یه اعتراف بد بکنم این موضوع تو گلوم مونده اذیتم میکنه
    یادمه آقا بابک سرپرست ناظرین( ) عکس خودشو گذاشته بود تو آواتارش . ما به همراه جمعی از بروبکس شیطون p30 عکسو ویرایش کردیم البته بد جور ویرایش کردیم و بین خودمون پخش کردیم (دلیل عوض کردن آواتارش حتما این بوده)
    بعده مدتی گفتیم بدیم ببینیم خوده آقا بابک چه عکس العملی نشون میدن . من به نمایندگی از بروبچ بهش نشون دادم و اون فقط یه جمله گفت که همه گی رگ های خویش را دریده و نعره ها بر آورده و در دم جان سپردیم و بقیه جملگی بر سر کوبان راه بیابان در پیش گرفتند
    نگو تو این مدت از همه چی خبر داشته اما اعتراضی نمیکرده
    اعتراف میکنم که کار خیلی بدی کردیم
    جهنم یعنی در حق کسی بدی کنی و اون از قدرتش علیهت استفاده نکنه

کاربر فعال انجمن آموزش عالی Rossin's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    NeveRLanD

پيش فرض

اعتراف میکنم چند سال پیش یه اکانت اینجا داشتم که الان هیچیش یادم نیست (چه بهتر)
    اعتراف میکنم فکر میکردم یوزر ملا نصرالدین پسر هستن تا همین چندی پیش که دیدم در مورد لباس و اینا به خانوما نظراتی میدن
    اعتراف میکنم اصلا نمیدونم دقیقا چی شد از انجمن اموزش عالی سر در اوردم هدف انجمن دیگه ای بود که راهو برعکس رفتم به هر حال بازم خوشحالم
    اعتراف میکنم اولین بار که با یکی از خانومای انجمن @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بحث صمیمی و خوبی داشتم تا 24 ساعت حس خوشحالی داشتم که دوست پیدا کردم در انجمن بلاخره

اعتراف میکنم شدیدا به اینترنت و کلش او کلنز معتادم به جوری که توی خونه معضلی شده این بازی کردنم
    اعتراف میکنم الان خیلی فکر کردم برای این اعترافات کلی نوشتمو پاک کردم. کار سختی بود

9. 15 کاربر از Rossin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

اعتراف میکنم در عرض شش روز به دلیل تاپیک تحلیل شخصیت آمار بازدید پروفایلم (دقیقش یادم نمیاد) حدود 500 بار بیشتر شده
    اعتراف میکنم که حرفهای @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بسیار تامل برانگیز بود برام

اعتراف میکنم که از من نترسید بابا والا من همون ایرانم که بودم

11. 13 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

بعضی دوستان اعرتاف کردن که اوایل جواب پیغاما رو تو پروفایل خودشو میدادن.من میگم به خودتون امیدوار باشین.چون من هنوز بعضی وقتا تو پروفایل خودم جواب میدم بعد میفهمم باید برم تو پروفایل طرف

13. 4 کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

اعتراف میکنم این نفر قبلی دوست اینده نگری بوده یعنی از کجا میدونسته که باید نام کاربریش 2015 باشه؟ینی 2009 میدونسته که در سال 2015 یروزی میاد اینجا پست بده و من این حرف رو بگم

اعتراف میکنم که من فکر نمیکردم انجمن اینقدر سمت دار با نام امین داشته باشه ای امینان انجمن کجایید
    اعتراف میکنم که البته این اعتراف اطلاعاتش اخیرا کسب شده

15. 8 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن موسیقی MILAD MGH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Paddy's Pub

پيش فرض

اعتراف میکنم که این پست دیگه وجود نداره

17. 5 کاربر از MILAD MGH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اعتراف میکنم که این پست دیگه وجود نداره
    اعتراف میکنم که نمیدونستم استفاده از کدهای غیر مجاز ، خلاف مقرراته

19. 6 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •