تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 37 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 368

نام تاپيک: اعتراف میکنم که ...

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

اعتراف میکنم که وقتایی که بیکارم حوصلم سر میرفت میرفتم تو پروفایل این و اون پیغاماشونو میخوندم
    اعتراف میکنم که دلیل انتخاب نام کاربریم اولین ایمیلی بود که ساختم javad2015@yahoo.
    اعتراف میکنم عکس اواتارم فابریکه و از زمانی که عضو شدم همین بوده.
    اعتراف میکنم دلیل انتخاب عکس اواتارم اولین گروهی بود که توش فعالیت داشتم.اسمش معما بود.
    اعتراف میکنم که عکس اواتارم مشکل داره چون دو تا نارنجی در وسط روبیک هست.
    Last edited by javad2015; 15-02-2015 at 17:44.

2. 8 کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه نگار بانو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهرانـــ

پيش فرض

اعتراف میکنم موهایم را هم تا سر شانه هایم خودم با قیچی بریدم ... خیلی سال پیش

4. 5 کاربر از نگار بانو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اعراف میکنم که اگر اعتراف کنم الم شنگه ای بپا خواهد شد

6. 8 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

اعتراف میکنم شدیدا احساسی هستم و همین مسئله باعث گرفتن یه تصمیم اشتباه تو چند سال پیش شد

اعتراف میکنم به سینمای هالیوود و همینطور پی سی اعتیاد دارم

اعتراف میکنم فقط موزیک غمگین گوش میدم و از موزیک شاد فراری ام

8. 6 کاربر از hp722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز djbehnam73's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    یه جایی از همین کره ی خاکی !

پيش فرض

به کدامین گناه اعتراف کنم ؟

10. 9 کاربر از djbehnam73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

به کدامین گناه اعتراف کنم ؟
    ایهام خیلی جالبی بود
    اعتراف میکنم یه بار وقتی ناظر انجمن فتوشاپ شدم فرداش بن شدم (برای اونایی که نمیدونن وگرنه آوازه ی این کار من همه جا پیچیده )

اعتراف میکنم خیلی دوست دارم دکمه "تشکر" از دهکده سرگرمی حذف شه ...

اعتراف میکنم بخاطر اسمِ تاپیکِ "جوک و لطایف طنز" خیلی رغبت پیدا نمیکنم بخونمش
    Last edited by Mohammad Yek110; 16-02-2015 at 14:51.

12. 12 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Administrator Meisam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    P30WORLD

پيش فرض

سلام
    اعتراف میکنم یه بار وقتی ناظر انجمن فتوشاپ شدم فرداش بن شدم (برای اونایی که نمیدونن وگرنه آوازه ی این کار من همه جا پیچیده )
    من هم اعتراف میکنم که در اون جریان ، بن کردن شما اشتباه بود و باید از راه دیگه ای وارد میشدیم
    همیشه نسبت به اون بن احساس خوبی نداشتم و حتی چندین ماه بعد با اضافه کردن مجدد شما به
    تیم ناظرین یه جوری خواستم اون اشتباه رو جبران کنم ، که الان دیگه علنی اعتراف کردم
    اگه ازم بپرسن اشتباه ترین بن تاریخ پی سی رو نام ببر ، من بدون تردید این مورد رو اشاره میکنم

مرسی.
    میثم

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اعتراف میکنم که میثم واقعا مدیر خوبیه

15. 12 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

سلام

من هم اعتراف میکنم که در اون جریان ، بن کردن شما اشتباه بود و باید از راه دیگه ای وارد میشدیم
    همیشه نسبت به اون بن احساس خوبی نداشتم و حتی چندین ماه بعد با اضافه کردن مجدد شما به
    تیم ناظرین یه جوری خواستم اون اشتباه رو جبران کنم ، که الان دیگه علنی اعتراف کردم
    اگه ازم بپرسن اشتباه ترین بن تاریخ پی سی رو نام ببر ، من بدون تردید این مورد رو اشاره میکنم

مرسی.
    میثم
    سلام میثم جان
    بعضی چیزا توی گذشته ی هر کسی هست که هروقت اون آدم بهشون فکر میکنه ناراحت میشه که اوضاع اون موقع میتونست بهتر پیش بره . یکیشون همین قضیه بن بود ... اعتراف میکنم دیگه با حرفای شما حس بدی نسبت به اون موضوع ندارم
    یکی دیگه از همون چیزهایی که گفتم توی زندگی هر کسی هست هم توی زندگی شخصیم بود که دیشب برطرف شد ...
    اعتراف میکنم خیلی حس خوبیه لامصب

17. 17 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

اعتراف میکنم که: در صفحه اصلی انجمن ( سرآغاز ) یه بخش هست که من تا 2 - 3 ماه پیش فکر میکردم اسمش گودال ماسه بادی هست؛ در حالیکه درستش ماسه بازی میـباشه! اما من هنوز عنوان ماسه بادی رو ترجیح میدم! با سابقه چند سال فعالیت و بالای 1000 پستِ مفید و مؤثر و نیز تأثیر گذار، در گودال ماسه بازی بعضی قابلیت ها رو تمرین میکردم. مثل Multi Quote و ایجاد جدول! اونجا واسه خودم چند تا تاپیک هم درست کردم با موضوعات زیر:
      محتوای مخفی: . 
    کاربردی: علامتها و عکسهای جالب Smileys: پستهای مهم! Sticky Notes: جملات جالب Trash: زباله دانی تاریخ ♥: امضـــا : تمام امضا هام رو اینجا ثبت میکنم ♥: فریـــــاد: اینجا هم فریادهام رو مینویسم جدول رنگی
    جدول رنگی رو هم در انجمن ادبی و این پست از @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برام سؤال شد که اینها چطوری فونت و رنگ زمینه رو عوض میکنن که @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لطف کردن و در این پست معما رو برام حل نمودن: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من هم بعد از کلی دنگ و فنگ + تمرین و ممارست و ریاضتهای جانــفرسا یاد گرفتم جدول رنگی درست کنم. این هم نمونه کار:
      محتوای مخفی: . 
    ماسه بادی:
    محلی برای تمرین نحوه ی استفاده از امکانات انجمن ها سایر یوزرهای انجمن پست ها و تاپیک های شما را نمی بینند، پس راحت باشید!
    تا مدت ها فکر میکردم اعدادی که جلوی تاپیک های ماسه بادی نوشته شدن ( مشاهده ها: 3 ) ، تعداد دفعاتی هستن که مدیران و مسئولین محترم P30world یواشکی به تاپیکم سَرَک میکشن؛ برای همین اوایل یه خورده معذب بودم این اواخر اونقدر که در گودال ماسه بادی فعالیت داشتم در انجمن اصلی فعال نبودم. شاید اگه این بخش هم در معرض دید کاربران بود، من الان کاربر فعال انجمن ماسه بادی بودم حدوداً 2سال پیش وقتی اشتراک اینترنتــم داشت تموم میشد، کلی در پروفایلم پیغام میذاشتم و از بچه ها خداحافظی میکردم؛ انگار که قرار بود برم کمپ ترک اعتیاد به اینترنت اصلاً یه وضعی بود... چند نفر از دوستان محترم ظاهراً ضربه روحی خورده بودن اما ناگهان ورق برگشت و علیرغم انتظار، بنده با پرداخت مختصری پول مفت از کیسه خلیفه اینترنتم رو شارژ کردم. دوستانم رو هم بعد از مدت کوتاهی کلاً ولشون کردم (Shift + Delete) اصلاً انگار نه انگار که اتفاقی افتاده فکر کنم الان روح فردین باید در عذاب باشه، از اینکه رسم رفاقت رو به جا نیاوردم. میـتونید خودتون پیغام ها رو بـبینید و عمق ماجرا رو درک کنید:
      محتوای مخفی: پیغام های پروفایل 
    خداحافظ اینترنت... خداحافظ P30WORLD

29

چند روز دیگه اینترنتم ته می کشه؛ از همه ی عزیزانی که در این چند وقت موجبات خنده و شادی ما رو فراهم کردند ممنونم... زنده باشید •••! ســـــــــــــــــــــال روحم شاد و یادم گرامی

یــــــــــــــــــــــــ ـــاد تــــــــــــــــــــــــ ـــو ♫♫
    تو برام خورشید بودی ♪♪
    توی این دنیای سرد گونه های خیسمو دستای تو پاک میکرد حالا اون دست ها کجاست اون دو تا دست های خوب چرا بی صدا شده لب قصه های خوب ♪ ♪ ♪ یاد تو هر جا که هستم با منه داره عمر منو آتیش میزنه
    ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

04-12-2012
    باسمه تعالی در راستای شفاف سازی افکار عمومی و با توجه به سوالات مکرر و بی پایان کاربران P30 ؛ بر آن شدم تا بیانیه ای در خصوص شبهات ایجاد شده در اذهان عمومی صادر نمایم. لذا اهم موارد را در بند های ذیل به سمع و نظر مخاطبین می رسانم: 1- اشتراک 3 ماهه ی نامحدود این حقیر به پایان رسیده است( مخابرات). لذا مثل گذشته قادر به فعالیت در انجمن نمی باشم. 2- هم اکنون درحال استفاده از اینترنت رایگان می باشم. (چشمتون در بیــــــــــــــاد) 3- کما فی السابق اینجانب پای ثابت p30 خواهم بود. 4- به دلیل گرانی نرخ اینترنت ایرانسل مجبورم در ساعات پایانی شب (11 به اون وَر ) بیام انجمن. 5- مراقب خودتون باشید. 6- واسه خودتون اسپند دود بدید. 7- فقط 2 هفته تا پایان دنیا مونده. 8- شما خوبید؟ 9- از این ورا؟ 10- صلوات

این ساعت های آخر هم داره مثل برق می گذره! از همه ی عزیزانی که در این چند وقت موجبات خنده و شادیمان را فراهم کردند ممنونیم... زنده باشید ! ســـــــــــــــــــــال
    منــاجــــات...
    خدایا در این دنیا که اینترنت زهرمان شد، لااقل در آن دنیا ما را از نعمت داشتن اینترنتی پرسرعت ( و ••! البته پاک ) محروم نفرما... روحم شاد و یادم گرامی

طبق دستور مقام محترم قضایی :
    @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6 ) قبلاً کاربر فعال انجمن ادبیات بودم که به دلیل نداشتن فعالیت مرتبط از این جانب خلع درجه شد.
    Last edited by hamed29; 19-02-2015 at 15:58. دليل: بیکاری!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •