تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 750 از 754 اولاول ... 250650700740746747748749750751752753754 آخرآخر
نمايش نتايج 7,491 به 7,500 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    پرینترم HP1200 لیزری هست
    مشکلم اینه که مثلا تو محیط ورد میخوام از یه صفحه 5 تا پرینت بگیرم این کارو انجام نمیده و باید 5بار ه صورت دستی پرینت بگیرم
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام یعنی چی؟یعنی اگر تعداد کپی ها رو از یک صفحه 5 تا بزنید، 5 برگ به شما تحویل نمیده؟

تنظیمات پرینترو ریست کنید تو قسمت devices and printers

بعدش اگر از یک عکس بخواین 5 تاکپی بگیرید ،5تا میده بیرون یا باز یکی میده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

با سلام پرینتر کنون lbp6020b دارم و وقتی به ترمینال usb وصل میکنم اتصالش با کامپیوتر قطع میشه ولی به صورت مستقیم مشکلی نداره میخواستم بدونم اشکال از کابل و ولتاژ درونی کابل هست یا کلا همه ی پرینتر ها به این شکل هستند؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام ،
    من یه پرینتر اپسون مدل sx130 دارم که مدتی ازش استفاده نکردم و جوهر تو هدش خشک شده بود به توصیه یکی از دوستان هد دستگاه رو باز کردم داخل آب جوش قرار دادن تا روزنه‌های گرفته شده باز بشه و بعد اقدام به خشک کردن هد کردم و اون رو داخل دستگاه قرار دادم بعد که پرینتر رو بستم و اقدام به روشن کردن پرینتر کردم متاسفانه مخزن جوهر یکی دو مرتبه حرکت میکنه و بعد تو ایستگاه خودش قرار میگیره و سه چراغ چشمک زن دوتا قرمز مربوط به جوهر و کاغذ چراغ پاور هم به رنگ سبز در حال چشمک زدن هستند.
    تو کامپیوتر هم این پیعام میده که عکسش رو میزارم:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفاً راهنمایی کنید که مشکل چیه؟
    آیا به واسطه شستشوی هد مشکل پیدا کرده؟؟؟؟ آخه قبل از شستشو پرینت می‌گرفت ولی رنگ مشکی رو نمی‌گرفت.

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام ،
    من یه پرینتر اپسون مدل sx130 دارم که مدتی ازش استفاده نکردم و جوهر تو هدش خشک شده بود به توصیه یکی از دوستان هد دستگاه رو باز کردم داخل آب جوش قرار دادن تا روزنه‌های گرفته شده باز بشه و بعد اقدام به خشک کردن هد کردم و اون رو داخل دستگاه قرار دادم بعد که پرینتر رو بستم و اقدام به روشن کردن پرینتر کردم متاسفانه مخزن جوهر یکی دو مرتبه حرکت میکنه و بعد تو ایستگاه خودش قرار میگیره و سه چراغ چشمک زن دوتا قرمز مربوط به جوهر و کاغذ چراغ پاور هم به رنگ سبز در حال چشمک زدن هستند.
    تو کامپیوتر هم این پیعام میده که عکسش رو میزارم:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفاً راهنمایی کنید که مشکل چیه؟
    آیا به واسطه شستشوی هد مشکل پیدا کرده؟؟؟؟ آخه قبل از شستشو پرینت می‌گرفت ولی رنگ مشکی رو نمی‌گرفت.
    سلام میگه تمام دستورات پرینتی که زدید رو پاک کنید(تو دیوایس اند پرینتر میتونید پاک کنید)

بعد میگه یه شی خارجی تو پرینتر گیر کرده،اونو کنار بزن (حالا معلوم نیست چی توش گیر کرده،شاید هم چیزی نباشه)

و در آخر سر بعد از چند دقیقه روشنش کنید

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

سلام
    یه دستگاه کپی چندکاره Toshiba e-studio 211 داریم که موقع پرینت A3 اخطار میده که کاست براش تعریف نشده و پرینت نمیگیره درصورتیکه واسه A4 مشکلی نداره
    برگ A3 رو از کدوم مخزن باید تغذیه کنیم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با سلام
    پرینترم hp1212 لیزری سیاه سفید هست

موقعی که یه فایل پرینت میزنم دستور به پرینتر نمیرسه و میره پایین کنار اعت ویندوز و پرینتر چاپ نمیکنه

ویندوز پرینتر میشناسه و مشکلی نیست
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

با سلام
    پرینترم hp1212 لیزری سیاه سفید هست

موقعی که یه فایل پرینت میزنم دستور به پرینتر نمیرسه و میره پایین کنار اعت ویندوز و پرینتر چاپ نمیکنه

ویندوز پرینتر میشناسه و مشکلی نیست
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام احتمالا مشکل از کابل پرینتر،یه بار کابل رو در بیارید و دوباره جا بزنید.یا از کسی کابل قزض بگیرید و تست کنید

8. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ادبیات sarinaj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    زیر سقف خدا

پيش فرض

سلام وقت بخیر
    من یک چاپگر hp photo smart c6283 دارم حالا وقتی چاپگر روش می کنم این ارور رو داره ink system failure _>ink system has failed. unable to print refer to print documentation. error=0Xc18a0401. turn power off,then on again
    لطفا راهنمایی کنید خیلی لازمش دارم

داره خودمونی میشه mpx1386's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    یه سوال عجیب

من یه پرینتر P50 epson دارم چند ماه پیش یه شب پرینتر رو خاموش کردم صبح که اومدم دیدم تمام جوهرهای حود پرینتر و کل مخزن خالی شده کلا پرینتر شده صفر صفر . فکر کردم شاید مشکل جزئیه و پرینتر شاید قاطی کرده باشه
    تا اینکه دوباره امروز که اومدم دیدم پرینتری که کاملا خاموش بوده دیشب ، تمام 6 تا جوهرش و کل جوهر های مخزن خالی شده و حتی یه قطره جوهر توش نمونده ، به نظر شما مشکل از چی می تونه باشه

پروفشنال m.b.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    یه سوال عجیب

من یه پرینتر P50 epson دارم چند ماه پیش یه شب پرینتر رو خاموش کردم صبح که اومدم دیدم تمام جوهرهای حود پرینتر و کل مخزن خالی شده کلا پرینتر شده صفر صفر . فکر کردم شاید مشکل جزئیه و پرینتر شاید قاطی کرده باشه
    تا اینکه دوباره امروز که اومدم دیدم پرینتری که کاملا خاموش بوده دیشب ، تمام 6 تا جوهرش و کل جوهر های مخزن خالی شده و حتی یه قطره جوهر توش نمونده ، به نظر شما مشکل از چی می تونه باشه
    سلام
    مخزن هم سطح پرینتره؟
    فکر کنم مخزن رو بالاتر از پرینتر گذاشتید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •